Reservoir Dogs (1992) 720p Türkçe Dublaj izle

Rezervuar Köpekleri 720p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
3 Kasım 2019
yazdı

Altyazılıda hiç bir alternatif çalışmıyor rica edersem bi bakar mısınız ?

Adminin Cevabı: Sevgili Wednesday Addams. Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Filmlerimizin arasında mecutmuş. 1080p (sitede 720p ekli imiş) Sürümü ile güncellenecek birkaç güne.

22 Ağustos 2019
yazdı

hazır Tarantino ustanın yeni filmi geliyorken filmografiyi baştan izleyelim bakalım.

15 Ağustos 2019
yazdı

Favori filmlerimden ilk üçtedir. Film, sırf diyalogları için bile izlenir. Oyunculuklar doğallık bakımından ustaca. Çıktığı dönemlerde türünün ilk örneği denebilir. Filmi ikinci kez izlediğinizde anlamaya başlarsınız. Üçüncü kez izlediğinizde zevk alırsınız. Tavsiye ederim.

2 Ağustos 2019
yazdı

Soygun anı değil öncesi ve sonrası odaklı Bi film olmuş, değişik...

31 Mayıs 2019
yazdı

olayların seyiri çok çok yavaştı sonunu merak ettiğim için devam ettim ama sonunda da b*ka sardı 6.8/10

22 Ağustos 2019
cevapladı

film çomarı seni

17 Mart 2019
yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=CelbyVJJktk Leyla İle Mecnun dizisindeki operasyona gittikleri sırada portre çekimi ile yapılan çekimin aslında nereden hangi fikirle geldiğini; bu filmin ilk 7.ci dakikasında gelen ufak bir kopya ile olduğunu şimdi anladım. Film harikaydıi filmin yarısına gelmeden evvelki diyaloglar bana biraz yapmacık (yani filmi kurtarmaya dönük) gibi geldi. Fakat film ilerledikçe peynir ekmek gibi gidiyor. Site harika, film harika. İzlerken sıkılmıyorsunuz..

2 Aralık 2018
yazdı

Şu adamın filmlerinde kullandığı diyaloglar ileri geri zaman aralıkları süper yaa

6 Ekim 2018
yazdı

kafa patlatmalı son. güzel film izlenmeli. ancak başyapıt denilemez. django daha iyiydi

30 Temmuz 2018
yazdı

"Başyapıt" olarak anılmış ama gerçekten öyle olmayan filmler izledim ve Quentin Tarantino'nun bu filmi onların içinde değil. Adamın ilk filmi olarak düşünülürse gayette yerini hak ediyor. Hem Tarantino filminde olay akışına değil diyalogların güzelliğine bakmak gerektiğini düşünüyorum. Beğenmeyen arkadaşlara da saygı duyuyorum :))))

14 Temmuz 2018
yazdı

tarantinonun ilk filmi olması dolayısıyla biraz eksileri var, kendine has diyalog uzatması ve keskin,kanlı sahneleri ile nam salmış abimiz bu filmde diyalogları haddinden fazla uzatmış,aksiyonu az tutmuş.tüm filmlerini izlemiş biri olarak tarantinonun en az beğendiğim filmi. tabi bir kil bill,zincirsiz asla değil ama ama bu film bile birçok filmden kat kat üstün ve izlemenizi tavsiye ederim.

21 Haziran 2018
yazdı

Efsaneydi son sahne...

1 Şubat 2018
yazdı

Baştan sona çok güzel akıyor, özellikle bir kaç yerini ve bazı diyalogları iyi gerçekten ama kesinlikle başyapıt olduğunu düşünmüyorum, güzel bir film, o kadar.

24 Kasım 2017
yazdı

Tarantino filmi tamam anladık, Tarantino'nun 4 5 filmi güzel diye hepsini teker teker izlemeye başladınız biliyorum. Ve ImdB puanları, yorumlar vesaire sizi kuzu kuzu bu filmi beğenmeye iteledi ve siz de filmi bir BAŞYAPIT olarak nitelendirdiniz. Kusura bakmayın hacım. Her nasıl ki her ölene ŞEHİT diyemiyorsanız, her güzel filme de BAŞYAPIT diyemezsiniz. Gerçek başyapıtlara saygısızlıktır bu. Filmin yönetmeni, Tarantino değil de, Ali Veli olsaydı filmin ImdB si 7yi geçemezdi eminim. Dolayısıyla biraz objektif olun ve filmin bir BAŞYAPIT olmadığı söyleyen insanlara, asıl ergen siz olduğunuz halde "Sen git ergen filmleri izle, git Kurtlar Vadisi izle, Git kumda çöpünle oyna" gibi laflar etmeyin. Koyun sürüsü sizi... (Tarantino yeni film çekiyor, biz de filmin siteye ekleneceği günü iple çekiyoruz admin ona göre)

20 Eylül 2017
yazdı

Güzel film ama ben aksiyonlu bi soygun filmi sanıyodum aq o tür beklentiye girmeyin

12 Haziran 2017
yazdı

Her zamanki gibi Trantino farkı. Yapımı, senaryosu falan farklı bir film ve lütfen filme saçma demeyin, her filmi gibi bu da konuşmalara dayanıyor.

19 Şubat 2017
yazdı

Quentin Tarantino efsanesini izleyin izlettirin beee

21 Ekim 2016
yazdı

Ölmeden önce izlenmesi gerekilen bir film.Quentin Tarantino'nun en iyi filmlerinden birisi

11 Ekim 2016
yazdı

Oyunculuk olsun kurgu olsun müzikleri olsun gerçekten kaliteli bir film.Kesinlikle izlenmeli. ( Not:Hacı en başta yürüdükleri sahne yeter :D )

12 Eylül 2016
yazdı

Tarantino'nun kendine has tarzı ilk filminden belli etmiş kendini :)

6 Eylül 2016
yazdı

Ülkede insanlar üstün senaryo yazarı olmuş Quentin Tarantino nun 8.4 Imdb puanı alan filmine laf söylüyorlar.Beğenmemiş olabilirsiniz ama millete film sanki 3.2 Imdb li bi filmmiş gibi gösterip burda bu işlerden anlarmış gibi davranmayın ve gidip Buggs Bunny izleyin.

12 Ağustos 2016
yazdı

Bu başyapıta saçma ve gereksiz diyen arkadaşlar Kurtlar Vadisi izlemeye devam edebilirler..

16 Ağustos 2016
cevapladı

bu filme bir lafım yok ama kardeşim kurtlar vadisinin neyi var türkiyenin gerçeklerini anlatan bir dizi. filmi diziyle kıyaslama kurtlar vadisini izleyip türkiye hakkında araştırma yapsan emin ol bu yorumu birdaha yazamazsın...

7 Ağustos 2016
yazdı

Kötü bir film değil öncelikle ama abartılı bir güzelliği de yok bana göre. Beğenen arkadaşlara da saygım sonsuz

1 Temmuz 2016
yazdı

tmm güzel filmde bunun neresi başyapıt abartmayın

5 Ocak 2017
cevapladı

Adın fucker41542 ve bu yorumu mu yapıyorsun. komiksin.

13 Haziran 2016
yazdı

Hala izlemediyseniz 1 dk bile düşünmeden izlemelisiniz. 1 saniyesinde bile sıkılmazsanız. Ayrıca tarantino'nun kıymetini bilin 2 film hakkımız kaldı. 2 film daha çekip 10 yapınca bitirecek kariyerini...

27 Mayıs 2016
yazdı

Adam 8 tane film yapmış bunun 6 tanesinin imdb oranı 8'in üstünde diğer ikisi de 7.5'den yukarıda ama hala burada filmi anlayamadığı için filme ve Tarantino'ya saçma yorum yazanlar var.Yeni nesil çabuk tüketilen, basit, eğlencelik şeyleri seyretmeyi, okumayı, dinlemeyi sevdiği için derinlikli ya da katmanlı anlatımları olan eserlere kafa yormuyor.Bununla birlikte filmi beğenmeyenlere de saygım sonsuz.

29 Nisan 2016
yazdı

Tarantino imzalı bu banka soygunu filminde bankayı hiç görmüyorsunuz. Dediğim gibi... Tarantino imzalı!

13 Haziran 2016
cevapladı

Soygun gosterilse bile goemezmissin çünkü banka değil Elmas toptancısı soygunuydu bu..

18 Mart 2016
yazdı

Güzel bir film

15 Kasım 2015
yazdı

Fazla değil, 1 dakikanızı şu yazıyı okumaya ayırın lütfen. Bu filmin ismini hiç duymasaydınız, filmin yönetmeni Tarantino değil de Ahmet olsaydı, IMDB puanı 4,9 olsaydı filmi beğenir miydiniz? Ben hakikaten anlam veremedim şu filmin bu kadar şişirilmesine. "o senelere göre güzel film" demenize ben katılmıyorum. Star Wars''u sevmem ama sevenlere saygım sonsuz. 30 sene öncesinde "vay be adam neler düşünmüş" diyebilirsiniz. Ama şu olay insanın aklına 1930 senesinde de gelir, 2235''de de. Bu tarz bir filmi beğenmeniz, senesiyle uzaktan yakından alakalı olmamalı. Ayrıca yönetmenin farklılığını gösteren hiçbir öge yok. Son derece basit, kurgusu zayıf bir film. Eminim şu görüşte bir çok insan vardır ama filmin gösterişine gelip bana karşı çıkacaksınızdır. Hiçbir şey diyemem fakat bu yazdıklarım gerçektir.

26 Ağustos 2015
yazdı

öğrenebilir misiniz kulak kestikten sonraki sahne doğaçlama geldi bana

4 Eylül 2015
cevapladı

Evet, sahne doğaçlama.

18 Temmuz 2015
yazdı

izlemeye değer ama diğer filmlerine göre daha basit denilebilir...

1 Temmuz 2015
yazdı

Yapım senesi bakımından değerlendirilirse gerçekten çok güzel bir yapım.Sıkılmadan izledim fakat daha iyi filmler varmıdır vardır.8/10

5 Haziran 2015
yazdı

fena değil..

18 Şubat 2015
yazdı

Muhabbetler harika :)) Genel olarak güzel bi film ama işin içinde Tarantino oldugu için biraz abartıldıgını düşünüyorum

5 Şubat 2015
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
işkence sahnesinde country parçası açıp zevk alması filmi unutulmaz kılmaya yeter

14 Ocak 2015
yazdı

çok güzel bi film

8 Ocak 2015
yazdı

hayatımın en iyi filmlerinden biri

25 Aralık 2014
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
mr.orange'ın herkes vurulduktan sonra filmin sonunda, mr.white'a polisler gelmek üzereyken ben polistim demesi tam bir saçmalık olmuş. Hala Mr.white'ın elinde silah olduğunu bilmesine rağmen...

9 Ekim 2014
yazdı

Quentin Tarantino'nun kült bir suç filmidir. Gerçekçi atmosferi, ilginç kurgusu ve muhteşem oyunculuklarıyla bir başyapıttır.

8 Temmuz 2014
yazdı

izlenmeye değmez tarantinonun sıkıcı filmidir.

23 Kasım 2014
cevapladı

saçma sapan teenager filmleri izleyip bide bu filme laf atıyorsun sanattan anlayışın bu kadar işte.Bu film bir başyapıttır şu filmi otur sakin kafayla bir izle abazan gibi illa bir filmden eğlenmek için izlersen tabiki zevk alamazsın.

25 Ocak 2014
yazdı

QUENTİN TARANTİNO nun ilk filmi.. Çok güzel olmasa da idare eder..

Oyla:
Rezervuar Köpekleri Kullanıcı Oyu: 8.6 / 10 (246 oy)
Rezervuar Köpekleri - Reservoir Dogs 720p izle
720p
  8,3/10
 
  99 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019