Jagten (2012) 720p Türkçe Dublaj izle

Onur Savaşı 720p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
5 Kasım 2019
yazdı

çamur at izi kalsın.. gerçek hayatın yansıması bu kadar iyi anlatılabilirdi

24 Ekim 2019
yazdı

Su gibi bir film! 4. izleyişim oldu bugün ve beni yeniden kendine hayran bıraktı. Son yıllarda böyle filmler maalesef çekilmiyor kıymetini bilmek gerek.. Yıllar içerisinde kült bir eser haline kesinlikle gelecektir. Gurur bir filmde ancak bu kadar işlenebilir. Mads Mikkelsen zaten bir yıl sonra Hannibalı çekti oyunculuğu çok çok üst düzeyde.

21 Ekim 2019
yazdı

Köpeğin ölmesine çok üzüldüm ya.Hadi adamı suçluyorsun yok yere o hayvancağızın ne suçu var...

14 Ekim 2019
yazdı

Tek kelimeyle harika Ben çok başarılı buldun 10 üzerinden 8 veriyorum Kesinlikle kaçırmayın

7 Eylül 2019
yazdı

Herkesin başına gelebilecek bir olay cidden yargısız infaz yapmak ve olaylara tek bir bakış açısıyla körü körüne bağlı olmanın ne kadar kötü olabileceğini gösteriyor Madds Mikkelsen'ın oyunculuğuyla güzel bir yapım olmuş

6 Eylül 2019
yazdı

Çok etkilendim. Bir çocuğun cümlelerden nasıl etkilendiğini ve bu cümlelerin nelere yok açabileceğini gördüm. Çok ders veriyor aslında film bizlere. Özellikle şu çocuklara tacizlerin arttığı zamanlarda izlemek bir yönden iyi geldi bana. Beni ağlatan sahnesi de oldu. Hatta bayağı sağlam ağladım diyebilirim. Güzel bir film İZLEYİN derim.

30 Ağustos 2019
yazdı

Bir sürü Dan yapımı film izledim ve hala bu insanların karakter yapılarını anlayamıyorum. Rasyonellikten bu kadar uzak nasıl olabilirler aklım almıyor.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Çocukların ifadesi psikolog eşliğinde alınır, dürüstlüğüne bu kadar inanıp bir insan nasıl bu kadar kolay karalanır? Hele ki en yakınları tarafından? gizlemek istediğiniz yorumunuz

15 Temmuz 2019
yazdı

Etkisinden çıkamadım bir süre. Çok güzel bir filmdi.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Onu dışarıda bırakma, üşür... Ağladım :(

10 Temmuz 2019
yazdı

Duygusallık... Yönetmen seyirciye olanı gösteriyor, biz suçlananın yanında yer alıyoruz ama diğerleri bunu bilmiyor, duyduklarına inanıyor. Biz de bir kurmaca olay sebebiyle hemen niye diğerlerine öfkeleniyoruz? Herkes duygusal aslında...

24 Mayıs 2019
yazdı

mükemmel bir filmi izleyin

17 Mayıs 2019
yazdı

Film güzel arkadaşlar izleyin. Türünün en iyilerinden.

16 Mayıs 2019
yazdı

Wah waahh

1 Mayıs 2019
yazdı

Sakin ilerleyen ama insanı derinden etkileyen bir film.Olaylar o kadar zoruma gitti ki film olmasına rağmen sindiremedim.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Onca kötülüğe rağmen,hiçbir şey olmamış gibi konunun tatlıya bağlanması hoşuma gitmedi.Sonda ki sahne zaten gösteriyor, atılan çamurun izi asla gitmiyor.
Sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

8 Nisan 2019
yazdı

Arkadaşlar böyle kaliteli yapımlar pek karşımıza çıkmaz o yüzden durmayın izleyin şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler 720p ve ailesi.

1 Mart 2019
yazdı

bu tarzda izlediğim en iyi filmdir

26 Şubat 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Sorumsuz ebeveynlerin ilgisiz bıraktıkları kızları, ilgi gördüğü ve sevdiği tek insan olan öğretmenine anne ve babasına gösterdiği duygusal yakınlığı görterip karşılık alamaması üzerine söylediği ufak bir yalan ile hayatı değişen bir adamın hikayesi... Evet burda küçük kıza saydıran bir takım arkadaşlarımız olmuş, olacaktırda fakat adı üstünde o sadece ailesinin sorumluluğu altında ilgisiz bırakılmış ufak bir çocuk! Evet toplumumuzda bu gibi olaylarla sıkça karşılaşıyoruz ve evet kim olsa aynı tepkiyi gösterir o insanı dışlardı. Ama işin ayarını kaçıran aile dediğin insanlardan dostlardan seni dinlemeden yargısız infazda bulunan hatta adamın evcil hayvanının bile canına kıyan (küfür...) iki yüzlü insancıklardan böyle tepkiler almak adamı intihara sürükler.. Şahsen en etkilendiğim sahne Lucas'ın Fanny'yi gömerken ki ruhsal çöküşüydü. Kilisede sonunda dayanamayıp patladığı o an... İki yüzlü olmayın arkadaşlar.

22 Şubat 2019
yazdı

Küçücük bir yalanın nasıl sarsıcı etkisi olduğunu hollywood dışından bir yapıt ile izlemek çok iyi Puanının abartı olduğunu düşünsem de,izlenmeli

30 Aralık 2018
yazdı

güzel film , çocuğa inanmasan olmaz inansan bir türlü. adamın kendini aklayabileceği hiçbirşey yok, izlerken sinirler tepeye çıkıyor.

26 Aralık 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
fanny nin suçu neydi oçları? mahlukların en tehlikelisi insan
mahlukların en tehlikelisi insan

21 Kasım 2018
yazdı

Yok yapamayacağım izleyemiyeceğim sinir krizleri geçiriyorum makineli tüfekle önüme geleni taramak istiyorum

18 Ocak 2019
cevapladı

o kadar haklısın ki

3 Mart 2018
yazdı

film açmıyor

20 Şubat 2018
yazdı

Film, "Önyargı bir sosyal gruba sızarsa ne olur?" isimli çalışma gibi. Sizi yolculuğa çıkarıyor ve bu sırada kendisi de pek taraf tutmuyor. Hikayeyi, yönetmen ve oyuncu performanslarını beğendiğimi söylemeliyim. M.Mikkelsen özellikle beğendiğim bir oyuncu zaten. Bu arada eğer gerçekse, Danimarkalı ebeveynlerin cinnet geçirilebilecek anlarda bile kuralları takip etme çabasını ayrıca takdir ettim. İskandinav kültürünün (eğitim sisteminin) farkı bu olmalı. Ama kendimize de çok yüklenmeyelim; çünkü, doğu ve güney Avrupa'da da bizimkine benzer tepkiler verilirdi. İnsanın doğasında sağduyudan daha çok önyargı var ve modernizm de bu yaraya çare olamadı. Filmde aklıma yatmayan tek bir şey var:

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Polis soruşturmasında çocukların hepsinin bodrumlu bir evden bahsettiği ortaya çıkıyor ve Lucas'ın evi bodrumsuz. Dolayısıyla bu çocukların başka biri tarafından taciz edilmiş olabilecekleri gibi bir ihtimal de beliriyor. Senaryoda sorunu, çocukların böyle şeyler uydurabilecekleri şeklinde çözmeye çalışmışlar fakat hepsinin bodrumdan bahsetmesi aslında işi değiştiriyor. Bence senaryonun o kısmı açık kalmış.
Yormayan durağanlıkta ve ayırıcı başrol performansının olduğu duru bir dram-suç filmi izlemek isterseniz tavsiye ederim. 8.2/10..

26 Aralık 2018
cevapladı

filmin üstünde durduğu olay o değil galiba o yüzden olayı öyle çözmüşler

18 Nisan 2019
cevapladı

@bangbang, büyük ihtimalle..

25 Aralık 2017
yazdı

Psikoloji filmleri içerisinde en iyilerinden birisi. Korku vermeden gerilimi üst düzeyde tutabilmiş olması güzel. Hayatta kimin başına ne gelebileceğini bilemezsiniz. 10/7

15 Kasım 2017
yazdı

Film sonuna kadar iyi giderken sonunda tüy dikiyor.

11 Temmuz 2017
yazdı

Hayatımdan zaman çalan bir film daha.. Puanına kandım ..Beğenenler hayatında ilk kez mi film izlemiş..Allahım nasıl bu kadar kötü ve saçma olabilir diye soruyorum bu kadar kopuk bi senaryo saçma bir son olay ne oldu kim suçlu kim suçsuz bulunmamışken herşey normale dönmüş gözüktü .Bunu izleyen salaklardan olmayın..

28 Ekim 2018
cevapladı

Salak sensin birader, filmi izlemediğin apaçık

2 Mart 2017
yazdı

küçük bir yalan ve hayatın altüst oluşu... sarsıcı bir film. sinirler geriliyor. DİKKAT :)

7 Şubat 2017
yazdı

Müthiş bir film. Dramı böylesine iyi konu, müthiş bir senaryo çıkaran film görmedim. Dünyadaki 2 ayaklı felaketlerden nasıl korkman gerektiğini iyi öğreten bir film. Filmde izler iken böyle duygular hissediyorsunuz. Bunlar gerçekte de var. Yapmadığın ama yapmışsın gibi üstüne gelinen olaylar var. Düzgünce 2 tarafa bakmayı öğreten bir film bence. İzleyin, izlettirin.

6 Ocak 2017
yazdı

Zeka nın ne olduğunu biliyorsanız;Bunun çocuklarda daha yüksek olduğunuda biliyorsunuzdur. Erkek çocukları kinciyken, kız çocuklarında fent olur ve kuruntu yaparak kısa vadede öç almaya kalkarlar. Uzun vadede zararı hesap etmezler. Bunu yapan kız çocukları genelde ilgisiz anneden ve sevgisiz katı babadan kaynaklıdır. Her kızın baba-amca-dayısı ilk aşkı gibidir.... +Kısa bir Anı: Benim yiğenim hiç anne sütü almadı, emziren bir kadın görmüş ve o günden sonra kadınlara saldırmaya başlamıştı, çok kötü durumda kalıyorduk- Emzikli bir kadın dileğini yerine getirmiş, Süt tadını alınca tükürüp bir daha yanaşmamış.. Kötü bir hikaye olsada bunlar ne yazıkki hayatın gerçeği..

11 Aralık 2016
yazdı

o susdukca ben bagirmak istedim. film oyle bitseydi icimde garip bir sekilde kiz cocuklarina nefret olucakti..

31 Ekim 2016
yazdı

Adamı nasıl da sçluyorlar ya tutamadım kendimi küfür ettim bir sürü içimden...

1 Temmuz 2015
yazdı

Hayattaki en acı verici şeylerden biri olan haksız yere suçlanmayı bu film çok saglam işlemiş

19 Mayıs 2015
yazdı

Konusu bakımından bana çok değişik bir film olarak göründü ve açıkçası çok etkilendiğimi itiraf etmeliyim..

30 Nisan 2015
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
muthis film,filme bakdikdan sonra insan dunyadaki tum canlilardan korkmaya basliyor

21 Mart 2015
yazdı

hayatta her adımına dikkat ediceksin. yoksa ufacık bir piç kurusu hayatını mahvedebilir. ben bunu anladım.3 tekerlekli bisikletin karanlıkta takla atması

9 Mart 2015
yazdı

filmdeki suçlama çok sarsıcı.izlemesi ve sindirmesi kolay bir film değil.insanı derinden sarsıyor.filmde yönetmen bize empati yapmamızı ve böyle bir olayda üçüncü kişi olarak hangi tarafta yeralamız gerektiğini bize sorgulatıyor.ayrıca filmin arka planındaki sonbaharın o kasvetli havası müthişş işlenmiş. film aldığı puanı hakkediyor...

31 Ocak 2015
yazdı

ben de bir öğretmenim.bu film galiba meslek hayatımda bir dönüm noktası olacak..umarım hayal gücü bu kadar geniş öğrencilerimiz olmaz.film tek kelime ile süper...ve ayrıca 720P SONSUZ TEŞEKKÜRLER. MUHTEŞEMSİNİZ..SİTENİN MÜPTELASI YAPTINIZ BENİ...

25 Haziran 2014
yazdı

çok güzeldi ama köpeğin ne suçu vardıki :D

11 Nisan 2014
yazdı

Dram filminin bu kadar gerilimli,soluksuz işlendiği bir yapıt görmedim.İzlenesi bir film.

30 Mart 2014
yazdı

Dram kelimesini belkide en fazla hak eden filmlerden biri izlediklerim arasından, film güzeldi sıkılmadım herkese tavsiye ederim hayatınızda herşey çok iyi giderken ufak tefek şeylerin neler doğurabileceği işlenmiş filmde,izleyecek arkadaşlara şimdiden iyi seyirler ve 720p ailesine sonsuz teşekkürler...

24 Mart 2014
yazdı

maalesef ki etrafımızda gerçek olabilecek en acımasız hikayelerden biri.bu durumda olan insanlar varmı?mutlaka var.onun için insanların biri hakkında hemen ön yargılı olunmaması gerektiğini vurgulayan dramatik bir film.filmde oyunculuklar olsun ortam olsun konunun işleyişi olsun her şey mükemmel.baştan sona kadar aynı dramatik heyecanla izliyorsunuz.zaten 2014 yılı yabancı dilde oscar adayı olmasıda filmin başarısını gösteriyor.herkese ve özelliklede dram severlere mutlaka seyretmelerini tavsiye ederim.

13 Mart 2014
yazdı

Tavsiye ederim ... Hayatınızın bir anda çekilmez olması an meselesi ... Yaşadığınız çevre sizi potansiyel bir suçlu olarak görüp, yargılayıp, üstelik bir de cezalandırmaya başladıysa ne yapardınız ? işte tam da o anda, size daima inanan ve güvenen dostlarınız olmazsa, hayata zor devam edersiniz ...

10 Mart 2014
yazdı

İnsana vicdan muhakemesi yaptıran ve filmin içine çeken bir yapıt . Ben olsaydım ne yapardım? sorusunu birçok kez akla getiriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

11 Nisan 2014
cevapladı

Çok doğru söyledin.En çokta suçlamalar karşısındaki sessizliğine şaşırdım kaldım

9 Mart 2014
yazdı

way yavrum yeni filmler yüklemis kardesim benim

Oyla:
Onur Savaşı Kullanıcı Oyu: 8.4 / 10 (71 oy)
Onur Savaşı - Jagten 720p izle
720p
  8,3/10
 
  115 Dk.
  Danimarka

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019