V For Vendetta (2005) 1080p Türkçe Dublaj izle

Vendetta'nın 'V'si 1080p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
12 Kasım 2019
yazdı

Izlemeye hiç bir zaman doyamacağım bir baş yapıt adamsın V öl de ölelim başkan

8 Kasım 2019
yazdı

the matrix, fight club ve v for vendetta bu üç filmi 4-5 kez izledim. benim muhteşem üçlüm

7 Kasım 2019
yazdı

yıllar sonra yine izlemek istedim seviyorum

15 Ekim 2019
yazdı

Uzun zamandan sonra 2.kez izleme isteği geldi.Artık çok izlediğimden galiba etkileneceğim filmleri bulmakta zorlanıyorum.Bari bunu tekrar izleyip tekrar etkileneyim😅

8 Ekim 2019
yazdı

Bu filmi senelerdir görüyordum ama nedense izlemeyi düşünmedim hiç itiyordu beni bu film.Bugün ön yargının gerçekten gereksiz bi durum olduğunun farkına vardım.Film çok güzeldi, düşünmeden play tuşuna basın.

5 Ekim 2019
yazdı

E F S A N E

28 Eylül 2019
yazdı

Bu maskenin altında bir etten fazlası var...

6 Eylül 2019
yazdı

İzlemeyen çok şey kaybeder.

22 Ağustos 2019
yazdı

"Bu maskenin altında bir etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez " der susarım.

22 Ağustos 2019
yazdı

"Bu maskenin altında bir etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez " der susarım.

29 Temmuz 2019
yazdı

defalarca izledim.

27 Temmuz 2019
yazdı

"Defalarca kanıtlanmıştır ki sadık bir çehre ve dindar bir tavır deliğinden çıkarır yılanı bile"

15 Temmuz 2019
yazdı

Efsane , muhteşem bir film.. Bir kere izlemek yetmez kesinlikle .. ‘“ bu ülkenin binalara değil umutlara ihtiyacı var “

17 Haziran 2019
yazdı

Mükemmel bir film favorilerime ekledim

27 Mayıs 2019
yazdı

Tekrardan izledim. Birden fazla şans verdiğim nadir filmlerden. Hala izlemeyen varsa kesinlikle izlesin. Günümüzde daha da anlamlı sanki

26 Mayıs 2019
yazdı

çok ama çok mükemmel bir filmi izleyin

15 Mayıs 2019
yazdı

film efsaneydi Devrim fikrini çok iyi anlatmış.Keşke bitmeseydi

12 Mayıs 2019
yazdı

Bu filmi en az 8 kere izlemişimdir bana verdiği devrim fikri bir harika deyip içimden şöyle bir şey geçiririm keşke türkiyede de böyle bir adam çıksa ve deseki: "İnsanlar devletlerinden korkmamalı, devletler insanlardan korkmalı.Çünkü devlet eğer insanları korku ile yönetiyor ve baskı altında tutuyorsa, insanların özgürlük istekleri korku ve baskı yüzünden boğazlarında kalıyorsa, yani temelde devleti yaratan, var eden, onu işleten insanlar kendi yarattıkları bu canavar karşısında aciz durumda ise, bu, devletin kuruluş amacına da terstir. O yüzden insanlık, korkmayacağı devletler yaratmakla mesuldür ve ancak böylelikle insanlar güvenliğe güç ile değilse de adalet ile ulaşabileceklerdir."

8 Mayıs 2019
yazdı

yorumlar ile fikrinizi oluşturmayın ya da değiştirmeyin, buraya kadar geldiyseniz izleyin, bir şey kaybetmeyeceksiniz.

20 Nisan 2019
yazdı

5.izleyişim Müzikleri can alıcı

16 Ocak 2019
yazdı

Şuana kadar çok film izledim, fakat hiçbiri bunun onda biri kadar etki etmedi bana. O görsellik, ağır distopya ortamı, yaşanılan her an... Sanat filmi izlemiş gibiyim

13 Ocak 2019
yazdı

Film bana George Orwell'in 1984 kitabını hatırlattı. 'Fikirler kursun gecirmez'

12 Ocak 2019
yazdı

Bu filmin imdb de il 10 da olması gerekirdi.

9 Ocak 2019
yazdı

Bu film,V karakteri ve maskesi tamamen gerçek olaylara dayanarak yapılmıştır. Guy Fawkes'i araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız

24 Şubat 2019
cevapladı

Dostum bu söylediğin zaten film'in içinde geçiyor, bilgi vermek amacı ile yazdığını anlıyorum ama yinede spoiler vermiş oldun, ben filmi 9 .kes izliycem fakat daha izlemeyenler olabilir.

12 Aralık 2018
yazdı

Totaliter Rejime karşı bir direniş V devrimin bir sembolü bunu bilmeyipte süper kahraman diye izleyenler var İngiliz Parlamentosu'nun pisliklerine başkaldıran bir devrimcidir V eğer karakterin yüzünü merak ediyorsanız Matrix'teki Ajan Smith'in taa kendisidir yani Hugo Weaving ve yine Wachowski kardeşler

1 Ocak 2019
cevapladı

Aynen

8 Aralık 2018
yazdı

Vendetta'nın V'si hakkında bilinmeyen bir şey oyuncunun gerçek adı Michael Jackson

4 Aralık 2018
yazdı

"Yeryüzündeki tek gerçek mutluluk, kendi sahte kimliğimizin zindanından kaçabilmektir." Filmde geçen replikler öyle altı dolu cümleler ki her birinden ders çıkartıp kendinizi sorguluyorsunuz. Filmden fazlası var anlayana...

12 Kasım 2018
yazdı

Burada iltifatlar ediyorsunuz film dünya çapında 131 milyon dolar gişe hasılatı yapmış. Başrol Natalie Portman film döneminde Baron Rothschild'ın oğlu Nat Rothschild ile beraberdi. Madem mevcut sisteme karşıyız neden kimse en başta büyük kitlelere hitap eden sözde starlar bu duruma baş kaldırmıyor? Ben daha paraya sahip olanın parayı artık kullanmıyorum dediğini duymadım. Ben rahat yaşayım da nasıl olursa olsun diyen bir zihniyet var senin ülkende bolluk var para değerli ise bu film ancak mevcut sistemin çalışmadığı yada modern köle olarak vuku bulduğu halklarda etkili olur. Ekmek alamayan sistemi sorgular ve isyan eder tam anlamıyla bu amaçla çekilmiş bir ''başyapıt'' Kapitalizmin doyurduğu halklar bu gibi senaryolardan etkilenmiyor.

24 Kasım 2018
cevapladı

İşte filmi sorgulayan beyin. Özgünlüğü herkes ister .Fakat bu filmi biraz arastirinca aslında propaganda ve bölücülük içerikli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz .Amaç sadece toplumu kışkırtmak.Özgürlük vermek değil .toplum kiskirtilir bastakiler gider yerine bu kışkırtma işini kullanan devletlerin istediği kişiler konulur . İnsanların günümüz devletleri içinde tam olarak özgür yaşaması hayaldir. Zenginler alır fakirler verir .zenginler kendince özgürdür . Ama onların bile kısmen konuşmaya hakkı vardir herşeyi soyleyemezler . ayriyeten bu sistemlerin yıkılması durumunda ki bu ancak dünya savaşı zamanında olur yeni sistemin getirisinin eskisinden iyi olacağını da düşünmeyin derim .

24 Şubat 2019
cevapladı

@Orjinezıtkız, Yanıldığını söylemek durumundayım.Yazdığın yazı tamamı ile umutsuzluk ve çaresizllikten ibaret.Eğer kurduğun bu cümleleri Avurpalı,Amerikalı yada İngiltereli birisi kursaydı hak verirdim ama Türk olan birisi kurunca sadece saçmalık diyesim geliyor.Nedeni ise açık Cumhuriyet'in nasıl kurulduğunu bilmiyorsun?,Atatürk bize ve tüm insanlığa Emperyalizmin yenile bileceğini gösterdi,Dünyada emperyalizmi yenmeyi başarmış ilk milletin bir ferdi olarak benden umutsuzluğu kabul etmemi bekleme.Cumhuriyet rejimi Osmanlı'nın sisteminden kat kat daha iyidir son cümlem ise şudur 'Kötüler elbette kaybeder sadece yenmesini bileceksin'.Mustafa Kemal nasıl başardıysa bizde başara biliriz.

6 Kasım 2018
yazdı

Yine aylardan V Kasım Sanki sende kaldı bir yarım Her nefesim her anım Sanadır canım...

6 Kasım 2018
yazdı

Bugün günlerden 5 Kasım 2018.

15 Mart 2019
cevapladı

yooo 6 kasım yazıyo :D

14 Nisan 2019
cevapladı

Bu filme yorum yapmak için 5 kasım'ı özellikle seçmiştiniz galiba ama şans işte 😊

5 Kasım 2018
yazdı

Hugo abimiz büyük aktör be.

5 Kasım 2018
yazdı

5 Kasım'ı unutmak için hiç bir sebeb göremiyorum.

5 Kasım 2018
yazdı

5 kasım dediler doğum günüm bi izleyelim :)

5 Kasım 2018
yazdı

Kasım'ın 5'i olması hasebiyle sitede yeniden üste çıkarılmış, güzel de yapılmış. Gün içerisinde vaktim olursa tekrar bi göz atacağım :))

5 Kasım 2018
yazdı

Gerçekten çok anlamlı bir film. Dünyanın ve güç sahiplerinin toplumu nasıl uyuttuğunu anlatıyor. Toplumu koyun gibi güden insanlara dur demeyi anlatan bir film. Filmden birşey anlamayan ve duyguyu hissetmeyen kesim çomar diye hitap edilen kesimdir. Güdülen, çiftliklerinde verilen yeme razı olan koyunlardır. Ona sunulan hakkı olan koskoca büyük dünya var iken onlar çiftliklerinde korku ve itaat ile yaşamak istiyorlar. Bu kesim ülkeyi terk etsin. İşin tuhafı tarihe baktım ve 5 kasım :) Gerçekten çok etkilendim, aman evren biz böyle mesajlara alışık değiliz :))

5 Kasım 2018
yazdı

Remember, remember, the 5th of November The Gunpowder Treason and plot; I know of no reason why Gunpowder Treason Should ever be forgot.

5 Kasım 2018
yazdı

Bugün 5 kasım.. Muhakkak izleyin bittiğinde bana hak vereceksiniz..

13 Ekim 2018
yazdı

Beğeni görecelidir ama bu filmi beğenmeyen zeka bakımından fakir fukaradır.Allah ona da nasip etsin!!!!

16 Ekim 2018
cevapladı

O kadar insan gerizekalı sen akıllısın yani :)

10 Ekim 2018
yazdı

Kişiye göre degişen bir film ben pek begenmedim sıkıcı geldı

2 Ekim 2018
yazdı

Başta bazı filmleri izlemeden önce 2 defa düşünmek gerekiyor. Bu filmde de ise en başta izlesem mi diye düşünmeyi bırakıp 2 defa izlemen gerekiyor. Zaten sonradan bol bol düşünüyorsun.

22 Eylül 2018
yazdı

sıkıcı sürükleyici olmayan bir film.

5 Kasım 2018
cevapladı

yuh

17 Haziran 2019
cevapladı

Sen hadi git çukur falan izle anlamazsın sen

9 Eylül 2018
yazdı

Anlam yüklerseniz felsefi ve güzel. Anlam yüklemeyip uçan kaçan veya 6 yaş grubu espriler bekleyen biriyseniz sıkıcı gelecektir.

2 Eylül 2018
yazdı

Şu ana kadar yapılmış en iyi çizgi roman filmidir yorumlardaki embesilleri takmayın ve bu filmi izleyin

28 Ağustos 2018
yazdı

Boş Yere Yapılmış Bu Sıkıcı Filmden, Birşey Anladığınızı Zannedip Boş Boş Havalanmak İstiyorsanız İzleyebilirsiniz

22 Şubat 2019
cevapladı

Beyin noksanlığının apaçık belirtisi bu yorum.

28 Ağustos 2018
yazdı

Yorumlara Aldanıp İzledim. Yok Öyle Yok Böyle Diye. Film Zevki Olmayanların Aşırı Abarttığı Sıkıcı Bir Film. Bunu İzleyeceğinize Kayıp Balık Nemo İzleyin Daha Çok Zevk Alırsınız O Derece

2 Ekim 2018
cevapladı

Ben kayıp balık nemoyu yıllar önce izlemiştim baya bir zevkliydi neydi orta okula yeni başlamıştım sanırım. Senin de yolun uzun görünüyor çizgi filmleri bırakacaksın da animelere saracaksın da sonra biraz fantastik bilim kurgu saracaksın da off sonradan böyle başyapıtları anlamaya çalışacaksın. Geçmiş olsun

5 Kasım 2018
cevapladı

@xhtml, ahaha öyle ölmez dostüm füze at :) Bu arada film gercekten başyapıt ben mesela tekrar izleyeceğim.

17 Temmuz 2018
yazdı

beni çok etkileyen çok güzel bir film kesinlikle izleyin

5 Temmuz 2018
yazdı

berbat bi film 0/10

23 Ağustos 2018
cevapladı

matrix"i izleyip ne güzel karate filmi diyen ekipten bu :D:D

24 Ağustos 2018
cevapladı

@JackJack, hayır izlemedim daha

2 Ekim 2018
cevapladı

@JackJack, Yok bence din fanatiği artık hangi dine inanıyorsa ters geliyor böyle özgürlükcü filmler xd

6 Kasım 2018
cevapladı

@xhtml, hayır tatlım mallığıma denk gelmiş tekrar izledim anlayamamışım ilk izlediğimde

8 Ağustos 2017
yazdı

Harika bir film. Böyle konular beni sıkmasına rağmen çok etkilendim. Sonu çok hoş olmuş, izleyip beğenmezseniz size özel plaket yaptırıyorum.

2 Ekim 2018
cevapladı

hacı çok paran gider ya valla bak sil bence yorumu zevksiz çok insan var XD

6 Ağustos 2017
yazdı

Tek kelimeyle muhteşem. Hatta izlediğim en güzel filmlerden biri bile diyebilirim. Gerek mesajlarıyla gerekse oyunculuklarla insanı etkileyen bir başyapıt. Kesinlikle izlenmesi gereken bi film, şuana kadar neden izlemedim dedirtti ve her 5 kasımda tekrar izleyeceğim...

6 Ağustos 2017
yazdı

film 2oo5 te mi yapılmış o zaman neden filmde şu tuvalet kağıdına yazı yazan kadın 2015 te şöyle oldu falan diyor ben mi yanlış anladım

29 Temmuz 2017
yazdı

Devrimciysen, yani yapmam yıkarım, yakarım diyorsan tam senlik film. Yok eğer yapıcıysan, ülkeni, vatanını seviyorsan, insanları seviyosan sana göre bi film değil. Pkk lılar ve FETÖcüler için 10 numara, milliyetçiler ve vatan sevdalıları için beş para etmez bi film. Filmde bol bol devrimci mesajlar var. Biz yakıp yıkmaya değil, yapıp yaşatmaya adadık hayatımızı... Benden KOCA Bİ 0 (SIFIR) filmcike..

1 Ağustos 2017
cevapladı

Sayın dostum filmde anlatılmak istenen başrolün fetöcü ocu bucu olması olayı değil bilmem başka yerinle mi izledin kezâ sizin gibilerinde izlmemesi gereken filmlerden bir tanesi ama neyse lütfen git ve kurtlar vadisi izle. Film ABD, İngiliz yapımıdır-ki iki ülkede seninde bildiğini düşündüğüm üzere kapitalist ülkelerdir- tamamen kurmaca olan bir filmi nasıl bizim iç ve dış politikalarımızla bağdaştırdın bu da ayrı bir soru işareti esen kal.

19 Haziran 2018
cevapladı

hani derler ya Hakki icin diye gelir birisi yanlis bir cumle kullanir ikimizede vebal olur diye yazmiyorum tamamini ama cidden git baska seylerden rant sagla ben bile vazgecmenin esigine geldim cidden b..u ciktin isin nolur yapmayin ya

23 Ağustos 2018
cevapladı

Hani derler ya "baban keşke dışarı boşalaydı be oğlum" iş bu söz tam senin için yazılmış. Eğer vatan seversen zaten bu film senin hoşuna gider akpli isen(yani din mavrasına ülkeni satıyorsan) hoşuna gitmez. Senin sevmemen bundan kaynaklı sayın amip.

2 Eylül 2018
cevapladı

yine evde oturmuş film izlerken vatan haini ve fetöcü ilan edildim eyv

2 Ekim 2018
cevapladı

Hacı devrimci adam yıkılanı durdurur yapım aşamasına geçer ve çok yoldaşını kaybeder bu yolda. Adam zaten pkk fetöcü kafasındaki adamlara karşı savaşıyor biz vaay aslan diyoruz sen terörist diyorsun. Anlmadıysan söyleyeyim filmin sonunda halk kazanıyor hani bazı sahneler var ya çocuk felan ölüyor halk katlediliyor aslında bunlar bir devrimcinin kendini feda etmesi sonucu gerçekleşmiyor ve halk özgürlüğüne kavuşuıyor. Kim pkk lı fetöcü şimdi anlam veremedim ? ben mi yoksa hmmm?

2 Ekim 2018
cevapladı

@Levlâ'', bu yorum anlatılmaz yaşanır xd +1

2 Ekim 2018
cevapladı

@yaamur, ayıpsın her zaman zaten filmin konusu da bu XD halk için savaşırsan yargılanırsın XD terörist olmamak için artık terörist olmak gerekiyor xd

25 Temmuz 2017
yazdı

Mükemmel bir hikaye Mükemmel bir oyunculuk, Başyapıt !

25 Temmuz 2017
yazdı

Mükemmel bir hikaye Mükemmel bir oyunculuk, Başyapıt !

11 Temmuz 2017
yazdı

başyapıt

2 Temmuz 2017
yazdı

efsane... izleyin izlettirin

28 Mayıs 2017
yazdı

her yıl birkaç kez izlediğim bir film 07:14 te Voila ile başlayan bölümün çevirisi yapılırken karakteri destekleyen kelimelerin seçilmesi saygılar ve alkışlar raskolnikov a

28 Mayıs 2017
yazdı

her yıl birkaç kez izlediğim bir film 07:14 te Voila ile başlayan bölümün çevirisi yapılırken karakteri destekleyen kelimelerin seçilmesi saygılar ve alkışlar raskolnikov a

21 Mayıs 2017
yazdı

Sırf yorum yapabilmek için kayıt oldum bu film izlediğim en anlamlı, sürükleyici bir film. Insana birçok şey hissettiriyor. Bitirdim ve baştan başlamayı daşünüyorum :)

18 Mayıs 2017
yazdı

hayatıma anlam katan ve bü güne kadar izlediğim en güzel filmdir. anlam taşıyan bir o kadarda macera gerilim ve gizem dolu bir filmdir..

4 Nisan 2017
yazdı

Tek kelime ile, mükemmel.

25 Mart 2017
yazdı

Türkiye nin RTE li durumu bu işte.

2 Temmuz 2017
cevapladı

aynen öyle kardeş

29 Temmuz 2017
cevapladı

Kardeş beğenmiyosan kendinin beğendiği bi liderin ülkesine git. . Ülkenin yarısından fazlası memnun. Karın ağrın varsa sana zorla kal diyen yok.....

19 Mayıs 2018
cevapladı

yani bir filmde bile ülkenin liderine tahammülsüzlüğünüzü anlamak mümkün değil

17 Mart 2017
yazdı

Remember, remember! The fifth of November, The Gunpowder treason and plot; I know of no reason Why the Gunpowder treason Should ever be forgot!

16 Mart 2017
yazdı

Kesinlikle 2.kez izlenilmeli daha yoğun ve anlamlı duygular bütünlüğünde filmin hissiyatı geçiyor insana. Göründüğü gibi olmayan olaylar bütünlemesi..

11 Mart 2017
yazdı

Bir Başyapıt .. emparyalızm ve faşizme gelsin...

10 Mart 2017
yazdı

Sırf yorum yapabilmek için üyelik açtım.Kesinlikle herkesin izlemesi gereken bir film.Öyle boş zamanınızı geçirmek için değil kendinize bir şeyler katmak için izlemelisiniz.Aldığı puanın çok daha fazlasını hakkediyor.MUTLAKA İZLEYİN.

4 Mart 2017
yazdı

bu fil faşiklerin korkulu rüyası ama +18 koymak lazım çocuklara izletmeyin.10/2

3 Mart 2017
yazdı

Tek kelimeyle : Harika! Bundan sonra yine izleyeceğim... Mutlaka izlemelisiniz

3 Mart 2017
yazdı

bu bilmem kaçıncı defa izliyorum artık saymıyorum

23 Şubat 2017
yazdı

Gerçekten başyapıt. Ölmeden izlenmesi gereken filmlerin başında gelir.

20 Şubat 2017
yazdı

kelimeler kifayetsiz bir bas yapıt gercekten toplum bilincini ve fikirlerimizin her zaman savunulması gerektiğini ögreteyiyor

13 Şubat 2017
yazdı

Öncelikle gerçekten çok kaliteli bir film yalnızca sürekli V sözleri paylaşılınca filmi çok üst düzeye yerleştiriyorsun büyük bir beklentin oluyor.İnanılmaz demem İnanılma derim kaliteli güzel yüzde yüz izlenmeli gereken bir film ölmeden önce herkes başyaptıları izleme.Natali portman yine efsane bizim ünlülere bakınca hebele hübele adamlar iyi abi oynuyorlar yapıyorlar helal olsun...

13 Şubat 2017
yazdı

İzleyip wallpaper yapacağınız türden bir fil. Hiç beklemeyin ama altyazılı tavsiye ederim.

11 Şubat 2017
yazdı

Devrim dediğin böyle ahlaklı güzel yapılır ve dünyanın gerçekten V gibi birine ihtiyacı var. Aşağıdaki yorumda arkadaşında dediği gibi izleyin ve hükümetin ne or*spu çocuklukları yapabildiklerini görün nasıl insanları kandırabildiklerini... İzleyin ve koyun gibi gezmeyin. Çünkü FİKİRLERE KURŞUN İŞLEMEZ.

5 Şubat 2017
yazdı

film başyapıt. ama V karakterinin maskesinin şuan çevremizde çoluk çocuğun elinde maskara olduğunu gördükçe deliriyorum.. ayrıca filmi 15 temmuz ile bağdaştıracak kadar düşmediğim için mutluyum.film devrimden bahsediyor.. 15 temmuza gelene kadar nice zaferlerimiz var.. yeni nesil üzücü geliyor

31 Ocak 2017
yazdı

o kadar güzeldi ki...

25 Ocak 2017
yazdı

Film harika bir başyapıt

15 Ocak 2017
yazdı

cok güzel film.izlemeyen cok şey kaybeder..

21 Aralık 2016
yazdı

güzel film izleyin 720pizle.com'a teşekkürler...

17 Aralık 2016
yazdı

2 Sene kadar önce izlediğim bir film. Başları sıkıcı olsada biraz ilerledikten sonra gayet güzel. Filmde ''V'' karakterimiz ''Guy Fawkes'' isimli bir askeri örnek alıyor. Guy Fawkes 5 Kasım 1605'te İngiltere Parlemento Binasını patlatmakla görevli olan bir ''komplocu'' askerdi. Günümüzde komplonun durdurulmasından dolayı 5 Kasım Guy Fawkes Gecesi olarak kutlanır. Remember, remember, the 5th of November The Gunpowder Treason and plot; I know of no reason why Gunpowder Treason Should ever be forgot.

1 Aralık 2016
yazdı

Fikirlere kurşun işlemez.. Düşünmeyin sadece izleyin

22 Kasım 2016
yazdı

Hayır yorum yaparsınız anlarım da filmi izlemeyin demek nedir onu anlamıyorum. Filmler de kitaplar gibidir izleyenler farklı sonuçlar çıkarabilir bana göre kült ve izlenmesi gereken bir film sana ise ülkemizdeki küçük kardeşlerimizin guy fawkes maskesi takıp saçma hareketler yapmalarıyla kafanda bütünleştirmişsin bu yüzden "ergen veletler izliyor bu filmi" tarzı yorumlarınızı insanları bu filmden soğutmamak kendinize saklayın.

17 Kasım 2016
yazdı

salağın biri de 15 temmuzu örnek göstermiş :))))

17 Kasım 2016
yazdı

puanim 7

15 Kasım 2016
yazdı

Bu zamanada kadar neden izlememişim dediğim filmlerden...

30 Ekim 2016
yazdı

izleyin ve koyun gibi ortada gezmeyin.

26 Ekim 2016
yazdı

yaw ben bu filmi nasıl olur da şimdiye kadar izlememişim... keydime hayret ediyorum o kadar!!!

19 Eylül 2016
yazdı

onların hayal edebileceklerini BİZ gerçekte yaparız.. (bkz. 15 temmuz )

17 Eylül 2016
yazdı

Harika bir film gerçekten kelimeler yetmez.

14 Eylül 2016
yazdı

Yorumlara yaş sınırı getirilsin

Adminin Cevabı: ne garatisi var? 10 yaşındaki biri gelip 1980 olarak doğumunu ayarlayabilir.

6 Eylül 2016
yazdı

Gerçekten iyi bir filmmiş

26 Ağustos 2016
yazdı

abi efsane ya ne zamandır filmi biliyordum ama izlememe şansına hiç sahip olmamıştım ben bölye bi final daha görmedim 5 dk oldu biteli halen ekrana bakıp vay be diyorum nadir bir şah eser benim gibi şimdiye kadar izlemediyseniz hemen izleyin ölmeden önce izlenmemesi gereken bir eser

19 Ağustos 2016
yazdı

Fena film ha

6 Ağustos 2016
yazdı

Şu muhteşem filme güzel yorum yapan güzide insanların yorumlarını beğenmeyenleri kınıyorum. Vallahi büyük ayıp. İzlemeyen de bin pişman olur bence. Tekrar tekrar izleyin, tekrar tekrar izlettirin.

2 Ağustos 2016
yazdı

3 kere izledim bu 3. abi bir filim bu kadar mı iyi yapılmış ve iyi konulu olur ? Gerçi iyi dersek filme hakaret etmiş oluruz muazzam abi muazzam ! Hayatımda izlediğim en iyi filim. Bence imdb puanı 10 olmalı hatta mucize olarak 11 olsun olm 8 çok az bu filme ! Ama çok güzel ya.

20 Haziran 2016
yazdı

titredim yemin ediyorum.

26 Nisan 2016
yazdı

tekrar 2-ci kez izledim. yine doyamadım filmden. harika filmdir. bana göre 10 puanlıq film bu.

26 Mart 2016
yazdı

Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden ...

15 Mart 2016
yazdı

çok iyiydi 8.7

13 Mart 2016
yazdı

bu fılm kesılmıs ???

8 Mart 2016
yazdı

harikaa bir film... izlemekte gec kaldığım bir yapıt ayrıca her filmi izlediğim bu siteye emek veren admin saol :)

14 Şubat 2016
yazdı

resmen mi film ker usta izlemeyen çok şey kaybeder izlemediyseniz kesin izleyin

25 Ocak 2016
yazdı

guzel bir flim ellerine saglik admin! tavsiye ederim

10 Ocak 2016
yazdı

Bir filmden fazlası...

10 Ocak 2016
yazdı

Mükemmeldi

14 Aralık 2015
yazdı

film tek anlamıyla dehşet yani izlemeyen aşırı çok şey kaybeder

5 Aralık 2015
yazdı

Sadece bir film olarak değerlendirilmemeli çoğu film de görmediğimiz şeylerde vardı, anlamlı ve güzel bir film. Şu anda değil belki ama ilerde klasik olacağına inanıyorum.

12 Kasım 2015
yazdı

Evet bunu daha yıllar öncede izlemiştim Güzel bir filmdi.

8 Kasım 2015
yazdı

anlamlı bi filim

İzlemek konusunda bugta kaldıysanız bunu geçip izleyeceğiniz film bunun kadar güzel olamaz. Kaliteli güzel bir film

4 Ekim 2015
yazdı

Efsane değil. Sadece halk üzerinde etki oluşturmuş bir film. Ülkemizdeki ergenlerde yaygın bir şekilde yüzde görülen maskenin anlamını anlatan kült film. Warner bros yapımcılığından kurtarmış. Birazda dc etkisi var tabiki. Bu filme efsanevi demek kendi alanındaki diğer filmlere haksızlık olur. İzlerseniz pişman olmayacağınız birçok ülkeye ders veren gerilim filmi.

11 Ekim 2015
cevapladı

Kendi alanındaki diğer filmlere haksızlık olurmuşmuşmuşmuş

11 Ekim 2015
cevapladı

Kendi alanındaki diğer bir film söyle desem kalcan öyle..

12 Ekim 2015
cevapladı

Aha burda bi beyin yoksulu varmıs...

14 Kasım 2015
cevapladı

@l3arloss!!, Cahillik gördümde bu kadarını görmedim. Ayrıca film öner diyen arkadaşımızında repertuarının ne kadar dar olduğu belli ve yazık. Cahil olduğun için başka filmler bilmiyorsun :) şu anda sıfırsınız 3''ünüzde... ben filme kötü felan demedim. Warner bros. zaten büyük bir firma. Sırf şu ergenlerin maske takmalarının sebebi dedik diye ergenler çullandı birden :) Ulan sadece göndermeli bir film başka hiç birşeyi yok uçurdunuz güzelim standart radikal filmi. İlla film öner diyorsanızda profilime girin. Cahiller yazık.

17 Aralık 2015
cevapladı

@Mustafarslanjs, cehaletimi mazur görüp bu tür bir film daha önerirmisiniz? equilibrium hariç.

15 Ocak 2016
cevapladı

''ülkemizdeki ergenlere yaygın bir şekilde yüzde görülen maskenin anlamını anlatan kült film' diye bir cümle kullanmışsın ama senin 15 yaşında bir ergen olman yorumu garipleştiriyor

22 Ocak 2016
cevapladı

@EmSlimEmShady, Bu filmde aksiyon var deyip benim gibi ergenleri bak tekrar söylüyorum benim gibi ergenleri şu saçma maskelere yöneltmeniz çok büyük bir yanlış. Keşke profil fotoğraflarınızda da şu saçma maskeden olsaydıda sizinle dalga geçererek master prim yapabilirdim.Yaşım hakkında yanlış bilgiler vermeyiniz beyfendiler. Sizi saçma yorumunuz için tebrik ediyorum. Bir dahakine bol şans. Hakan o kadar film içinde equilibriumu görmende nasıl bir fantezidir? kardeşim. Toynağınla mouse tıklarsan böyle olur tabi. Harley bu arada yaşımı tuturdunda o iğrenç yorumundan sonra bu yorumumdaki ilk çümleme seni davet ediyorum. Beyin yoksulu diyen paşa senide unutmadık :) hadi git dersine çalış. Efsane filmmiş bıdı bıdı :) Nankörler sizi bu film dram konusunda ama dramın d''sini yaşadığımı söyleyemem. bu yüzden gidin aklınıza başınıza alın efsane felan değil. batman mi lan bu?? Beyin özürlüleri iş başında. Bu filmi nerden baksan 1000 kişiye izletseniz 800''ü beğenmez. Çünkü uçurdunuz. ÖRNK : DRAM filmi normalde yazmıcaktım ama hakan gibi insanların olması beni endişelendirdi :) Neyse 1.Benjamin button 2.Green mile 3. Bir rüya için ağıt 4.Savaşın çicekleri 5.Leon Sevginin gücü Hadi Fuck off çıkın dışarı !!!

13 Şubat 2016
cevapladı

anlamıyosun filmden

25 Temmuz 2017
cevapladı

Sen filmden ne anlarsın lan animeci

3 Ekim 2015
yazdı

Efsane.

25 Eylül 2015
yazdı

Öncelikle her gün en az 1 film izlediğim site emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ... Filme gelirsek 3 4 yıl önce izlemiştim ilk olarak ve izlemeyede devam ediyorum beni baya etkileyen filmler arasında oyunculuk filmin akışı tek kelime ile muhteşem TAVSİYE EDERİM

23 Eylül 2015
yazdı

DC comics forever

19 Eylül 2015
yazdı

dunyanın en guzel en seksi en dramatik en aksiyonlu en maceralı en en en ennnn GERÇEKÇİ filmi harkulade herkes anlayamaz bu filmi sonrasında olusturdugu hissi ve herkeste bi parca dogan sucluluk ve kurulan hayaller sistemlerin paralellerin ve kendini efendi sanan kişilerin ve onların etrafında beslenen beslenmeye calısan böceklerin sizde demeddinizmi biz kendimiz için dunyamız için ne yaptık ne yapıyoruz demedinizmi yapmadıgımız için bunu yasıyoruz diye... bu sadece bir film değil bu gözle bakanlar asla ama asla begenmez

19 Eylül 2015
cevapladı

normalde hiç yorum yazmam hikayenin(gercek hıkayenın)yorumlarına baktım da ne kadarda aptal insan varcahil bencil nankor egoist ve dusunmeyen dusunemeyen..!

17 Ağustos 2015
yazdı

Kararterler, sözler, konu, her yönden etkiledi beni bu film. Sonunu tahmin edebilsen de hayranlıkla izliyorsun müthiş

10 Ağustos 2015
yazdı

film nede silinoyr acaba rusya 3 den izlenmşyor resmen takılıyor hep.normalde agyet iyi izleridm

7 Ağustos 2015
yazdı

Bu Filme Bişey Denemez Saygı duyulur ve izlenir bitince de hayran kalınır :))))

27 Temmuz 2015
yazdı

film bitti maskenin altındaki adamı göremedik

15 Haziran 2016
cevapladı

boşuna izlemişsin....

2 Mayıs 2017
cevapladı

ADAMIN YÜZÜ DAHİL TÜM VÜCUDU YANMIŞTI ZATEN

19 Haziran 2018
cevapladı

=)..............

20 Temmuz 2015
yazdı

efsane bir film .....

4 Temmuz 2015
yazdı

Muhteşem bir sistem eleştirisi. Tam anlamıyla bir başyapıt...

28 Haziran 2015
yazdı

türkiyeye de öyle bir V lazım :D ama şu adamın yüzünü göremedim gitti ona yanıyorum izlemeye değer tavsiye ederim :)

yüzü yanık bir et parçası boşuna izlemişin :)

14 Mayıs 2017
cevapladı

@İzlediği Bütün Filmlere Yorum Atan Adam, ne alakası var adam türkiyeyle bağdaştırabiliyorsa anlamıştır filmi zaten. sadece adamın yüzünü yanıkta olsa merakından görmek istediğini belirtiyor her insan merak edebilir bunu. Boşuna izlemişsin gibi bilmişlik taslayan tavırlar kendini bi ...... zannetmeler ülkemiz senin gibiler yüzünden gelişmiyor.

25 Haziran 2015
yazdı

ölmeden önce izlemeniz gereken filmlerden birisi.

24 Haziran 2015
yazdı

ben pek beğenemedim.daha çok dram vardı bu filmde.dram türü şeyleri pek sevmem.tabi ki herkesin kendine kalmış bir şey.Ayrıca mekan ve karakterleri de pek sevemedim fazla sıkıcılar.

8 Temmuz 2015
cevapladı

ozaman izleme

8 Temmuz 2015
cevapladı

@Thanatoss, izlemeden nasıl beğenip beğenmediğimi anlayayım.zaten yaptığım yorumdan çoktan izlemiş olduğumu anlaman gerek.

20 Haziran 2015
yazdı

1080p olarak yenilemeniz gerçekten çok güzel olmuş, izlemeye doyamadığım film'lerden bir tanesi

18 Haziran 2015
yazdı

SENARYO MUHTEŞEM . WACHOWSKİ KARDEŞLERİN ELİNDEN ÇIKMIŞ . NASIL MUHTEŞEM OLMASIN ...

17 Haziran 2015
yazdı

Bu filmi izlemeden önce o maskenin anlamını bilmiyordum. Gerçekten çok güzel film..

15 Haziran 2015
yazdı

Yaşadığımız parçası olduğumuz sistemi anlatan bir film. MÜKEMMEL ÖTESİ EFSANE BAŞYAPIT ...

14 Haziran 2015
yazdı

Film inSanın hayatına amLam kaTan tarzdan. Artık dünyaya faRklı bir baKış açısından Bakıyorum.

10 Eylül 2016
cevapladı

Allah'ım sana geliyorum...

22 Aralık 2018
cevapladı

Lütfen bir daha ayak parmaklarınla klavyeye rastgele basarak yorum yapmayı deneme iyi sonuçlar çıkmıyor

13 Haziran 2015
yazdı

bu film aksiyondan ziyade dram ve bizim insanımız da dram filmlerini daha çok sevdiğinden dolayıda bu puanı almış herkez mübalağa yapmış çok iyi diye ben beğenmedim aldığı puanıda haketmiyor.

13 Haziran 2015
yazdı

Tşk admin isteğimizi yerine getirip daha kaliteli bir görüntü ile filmi yenilemişsin.. Hemen indirip Ailecek dev ekranda tekrar izledik. Son olarak lütfen yorum yazmaya çalışırken bile lap diye açılan sayfa reklam politikanızı da gözden geçirin... ( Maskenin arkasındaki sizi düşünen fikir :) )

13 Haziran 2015
yazdı

admin mail.ru hiç bir film de çalışmıyor saygılar

Adminin Cevabı: kardeşim adamlar oraya buton koymuş üşenmemiş üzerinede yazı yazmış okumayı yada çevirmeyi yada tıklamayı deneseydiniz film açılacaktı :) (kendi sitesinde video is not avaible derse bir kaç kez yenileyin açılması gerek. bu sorun Mail.ru nun Türkiye'ye uyguladığı bir filtre proxy programları ile sorunsuz açılabilmektedir.)

13 Haziran 2015
yazdı

Filmi 3-4 kez izledim.beni en cok etkileyen filmlerden.izlemeden gecmeyin.puani da uygun.

13 Haziran 2015
yazdı

film budur kesinlikle tavsiye ederim bunları yazarken filmden 4sn geçti ve ben hala etkisindeyim

12 Haziran 2015
yazdı

Dakika 39,09 da kürdistan diyor. Arkadaşlar bu filmler hep planlı şeylerdir. Zaten sizde farkedeceksiniz. Ancak filmin konusunu bi şey diyemem gerçekten bir başkaldırmayı anlatıyor. insanların neler yapabileceğinden bahsediyor.

6 Ağustos 2016
cevapladı

Irak'ın kuzeyinde böyle bir bölge var ondan bahsediliyor hahsggshgd

12 Haziran 2015
yazdı

nasıl ınıyor bılen var mı

13 Haziran 2015
cevapladı

Hangi browser i kullanıyorsan onun video downloader eklentisini kur.. burda izlediğin tüm filmleri indirebilirsin

14 Haziran 2015
cevapladı

Internet Download Manager programını kur ve izlediğin tüm videoları indir. ;)

17 Haziran 2015
cevapladı

@UtkuGARIP, Ne yani şimdi benim önerdiğim eklenti ben burayı örnek verdim diye başka sitelerdeki videoları indirmiycekmi? chrome markete girip 2 dakikada kurmak var eklentiyi ücretli bir yazılımı crackli bulucam diye 10 tane warez sitesine girmekvar?

11 Haziran 2015
yazdı

ya abi bi izleyelim dedik burnumuzdan geldi saçmasapan sayfalara giriyor yüz tane sayfa açılıyor ve bilgisayarımda da hiçbir sorun yok düzeltin şunu

7 Haziran 2015
yazdı

Yeni bir alternatif eklerseniz çok iyi olur hata veriyor

13 Mayıs 2015
yazdı

Mükemmel bir film.Tek kelime ile MÜKEMMEL.Harika replikleri olan kurgusuyla kendine hayran bırakan bir film.Sonu muhteşem.Her izlediğimde bir başka etkileniyorum.IMDB puanı bir film için bu kadar yetersiz olabilirdi ancak.İzleyende çok derin bir merak uyandıran fakat çizgi romanıyla alakası olmayan bir film.9.8/10

15 Haziran 2016
cevapladı

g31 de kalsin

30 Mart 2015
yazdı

Bugüne kadar izlemiş olduğum en iyi film defalarca izlesem bıkmam....

13 Mart 2015
yazdı

süper film sayısız kere izledim ve şimdi bidaha izlicem. admin siten çok sağlam burda olmayan filmi izleyesim gelmiyor şerefsizim eline sağlık

19 Şubat 2015
yazdı

Bazı filmler vardır, bir filmden fazlasını ifade eder. Bu filmde öyle bir şey işte. İzledikten önceki ve sonraki ben diye, dünyanızı ayarmanızı gerektirecek bir film... V ...

15 Şubat 2015
yazdı

film silinmiş

Editörün Cevabı: Lütfen alternatif linkleri deneyiniz

30 Ocak 2015
yazdı

Oha harika lan bu film yuh yuh yuh yuh off ölcem şimdi etkisinde kalırsınız Godfather'ı ezecek derecede offfffff

24 Ocak 2015
yazdı

keşke tv'lerde her ay yayınlansa ..

11 Ocak 2015
yazdı

izlediğim en iyi ve en sağlam temalardan biri 10/8,7

26 Kasım 2014
yazdı

Sinema klasiklerinden bence bir başyapıt!

6 Kasım 2014
yazdı

seneler önce çizgi romanını da okumuştum hala kitaplığımda durur filmi de gerçekten harika.şu anda ülkemizde daha da fazla hissetmeye başladığımız baskı atmosferi de bu filmi daha anlamlı yapıyor ve durum kötüleşirse bu filmde anlatılanları aratmıycak bir gelecek bizi bekliyor demektir...

5 Kasım 2014
yazdı

İçinde bulunduğumuz zamanları düşününce gözümdeki değeri kat be kat artan bir filmdir 'V'...Her insanın izlemesi gereken filmlerden biridir kesinlikle.Hatta benim için her yıl aynı tarihte anılması gerekende bir filmdir.Bu sebeple her yıl 5 kasımda bu filmi tekrar izlerim.Çünkü 5 kasım geldiğinde aklıma gelen ilk şey V nin bize göstermek istedikleridir.Bu yüzden dostlar 'Remember,remember.the fifth of november'

1 Ekim 2014
yazdı

Toplumsal konularda verdiği mesajlarıyla mükemmelleşmiş bir film. Mutlaka herkesin izleyip bir noktada kendisini sorgulaması gerektiğini düşünüyorum.

28 Eylül 2014
yazdı

Sinema için en çok emek verilmiş film olsa gerek. Sinema klasiklerine girmeli. benim için öyle, Bu film için çalışan, ve eğer kazanılmışsa para, hepsine helal olsun, Mutlak izlenmeli

23 Eylül 2014
yazdı

Daha iyi filmler vardır muhakkak ama bana göre en iyisi bu. 10/10

6 Eylül 2014
yazdı

Çok iyi

14 Ağustos 2014
yazdı

V For Vendetta...Zamanının en iyilerinden gerçi hala en iyilerden.

11 Ağustos 2014
yazdı

Çok güzel bir filmdi. Yalnız Dünya'daki ve ülkemizdeki Anarşist kesim tarafından çok abartılıyor. Yani tüm zamanların en iyi filmlerinden biri değil ama izlediğinize pişman olmazsınız.

6 Ağustos 2014
yazdı

fazlada abartmayın güzel ama yok mükemmel yok her ay izlerim yok alanının en iyisi falan diil bi kere izle geç

6 Kasım 2014
cevapladı

senin kafan basmıyorsa yada filmde anlatılanları hazmedemiyorsan senin sorunu ama bi kere izlenip geçilicek bir film değil...

22 Temmuz 2014
yazdı

Ve ben bu filmi yeni izliyorum ..

15 Temmuz 2014
yazdı

Stephen Fry çok iyi oynamış

4 Temmuz 2014
yazdı

bu filmi her ay birkaç defa izlerim ve izlemeyede devam edeceğim.

28 Haziran 2014
yazdı

benim yazacağım tüm yorumlar yazılmış. yani izlemediyseniz MUTLAKA hemen izleyin.

27 Haziran 2014
yazdı

izlediğim ve izliyebileceğim en iyi filmlerden birisi hayatımda büyük yer edindi

7 Haziran 2014
yazdı

admin lütfen plus player ini yüklermisin saygılar.

Adminin Cevabı: beyzanur, lütfen aynı yorumları yapmaktan vaz geçin ben silmekten bıktım. bir film sağlamsa ve yeni eklenmediyse plus player yüklememiz biraz zor neden cunku yer sıkıntımız var her filmi atamıyoruz..

27 Mayıs 2014
yazdı

Müthiş!

23 Mayıs 2014
yazdı

Herkes izlesin.

13 Mayıs 2014
yazdı

süper.....

10 Mayıs 2014
yazdı

Vaktin nasıl gelip geçtiğini anlamıyorsun. Etkili bir filmdir. Çok sevdim.

4 Mayıs 2014
yazdı

Gercekten farkli bakis acilari iceren cok sevdigim yapitlardan biri diktator bir rejime karsi cikarilan bireysel bir savasin nasil toplumsallastigini gosteriyor.. Izlemediyseniz yorumlari okumakla vakit bile harcamayin..

4 Mayıs 2014
yazdı

kesinlikle müthiş ötesi bi film yani sonuçta bi amaca hizmet ediyo ve bu yüzdende izlenmesi gereken bi film diye düşünüyorum

3 Mayıs 2014
yazdı

süper bi film 2-3 sene önce izlemiştim ama filmin ismini hatırlamıyodum filmi afişinden tanıdım :D

27 Nisan 2014
yazdı

Bu filmi bu kadar geç izlediğim için kendime kızıyorum.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
V'nin maskesini çıkarmasını beklerdim ama çıkarmaması da izleyicide güzel bir merak uyandırmış.
Çok farklı ve ilginç bir karakter.Toplumsal bir sorunu dile getirmesi de gayet hoş olmuş.

10 Mayıs 2014
cevapladı

Evet. Bende. Genellikle bu filmden kelimeler yazılmış Statüleri okuyordum. Ama izlememişdim. Bugün izledim ve çok sevdim.

5 Nisan 2014
yazdı

Awesome!

22 Mart 2014
yazdı

Ses biraz az çıkıyor sanki .. Onun dışında iyi

3 Mayıs 2014
cevapladı

bende farkettim ama benim kulaklıktan mı yoksa filmin kendisinden mi kaynaklanıyo acaba

4 Mart 2014
yazdı

bu film varya bu film neyse izleyin

25 Şubat 2014
yazdı

admin çanakkale:yolun sonu filmini yüklermisin?

Adminin Cevabı: Sadece yabancı film ekleniyor

30 Mart 2014
cevapladı

kralsın admin türk filmi yüklersen ben sayfanı takibi bırakırım abi türk filmi ne ya türklerin ne filmi nede dizisi izlenir avrupaya özeniyorlardı bide keşke şu dizi film anlayışıda onlara özenilse :D

4 Mart 2015
cevapladı

Admin türk filmleri kötü olduğu için değil siteyi mühürlemesinler diye eklemiyor.

8 Şubat 2014
yazdı

Harika bir film. Hükümetler toplumu değil, toplumlar hükümeti yönetir!

19 Ocak 2014
yazdı

Hâlâ izlemeyen var mı diyorum.. Bu yorum bile her şeyi açıklar.. :)

14 Ocak 2014
yazdı

Alanında TEK!

10 Ocak 2014
yazdı

sayın ilgili bu gün filmleri görüntüleyemiyorum bir sorunmu var.

Adminin Cevabı: kaynak sitede arıza var dı sanırm

2 Ocak 2014
yazdı

müthiş bir direniş filmi filmi izledikten sonra insanın İSYAN DEVRİM ÖZGÜRLÜK diyesi geliyor faşizme karşı nasıl mücadele edilir onun sinemasal gösterisi...

19 Ekim 2013
yazdı

başarılı bi paylaşım. teşekkür ederim.

17 Ekim 2013
yazdı

Admin ilk once film super otesi.zaten nick olarag kullaniyorum Vendetta)...2ci ise siten harika olaaganustu mithis bi site...Hep boyle devam edin 720p turkce dublaj ve IMDB 7+ lara...rica edersem 3 Idiots 720p turkce dublaj upload edermisin? Allah sizi korusun muthissiniz

Adminin Cevabı: malesef 3 idiots un dublajı yok hint filmlerinin dublajı çok az oluyor

21 Ağustos 2013
yazdı

Harika süper bir filmdi

12 Ağustos 2013
yazdı

Tek kelimeyle harikaydı.

9 Ağustos 2013
yazdı

Böyle bir başyapıt yok.. Harika ötesi bir film. İzlemek ve izledikten sonra üzerinde saatlerce düşünmek gerek. Filmin ruhunu yansıtan başkaldırış teması; son zamanlarında meydana gelen gezi olaylarında da epey kullanılmıştı. V'nin kullandığı maskeli insanlarla dolup taşmıştı sokaklar.

Oyla:
Vendetta'nın 'V'si Kullanıcı Oyu: 9.3 / 10 (1666 oy)
Vendetta'nın 'V'si - V For Vendetta 720p izle
1080p
  8,2/10
 
  132 Dk.
  ABD, İngiltere, Almanya

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019