Lazzaro felice (2018)

Mutlu Lazzaro

"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında 4 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
4 ay önce
yazdı

Biraz ofansif bir giris olacak ama 2-3 saat John Wick izleyebilenler bu filmi izleyemez/anlayamaz. Film feodalizm ve moderniteyi muazzam işlemiş.Şu diyalog hele muazzamdı: Insanoglu hayvan gibidir. Onlari serbest bırak,kendi sefaletlerine hapsedilmiş olduklarını fark ederler. Şu anda acı çekiyorlar ama bilmiyorlar. – Güzel sözler. – Bak onu görüyor musun. Ben insanları sömürüyorum onlarda şu zavallı adamı sömürüyorlar.Bu durdurulamaz bir zincirleme reaksiyon.

4 ay önce
yazdı

Dümdüz, izlemek için izlerseniz bomboş bir film gelecektir. (En azından bana öyle gelmişti.) Aradan zaman geçti, birden bu film geldi aklıma. İnternetten araştırmaya başladım. “Lazarus refleksi/etkisi” diye bir şeye denk geldim. Bunu iyice bir araştırdıktan sonra filmi tekrar izledim ve taşlar yerine oturmaya başladı. “Noisecontrollers” de güzel şekilde olayı açıklamış. Gerçekten güzel bir film, iyi seyirler dilerim ve admine bu filmi siteye yüklediği için teşekkür ederim.

4 ay önce
yazdı

Erdem hakkında iradenin iyimserliği üzerine, Etik politik bir tahayyüle ve bir arada yaşama dair modern bir aziz filmi. Sınıfsal eşitsizlik, toplumsal çözülme, yozlaşma gibi kavramları trajikomik bir şekilde anlatan, feodalizm/kapitalizm arasında alt sınıflarda ve sömürü açısından bir değişiklik olmadığını fantastik yolla anlatan bir yapım.
Bir insan ne kadar yaşar?
-Mutlu olduğu anlar kadar.
Zamanın niye Lazzaro için durduğunu anlayamayanlar olabilir.
Onun için mutluluk, başkasını mutlu etmekten geçiyor, edemeyince de zaman duruyor.

4 ay önce
cevapladı

Okadar egzotik yazınca entel mi oluunuyor.

4 ay önce
yazdı

Epey felsefik, durağan. Bu tarz filmleri beğenenler olabilir ancak bana göre değildi, sıkıldım, atlatarak izledim. Bu kadar uzun bir film olmasına gerek yoktu, daha kısa da anlatılabilirdi mevzu. Lazzaro''nun ezik halleri psikolojimi de bozdu zaten. Uyumak istiyorum.

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.6/10
 
  125 DK
  Almanya

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019