X-Men: First Class (2011)

X-Men: Birinci Sınıf

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (X-Men: First Class)
Film Adı Yıl IMDB
X-Men
X-Men
2000 7.4
X2
X-Men
2003 7.4
X-Men: The Last Stand
X-Men
2006 6.7
X-Men Origins: Wolverine
X-Men
2009 6.6
X-Men: First Class
X-Men
2011 7.7
The Wolverine
X-Men
2013 6.7
X-Men: Days of Future Past
X-Men
2014 8.0
X-Men: Apocalypse
X-Men
2016 6.9
Logan
X-Men
2017 8.1
X-Men: Dark Phoenix
X-Men
2019 5.8
72 YORUM
@eylul_zg 1 ay önce
McAvoy’u oyuncular arasında görünce çok sevindimm ve film süperdi bence <3
@ugur60 3 ay önce
İlk filmden beri hep magnetoyu tutuyorum bu filmde de gördük o aslın da hep iyi birisiydi insanlara karşı savaştı çünkü bunu yapmasını onlar sağladı mutantlara hep ucube gibi bakıp onları kullanmak istediler o da haklı savaşını verdi ama kel kafa p... [Devamını gör..]
İlk filmden beri hep magnetoyu tutuyorum bu filmde de gördük o aslın da hep iyi birisiydi insanlara karşı savaştı çünkü bunu yapmasını onlar sağladı mutantlara hep ucube gibi bakıp onları kullanmak istediler o da haklı savaşını verdi ama kel kafa profesör hep engel oldu her fırsatta onları dışlayan insanlar için magnetomuza sırt çevirdi.
@psylocke 6 ay önce
aslında xm... [Spoileri gör..]
aslında xmen last stand son film. bundan sonraki seriler alternatif bir x-men. mesela ilk alternatifte x-men e adını veren wolverine di. xavier oldugunde onun adamları oldukları anlamında x-meniz demişti. bunda ise moira veriyor. arada baglar var mesela last stand ın film sonu sahnesinde moira oldugunu sandıgımız yataktaki adama charles diyordu. hangisinin dogru oldugunun onemi yok. aslolan karakterler sonucta.
@alkenos 9 ay önce
Güzel bir giriş filmi zaten kronolojik olarak da ilk film olarak sayılıyor sanırım. Karakterlerin ilk tanışmalarını görmek güzel oldu.
@queenbiba 11 ay önce
Isteee biri Irlanda biri de Iskoçya krallari 😀 Fassbender ve McAvoy oyunculuklarini sergiledikleri muthis bir film olmuss bol alsiyonlu ve zamanda takilanlar olacaktir 1960larin basi bu zamanlar:)
1 yanıtı görüntüle
@mehmetk_94 12 ay önce
ya arkadaş tamam film güzel ama bi once bi sonrası bu ne ya
@tinystank 1 sene önce
kronolojik sıraya göre 2. film mantık hatalarını fark etmedim o yüzden bence gayet iyi filmdi
@coni 2 sene önce
X-Men: Birinci Sınıf şu ana kadar izlediğimiz tüm X-Men filmlerinin daha öncesini konu alıyor. Magneto ile Profesörün dost olduğu zamanları. Dünya ise tehlikededir ve ikisi birlikte düşmana karşı savaşacaklardır. Mutantlarımızın ana hikayesinin temel... [Devamını gör..]
X-Men: Birinci Sınıf şu ana kadar izlediğimiz tüm X-Men filmlerinin daha öncesini konu alıyor. Magneto ile Profesörün dost olduğu zamanları. Dünya ise tehlikededir ve ikisi birlikte düşmana karşı savaşacaklardır. Mutantlarımızın ana hikayesinin temelleri bu filmde atılıyor. Magneto ile Profesörün neden sonradan ayrıldıklarını da filmin sonunda da görüyoruz. O eski filmlerde kötü olarak izlediğimiz iyilere kök söktüren Magneto halbuki kendi haklı düşünceleri için bir savaş veriyormuş. Magneto insanların mutantları kabul etseler bile mutantlara karşı farklı bir şekilde bakacaklarını söylüyor. Aslında haklı da. İnsanlar mutantlığı bir hastalık olarak görüyor ve onlara ucube olarak bakıyorlar. Film görsel efektler olarak çok iyi. Serinin eski filmlerinin gerisinde kalmamış. Aksiyon sahneleri mükemmel. Oyuncu seçimleri çok iyi olmuş. Müziklere de bayıldım. Kısa bir süreliğine de olsa Wolverine'yi de bu filmde görme imkanımız var.
1 yanıtı görüntüle
@selenipek 2 sene önce
Serinin diğer filmleri gibi bu da ayrı efsaneydi. Prafesör X ile Magneto nasıl oldu da tanıştılar, yakın oldular sonra da birbirlerine düştüler diye aşırı merak ediyordum ve bu filmle bu sorularım cevaplarına kavuştu. Bir yandan Magneto'ya hak ve... [Devamını gör..]
Serinin diğer filmleri gibi bu da ayrı efsaneydi. Prafesör X ile Magneto nasıl oldu da tanıştılar, yakın oldular sonra da birbirlerine düştüler diye aşırı merak ediyordum ve bu filmle bu sorularım cevaplarına kavuştu. Bir yandan Magneto'ya hak veriyorum bir yandan da Charles'e. Taraf seçemiyorum bir türlü. Filmin serilerini izledikçe, gizemini keşfedince izlerken daha da keyifleniyosunuz. Aaaa bu o muymuş? Falan tepkiler veriyorsunuz. Şahsen benim için öyleydi. Mutlaka serinin bu filmini de daha derinlere inip ayrıntısına kadar incelemek isterseniz izleyebilirsiniz.
@arda er 2 sene önce
Müthiş bir film.Garip ama izlediğim ilk X-Men filmi.:D
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  7.7/10
 
  132 DK
  ABD