The Big Lebowski (1998) 1080p Türkçe Dublaj izle

Büyük Lebowski 1080p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Gecen gün
yazdı

Bu ne ya .. Bu ne boş , sıkıcı saçma sapan bir film .. Komedi diye açtım sıkıntıdan öldüm ..

24 Ekim 2019
yazdı

Efsane film. :)

4 Eylül 2019
yazdı

2 saat boş boş izlemek mı istiyorsun bu filim tam sana göre. . Saçma sapan bir film bunun yerine turk komed* izlerim o bile daha iyi Kesinlikle tavsiye edilmez .

20 Temmuz 2019
yazdı

Anlamsız manasız bir film. Boş vaktiniz ve sabrınız varsa izleyin. Bu arada yorumlarda 'komik' denmiş. Ben o sahneleri hiç göremedim.

13 Haziran 2019
yazdı

Kahkahalara boğucak bir film degil ama yer yer gülümsetiyor ve kendini izlettiriyor sakin bi vaktinizde izlerseniz keyif alabilirsiniz iyi seyirler

1 Haziran 2019
yazdı

mükemmel bir filmi izleyin

11 Mayıs 2019
yazdı

Bu filme Recep ivedik kitlesi bile gülmez. 30 dakika zor dayandım.

23 Temmuz 2019
cevapladı

Recep İvedik kitlesi neden bu filme gülsün amk

1 Mayıs 2019
yazdı

İzlediğim en sağlam komedi filmi. Her karakter ayrı ayrı efsane ve filmin kendisi de öyle.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Sondaki nihilistlerle dövüşme sahnesini başa sarıp 3 defa izledim. Bowling sahnesinde Hotel California'nın İspanyolca çalmaya başlamasından sahnenin bitişine kadar gülmekten nefes alamadım.

17 Mart 2019
yazdı

Abartmak istemiyorum ama hayatımdaki en komik film olabilir. Oyunculuk olsun senaryo olsun muhteşem. Külttür efsanedir.

27 Şubat 2019
yazdı

Film fena değil. Admin şu site reklamına dikkat eder misin cinsel içerikli reklamlar rahatsız ediyor.

Adminin Cevabı: https://dns.yandex.com/ aile kısmındaki dnsi ayarla

29 Aralık 2018
yazdı

Tek kelimeyle müthiş Jeff Bridges harikaydi ve performansı olağanüstüydü Julianne Moore güzelliğiyle büyüledi resmen Coen kardeşler bu işi çok iyi analiz etmiş Gülmekten kendinizi alamayacaksiniz😆 Fargo gibi görünse de aslında ondan daha komik Bazı ufak tefek aksiyonlara rağmen yine de enfesti Kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum ve sinema şölenine hazır olun derim 10 üzerinden 8 veriyorum

5 Aralık 2018
yazdı

1 kere bile gülmedim. Hatta gülmeyi bırakın, tebessüm bile etmedim. Yorumlarda kül sahnesi efsane falan filan yazmışlar. Filmden çok yorumunuz güldüm. Vasatın vasatı bir film

10 Eylül 2019
cevapladı

Film eleştirisi yapmadan önce git de vasatın anlamını öğren. Vasat ortalama demek.

28 Ağustos 2018
yazdı

Müsaadenizle yardımcı olabileceğini düşündüğüm referanslara devam edeyim. Sinematografi: İşte fotografinin hareketlisidir. Fotoğrafik kompozisyonlarda bulunan renk ve biçim örgütlenmeleri, ışık, kavramsal örgütlenmeler ve daha burada sayamayacağım sonsuz örgütlenme biçimine ekstradan zamansal ve kinetik öğeler eklenerek sinematografi oluşur. Sahnelerdeki renk düzenleri, hareket hızları, karakter ve obje konumlandırmalarını incelediğinizde inanılmaz bir ahenk düzen ve ilişki ile karşılacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu öğeler subliminaldir siz farketmeden duygularınızı harekete geçirir. Algı operasyonlarında da bol bol kullanılır. Tabi bence burda bi algı operasyonu yok filmi anlatmak için kullanmışlar. Bu işler anlat anlat bitmez tabi ama genel hatlarıyla bazı başlıkları naçizane paylaşmak istedim. Sizin de fikirlerinizi duymaktan mutluluk duyarım. Hadi Selamün Aleyküm.

27 Ağustos 2018
yazdı

Can kardeşler fazla spoiler vermeden filmin neden değerli olduğunu anlamanızı sağlayacak referansları belirtebileceğimi düşündüm. -Kendi içinde tutarlı dönem algısı(90'larda Amerika,Körfez savaşı,Baba Bush(Babuş da derler),Saddam'ın Kuveyt petrol krizi,Vietnam gazileri ve Hippiler) -Alışılmışın aksine,bir komedi filminde normal hayatta var olabilecek karakterlerin yerleştirilmesi: Normal şartlarda birçok komedi filminde gerçek hayatta göremeyeceğimiz karikatürize karakterler bulunurken bu filmdeki karakterlerle gerçek hayatta karşılaşmak mümkünmüş gibi gelir. -Karakterlerin psikolojik ve sosyo-psikolojik derinlikleri: Bu filmdeki karakterlerin birçoğu incelediğinde,davranışsal ve bilişsel psikolojik örgütlenmelerinin yüksek oranda tutarlı olduğunu görmek mümkün. -Normalden daha yavaş sinema dili ve sinema doğası: Bir insan nasıl doğada yalnız kaldığında hemen çevresindeki elementleri incelemeye başlar. Ya da nasıl yabancı bir mekanda bekleme halindeyken çevreyi incelemeye başlarsınız. Günümüzün birçok iyi yönetmeni, izleyicinin çevreyi incelemesi,okuması ve özümsemesi için sahneyi fazla hareket(aksiyon)olmadan izleyiciye bırakır. Bu yaklaşım aynı zamanda izleyicinin film ortamında gezmesine müsaade ederek izleyici ve film arasındaki görünmez duvarı yıkmaya çabalar. Bu tarz filmler kitap gibidir. Okumadıkça orada öylece durur.

22 Temmuz 2018
yazdı

yok aga be sarmadı beni, yarım bıraktım. fil güzeldir belkide, ama bana sıkıcı geldi. ben ufaktan aksiyon filmine kaçar

30 Eylül 2017
yazdı

Sadece müzikleri ve çekiplerindeki ustalık için bile izlenebilir

30 Nisan 2017
yazdı

açık alanda alkol içmek yasaktır diyecek texsas valisi o valiyi yakarlar.sonra soğutup tekrar yakarlar ahpab

3 Nisan 2017
yazdı

mükemmel, nefis. En iyilerden.

3 Nisan 2017
yazdı

efsane filmdir. imdb top 250 de. kül sahnesi mükemmeldir. :)

1 Nisan 2017
yazdı

Bazı filmler insanlık tarihinde köklü değişiklikler yaratır.Mesala american pastasında ki stiflerin MİLF i gibi :) yada bu filmin dudeism dinini yaratması gibi. bu film 2000 ler gençliği derinden etkilemiştir ve bir çok insanın yaşam tarzını ortaya çıkarmıştır. eminim kendinizdede görebilirsiniz bu farkları araştırırsanız.kaçırma izle derim :)

30 Mart 2017
yazdı

olmuş olabilecek en güzel komedi filmi. Efsaneler efsanesi..

29 Mart 2017
yazdı

Bu film olmadan site bi öksüzdü sanki..

29 Mart 2017
yazdı

Absürt komedi sevmiyorsanız bir karakter var ki her yaptığıyla başınıza ağrı sokabilir.

29 Mart 2017
yazdı

Admin Geekyapar takip ediyor sanırsam :D 2 haftadır "Sinema Günlükleri"nde ne konuşulacaksa bir kaç gün önceden canım admin o filmleri yeniliyor :D

29 Mart 2017
cevapladı

ben etmiyorum fakat benim takip ettiğim yerler ediyor olabilir.

28 Mart 2017
yazdı

Şu filmi beğenmeyen nadir insanlardan biriyimdir. Öyle kötü demiyorum, sadece beni pek çekmedi :D

30 Haziran 2016
yazdı

harika kult olmus filmlerden bir tanesi..

11 Ocak 2016
yazdı

Coen kardeşleri anlamak her kula nasip olmaz, ondan comokoyu yoksayın ve filmi izleyin; fenomen olan coenlerin kült filmi big lebowski bence diğerlerinden daha üstün üstelik ilk dönem filmlerinden g.clooney'in oynadığı brother where ... ve billy bob thornton'un oynadığı the man who.... filmlerinden önce çekilmiş böyle meşhur olmuş oyuncuların ön plana çıktıkları ilk filmler olması bu yönetmen yapımcıları daha da değerli kılıyor. Ama filmi anlamak ve gülmek için biraz amerikan esprilerine açık olmak gerek!!

11 Mart 2015
yazdı

güzel film.

6 Ocak 2015
yazdı

izle...

8 Eylül 2014
yazdı

sevilmesi, izlenmesi ve yorum alması için piyasa olması mı gerekirdi bilemedim. harika diyemem ama gayet eğlenceli bir film.

13 Ağustos 2014
yazdı

Coen birederlerin en sevdiğim filmlerinden.Gülmekten yarıldığım ve on, onbeş kez izlediğim, neredeyse tüm repliklerini ezberlediğim film.Beyaz rus var ya beyaz rus, her sahnede "bana da bana da" diyorsunuz içinizden.Jeff Bridges her zamanki gibi muhteşem.Dünyada çok fazla fanatiği var bu filmin, bloglar ,facedeki "dude" sayfaları v.s v.s. ve burada hiç yorum almamış olması ilginç geldi.Lanet olası koca kıçının üzerine otur ve şu filmi İzle Ahbap :)

15 Kasım 2014
cevapladı

her türlü katılıyorum özelliklede beyaz rusa :)

Oyla:
Büyük Lebowski Kullanıcı Oyu: 8.2 / 10 (91 oy)
Büyük Lebowski - The Big Lebowski 720p izle
1080p
  8,1/10
 
  117 Dk.
  ABD, İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019