The Man in the Iron Mask (1998)

Demir Maskeli Adam

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 7 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
12 ay önce
yazdı

Yüzyıllardır araştırılan, tartışılan ama hakkında tek bir belge bulunamayan Demir Maskeli Adam ın kim olduğu konusunda, kadrosu ve konusu muhteşem olan, izlerken çok keyif aldığım bir film oldu ) Yeniden yüklediğiniz için çok sağolun 720p-izle.

4 sene önce
yazdı

Film şahane fakat o senarist kimse onun ben ta ebesine selam göndereyim

D'artagnan'ın ölmesine ne gerek vardı şimdi? Film tıngır mıngır giderken yani ne gerek var onu öldürmeye. Ayrıca kral da Demir Maskeli reis de D'artagnan'ın oğlu. Yoksa iki ikizden birinin babasının farklı olması saçmalığı mümkün değil. Alexander Dumas'ın romanıymış. Eğer romana sadık kalındıysa Dumas yavşakmış, zira kendi oluşturduğun karakteri ne diye öldürüyorsun? Yok romana sadık kalınmadıysa ve D'artagnan'ı senarist öldürmüşse ve yönetmen de bunu onaylamışsa, kabahat senarist ve yönetmen yavşağınındır

4 sene önce
yazdı

admin kardeş her filmi bu siteden izlerim sizin üstünüze başka site tanımam ama bu film gerçekten çok donuyor.bilgisayarı kırıcaktım gerçekten. ilgilenirseniz sevinirim.

Adminin Cevabı: filmler bizim sunucumuzda değil maalesef elden gelen bir şey yok

4 sene önce
yazdı

Eski filmlerden akılda kalan başarılı bir yapım. Kurgusu mükemmel, oyuncuları iyi olan ve güzel bir puanı hak eden, arşivlerde de bulunması gereken bir film.

5 sene önce
yazdı

Güzel bir ortaçağ filmi…

5 sene önce
yazdı

Ortalamanın üstünde bir film. Oyunculuklar dolayısıyla beni cezbetmişti. DiCaprio, Irons, Malkovich, DePardieu vs. vs. İzlenebilir.

6 sene önce
yazdı

güzel bir filmdi tavsiye ederim

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  6.5/10
 
  132 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019