Into the Wild (2007) 720p Türkçe Dublaj izle

Özgürlük Yolu 720p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
10 Kasım 2019
yazdı

Önceden hayal meyal izlemiştim, şimdi gerçekten izledim. Ebeveynlerinin içini bilen, insanların sadece para ve kariyer için yaşamasından rahatsız olan bir üniversite mezununun, kendini toplumdan uzaklaştırma ve kendi benliğini bulma amacını konu alıyor film. Gerçek bir hikayeden alıntı olması sebebiyle de filmin sonunda size radikal kararlar aldırabilir dikkat edin. 9.5/10.

2 Kasım 2019
yazdı

Çöp ötesi Çöp..

25 Ekim 2019
yazdı

zaman kaybı ................................

23 Eylül 2019
yazdı

izlediğim en boş film bir salağın hayat hikayesini anlatıyor sakın izlemeyin

21 Eylül 2019
yazdı

Sunu bi izle seni dusunmeye sevk edecek zaten merak etme

22 Ağustos 2019
yazdı

Çok eskiden izlemiştim tekrar izledim anlamını hiç yitirmiyor kaç yıl geçsede

17 Temmuz 2019
yazdı

Oyunculuk 7/10 Senaryo 7/10 İlerleyiş 6/10 Genel 6,5/10 başta kamera açılarını hiç beğenmedim film çok gereksiz uzun olmus 90 dakıkada daha harıka fil çıkarabilirlerdi. kitap okumayı doğayı herseyın para söhret internet olmadıgını göstermeye calışması filmin olumlu taraflarından sabırlı olanların izlemesini tavsiye ederim..

24 Haziran 2019
yazdı

Açılsa izlicez

20 Haziran 2019
yazdı

film tarz meselesi Herkesi beğenmesini beklemek yanlişolur

10 Haziran 2019
yazdı

Bu tarz filmler önerebilir misiniz bana :)

14 Eylül 2019
cevapladı

motosiklet günlüğü

14 Eylül 2019
cevapladı

bir de 'kumsal'

20 Eylül 2019
cevapladı

@Özelge, teşekkürlerr

10 Mayıs 2019
yazdı

film güzel ama mantık hatası var. gerçek bir yaşam öyküsü olması sebebi ile...

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
adam ölü bulunduğuna göre yaşadıklarını nasıl kaleme alıyor ve senaryolaştırıyorsunuz kim anlattı bunları size kuşlar mı?

21 Ağustos 2019
cevapladı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
adam notlar almış. filmde de bunu gösteriyor zaten.

23 Nisan 2019
yazdı

Yazan her bir cümleyi, kitaplardan her bir alıntıyı o kadar belleğime kazıdım ki.. Çok ufuk açıcı bir film. Açıkçası yorumlara çok şaşırdım. Tabi ki zevk meselesi ama gerçekten bu film anlayan insan sayısı ile ön yargılardan sıyrılmış, hayatı tüm gerçekleriyle gören ve kabul eden insan sayısı eşittir diye düşünüyorum.

10 Nisan 2019
yazdı

Yemin ederim bir yıldız bile haketmiyor ...boşuna iki buçuk saatim gitdi.

25 Şubat 2019
yazdı

kendinizi yanlız ve dünyadan soyutlanmış bir şekilde hissettiğiniz zaman yanınıza birkaç bira alıp gece tek başınıza izlemeniz gereken bir film. diğer türlü izlediğinizde filmi hissedemezsiniz yani anlayacağınız o modda olmak gerek filmi anlamak için ...

13 Şubat 2019
yazdı

aldığı puan aşırı derecede fazla. izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz

9 Şubat 2019
yazdı

gerçek hayattan alıntı olması güzel ancak iki buçuk saatinizi vermeye değmez.vasat

21 Ocak 2019
yazdı

Filmde doğa tutkusu olan bir maceraperest ve hayatın anlamını arayan kişi dışında ailevi sıkıntıları ve kırılganlıkları olan bi kişinin hayatı anlatılıyor bence.'Doğada' başlığında göre bence yavan bi film olmuş

21 Ocak 2019
yazdı

Konusuna göre fazla uzun süreli bir film olmuş.Vermek istediği mesajı anlatmak için fazla uzun olmuş

8 Ocak 2019
yazdı

Açıkçası aşağıdaki sert yorumlar kadar kötü bir film değil. Herkesin hayatına bişeyler katabilecek bir film olduğunu düşünüyorum fakat bana göre de filmin süresi daha kısa olabilirdi ve zaman geçişleri yeterince iyi değildi.

21 Aralık 2018
yazdı

filmin iç dinamiklerine girmeden düz bir yorum yapacam. yıllarca bu filmi övdüler ben iyi olmayacağını düşünerek izlemedim. az evvel filmi izledim. acımasız olmak istemiyorum ama o delicesine övenlere diyorum ki yapmayın etmeyin. kesinlikle bu denli övülecek bir film değil. hem kurgu senaryo hem de akışı itibariyle biyografi niteliğinde olduğundan olsa gerek çok yetersiz geldi bana.

5 Aralık 2018
yazdı

Society you're crazy breed..

15 Kasım 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Sırf bu yorumu yapabilmek için üye oldum. 2 sorum olacak ; 1-Nehirden kanoyla giderken sırt çantasını neresine sakladı da sonra ortaya çıktı yine? 2-Asıl soru ise dibinde nehir olmasına rağmen niye film boyunca bir kez bile balık tutmaya çalışmadı beyaz ete alerjisi mi vardı ?

24 Aralık 2018
cevapladı

Kanyonun içindeydi ?

13 Kasım 2018
yazdı

mutluluk sadece paylaşınca gerçektir demek için 2 saatimi çaldı. başta söylese izlemezdim.

13 Kasım 2018
yazdı

10/7 fazla uzun olmuş 1.30 saati geçmemeliydi.

9 Kasım 2018
yazdı

kardeşinin küllerni taşımışmışta mışmış... yaw aldığı puana bakınca bende kalitede zirve film izleyeceğiz sandım full zaman kaybı....

11 Ekim 2018
yazdı

Hayatınızdan 2.28.27 saati bir kenara atmaak istiyorsanız izleyin. Hayatımda izlediğim en kötü film. Hiçbir anlamı yok. Yorumlara aldanıp izledim ama çok pişman

14 Ekim 2018
cevapladı

Yazık

9 Ekim 2018
yazdı

bazı filmler vardır ilk yarım saat falan bu ne ya deyip kapatmak istersiniz ama devam ettikçe vay bee iyi ki kapatmamışım dersiniz öyle bir film. öyle bir yapıt.

29 Eylül 2018
yazdı

tek kelime; süperr.

22 Eylül 2018
yazdı

kalbimizde yaşıyorsun alexander supertramp :(

19 Eylül 2018
yazdı

Hayatımda izleyip unutamadığım en güzel filmlerden biridir. Kesinlikle izlenmeli.

29 Ağustos 2018
yazdı

filmi ilk izlediğimde 'acayip güzel' diye arkadaşlarıma önerdiğimi hatırlıyorum. Hele ki son sahneyi, tekrar tekrar izliyordum. Ama dün, filmi baştan açıp tamamen izledim. Ve eskisi gibi bir etki yaratmadığını söylemem gerek. Sadece son kısım hoşuma gitti. Hani yaşlı adam, aralarında geçen olaylar falan. İzleyenler, fazla umutlanıp izlemesinler :) Sonra filmi yeriyorsunuz burada. Çok kaliteli bir yapım, ama herkese hitap etmediğini söylemeliyim. İzleyenler olarak şanslı olduğumuzu da düşünüyorum doğrusu :)))

9 Şubat 2019
cevapladı

aynen katılıyorum

7 Ağustos 2018
yazdı

Kitapla uzaktan yakından ilgisi yok. Tamam konular aynı ama verdiği his ... asla. Şimdi filmde medeniyetten nefret etme duygusunu vermişler adama ama kitapta pek de öyle değil, her zaman eve gitmeyi düşünen ailesini seven insanlara bağlı biri hep o yaşadığı medeniyete geri dönme isteği var yani tam bu şekilde pat diye dönüş değil bu ama tanıştığı kişilerin söylediklerini düşünürsek ve kendi ruh hali bakımından öyle olsa gerek. Lakin filmde böyle sürekli bi yalnızlık özlemi çekermiş havası var geçekten kitap ve film de odaklanılan şeyler çok farklı. Ha 2 side muhteşem ötesi bir şey ama kitabını okumadan karakter hakkında tahlil yapmak çok çok yanlış olur.

31 Temmuz 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Ben bu filmde daha doğrusu hayat hikayesinde aşağıdaki 235 yorum ve 57 cevapta (herkes doğaya kaçıştan ve özgürlükten bahsetmiş) bahsedilmeyen bir şeyden bahsetmek istiyorum. Christopher McCandless anne-baba özellikle babadan kaynaklanan nedenlerden bir isyankarlık sonucu doğaya kaçmış ve maaalesef ölmüş. Bu macerada aradığı şeyin, sevgiyi biriyle paylaşmak olduğunu son günlerinde anlamış. Keşke ölmeseydi ve o yaşlı adamı (Ron Franz) büyükbabası olarak kabul edip onunla yaşasaydı. Anne-babalarımızı seçme hakkımızın olmaması çok büyük haksızlık.

4 Ağustos 2018
cevapladı

Dediğin şeyi açıklayan replik; "Mutluluk sadece paylaşıldığında gerçektir."

4 Ağustos 2018
cevapladı

@romangodfrey215, 01:46:28 "ve şimdi mutluluk için gereken şeyi bulduğumu düşünüyorum. Taşrada, iyilik yapılması kolay olan ve kendilerine iyilik yapılmasına alışkın olmayan insanlara faydalı olma ihtimaliyle, sessiz, gözlerden uzak bir yaşam.Ve birilerine fayda sağlayacağı umulan bir iş. Sonra dinlence, doğa, kitaplar, müzik ve komşu sevgisi. İşte benim mutluluk tanımım budur." demiş. O nedenle aklımda sevgiyi paylaşmak olarak kalmış.

4 Ağustos 2018
cevapladı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Bir de Alaska'ya gitmek için yaşlı adamın arabasından inerken teklifini "dönüşte gelebileceğini" söyleyerek ertelemesi sırasında onun geri dönemeyeceğini düşünerek yaşlı adamın gözlerinden düşen gözyaşlarını unutamıyorum. Kendi anne-babasıyla ilişkileri, onlara hissettikleri, buna rağmen yaşlı adamın ona büyükbabalık teklif etmesi ve onun reddetmesi.

28 Temmuz 2018
yazdı

Filmi gördüğümde bile ağlama hissi veriyor bana. Ve filmi izlerken sanki siz de bir anlığına bile olsa özgür hissediyorsunuz. O duyguyu çok iyi veriyor. Bizler gerçekten makinelere bağlı kalmışız buyüzden özgür olamıyoruz. Oysaki özgür olma şansımız var ama herkes rutin hayatına alıştığı için özgür olma gibi bir istekleri yok. Çok güzeldi benim için yeri çok ayrı. Öylede kalacak.<3

23 Şubat 2019
cevapladı

Bana özgürlüğün kavramını açıklar mısın?

27 Temmuz 2018
yazdı

Başyapıt. İzleyin,izlettirin... "Happiness is only real when shared."

12 Temmuz 2018
yazdı

Filmi açarken bu kadar harika olacağını düşünmüyordum

11 Temmuz 2018
yazdı

Ücra ormanlarda bir haz vardır; Issız kıyılarda mest olurum; Kimsenin rahatsız etmediği, bir çevre vardır, Derin denizlerde, ve uğultusunda bir şarkı vardır: İnsanı daha az sevmem ama, Doğayı ondan çok severim... -Lord Byron Herkez sevemez belki ama benim için 'herşey' Film, bir kitap gibi ilerliyor...o kadar nazik, samimi ve içten anlatıyor ki... 'Emile Hirsch' o kadar güzel oynamış ki... Oscar vermek benim elimde olsaydı: bu film ''oscar'' alırdı.

11 Temmuz 2018
cevapladı

Ödüller: 2 Oscar Adaylığı, 18 ödül ve 41 adaylık

24 Mayıs 2018
yazdı

Alaskadan dönünce bunu düşünsek nokta.

11 Mayıs 2018
yazdı

Ufuk açan bi film bu filmden öncrki sen ile izledikten sonra ki sen aynı olmicak

10 Mayıs 2018
yazdı

Tek kelimeyle MÜKEMMELDİ..Oyunculuk,kullanılan müzikler efsaneydi.Kötü yorumlara anlam veremiyorum.

22 Nisan 2018
yazdı

film idare eder . başroldaki şahsiyeti biraz beyin yoksunu olarak tanımladım. spoiler vermek istemediğimden yorum yapmayacağım. diğer bir hususa gelince , Filmden anlıyormuş gibi yapan her olumsuz yorumu sanki kendisini dünyanın en iyi film yorumcusu sanarcasına karşıdakinin görüşlerini hiçe sayıp yersizce eleştiren gereksizlere bakmayın . bu film benim şahsi görüşümce iyi olabilir ama başyapıt denecek kadar değil. lütfen bay/bayan jüri üyeleri(!) olumsuz yorum yapanları kalıplaşmış 18 yaş altı örneklemesiyle yermeye çalışmak yerine oturun film izleyin belki saçma yanıtlar vermek yerine film kültürünüz gelişir ve kim bilir belki mükemmel bir film veya bir başyapıt izlersiniz. filmi izlememişlere benim tavsiyem inanılmaz bir film beklentisiyle izlemeyin. tüm filmleri mümkün olduğunca bu siteden izledim. yorum da yapmam hiçbir zaman , bu da muhtemelen ilk ve son yorumumdu. Saygısız ve gereksiz commentator'ların anısına.

25 Temmuz 2018
cevapladı

İşte filmde anlatılmak istenen burada.Tam karşınızda 20 satırlık fikirleriyle duruyor.Bu insan kadar ciddi olmayın sürekli sağa,sola duvarlar örüp yaşam tutkunuza sınırlar çizmeyin.

1 Temmuz 2019
cevapladı

@Aviicii, ahahaha SÜPERSİN, adamım yaaaa

28 Şubat 2018
yazdı

iyi olmanın keyfini sürmek istiyorsanız kötü olanı yaşayın özgür olmayı da seçin ama tutsak da olun uzaklaştıkça yakınlaşın yani sadece yaşayın hepsini herşeyi anlamlı ve anlamsızca..yaptığı şeyde kötü olan sadece birini yaşamayı seçmesi oysa ki herşey yaşanmalı bizler nasıl ve nekadar yaşıyoruz bence hiç birini böyle düşünmeme rağmen bende standartın içinde boğulup gidiyoruz..

26 Ocak 2018
yazdı

Böyle filmleri çok seviyorum insana bişeyler katan aynı zamanda düşündüren...

16 Ocak 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Olmeseydi, evine donseydi, donerken karsilastigi insanlarin yanina ugrasa, o karsilastigi kizla evlense hayati nasil olurdu acaba
Kristen Stewart cok tatli gitmis filme. Keske daha fazla izleme firsatimiz olsaydi ikisini.

7 Ocak 2018
yazdı

anlamlı film.sizinde boktan bir hayatınız varsa izlemelisiniz buarada imdbden 8 aşağı almalı diyenler ıq seviyenizi test edip ondan sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim

3 Ocak 2018
yazdı

Biyografi olması ayrı güzel ,müthiş bi film izleyin izlettirin :D

13 Kasım 2017
yazdı

Bu film sizi bu hayata imrendirmiyor bu filmin anlattığı evinizden çıkarsanız ölürsünüz ;)

10 Kasım 2017
yazdı

Yalnızca Yorum yazabilmek için üye oldum. Bu filmde hikaye güzel, çekimde güzel fakat, kurgu berbat olduğundan tam anlamak için filmi birkaç izlemek gerekiyor. Bir sondan, bir baştan, abuk subuk kurgulu film. Filmi anlaşılmaz ve sevimsiz yapan tek neden, "KURGU"; gerisi tıraş.

16 Ocak 2018
cevapladı

dostum bu film kurgu degil gercek, biyografi. Yani ortada hicbir sekilde kurgu yokken filmi burdan vurmaya calisman sadece komik

25 Temmuz 2018
cevapladı

Bazen anlamak için tekrarlamak yetmez.Sonuçta her birimiz arabesk ya da anadolu rock dinlemiyoruz değil mi ?

29 Ekim 2017
yazdı

Bu film neden bu kadar yüksek puan almış anlamadım açıkcası. Herkes de övmüş filmi ilginç bir şekilde ödül flnda almış .Filmde verilmek istenen mesaj bakımından iyi ama oldukça durağan ilerleyen ve çoğunlukla sıkan bir filmdi beni pek cezbetmedi .Şimdi sanat yönü ağır bastığı için fln ödül almış denebilir denebilir ama filmde sanatsal bir yönde yok verilmek istenen mesaj çok durağan işlenmiş ,seyir keyfi daha yüksek doğanın acımazsızlığını gözler önüne daha iyi seren bir film olsaydı belki fikrim değişirdi .Sonuç olarak kesinlikle övgüyü haketmeyen ve abartıldığı kadar iyi olmayan bir film ..

28 Ekim 2017
yazdı

İzleyin,izlettirin...

1 Kasım 2017
cevapladı

Hayatımın en iyi filmi arkadaşlar kötü yorumlara aldırmayın. Hayatınızdan ailenizden bunaldıysanız açıp izleyin ilaç gibi film.. yaşanmış olmasıda filmi harika kılıyor. <3

15 Ekim 2017
yazdı

Üzgünüm ama overrated film. Tarza göre de değişkenlik gösterir tabii ama evrensel düşünecek olursak bence 7/10- 7.5/10 idealdir. 8 üstü fazla.Ama kötü değil,bence izlemelisiniz... "Mutluluk sadece paylaştığında gerçektir."

24 Eylül 2017
yazdı

Puan biraz fazla olmuş . Oyunculuk ise süper.

19 Eylül 2017
yazdı

Gerçekten her insanın yozlaşmış modern hayattan kopup doğaya, gerçek hayata kavuşma hayalini özetleyen bir başyapıt olmuş. Emile Hirsch rolünün hakkını vermiş. Tahmin ediyorum ki çoğu insan bu filmin ana fikrini anlayamasa da, anlatılmak istenen açık ve net olarak anlatılmış.Benim de olduğu gibi eminim bir çok insan film'de özetlenen hayatı başından sonuna, bütün heyecanıyla yaşamak isteyecektir. Elim'de olsa herşeyi bırakır ben de alırdım sırt çanta mı... Yol bilmeden... İz bilmeden... Telefon yok, internet yok, çalışman gereken bir iş yok. Kısacası hayatla başbaşa ve özgürce yaşamak !

30 Temmuz 2018
cevapladı

neden elinde değil? hayatını bilemem ama ciddi bir problemin yoksa hayatta sınırları kendimize biz koyarız

9 Eylül 2017
yazdı

İstedigim hayat arzuladıgım hayat bu işte doğa, saf hayvanlarla baş başa ve bu gereksız bırbırını kemıren ınsanlardan uzak bır yaşam bence kötü olmazdı. Film harkulade bu film 20+ alt yaş izlemesin.

16 Ocak 2018
cevapladı

Sonuna dikkat etmelisin, "Mutluluk sadece paylasinca gercektir". Sevmek lazim bu hayatta.

30 Temmuz 2018
cevapladı

ergen insanları bu kadar kafaya takmayın bence. belki siz o zamanlarda, belki hala, sığ olduğunuz için böyle düşünüyor olabilirsiniz ama insanları kalıplara sokmak yanlış bir tutum.

4 Eylül 2017
yazdı

bu filmi izlemeden önce benimde aklımda böyle düşünceler vardı. Ama izledikten sonra kayboldu sanki bende onun gibi bu yolculuğu yapmış gibi hisettim. Teşekkürler Christopher teşekkürler Jon Krakauer (Y)

28 Ağustos 2017
yazdı

hmm casca

28 Ağustos 2017
yazdı

Böyle bir son beklemiyordum açıkcası. Film bittikten sonra aklıma gelen tek şey bu olayları gerçek olarak yaşamış olan kişi aklıma geldi. Üzüldüm.. Filmide herkese tavsiye etmem beğeneni ve beğenmeyeni çok olur. 12 Kızgın Adam gibi mesela.

4 Ağustos 2017
yazdı

sırf yorum yapmak için üye oldum. hayatı anlamak özgür olmak isterseniz açın kuran okuyun. Allahı bulmaya çalışın . filme gelince muhafazakar biri olarak izlenilmesini kesinlikle tavsiye etmem. zaman kaybı .

27 Ağustos 2017
cevapladı

Kardeş tek hücreyle yaşamak zor olmuyor mu?

8 Eylül 2017
cevapladı

@Yaofeii, Tek bile değil amk aminoasit haliyle yaşıyor amına koduğumun özürlüsü

24 Eylül 2017
cevapladı

Sen git porno izle. Onu anlayabilir kapasitedeki zavallı beyin hücrelerinle burda kirlilik yaratma.

24 Ocak 2018
cevapladı

Biri şunu siksin.

25 Temmuz 2018
cevapladı

''Özgür olmak isterseniz Kuran okuyun.'' Ne büyük çelişki :D

19 Temmuz 2017
yazdı

Bu film tarzında filmler önerebilirseniz sevinirim...Ben kaptan fantastik filmini biraz buna benzettim onuda çok beğenmiştim...

8 Temmuz 2017
yazdı

Beklentiniz çok yüksek olmasın ama izlenir güzel film gerçekten

19 Haziran 2017
yazdı

bio olması bence çok önemli gayet güzel bir film şiddetle tavsiye ederim

29 Nisan 2017
yazdı

bana hesap açtıran film. tek kelimeyle mükemmel. izledikten sonra sizde bıraktıgı etki halkulade hiç bitmesin istedim.geçek bir film kültürünüz varsa kesinlikle izlemelisiniz filme kötü yorum yapan yeni yetmelere aldırıs etmeyin.

18 Nisan 2017
yazdı

Her izlediğimde çantamı alıp gidesim gelir. Muhteşem bir film sıkılmadan soluksuz izlersiniz. Film bitince uzaklara dalıp hayal kurmaya başlayacaksınız. Hayatım boyunca izlediğim filmler arasında bende en çok etki bırakan filmdir.

10 Nisan 2017
yazdı

Film hakkında yapılan bazı yorumlardan anladığım üzere uyarı yapmak gereğinde hissettim kendimi. Eğer zihinsel veya bedensel yaşınız belirli bir yaşın altında ise (olgunluk dediğimiz yaş kişiye göre değişir siz bilirsiniz) lütfen izlemeyin zira bu özgür ruhlu bir adamın yaşam hikayesidir ona yapılan bu ayıbı kendime yapılmış görüyorum, kusura bakmayın bu bir tinkerbell fairy rescue filmi değildir, ona göre uygunsanız izleyin değilseniz çok rica edeceğim bu sayfadan çıkıp tinkerbell'e giriş yapın. sürç-i lisan ettiysek affola. Esen kalın.

21 Haziran 2017
cevapladı

azra_cns/ bırak olgun gibi davranmayı ...... bırak ergen triplerini senın yaş kaç ? izin ver de beynimi çıkarayım, böylelikle eşit şartlarda oluruz

23 Şubat 2019
cevapladı

biri bana özgürlüğün tanımını yapsın.

5 Nisan 2017
yazdı

sahne geçişleri anlamsız. zaman kavramı yok. bir baştan bir sondan gidiyor. bir gördüğün adamı bir daha göremiyorsun. filmi iki buçuk saat boyunca ne yapmaya çalışmışlar diye izledim. kendimden özür diliyorum uykusuz kaldığım için. o kadar film izledim en saçması arasında top 10'da 3 numaraya yerleşti.

19 Mart 2017
yazdı

Hayatımda izlediğim en saçma filmdi. O kadar film izledim böyle saçma birşey görmedim, bu film bile değil. Resmen 2 buçuk saat boyunca boşuna yaşadım.

7 Mayıs 2017
cevapladı

Zaten muhtemelen boşuna yaşıyorsun. Bu filmi de işten gelip kafa dağıtmak için izledin muhtemelen. Ben bu gibi davranışları genellikle kişilerin sahip olma arzularının gizli hali olarak yorumlarım. Yani aslında filmi eleştirmek adına kurduğun cümleyle hayatın bomboş geçmekte olduğunu anlatan bir filme, ironik ve acı bir şekilde boş geçen zamanla yorum yapmak... Bilemiyorum Altan.

17 Mart 2017
yazdı

3 defa izledim 1 defa daha izliyorum seni çok mükemmel anlam taşıyorsun ...

16 Mart 2017
yazdı

Hayatı anlamaya çalışmalı her insan.. Film yavaş yavaş ilerlerken kısacık ömründekendini bulma çabasının daha derinden geçmesini sağlıyor bir açıdan..

12 Mart 2017
yazdı

film çok güzeldi kesinlikle izleyin kötü yorum yapanlar film i anlamamış film i tekrar izlesinler belki ikinci defa da anlarlar

9 Mart 2017
yazdı

film muthiş ötesi ama tabi ki zevk meselesi . karakterin gerçek bi insanın hayatını anlatması muhtesem otesi . filme kotu demek haksızlık oluyor bence . bu bi yasam tercihi . ne mutlu ki adamın hayatı filme aktarılmış ve bizde izledik . kimi insanlar sehirlerde kalabalıkların içinde boğusurken biz gibi , kimi de dogada ölmeyi tercih ediyor . dediğim gibi tamamen tercih meselesi..

2 Mart 2017
yazdı

Yahu enteresan film ama detaylara hiç çalışmamış. Çocuk ordan oraya yıllarca gezmesine rağmen ne yüzünde, ne vücudunda deformasyon olmuyor. Saçı her daim yeni banyodan çıkmış gibi mesela :)

27 Şubat 2017
yazdı

çok sıkıcı ve olayları sıraya koymuşlar gibi ama koymamışlar daha beter etmişler.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
bu adam ne zaman işe girdi çalıştı ne yaptı ne etti hiç anlamadım oraları mesela

22 Şubat 2017
yazdı

hiç bir şey anlamadım bu filmden. film sonlarına kadar karışık geçti

20 Şubat 2017
yazdı

Çok güzel film. Böyle özgür olmak, özgür yaşadığımı hiss etmek benim de hayalim. Ama bunu paylaşacağım. Film gelecek yaşamımı yeniden düşünmeme sebep oldu...

19 Şubat 2017
yazdı

Etkisi günler süren beni derin düşüncelere doğru sürüklemiş, hadi kalk gidelim dedirten, 'ben'in önemini vurgulayan 10 numara film.

18 Şubat 2017
yazdı

mükemmeldi

8 Şubat 2017
yazdı

hayatımda gördüğüm izlediğim en samimi oyunculuk bu adamınki. chris resmen hayalimi yaşamış. gerçek hikayeden alınması dahada etkileyici, müziklerde muhteşem. film puanını sonuna kadar hakediyo. ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerden biri kesinlikle. özellikle benim gibi "öyle bi yaşamalısınız ki hayatı, ölüm sizi almaya geldiğinde titresin" felsefesiyle yaşayanlar izlemeli. tek kelimeyle efsane...

5 Şubat 2017
yazdı

müzik&senaryo&oyunculuk falan mükemmel...

5 Şubat 2017
yazdı

Abartılacak kadar iyi değil.Benim puanım 7.00

5 Şubat 2017
yazdı

filmi her duyduğumda oturup düşündüğüm bir an oluyor. kaçıncı izleyişim bilmiyorum ama hep aynı etkiyi yapıyor. hayatı düşündürüyor. insanın kaçıp gidesi geliyor. efsanelerden bir film

4 Şubat 2017
yazdı

Bu film için üyelik açtım açıkçası. Film baya güzel zaten gerçek olaydan almışlar. Bence ölmeden izlemeniz gereken bir film.

3 Şubat 2017
yazdı

yaban filmini izleyip sevenler düşünmeden izlesin herkese hitap edecek bir film değil !özellikle yaşı küçük olanlar falan hiç bulaşmasın 21 yaş ve üstü olursa filmden keyf alma ihtimali artar kanımca

1 Şubat 2017
yazdı

Öncelikle bence kesinlikle puanı hakeden bir film.Etkilyeci sahneleri var.Yer yer düşüşler var ama genel olarak kesinlikle izlenmeli bu film.Özellikle karakterin gerçekten yaşamış olan birinin hayatının anlatılması çok etkliyeci.Başroldeki oyuncu gerçek yaşamdaki adamada çok benziyor.İzlenmeli.

1 Şubat 2017
yazdı

Eleman ne yapsın facebook yok twiter yok akıllı telefon yok canı sıkılmış kendini vurmuş dağlara :D Şaka bir yana güzel bir film. bende genelde yaz geldiği zaman çeşitli organizasyonlar yaparım dostlarımla tavsiye ederim stresten uzaklaşmak gerek.

31 Ocak 2017
yazdı

Çok az insanın hayatındaki yola cesaret kazandıran film.

30 Ocak 2017
yazdı

Burdan filme kötü diyen liselilere ve veletlere sesleniyorum. Yaşınız daha çok küçük 18'inize girmeden bu tarz filmler izlemeyin. İzliyorsanız da lütfen yorum yapmayın. Burda belli seviyede eleştirilerin bulunması lazım. Bir şeye kötü diyorsanız sakince sebebini açıklayabilmelisiniz.

18 Ekim 2017
cevapladı

İnsanları yaşına göre yargılayarak yaşınızın olgunluğunu çok güzel gösteriyorsunuz tebrik ederim kişilerin yorum yapıp yapmayacağı sizi hiç ilgilendirmez

21 Ocak 2017
yazdı

Yıllar önce izlediğim ve etkisinden kurtulamadığım bi filmdi.ilk izlediğimde

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
alex in ölmesi beni cok uzmustu ama simdi istedigi hayati yasadigi ve olmak istedigi yerde öldüğünü anladım ve o bundan dolayı pişman değildi. Bu beni teselli etti. Kendimi onunla özdeşleştirdiğimde hayatin bize sunuldugu kısmının sadece devede kulak olduğunu bi kez daha anlıyorum.

7 Ocak 2017
yazdı

Rezalet ötesi hayatımda izlediğim en en en kötü filmdi 8.2 yi neden aldı diye sonuna kadar inatla izledim vasat ötesi illede 2 saati birşey izleyerek geçirmek istiyorum derseniz pencereden dışarıyı izleyin ÇOK ÇOK ÇOK daha keyifli olacaktır harcanan paraya yazık

30 Aralık 2016
yazdı

Öncelikle şunu söyleyeyim; gereğinden fazla uzun, yer yer sıkıcı(çoğu yer). farklı bir film yapmaya çalışmışlar ama ben doğa filmlerini sevmeme rağmen yeterince beğenmedim.GERÇEKTEN BOŞ VAKTİNİZ varsa izleyin derim. 10/5 hadi eyw.

30 Aralık 2016
yazdı

bu film için kotu diyen mal kafalıların ben amk.....

27 Aralık 2016
yazdı

Filme kötü diyenlere inat üyelik açtım.. Bu filmi beğenmeyen kitle hayatından çok memnun, gelecek kaygısı olmayan ve aşşırı mutlu kafa yapısına sahip insanlar tarafından oluşturulduğu için biz beğenenler kendinizi yormanın pek bi anlamı arkadaşlar SAYGILAR

21 Aralık 2016
yazdı

İnsanın hayata bakış açısını değiştiren mükemmel bir film, yaşanmış bir hikaye olması ayrıca özel kılıyor SAKIN KÖTÜ YORUMLARA ALDIRMAYIN VE İZLEYİN

20 Aralık 2016
yazdı

Film mükemmeldi, doğayı seven ve sevginin değerini bilen herkese tavsiyemdir. Fakat şu bakış açısıyla yaklaşmamanızı öneririm: Sığ. İyi seyirler teşekkürler 720p ve ailesi. Demek istediğim, insan ruhunun özü, yeni deneyimlerden oluşur. Sense, inatçı yaşlı adam, tembel tembel kıçının üzerinde oturuyorsun. Rest In Peace Christopher Johnson Mccandless 9.5/10

18 Aralık 2016
yazdı

ayip ya o yazdiginiz yorumlara verilen puan a bu ne gerzek bi film eger cok seviyorsaniz dogayi acin serdar kilici izleyin

25 Kasım 2016
yazdı

Esiri olduğumuz sisteme karşı doğal yaşamı ve duygusunu hissettiren güzel bir film.Tavsiye ederim İyi seyirler.

20 Kasım 2016
yazdı

gayaet güzel bir bir film ama aksiyon severler için tercih edilecek bi tarz değil.

19 Kasım 2016
yazdı

Bu film kadar zaman israfı ve boktan bir film görmedim tam 2 buçuk saatim boşa gitti tek kelimeyle berbat.

6 Kasım 2016
yazdı

Bu film ve bu çok özel muhteşem insanın sonu böyle olmamalıydı Umarım ruhu huzurludur Çok etkilendim filmden ve karakterden ve zannımca mutlaka izlenmesi gerekenlerden

28 Ekim 2016
yazdı

Kötü yorumlara aldırmayın ve izleyin derim. Kesinlikle zaman kaybı değil. Biyografik bir film herkese hitap etmeyebilir ki bence gayet iyi işlenmiş.

24 Ekim 2016
yazdı

filmde hiçbir şey yok izlemeyin zaman kaybı

24 Ekim 2016
yazdı

bu filme güzel diyenlere sesleniyorum .. sizin yüzünüzden yorumları okuyup izledik arkadaşla ve o kadar pişman olduk ki film bitene kadar güzel yorum yapanlara çok güzel şeyler söyledik siz ne anladınız bu filmden çok merak ediyorum allah belanızı versin yarın okula 8 de gidicem saat gece 1 de film bitti uykumu da alamayacağım hersey yüzünüzden oldu 2 bucuk saatım bosa gıttı boyle film olmaz izlemeyen bu sayfaya giren izlemeden terketsin mal olmayın beni dinleyın sırf bunları demek ıcın ılk defa yorum yapıyorum @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

14 Kasım 2016
cevapladı

bende sırf sana eksi vermek için üye oldum.

30 Aralık 2016
cevapladı

wtf...

4 Ocak 2017
cevapladı

Sen filmden anlamıyorsan millet ne yapsın. Bide filmsever diye nick koymuş gerizekalı. Sen git recebivedik izle...

15 Ekim 2016
yazdı

bilmenizi istiyorumki ben bunu şimdi izledim film bitti ve ben çok üzüldüm bekledigim son bu degildi yani söylemek istedigim ben çok duygulandım bunu içimden geldigi için yazıyorum çok güzel filmdi bu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok film çok çok çok film ah ah ah ah ah ...

8 Ekim 2016
yazdı

admin bey şu sarı reklamı neden alternatifler butonun hemen altına koydunuz ? plus player ı açmak istediğimizde açamıyoruz reklam çıkıyor. lütfen düzeltin. teşekkürler

Adminin Cevabı: Düzeltildi. Teşekkürler.

5 Ekim 2016
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
hayatımda izlediğim en mükemmeml filmlerden biri...

30 Eylül 2016
yazdı

VAY BEEE. Bu filmi izlemeyi hep ertelemiştim keşke daha önce izleseymişim.

12 Eylül 2016
yazdı

muhteşemötesi . adama gerçekten çok imrendim

1 Eylül 2016
yazdı

Güzel bir film başarılı baya baya haksızlık etmeyin

31 Ağustos 2016
yazdı

Harika..Harika..Harika..Fevkaladenin fevkinde

11 Ağustos 2016
yazdı

"Ya yüzümde bir gülümsemeyle kollarınıza koşuyor olsaydım o zaman siz de benim şu anda gördüklerimi görür müydünüz?"

7 Ağustos 2016
yazdı

zaman kaybi...

2 Ağustos 2016
yazdı

bu filme kötü diyen çarpılır.

1 Ağustos 2016
yazdı

Yapmayın allah aşkına. Ben hayatımda bu kadar kötü bi filme bu kadar iyi yorumlar duymadım. Gerçekten iki buçuk saatim boşa gitti. Kesinlikle izlemeye değer bir film değil. Aldanmayın

30 Temmuz 2016
yazdı

bir an gerçekten böyle bi hayat içinde kendmi bulmak istedim izlediğim en güzel akıcı filmlerden biri..

22 Temmuz 2016
yazdı

bu 5'şinci izleyişim yanılmıyorsam sizde ölmeden önce izleyin .)

10 Temmuz 2016
yazdı

ne zaman yorumlara baksam kötü yorumlar ortada hasılat yaptıgı para ortada herkes için izlenecek bir film değil herkese hitap etmiyor kimisi sever sevmez aldığı ödüller ve imdb puanı dersenizde yüksek o yüzden filmi çok kötü eleştirmeye ve çok övmeye gerekyok şahsen bende cok yavaş bir kurgu oldugu ıcın kapattım

10 Temmuz 2016
yazdı

Filmi izlemeden önce hikayesini okuyun, o zaman gerçekten çok daha etkileyici bir hal alıyor! Biyografik bir film,çılgın aksiyonlar ayılarla boğuşmalar aramayın. Sahip olduğu her şeyden vazgeçen bir adamın kendiyle hesaplaşmasını, gerçek dünyayla ve doğayla yüzleşmesini izleyeceksiniz. Etkileyici!

3 Temmuz 2016
yazdı

o kadarda iyi bir film değildi

24 Haziran 2016
yazdı

izlenmeli

22 Haziran 2016
yazdı

Film kesinlikle çok güzel, ama bence gerçek bir olay daha etkileyici işlenebilirdi,özellikle müziklerle

15 Haziran 2016
yazdı

Özürlük yolunu ilkez izledim ve senaryoyu pek anlayamamıştım. Sonra filmin sonunda Christopher McCandless''ın anısına yazınca filmin gerçek bir olaydan uyarlandığının farkına vardım. Film ilk başta senaryoyu pekde takip edemediğim için beni sarmamıştı. Sonrasında Vikipedi''den gerçek amerikalı McCandless''a ve geyikle çekildiği fotoğraflara baktım ve herşey o andan sonra koptu kafamda çünkü o zaman anladım filmin ne kadar iyi olduğunu. Bence sizde filmi izledikten sonra birkezde olsa vikipediye bakın ve yanlış yorumlar yapmayın. Aslında film dahada iyi olabilirdi diyebilirsiniz ama en iyi şekilde kurgulamışlar. Bence seyretilmesi, farkına varılması gereken bir film.

11 Haziran 2016
yazdı

Kesinlikle izlenmesi gereken ve size bir şey katacak filmlerden biri. Sıkıcı gibi geliyor ama sonra akıl gidiyor.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
geyik sahnesi gerçekten igrençti ve sonu gerçekten dramatikti

9 Haziran 2016
yazdı

Bunu izlemeseniz de olur tam bir vakit kaybı

23 Ekim 2016
cevapladı

Sırf sana cevap verebilmek için üyelik açtım. Sonra yazıcaklarımın senin için bir anlamının olmadığını farkettim. Uzun bir yaşam dilerimki ''Vakit'' kayıplarını telafi edebilesin.

31 Ekim 2016
cevapladı

@Forgive, dostum sen ciddi misin ya :D benim için mi üyelik açtın neyse iyi dileklerin için teşekkürler

4 Ocak 2017
cevapladı

@the ghost, Dostum sen bi daha film izleme bence... Zirvedeyken bırak. Zamanını buralarda böyle Efsane filmlerle boşa harcama...

6 Haziran 2016
yazdı

Jack London, Thoreau gibi yazarlar bir yana Rousseau'dan da etkilenmiş olmalı.Daha önce kendisinden haberim yoktu bilgi sahibi değildim böyle bir dramatik sonda beklemiyordum bende çok değişik hisler uyandırdı.En iyi biyografi filmlerinden biri olduğu aşikar kesinlikle izlenmeli.

25 Mayıs 2016
yazdı

1 hafta bu adamı düşünücem şimdi :D

24 Mayıs 2016
yazdı

olmeden önce izlenmesi gereken bir şaheser . emilie hrisch çok iyi oynamış

17 Mayıs 2016
yazdı

film beni o kadar etkiledi ki kitabını buldum ve kiabını bile altını çize çize yavaş yavaş sindire sindire okudum.. hayatımı değiştiren bir filmdi. kesinlikle izlemelisiniz

23 Şubat 2019
cevapladı

hayatında ne değişti merak ediyorum

7 Mayıs 2016
yazdı

MUHTEŞEM BİR FİLM HERKES İZLEMELİ...

17 Nisan 2016
yazdı

arkadaşlar hem kitabını 2 kere okuyup bitirdim hemde filmi 3 kere izledim ve tam bir başyapıt , gerçekten izlenmeli bu film . bazen sıkıcı gelebilir 3 saate yakın zaten ama yinede bıkmadan izleyin , işte gerçek film diye buna denir :)

11 Nisan 2016
yazdı

İnsanımızın film zevkinden şüphe duyuyorum.Böyle güzel ve tekrar tekrar izlenilesi filme çoğu kişi vasat demiş.İzlerken dersler çıkaracağınız bir film ve şunu da söylemeden geçemeyeceğim,insanın hayatında yapması gereken şeylerden birisi doğayla baş başa kalmak.

8 Mart 2016
yazdı

Kusursuz bir film, tam yaşamak istediğim şey, içimdeki o hissi bulup film yapmışlar.

26 Ocak 2016
yazdı

merakla izliyosunuz bişey olacakmı diye ama olmuyo ben sıkıcı buldum filmi ama merak ediyosan izle

24 Ocak 2016
yazdı

Loser bir adamın kendini öldürme filmi niye bu kadar beğenilir anlayamadım? Bu tarz filmleri pek sevemiyorum. Reese Witherspoone'un da böyle bir filmi vardır. Bunun kadar sıkmadı onun ki. Filmi izlerken yaşam ışığım sönüyordu az kalsın :) depresif filmler liginde 1.sırada olurdu kesin.

13 Temmuz 2016
cevapladı

loser?? sen uçmuşsun. vahşi yaşamda yaşama isteği sana kendini öldürtmek istemesini çağrıştırdıysa büyük bir sorunun var demektir:) hadi al tabletini ve telefonunu, güvenli sanal ve beton yaşamına devam et sen

20 Ocak 2016
yazdı

Gerçek bi hikaye ve gerçekten güzel bi film. YABANA DOĞRU.

4 Ocak 2016
yazdı

Filmi izlerken devam etmeyeyim diyorsunuz ama bir şekilde izliyorsunuz samimi bir film onun nedeni de gerçek olaydan uyarlandığını anlayınca kavradım. Cast iyi oyunculuk rahat ve doğallık hissini tüm film boyunca yaşıyorsunuz bir tek twilligt daki hanım kızımız ortaya çıkınca o his kayboluyor. merak etmeyin uzun uzun sahneleri yok. Başlayan bakalım devam edecek misiniz iyi seyirler.

4 Ocak 2016
yazdı

kitap okurkan göt,meme,kan,dövüş görmeyi(görmekten kastım gerçek anlamda gözle görmek)beklemeyecek zekada iseniz yani sadece görsel birşey yok diye muhteşem bir kitabı bile'ama kitap beni çok sıkıyor' diye okuyamayan bir mal değilseniz filmi kesinlikle seyredin,bir başyapıt olduğunu göreceksiniz.Diğer kesime tavsiyem arnold,steven seagal,Dwayne Johnson filmlerine devam edin siz.

3 Ocak 2016
yazdı

cidden harika bir film herkesin izlemesini istiyorum hayatın özünü anlatıyor tamda benim istediğim şeylerrr:

24 Aralık 2015
yazdı

Bu film hakkında söylenecek söz yok.Gerçekten harika bir filmdi ,gerçek hikayeden esinlenerek hazırlanan muhteşem bir filmdi.

20 Aralık 2015
yazdı

Başrolün zahmet edip konuşarak ettiği alıntı yapılabilecek sözler:

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
"Ve sakın unutma! Hayatta bir şey istersen; elini uzat ve yakala." "Bence kariyer 20. yüzyılın bi icadı ve ben kariyer sahibi olmak istemiyorum.

20 Aralık 2015
yazdı

Bir şeylerden ders çıkartmayı becerebilen adam en boktan mekanda, en kötü zamanda, her şeyin altüst olduğu bir anda yani ders çıkartma kapasitesi olan biri her şeyden kendine bi pay çıkartmayı becerebilir. Film durağan, akıcı değil biyografi gerçek bir hikaye... Ama inanın azıcık bir zevk almadım filmden alıntı yapabileceğim bir kaç sözden başka zaten doğru düzgün bir konuşma sahnesi yok. Yukarıda dediğim gibi ders çıkarmak isteyen adam 2 buçuk saat bokla oynasın bunu izleyeceğine belki bir şeyler bulur.

30 Kasım 2015
yazdı

emile hirsch denince o filmi 2 defa izlemek isteyeceksiniz ailecede izleyebilirsiniz korku nefret söylemi hakaret ve küfür olmaz bu adamın filmlerinde bence ailece izlemenizi tavsiye ederim hayatdan bir deers alınacak bir film filmin sonunu yazmayacağım izleyin çok duygulanacaksınız iyi seyirler

26 Kasım 2015
yazdı

evet bi insan neden böyle yaparki diysunuz ama biraz kırıklık olmazsa bunları yapamaz bi insan..evet huzur var o dağlarda yollarda nehirlerde ama akla uygun olarak yapılırsa huzurlu olur...Akabınde film süper..sürükleyici.

17 Kasım 2015
yazdı

Bir insan neden böyle bir şey yapar ki diyorsunuz ve sonra yine cevabı kendiniz veriyorsunuz.Huzur ,yalnızlık ve özgürlük çok güzel işlemiş.Tavsiyem seyredin dostlar.

9 Kasım 2015
yazdı

Ne güzel bir şeysin sen öyle izlemeye doyamadım iyi ki girdin hayatıma kendimi o kadar kaptırdım ki 2.30 saat olduğunu hissettmedim.

2 Ekim 2015
yazdı

---- film fena deildi bence abartmayı pek doğru bulmuyorum ,,, gerçek hikayeymiş tamam ,, bakın bu yazdıklarımı hiç bi araştırma yapmadan filmin ardından yazıyorum yani bi yanlışım varsa lütfen yamyam gibi saldırmayın ,,, amma yani gerçektende rahmetli kuş uçmaz kervan geçmezin ennnnnnnn dibine gidiyo ve de burda karşına içinde soba olan yatak olan kapı var pencere soba var ya böle bi şey olabilirmi bu nasıl bi şanstır yani bu gerçekmidir harbiden ya inanamadım , teşekkürederim

26 Eylül 2015
yazdı

Yazacak bişey bulamadım gerçekten diğer filmler gibi tahmin edilebilir değil bir biyografi ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi

21 Eylül 2015
yazdı

Gerçekten de harika bir filmdi. Filmde oynayan oyuncular çok iyi seçilmesinin yanında çok doğal ve sade bir oyunculuk sergilemişler. Emile Hirsch in başrolü oynadığını gördüğümde biraz ürkmedim desem yalan olur. Sonuçta bu film başroldekini diğer filmlere nazaran çok daha göz önüne sergilemek zorunda olan bir yapım. Neyseki Emile Hirsch rolün hakkını çok iyi vermiş. Filmde hemen hemen hepimizin içten içe istediği alıp başını uzaklara gitme yalnız ve özgür yaşama teması işlenmiş.Yeni kişiler tanımak ve en önemlisi yeni deneyiler yaşamanın ruh hayatta tuttuğu anlatınmış. Güçlü olmanın aslında kendini güçlü hissettiğinde gerçekleştiği idda edilmiş. Tabii böyle bir macera için insanın geride bıraktıklarını düşünmemesi de vurgulanmış. Spoiler vermiyeceğim için filmi izlemeyen arkadaşlara yalnızca şu öğüdü vermek istiyorum: Evet film uzun bir film ama sabrederek sonun kadar izleyin en son ve en gerçek mesaj filmin sonunda geliyor ve tüm hayatınızı değiştiriyor.

18 Eylül 2015
yazdı

Etkileyici ve muhteşem bir filmdi özetlemek gerekirse insanın biraz şehirden uzaklaşmasını ve doğada vakit geçirmesi ve amacı uğruna her şeyini feda etmesi.

20 Ağustos 2015
yazdı

çok iyi ve etkileyiciydi kesinlikle harika

15 Ağustos 2015
yazdı

Filmi açtıktan sonra daha önce izlediğimi hatırladım. İkinci kez izledim. Film bir adamın doğadaki yalnız macerasını anlatıyor. Bu filmin konusu gerçek bir kişi ve gerçek bir hikayeden alınmıştır. Film içerisindeki ayrıntılar, insanı düşündüren sözler var. Elimde kalemle not tutmak için bir çok defa durdurup tekrar devam ettiğim oldu ikinci seyrime rağmen. Aksiyon,kan,vahşet,korku bekleyenler için monoton bir döngü olabilir. Ancak 7'den 70'e herkesin izlemesi gereken verdiği bilgilerle dopdolu bir film. İyi seyirler..

20 Temmuz 2015
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Öleceğini düşünmüyodum. En azıdan alaskaya gider sanıyodum :( gözü açık gitti garibim :(

5 Ağustos 2015
cevapladı

Ne tür bir gerizekalısın filmin sonunu söylemekle !

22 Ağustos 2015
cevapladı

@GtrmptMusic, "spoi" nin ne demek olduğunu bilseydin seninle uzun uzun tartışmak isterdim :)

8 Temmuz 2015
yazdı

İzlenilebilecek en iyi filmlerden biri...

3 Temmuz 2015
yazdı

çok duygulandım yaa sonunda agladim resmen cok guzel bir film bu asalaklarin yazdiklarina bakmayin mutlaka izleyin

29 Haziran 2015
yazdı

seyrettiğim en kötüler içinde yer alır banko..!

30 Kasım 2015
cevapladı

emile hirsch filmleri izlememişsin sen git rambo izle :D

28 Haziran 2015
yazdı

çalan şarkılar çok güzel (eddie wedder)

25 Haziran 2015
yazdı

yorumlari gorunce baxmamaq qerarini alsamda,sonradan fikrimi deisdiyim ucun sevinirem... sevdim filmi...

6 Ocak 2016
cevapladı

degisik film olmus elvira

20 Haziran 2015
yazdı

ben hiç birşey anlamdım yani daha dogrusu film pek bir şey hissetirmedi!

20 Haziran 2015
yazdı

Bu filmi 4. kez izliyorum ve Emile Hirsch'in oyunculuğu boğazıma yine bir yumru oturttu.

15 Haziran 2015
yazdı

Çok git gel yaşamış film mesela buna bence "yaban" diyen film var aynı konusu tek fark bu duyguları herkesten kacmak ugruna kadın yasıyor ki o daha iyi gibi

15 Haziran 2015
yazdı

film beklediğim gibi olmadı izlerken istediğim duyguyu alamadım

8 Haziran 2015
yazdı

Orjinal bi film kimi sıkılabilir ama kendinizi bıraktığınızda sizde filmle beraber sürükleniyorsunuz ister istemez.

8 Haziran 2015
yazdı

Düşüncelerimi anlatan kelimelerin git gide anlamsızlaştığını farkediyorum. 9.1/10

25 Mayıs 2015
yazdı

İzlediğim en iyi film. Tereddütsüz izleyin. İzledikten sonra gidip kitabını aldım, 2 günde bitirdim, eğer biyografik kitaplar seviyorsanız alıp okuyabilirsiniz.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Filmin sonuna kadar ağlamadım ama en son sahnede, Cristopher'ın gerçek fotoğrafını koymuşlar ya, böyle bir acı yoktur resmen içime oturdu film.

24 Mayıs 2015
yazdı

Güzel bir filmdi. Çok abartılacak değil hem de çok aşağılanacak değil.

17 Mayıs 2015
yazdı

Tek kelime ile iyi bir film. Konunun ise gercek hayattan alinmis olmasi dahada etkileyici oluyor.

16 Nisan 2015
yazdı

Filme olumsuz yorum yapıldığı için üye olup fikirlerimi paylaşmak istedim. Filmden etkilendim ve gerçekten çok iyi çekilmiş oyuncuk harika. Kitabını da aldım onu da okumanızı tavsiye ederim.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Ulan Alex filmde haritaya karşıyım diyorsun üşenmedim yabancı sitelerden okudum öldükten sonra üzerinden harita çıkmış tamam nehri geçemedin 300 metre aşağıda nehir ayrılıyormuş 800 metre yukarıda da tren geçidi varmış Alaskalılar sana ahmak diyor ne yazık ki haklılar sana verilen balıkçılık malzemelerini kullanmadın, etrafta onca avcı kulubesi varmış görmedin özgürlük özgürlük diyorsun otobüse yerleştin birader ve hepimizi üzdün sonunda sen de anladın yanlızlık Allah'a mahsustur. Bu arada bir kaç sitede okudum Tolstoy'un kitabında hep evlilikle ilgili bölümlerin altını çizmiş sanırım dönebilseydi güzel bir yuva kurardı. Filmde beni şu son bölümdeki yaşlı amcada çok etkiledi insan ister istemez üzülüyor. Son kez gördüğü kişi onu alaskaya getirmişti filmde bu rolü yine o adam oynamış.

10 Nisan 2015
yazdı

Hayatıma yön veren başyapıtlardan bir tanesi

8 Nisan 2015
yazdı

Öncelikle benden önce yazılan bu muhteşem yorumları okuyarak bu filmi izlemeye karar verdim. Bildiğim kadarıyla ben Recep İvedik hayranı değilim. Aksiyon Filmlerini de aman aman izlemem - tabi imdbden yüksek bir puan almamışlarsa- Bilimkurgu ve fantastik filmlere bayılsam da tarihi, dram, biyografi kategorilerinden de hayran olduğum bir çok baş yapıt sayabilirim. Bu film gerçekten de çok ince mesajlar veriyor. Ama bir süre sonra sıkmaya hatta boğmaya başlıyor. Beni şaşırtacak bir şey beklesem de (ki şaşırma ihtiyacımla ilgili kıymetli vakitlerini ayırarak bana başka film tavsiyesi etme gereği hissedeceklere şimdiden teşekkür ederim) sonuna kadar film aynı monotonlukta devam ediyor. Haa gerçekten güzel görüntüler ve faklı insan hikayeleri var, inkar etmiycem. Sadece bana filmi çekici kılan Christopher Johnson McCandless'in gerçek öyküsü oluşu. Açıkçası ben farklı bir son olmasını isterdim ama adam bunu yaşamış, yapacak birşey yok. Yukarıda anlattığım zırvaları özetlersem eğer; filmi seyretmeyi planlayan kişi veya kişilerin hayata karşı belli bir olgunluk seviyesine ulaşmış olmalarını, ha sadece zamanını eğlenceli bir film izleyerek geçirmek isteyen sıradan hanilerdense hemen kendileri için yeni bir film seçmelerini, illa bu filmi izliycem diyenlerin izlerken iyi vakit geçirmelerini dilerim. Not:Ben beğendim ve bunaldım.

7 Nisan 2015
yazdı

İdare eder.

7 Nisan 2015
yazdı

Teşekkürler admin, "Wild" Yaban filmini seyrettikten sonra, ordaki yorumlarda bu filmi gördüm ve izlemeye karar verdim. Henüz seyretmedim ama burdaki yorumlara bakarak, arşivleyeceğim belli :)

29 Mart 2015
yazdı

Şahane film. Sıkılmazsın merak etme!

23 Mart 2015
yazdı

Gerçekten çok sağlam bir film.İçinde hayata dair her türlü duyguyu barındıran insan hayatını sorgulatan öğretilerle dolu şahane bir film.

23 Mart 2015
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Tamamen gerçek ve yaşanmış bir hikayeyi anlatan, kitaptan beyaz perdeye uyarlanan film. Bana kalırsa üşenmeyip kitabını okuyun. Daha detaylı ve betimleyici. Anlamadığım tek şey, geri dönerken 100 metre ilerlese o nehri geçebilirmiş, kitapta da böyle anlatılıyor ama o geri dönmüş. Bir de, karakterimizin önce iç dünyasında başlayan ve fiile döktüğü yolculuğunu göz önünde bulundurursak bu bir yol filmidir denilebilir. IMDB puanları hakkında yorum yapıp eleştirmiyorum çünkü harika filmler 5 puan alırken vasat filmler 7-8 puan alabiliyor. Bir yönetmen zamanında IMDB hakkında 'Amerikalı obez insanların tüm gün evde oturup, film izleyip bir yandan tıkınarak verdiği puanları yok sayıyorum' demiş. Bana kalırsa haklı da. Kendi IMDB'nizi oluşturun, öyle daha mantıklı.

22 Mart 2015
yazdı

Ve ilk defa beni ağlatan bir film oldu önceki söylemek isterim ki 8.2 puanı hak etmiyor , benim gözümde en az 9.7 lik bir film baştan sona hiç bir sahnesi sıkıcı değildi ve hikayesi harikaydı kesinlikle izleyin !! :'(

20 Mart 2015
yazdı

Efsane izledikten sonra hayata karşı bakış açınız değişicek ve herşeyin anlamsız olduğunu farkediceksiniz.

15 Mart 2015
yazdı

8.2 Az olmuş.

13 Mart 2015
yazdı

Filmin konusu ve anlattıkları gerçekten çok güzel ancak bağzı sahneler çok sıkıcı olmuş. Onun dışında çok güzel bir film

5 Mart 2015
yazdı

harika bir film kesin izleyin :)

22 Şubat 2015
yazdı

Sadece bir film olduğunu düşünmüyorum dünya düzenine bir baş kaldırış olduğuna inanıyorum. Yapabilenlere ne mutlu. Oyunculuk ve çekimler çok başarılı.

22 Şubat 2015
yazdı

Arkadashlar ilk once ben de tereddut ichindeydim amma sonra izlediyim ichin chok mutlu oldum. Harika otesi bir film hemen izleyin hem de gerchek hayattan alinmish bir senaryo. Teshekkurler admin :)

21 Şubat 2015
yazdı

Müthiş bir filmdi:)

19 Şubat 2015
yazdı

Bir film beni ancak bu kadar etkileyebilirdi.Kesinlike süper bir film.Her zaman en iyi fimler listemde ön sırada duracaktır

19 Şubat 2015
yazdı

Robinson Crusoe yaşantısını sevenlerin kaçırmaması gereken bir film.

14 Şubat 2015
yazdı

ders çıkarmak ve hayatımızda olumlu yönde değişimler geçirmek adına çok değerli bir biyografi.

6 Şubat 2015
yazdı

Gayet başarılı bir yapıt. Tavsiye edilir...

5 Şubat 2015
yazdı

düşünmeden izlenilmesi gereken filmlerden bu film bana magic bus'a gitme isteği uyandırdı

1 Şubat 2015
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
paraları yaktığını görünce izleyesim kalmadı...

1 Şubat 2015
yazdı

biraz sıkıcı gelebilir ama güzel film

31 Ocak 2015
yazdı

Filmin verdiği mesaj çook derin ve anlamlıydı gerçek bir hikayeden kurgulanması da ayrıca etkileyciydi,,Güzeldi arkadaşlar izlemek isteyen düşünmeden izlesin emeği geçenlere teşekkürler,,

28 Ocak 2015
yazdı

kalpler Allah'ı anmakla huzur bulur.

20 Ocak 2015
yazdı

Kabuğunu kırmak.. Arzuladığı hayat neyse onu yaşamak için her şeye meydan okumak. "İnsanı daha az severim diyemem, ama doğayı ondan daha çok." Ve o dönüşüm muhteşem bi tat veriyor insana. Sağlam da çarpıyor gerçekten.

17 Ocak 2015
yazdı

Çok güzel mesajlar veren bir film izleyin derim

16 Ocak 2015
yazdı

verdiği mesajlar açısından çok güzel başroldeki eleman döktürmüş. tek bi sıkıntı var film bazen sıkıcı oluyor büyük ses getirmemesinin nedenlerinden biri olarak görüyorum bunu. ama izlemenizi tasiye ederim

14 Ocak 2015
yazdı

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film....

2 Ocak 2015
yazdı

filmin sonunda insan gerçekten ne diyeceğini bilemiyor...

30 Aralık 2014
yazdı

gerçek mutluluğa kesinlikle yalnızlıkla ulaşılır. Ama insanın kendine önce tahammül etmesi yani kendini sevmesi sonra ise kendinde bir şeye sahip olması yani kendi kendine yetmesi gerekir ancak kendi kendine yeten bir insan başkaları değildir ve bir başkası da en az onun kadar onun olabilir demek istediğim filmin ana düşüncesi kesinlikle yanlıştır çünkü mutluluk kendi kendine yetenlerindir

11 Ekim 2015
cevapladı

ben boyle genelleme yapilmasini dogru bulmuyorum. bence insanlarin ikisinede ihtiyaci var. bazen yanliz kalip kendine yetebilme bazende sevmeye ve sevilmeye ihtiyacin var. sende dene yalnizmutlulugu bir kitap yaz okuyalim ama sonu boyle olmasin

27 Aralık 2014
yazdı

HARİKA; gerçek hikayeyi bilmeden izlerseniz filmin tadı o zaman çıkıyor zaten film biter bitmez gerçek hikayeyi araştıracaksınız. Teşekkürler admin

15 Aralık 2014
yazdı

imdb'de gerçek yerini bulamamış harika bir film ... bir de farklı kategoriden filmlerle karşılaştırmak da neyin kafası ?

3 Aralık 2014
yazdı

Yalandan, hırsızlıktan, ihanetten, adaletsizlikten, makam-para hırsından, gürültüden ve daha bir çok insanı bunaltan etkenden kurtulup doğa ile başbaşa, sessiz, kafa dinlemek için uzaklaşmak istersiniz, işte Alex de böyle bir çocuk. O kadar iyi yürekli ve karakterli birisi ki... Tavsiye ederim.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
yatağa uzanmış kendini çağıran genç ve güzel bir kıza hayatın güzelliğini anlatıp reddetmesi beni benden aldı doğrusu

30 Kasım 2014
yazdı

aklınızda izlenesi başka film varsa izlerim derim..bu film zaman kaybı

29 Kasım 2014
yazdı

Öncelikle arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın ve sakince filmi başlatın.

28 Kasım 2014
yazdı

Vasat bir film.

14 Aralık 2014
cevapladı

bence kötü, ben beğenmedim diyebilirsiniz ama bu filme vasat deme hakkınız yok, çünkü müthiş bir film bana göre =)

16 Ocak 2015
cevapladı

vasat? sen neyi etkileyici buluyorsun düğün dernek? bu film vasat fln değil biyografik bir film kurgu olmadığı için yavaş ilerlemiş olabilir sıkılmış olabilirsin biyografiler sana göre olmayabilir ama bu film vasat olamaz SAÇMALAMAYIN artık!

6 Şubat 2015
cevapladı

@FreedomDark, Yorumlara açık olalım arkadaslar. Vasat kabul edilemez bir yorum olarak geliyorsa, bana görede arkadasın saçmaladıgını düşünmen vasat bi yorum olmuş.

8 Şubat 2015
cevapladı

@geYiq bunun bir yorum olduğunu düşünmüyorum insanlar farklı tarzlardan hoşlanabilir ama sırf beklediği gibi bi action bulamaması o filmi vasat yapmaz filmi o şekilde nitelendirmesi saçmadır.

15 Kasım 2014
yazdı

favori filmim o.O

12 Kasım 2014
yazdı

izlenmeye deger bi film hayatı dolu dolu yasamak gereklimiş tum zorluklara karsi paranın mülkun hicbir kıymetı yokmus mutlaka izleyınnnn admin eline koluna saglık kardes

12 Kasım 2014
yazdı

Görsel bir şölen! İyi ki varsın 720pizle.Com :)

2 Kasım 2014
yazdı

çok güzeldi izleyince sizde yaşamak istiyorsunuz tüm o zorluklara rağmen

1 Kasım 2014
yazdı

film idare eder. millet neden bu kadar abartmış anlamış değilim. ayrıca filmleri alt yazılı izleyin

30 Ekim 2014
yazdı

mükemmel birçok insan için kendisini anlatıyor

27 Ekim 2014
yazdı

Çok güzel bir film. İzlemeden önce filmin süresine bakıp çok uzun bu be diyerek önyargıya kapılmayın. Keşke bitmeseydi diyeceksiniz.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
sözüm filmi izlemeden bunu okuyanlara çakallık yapmayın açın filmi izleyin

22 Ekim 2014
yazdı

Film ararken daha fazla vakit kaybetmeden hemen izleyin.

12 Ekim 2014
yazdı

Bir ara düşünmüştüm filmi yarıda kesmeyi ama yanıldığımı farkettim. Kesinlikle ilk 20 dakikasından sonra sarıyo...Bence üst düzey teknoloji kullanılmadan yapılan 2 filmden bir tanesi ... Esaretin Bedeli ve Özgürlük Yolu

1 Ekim 2014
yazdı

guzel bir filmdi .. insani bambaska yerlere goturuyor.. sonu acikliydi ama :(

27 Eylül 2014
yazdı

Mükemmel bir film çok güzeldi

27 Eylül 2014
yazdı

kült...! izlemeli izletilmeli... muhteşem bir film muhteşem bir hikaye.. admin emeğine sağlık...

19 Eylül 2014
yazdı

Film gerçekten güzel böyle bir şey yapılabilir ama yalnız değil... 8,5/10

19 Eylül 2014
yazdı

Bu film kesinlikle arşivlenmeli. Torunlarımın torunları bu filmi bilmeli.

14 Eylül 2014
yazdı

Güzel bir filmdi gerçekten son zamanlarda böyle kişilerin filmleri çekilmiyor emeği geçen herkesin eline sağlık.

12 Eylül 2014
yazdı

İzlemeye değer.. Psikiyatrik hastalık öyküsü gibi...

11 Eylül 2014
yazdı

Christopher Johnson McCandless in Alaska serüveninin perde arkasına uyarlanmıs harika bir film.İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

6 Eylül 2014
yazdı

cok guzel fılm kesınlıkle ızlenmelı

5 Eylül 2014
yazdı

Fılmın sonunu ızlemedınız heralde yada adamın en son kıtaba yazdıgı cumleyı okumadınız... Insanın dogası geregı yalnız yasayamayacagını ve mutlulugun yalnız tadılamayacagını anlatan harıka bır fılm

6 Şubat 2015
cevapladı

Filmin sonu dogruluk ölçütü degil. Bu genellemede dahil bütün genellemeler yanlıştır.

2 Eylül 2014
yazdı

tek kelime ile muhteşem gerçek bir hikaye

2 Eylül 2014
yazdı

Hissedebilen insanların unutamayacağı bir film, bunun tadında başka bir filme daha rastlamadım.

1 Eylül 2014
yazdı

Hayatı yaşamak bunu deniyormuş.

26 Ağustos 2014
yazdı

doğayı sevenler için mükemmel bi film. altyazılı izleyin müzikleri cokgusel olduğu için daha çok seversiniz filmi.mükemmeldi.

24 Ağustos 2014
yazdı

yalnızlara veya tüm bu toplum kargaşalarına rağmen kendini yalnız hissedenlere tavsiyemdir.tabii sonu hariç :) film süperdi.admın teşekkürler

23 Ağustos 2014
yazdı

Admin öncelikle söylemek istediğim gördüğüm en iyi film sitesi. Filme kötü diyen arkadaşlar; sanırım beğendiğiniz tek film türü aksiyon.Ya da olgun bir insan olamamamışsınız hala.Mutluluğun paradan ibaret olmadığını, insan ve doğa ilişkisinin ne denli önemli olduğunu anlatan bir filme sıkıcı demek zaten sizin insanlıktan anlamadığınızı gösterir.Kusura bakmayın biraz ağır oldu.

21 Ağustos 2014
yazdı

KESİNLİKLE İZLEYİN! diye lafa girmek istiyorum. İnsanın içini bir huzurla dolduruyor, alıp sırt çantasını kendini dağlara taşlara vurma hissi uyandırıyor. Gerçekten ilham verici bir hayat hikayesi :)

17 Ağustos 2014
yazdı

şu ana kadar izlediğim en iyi filmler arasında filmi dramatik diye falan izlememezlik yapmayın 10 üzerinden 8.5 rahat alır izleyin mutlaka

17 Ağustos 2014
yazdı

guzel fılm . kesılıkle ızleyın

3 Ağustos 2014
yazdı

hayattan bezmek steyenlere önerilir, adam resmen kendi kendini depresyona sokmaya çalışmış. ... ama güzel film

13 Ekim 2014
cevapladı

#jjooee, bence filmi tekrar izleyin filmde adam aile şiddetinden kaçıyor normal bir hayat yaşamak istiyor tıpkı eski çağda ki gibi mutlu inançlı, her şeyi kendisi başarmak istiyor yani kendini deprasyondan uzak tutuyor

2 Ağustos 2014
yazdı

Hem gerçek yaşamdan uyarlanmış olması hem de bendeki bazı duyguları paylaşması açısından hoşuma giden bir film oldu fakat herkesin beğenebileceği bir film değil.

25 Temmuz 2014
yazdı

İzlediğim en kötü filmlerden bir tanesi bu kadar beğenilmesi ve ımdb puanının bu kadar abartılması beni çok şaşırttı filmi lys matematik sınavımdan bir gün önce izledim facia

26 Temmuz 2014
cevapladı

herkesin anlayabileceği film değil zaten

26 Temmuz 2014
cevapladı

#Watcheralldaynnight, Film zaten bunun için değil mi belli bi kesimin anlaması daha kötü filmde zengin bir çocuğun şımarıklığı anlatılıyor amaçsız bi şekilde geziyor bunun neresini anlıcam ki söyler misin :)

1 Ağustos 2014
cevapladı

#Umutcann, anlamadığını çok belli ediyorsun.

10 Ağustos 2014
cevapladı

lysden bi gün önce dram filmi mi izliyosun hmnde bu kadar yüksek imdb puanı almış bi film..dram filmleri akılda kalır beyni ve zihni meşgule eder bu kadar sağlam olduğu zmn dahada yorar.lysden bi gün önce bunu izlemen salak olduğunu gösteriyo

14 Ağustos 2014
cevapladı

geçen yine arkadaşlar ile oturduk filim izliyoz, bi açtım SIKICIYDI.. lütfen ımdb ye girip puanını düşürelim hak etmiyor

18 Ağustos 2014
cevapladı

#TeddyWestSide, Arkadaşlar sakin hakarete gerek yok :) bende cevap veriyim 1. filmi anladım çok dram filmi izlerim 2. gözüm gayet açık görüyor birilerinin dürtmesiyle daha iyi olucak diye bi şi yok

18 Ağustos 2014
cevapladı

#Küb, son olarak imdb bir oy sitesi hatırlatırım yüksek puan alması beğenicem anlamına gelmiyor biraz düşünün belkide o çocuk sizin hiç bir zaman yapamayacağınız şeyleri yaptığı için özümsediniz bilemiyorum ama film gerçekten kötü gerçekten.

18 Ağustos 2014
cevapladı

ARKADAŞIM FİLMİ BEĞENMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA BAŞKALARININ İZLEMESİNE DE ENGEL OLMA

20 Ağustos 2014
cevapladı

İyide kardeşim filmde adamın ne yapıp yapmadığı önemli değil özgür olması her şeyi ve herkesi unutması önemliydi..ayrıca adama zengin şımarık diyosun filmi nası izlediysen kardeşinin anlattığı bölümlerde gayet mutevazı yaşardı gibisinden şeyler diyo...

20 Ağustos 2014
cevapladı

Sonra adamın orda dağa tepe çıkıp gezmesi senin şu anda kalabalık metropol şehrinde yapılması mümkün olabilen bir şeymiş gibi gözükmeyebilir ama bu şekilde yaşayan insanlar olduğu gibi yaşamak isteyende çok insan var...

20 Ağustos 2014
cevapladı

Dostum anladığım kadarıyla sayısalcısın sayısal mantıkdır. Sen beyninin sol tarafını daha çok kullanıyorsun. Duygular ve görseller sağ beyinde yer alır bu filmi izleyip beğenmiyenlerin %95'inin sayısala daha yatkın insanlar olduğuna yemin edebilirim.

13 Temmuz 2014
yazdı

güzell :D

12 Temmuz 2014
yazdı

KESİNLİKLE BU FİLMİN GERÇEK BİR YAŞAMDAN KURGULANMASI BENİ EN ÇOK ETKİLEYEN ŞEYDİ VE BANA GÖRE BU YAŞAM MUHTEŞEM BİR KENDİNE VE HAYALLERİNE İNANMA ÖYKÜSÜ.

1 Temmuz 2014
yazdı

İzlenebilecek bir film ancak Filmdeki tek sorun zaten oda konusu olmus İMAN eksikligi :)

15 Haziran 2014
yazdı

İzlenmesi gereken filmlerden.İçindeki ince sözleri kacirmayin...

10 Haziran 2014
yazdı

Film iyiydi. İzlenebilir. Sonu biraz üzücü bitiyor ama ben sonunu daha farklı beklerdim, bence böyle bitmemeliydi. O yüzden sonunda biraz hayal kırıklığı yaşadım ama yinede izleyebilirsiniz. İki buçuk saate değer.

8 Haziran 2014
yazdı

İki buçuk saate değecek bir film. Kesinlikle izlenebilir.

7 Haziran 2014
yazdı

Hayatım boyunca izlediğim en güzel film benim için yeri hep farklıdır.. Kamp yaparken kitabını da almayı eksik etmem yanım da :)

2 Haziran 2014
yazdı

hapiness only real when share...

29 Mayıs 2014
yazdı

Çok Etkileyici Bir Film Nice Filmlerde Sıkıldım Ama Bu Filmde Sıkılmadım Teşekkür Ederim.

20 Mayıs 2014
yazdı

film bitti ve ben bogazimda bi dugumle kaldim... malesef, bu filme olumsuz yorum yapanlari belli bi seviyenin altinda goruyorum. bu filme daha bugun rastlamis olmak, yeterince utanc verici bana gore. evde yalniz basiniza kaldiginiz genis bi zamanda, acin ve sindire sindire izleyin. tabi eger bunalmaktan cekinen varsa. ben, aksine bi solukta, derin duygularla izledim. yureginizin en derin noktasina dokunacak bi film. sean penn'e helal olsun

17 Mayıs 2014
yazdı

Bu siteye üye olmamın sebebi bu fılme yapılmıs yersiz hakaretlerdır. Cidden hepınızı kınıyorum çok cahil mı desem ne desem bılemedım. Bu fılmı begenmeyenlerın yuzde doksanı kitap okumuyordur neden mı kendınız dusunun.

20 Mayıs 2014
cevapladı

aynen ben de aynini yaptim ve uye oldum. coook haklisin

18 Ağustos 2014
cevapladı

Gençler biraz büyüyün lütfen Emile ı çok severim iyi bir oyunculuk çıkarmış gerçekten ama filmin konusu düpedüz saçma yani çok açık filmin sonu olmasa drama bile girmiycek bir film o yüzden filmi beğenmeyenlerinde görüşlerine saygı duyun gençler :

6 Şubat 2015
cevapladı

sırf yorumyapmak için üye olduğunu söyleyip bu yorumumu yaptın arkadasım cok başarılıymış gerçekten :) -

14 Mayıs 2014
yazdı

film kesinlikle farklı alışılmışın dışışında her insanın hayatında bi yeri olması gereken filmlerden... (hızlı yaşa genç öl dedikleri bu olsa gerek)

4 Mayıs 2014
yazdı

harika, karikaa, karikaaa, farikaaaaa

2 Mayıs 2014
yazdı

biyografi filmlerinde sabretmeniz lazım film boyu gizem aksiyon mu? arıyonuz anlamadım önce sabredin izlemeye

1 Mayıs 2014
yazdı

lütfen izlemeyin arkadaşlar degmez ayardıgınız zamana ben geri almak istiyorum izledigim kadarını böyle bir saçma sapan dünya yok geri zekalı

17 Mayıs 2014
cevapladı

yazık. Recep ıvedık 3ü bekle sen 4 mu bılmıyorum belkıde 5. cıkıyodur sızın gıbı ınsanlar oldugu surece 100 bıle cıkar

2 Haziran 2014
cevapladı

İlginç bir tavsiye.uymadım iyiki de uymamışım.Ha bir de filmi nerenle izlediğini sorabilir miyim?

27 Nisan 2014
yazdı

İzlerken uykumun geldiği bi film daha. Bi ton muhteşem hayat hikayesi varken böyle bi film çekilmesi verilen emeklerin boş olduğunu gösteriyor malesef.

2 Haziran 2014
cevapladı

Verilen emekler boş falan değil.Böyle düşünenler boş düşünüyor.Filmi uyanık bir kafayla izleyip daha fazla araştırmayı dene bence.

26 Nisan 2014
yazdı

Güzel fakat tek kötü yanı uzun olması. Oyunculuklar harika. Konusu da boş değil. İzledikten sonra insana filmde olduğu gibi bir gezintiye çıkma hissi veriyor. Gerçekten hoş bir film olmuş. İyi seyirler...

24 Nisan 2014
yazdı

favorim

15 Nisan 2014
yazdı

çok sıkıcı filmdi 40.dak kadar izleyebildim :))

9 Nisan 2014
yazdı

Sonu çok hüzünlüydü. Ve kesinlikle izlemeye değer. Manevi değeri çok büyük olan bir film! Teşekkür ederim admin :)

2 Nisan 2014
yazdı

Müthiş bir filmdi. Kesinlikle zaman kaybı değil arkadaşlar. RESPECT.

27 Mart 2014
yazdı

İzlediğim en iyi 2-3 filmden biridir. Defalarca izledim hiç sıkılmadan..

14 Mart 2014
yazdı

mükemmel..

28 Şubat 2014
yazdı

film 158 dakika suruyor. henuz 50. dakikadayim ve yorum yapma geregi hissettim. cok iyi ya, 17 yasima kadar koyde buyuyen bir sahis olarak asiri derecede o hayati ozledim. hatta ne dusundum biliyonuz mu? tatilde koye gidince daga cikacam. hakikaten cikacam ama:)

3 Mart 2014
cevapladı

Heyecanınızı ne kadar içten ayansıtmışsınız. Umarım gönlünüze göre yaşarsınız

24 Şubat 2014
yazdı

10 üzerinden 10! Özellikle doğada olmayı ve yalnız kalmayı, birşeyler keşfetmeyi seviyorsanız bence alanında en iyi film! Ve mümkünse dublaj izlemeyin alt yazı çok daha etkiliyor.Müziklerine zaten laf yok Oyunculuk mükemmelll izlemeden geçmeyinn..

20 Şubat 2014
yazdı

bir insanın hayallerine bu kadar sadık olması inanılmaz. keşke bizde zincirlerimizi kırabilsek harika bir filmdi

13 Şubat 2014
yazdı

mükembel bi film olmuş çok beğendim 10 üzerinden 9

6 Şubat 2014
yazdı

Bi ben sıkıldım galiba 20 dk zor dayandım bence sıkıcı bir film boğuyo insanı.

24 Şubat 2014
cevapladı

20 dk dayandığın için sıkıcı gelmiştir keşke devamını da seyretseydin

26 Temmuz 2014
cevapladı

#heidi, ben tamamını izledim ve hala sıkıcı :)

24 Ocak 2014
yazdı

hiç bi zaman böyle bi hayatım olamayacağı için üzgünüm.film gibi film

25 Şubat 2014
cevapladı

kesinlikle katılıyorum.

21 Ocak 2014
yazdı

Kimi insanlar gerçekten istedikleri şeyleri yaparlar. Bir insanın bu uğurda verdiği amansız savaş. 10 üzerinden 9 !

14 Ocak 2014
yazdı

Mutlaka izlenmesi gereken filmler kategorisinde yerini alması gereken bir film.

2 Ocak 2014
yazdı

gerçekten güzel bi film bunca zaman neden izlemişim

20 Aralık 2013
yazdı

güzel bir filmdi

23 Ağustos 2013
yazdı

Mükemmel ve çok anlamlı bir film. İzlenmeye değer. Sonuna çok üzüldüm.

Oyla:
Özgürlük Yolu Kullanıcı Oyu: 8.9 / 10 (2305 oy)
Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p izle
720p
  8,1/10
 
  148 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019