King Lear (2018) 720p Türkçe Dublaj izle

Kral Lear 720p Türkçe Dublaj izle

Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
14 Ocak 2019
yazdı

Shakespeare'in adının geçmesi bile benim için yeterli.. Filmi beğendim.. Eseri gayet güzel bir şekilde filme uyarlamayı başarmışlar.. Oyuncu kadrosu ise muazzam.. O yüzden bu konu hakkında eleştiride bulunmak ne haddime.. Fakat bu filmde beni rahatsız eden tek nokta.. King Lear eserinin günümüze uyarlanmaya çalışılmış olması.. Olmamış.. Shakespeare'in birçok eseri herhangi bir döneme uyarlanabileceği gibi..bazı eserleri de bunun tamamen dışında bırakılmalıdır.. King John, Macbeth.. özellikle de Kral Lear gibi eserleri kendi yazıldığı dönemlerin atmosferinde çekilirse..seyirci üzerinde daha iyi bir etki bırakabilir.. tabi bu sadece benim fikrim.. Bu arada Shakespeare'in son zamanlarını konu alan "All Is True" adlı Kenneth Branagh'ın yönetmenliğini ve baş rolünü üstlendiği bir film de çıktı.. Umarım yakın bir zamanda o filmi de sitede görme şansına sahip olurum.. Son olarak.. filmi ekleyen ve çevirisini yapan arkadaşlara teşekkür ederim..

14 Ocak 2019
yazdı

HOPKINGS Efsane oyunculuk Biraz Tiyatro gibi olmuş ama güzel yine izleyin Kesinlikle

19 Ocak 2019
cevapladı

bu zaten tiyatro sadece sinemaya tasinmis versiyonu

13 Ocak 2019
yazdı

Oyunculuklar mükemmel de, hikaye olması gerekenden fazla karışık, birebir oyun uyarlaması olmuş bu keşke biraz daha film tarafı ağır bassaymış.

13 Ocak 2019
yazdı

wuuhuu ... shakespeare...şahane.. anthony hopkins yaşına rağmen efsaneydi..

Oyla:
Kral Lear Kullanıcı Oyu: 7 / 10 (1 oy)
Kral Lear - King Lear 720p izle
720p
  6,1/10
 
  115 Dk.
  İngiltere, ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019