Spotlight (2015)

Spotlight

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 46 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
3 sene önce
yazdı

Dikkatli ve sabırlı bir şekilde izlediğiniz taktirde güzel bir film olduğunu anlayacaksınız.İlk başları durağan ve sıkıcı gibi geliyor fakat dakikalar geçtikçe kendini izlettiriyor.

3 sene önce
yazdı

Çok iyiydi be. Mark'ın oyunculuğu çok iyi hele sonda yaptığı konuşmalar. İzleyin çok güzel

3 sene önce
yazdı

türkiyede de böyle şeyler çok diye yorum yapanlar için yazıyorum ki nüfusu sadece 580 bin olan bir şehirde (ki bu nüfusun %70i Katolik) çıkan rakam normal değil. hiç aklınıza gelmiyor mu neden sadece Katoliklerde oluyor diye. Yani demem oki bütün ülkelerde var tabi böyle şeyler ama türkiyede de aynı oranda olması mümkün değil. zira protestan ve Ortodoks kiliselerinde yine aynı oranda olması mümkün değil. yorum yaparken biraz dikkatli olursanız iyi olur. bizim ülkemizde de var diye hemen ortaya bir laf atmak olmaz. biraz araştırın. cahil kalmayın. (Katolik din adamlarında cinsel ilişki dolayısıyla evlenmek yasak olduğu için bastırılmış duyguların dışa vurumu doğa kanunu hükmünce kendini bir şekilde ortaya belli zamanlarda ve belli biçimlerde; pedofili, eşcinsellik vs.gibi ortaya koyuyor. yani saçma sapan bir din.)

3 sene önce
yazdı

Pek çok film izledim, ancak bu film kadar gerek konusunu işleyiş açısından olsun gerekse oyuncu performansları üzerinden konuşmak gerekirse izlediğim en iyi filmlerden bir tanesiydi. Film için durağan denmiş, böylesine bir konu hakkında nasıl sürükleyici bir film beklentiniz oldu anlayamadım doğrusu. Teşekkürler

3 sene önce
yazdı

yönetici thanx..

3 sene önce
yazdı

film olarak baktımızda ıyıydı..ama anlatılanların tamamen gerçek olduğunu düşününce dehşete kapılıyor insan..zaten bunları filmleştirmeleri çok ıyı.

3 sene önce
yazdı

ilk 30 dakika durağan olsa da sonradan gayet sürükleyiciydi. Ve bence konu herkesi ilgilendirebilecek türden, hayati önem taşıyor.

3 sene önce
yazdı

Filmin sonunda ki listeyi görünce tüylerim diken diken oldu. Türkiye'de de böyle çok olay var. Gerçek bir hikaye çok üzücü…

3 sene önce
yazdı

Mükemmel bir film. Bunların gerçekten yaşandığını düşününce sondaki yazıların olduğu sahnede tüylerim diken diken oldu. İsimleri takip etmesi biraz zordu ama sonuna kadar değdi. Her ne kadar biz ülkemizde görmesek de gerçek gazetecilik bu. Sakın kaçırmayın, başına aldanıp filmi yarıda kesmeyin.

3 sene önce
yazdı

İzlediğim en güzel ve anlamlı filmlerden sıkıcı ve diğer olumsuz yorumların aksine ağlama eşiğine geldiğiniz ruha dokunan anlar var… mükemmel

3 sene önce
yazdı

film efsane

3 sene önce
yazdı

Guzel bir arastirmaci habercilik konusunun sıkıcı bir anlatımı. Beni sarmadı. Hatta 2 defa uyuyakalıyordum. Benden sana 5 Spotlight.

3 sene önce
yazdı

işte gerçek gazetecilik budur.film hakkında söylenebilecek tek söz muhteşem olması.

3 sene önce
yazdı

izlediğim en güzel sosyal ve toplumsal içerikli sinema filmiydi,ülkemizde de aynı durumların yaşandığı ihtimali olduğunu da varsayarsak bizim gazetecilerimize örnek olması gerektiğini düşünüyorum.

3 sene önce
yazdı

Rachel McAdams'ın oyunculuğu zaten harika tüm filmlerinde olduğu gibi. Mark Ruffalo dersen zaten müthiş. Film kesinlikle başyapıt izledigim en güzel,önemli filmlerden. Sakın başka bir film mi izlesem diye 2. bir düşünceye kapılmayın. Direkt reklamı geçin ve başlatın derim.

3 sene önce
yazdı

Gerçek gazetecilik bizim ülkemizde olmayanından. Burda oyunculuk mükemmel fakat söylemem gerekir ki asıl işi kesinlikle yönetmen çıkarmıştır.Harika bir film 1 saniyesinde bile sıkılmadan izledim.

4 sene önce
yazdı

Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle oyunculuk harika.

4 sene önce
yazdı

doğru haber yapmak vicdandır.yalan haber insanlık suçudur.bu anlamda film harika olmuş.

4 sene önce
yazdı

mutlaka izleyin

4 sene önce
yazdı

düşünmeden izleyin, günümüzü düşünün, türkiyeyi düşünün.. iyi seyirler

4 sene önce
yazdı

Süper bir film.Bizim sapkınlara dokunulmuyor bilakis korunuyor veya ödüllendiriliyor.Eline sağlık sayın admin.

4 sene önce
yazdı

10 üstünden 10 puan, hadi bakalim bizim Ülkemizde her hangi bir Devlet yada din Kurulusna böyle bir suclamada bulun bakalim. Özgürlük bu iste, sadece 4 yilda bir oy vermek degil….

4 sene önce
yazdı

Filmlerin 1080p olması mükemmel Teşekkurler admin başka sitelere yar etmeyin bizi böyle devam edin kolay gelsin : )

4 sene önce
yazdı

Gazeteceliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu ivedilikle anlatan harikuleda bir film..Yürekli insanlar, kalemini satmayan namuslu insanlarin Ülkemizde çoğalmasi dileğiyle

4 sene önce
yazdı

cok guzel arastici gazetecilik ornegi

4 sene önce
yazdı

Çok etkileyiciydi…

4 sene önce
yazdı

Ensar vakfı ve çocuk tacizi ve yürekli insanlar süper bir yapım.

4 sene önce
yazdı

Başından sonuna soluksuz izlediğim nadir filmlerden. Oyunculuk senaryo her şey muazzam.

4 sene önce
yazdı

Sonda tüylerimin diken diken olduğu doğrudur. Etkileyici bir film ve filmin gerçek olması insanı daha da etkiliyor. Bu tarz gerçeğe dayanan filmler daha fazla yapılmalı.

4 sene önce
yazdı

Her dilden her dinden her milletten kötü niyetli sapkın insanlar vardır. bu insanları yaptıkları yanlış doğrultusunda diniyle suçlamak doğru değildir. demek istediğim dünyada bir çok yozlaşmış din adamları var İslam dinindede vardır mutlaka. ama bu yüzden dini inancı kötülemek yanlış olur. bir çok kötü niyetli Müslüman var ama bu İslam dininin mükemmel bir din olduğunu değiştirmez. Atatürkde zaten islam dinini hiçbir zaman kötülememiştir aksine övdüğü sözleride var sadece din adamlarının yanlış yapabileceğini söylemek istemiş Kemal Paşa. ne yazıkki ülkemizde Atatürk hep yanlış anlaşılmıştır. bazı arkadaşlar bizden örnek vermiş o yüzden yazdım. Filme gelince akademi ödülünü hakkediyor oyunculuklar, filmin akışı, senaryo gayet mükemmel

4 sene önce
cevapladı

@comoko,güzel yazmışsın ama sonunda yani diyerek bitirdiğin çümle yanlış sen Kur'an-ı Kerim'i bilseydin böyle bir çümle kullanmazdın.

4 sene önce
cevapladı

Din adamı hurafedir İslamda hoca olmaz Kuran Mubindir Yol göstericidir Allah kendisinden başkasına kul olmayalım diye Kuranda Her şeyi açıklıyor Yani Hocaya gerek yok Kuran yeter Gerçek din budur

4 sene önce
yazdı

10 üzerinden 10'luk bir film. Oscar oylamasında halk tarafından önde gidiyordu, nitekim sonuç değişmedi. Filmin gerçek olaylara ve tanıklara dayanılarak yapılması sarsıyor. Oyunculukların hepsini beğendim. Mark Ruffalo'yu biraz daha fazla. Son sahnedeki listelere baktığımda inanın tüylerim diken diken oldu! Mutlaka ama mutlaka izleyin.

4 sene önce
yazdı

Muhteşem oyunculuk senaryo dahil

4 sene önce
yazdı

Oscarı sonuna kadar hakettiği açık bir gerçek yaşanan bir olayı sinemaya taşımak zordur ve bu filmde ki olayı taşıyabilmenin zorluğunu tahmin edebilirsiniz herhalde izlenmesi gereken bir film ve kesinlikle bilinmesi gereken bir olay

4 sene önce
yazdı

Bi olay ancak bu kadar iyi anlatılabilir.Oscar ı sonuna kadar haketmiş.

4 sene önce
yazdı

Teşekkürler admin…Harika bir film. Sonuna kadar izlettiren sürükleyici tarzda. Gerçek olması işi dahada bir vurucu kılıyor.

4 sene önce
yazdı

dün ve bu gün izlenenlere bakıyorum da hepsi oscar kazananlar 😀

4 sene önce
yazdı

çok güzel bir filmdi. gerçek bir hikayeden alınması ayrıca güzel tabi. böyle yürekli insanlara ihtiyaç heryerde var.

4 sene önce
yazdı

çok beğendim. Mutlaka izleyin

4 sene önce
yazdı

Gerçek bir olay. Ve filmde olduğu gibi bu konuyu haber yapmak ne kadar zorsa. Filmini yapmakta o kadar zordu

4 sene önce
yazdı

İnsanın tüyleri diken diken oluyor. Gerçekten çok etkileyici bir film. Tavsiye ederim

4 sene önce
yazdı

Çok iyi bir film izleyin arkadaşlar

4 sene önce
yazdı

Sürükleyici,gayet güzel bir film.IMDB puanını hakediyor

4 sene önce
yazdı

Gerçek bir gazetecilik işi. Gazeteciliğin neden yapılması gerektiği kare kare işliyor. Bu puanı yaşanmış olmasından ötürü alıyor. İzlenmeli.

4 sene önce
yazdı

Film müthiş olmuş ,çok fazla sürükleyici, kadro tamamen hakkını vermiş izleyin derim

4 sene önce
yazdı

izlemeye deger tavsiye ederim

4 sene önce
yazdı

Güzel filmdi.

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  8.1/10
 
  128 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019