Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Tolkien (2019) 1080p Türkçe Dublaj izle

1080p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
15 Ağustos 2019
yazdı

belgesel tadında

13 Ağustos 2019
yazdı

eksikliklerle dolu olmuş. hayatını araştırmadığım için anlamsal olarak bütünleşemiyor. bir şeylere değinmek isteyen, geri kalan her şeyi yok sayan bir yapım olmuş.

10 Ağustos 2019
yazdı

Güzel filmdi tavsiye ederim.

9 Ağustos 2019
yazdı

Harikaydı. Ağlayarak izledim. Gerektiği gibi olmuş. Ne boğdu ne oyaladı. Tolkien hayranlarını üzmez.

9 Ağustos 2019
yazdı

Beklediğimden farklı bir filmdi ama çok güzel olmuş. 10/9 Çok beğendim oyuncu seçimlerde efsane. Lily sana bayılıyorum zaten. Çok naif, nazif bir kadın ve tam da o dönemlerin insanı. Nicholas zaten hayal edebileceğinden daha güzel bir adam. Tolkein'in çocukluğunu oynayan aktor de çok yetenekliydi. Ben daha çok filmin konusunun TOLKIEN'in kitabı yazdıktan sonra ki dönemleri anlatırlar zannediyordum ama çok daha eskisinden bahsediyorlardı ve bence bu çok güzel olmuş. çocuk karakterler çok yetenekliydi yetişkinlerde öyle ama çocuklar ayrı bir efsaneydi. Keşke çocukluk dönemi hiç bitmeseydi dedim. Cast seçimi, çekim teknikleri, sahne geçişleri muazzam olmuş. Arkadaşlık ilişkileri, savaşın hüznü, hayatta kalma çabası, aşkı öyle güzel anlatmış ki. Sonlara doğru ağlamadım desem yalan olur. Sevdiğim bir serinin nasıl yazilmaya başlandığını öğrenmek hoşuma gitti. gerçekten Yüzüklerin Efendisi serisi yani müthiş. Benim için fantastik roman serisinde baştadır.

9 Ağustos 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
En sevdiğim fantastik roman yazarının yaşamını izlemek güzeldi, ama sadece gençlik dönemine odaklanılmış o kadar. O meşhur Orta Dünya külliyatını yazarken ki halini göremesekte yüzük hikayesinde nereden ilham aldığı, yüzük kardeşliği fikrinin nasıl oluştuğu, savaş sırasında ölü bataklıklar-nazguller-Gandalf-orklar-Sauron vb. mekanları ve karakterleri aklında ne şekilde canlandırdığını göstermek istemişler. Güzeldi fakat beklediğim gibi olmadığından , kendimce 7,5 puan verebiliyorum en fazla.

9 Ağustos 2019
yazdı

Usta yazarın eserlerini kaleme alırkenki ruh halini yansıtan sıcak ve içten bir film. Savaşın dostluğun ve sevginin insan ruhunu nasıl şekillendirdiğini güzel bir dille aktarmış.Kitapları basmasının ardından yaşanan büyük dalganın filmde olmaması üzücü ancak izleyiciye büyük aşkı ve Tolkien'in devasa hayalgücünü aktarabilmiş

9 Ağustos 2019
yazdı

7/10 Beklenildiği kadar ilgi çekici değil ama fena değil de.

Oyla:
Tolkien Kullanıcı Oyu: 7.8 / 10 (9 oy)
Tolkien 720p izle
1080p
  6,9/10
 
  112 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019