Platoon (1986) 720p Türkçe Dublaj izle

Müfreze 720p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
25 Ekim 2019
yazdı

arkadaşımla okul çıkışı video kaset kiralayıp izlediğimiz ilk filmdi. 30 sene olmuş bu film izleyeli. o günden sonra ilk defa izledim. aradan geçen onca yıl filmin güzelliğini arttırmış adeta. değerini yitirmeyecek klasikler arasında. mutlaka izleyin.

13 Ekim 2019
yazdı

3 sene önce alt yazılı izlemiştim.Türkçe dublajlı izleyince,savaşın psikolojisini,yarattığı etkileri ve acımasızlığı daha iyi anladım. Oliver Stone'un bizzat yaşadığı olayları filme aktarması daha anlamlı kılmış.Özellikle 2.Dünya Savaşı filmlerini çok izlerim ama Vietnam'ın yeri ayrıdır.Bu film işte Vietnam'ın en derinine iniyor.İki çavuşun çekişmesi ve askerler içindeki guruplaşmanın bir örneğini izliyoruz.

4 Eylül 2019
yazdı

en iyi savaş filmlerinden birisidir hatta en iyisi diyebilirim yapım yılına bakmadan izleyin derim çünkü halende böyle kaliteli bir film yapılmamıştır 2 çavuşun arasındaki düşmanlık çok çarpıcıydı ve ölüm sahneleri gerçekten muazzamdı filmde de dediği gibi düşmanla değil kendimizle savaşıyorduk aldığı puanı sonuna kadar hakketmiş film savaş severler kesinlikle izlesin derim

6 Mart 2019
yazdı

Tek kelimeyle müthiş 10 üzerinden 8 veriyorum Oliver Stone muazzam bir başyapıt çıkarmış Oyuncular arasinda Charlie Sheen,Johnny Depp,William Dafoe...vs tanıdık isimler var İki çavuş arasındaki mücadeleyi konu alıyor Bir tarafta hümanist yani barışçıl Elias Diğer tarafta sertlik yanlısı Barnes Vietnam'da yaşanan olayları bizzat gören Stone burada birebir hem oynuyor hem yönetiyor Müzik resmen beni etkiledi Çavuş Elias'ın ölüm sahnesi çok çarpıcıydı ve Kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum ve sinema şölenine hazır olun derim

27 Kasım 2018
yazdı

mükemmel bir filmi notu 10/7.7

16 Aralık 2016
yazdı

film çok güzel tavsıye ederim savaşın psikolojisini iyi anlatmış.bu arada admin bu tarz filmleride yenilerseniz sevinirim apocalypse now gibi şimdiden teşekkürler :)

8 Aralık 2016
yazdı

Filmin gerçek hikayeden uyarlanması ve savaşın psikolojik yanlarını konu almasından dolayı yapım yılına göre üst düzey bir film ancak 2016 yılı için sadece iyi bir film bence.

22 Haziran 2015
yazdı

Oliver Stone'dan çarpıcı ve bir o kadar da öz eleştirisel bir yapıt. Vietnam Savaşı filmleri arasında farklı bir yere sahip film. Asıl savaşın karşı tarafla değil kendi içinizde yapıldığını ve bunu ağır psikolojik atmosferle sunan kaliteli bir yapıt. Oyuncuların iyi derecede oynadıkları savaş sahnelerinin de abartı ve fazlalığa kaçmadığı film. Savaşın evrensel açıdan kişi üzerindeki baskısını en iyi şekilde anlatmış.

15 Mart 2015
yazdı

Yıllardır görüpde izlemedigim için çok pişmanım. hayatım boyunca izledigim en güzel film oldugunu söyleyebilirim. çok güzel ve çok anlamlı bir film. izlemdiysen hala çok şey kaybetmişsinizdir. Saygılarımla...

19 Nisan 2014
yazdı

mükemmel ötesi bir film zaten hikayeside gerçektir. savaş filmlerinde tek geçerim. izlemeyenler için , izlediğinize pişman olmayacağınız bir baş yapıt diyebilirim.

Oyla:
Müfreze Kullanıcı Oyu: 8.7 / 10 (43 oy)
Müfreze - Platoon 720p izle
720p
  8,1/10
 
  120 Dk.
  İngiltere, ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019