Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Django (2017) 720p Türkçe Dublaj izle

720p Türkçe Dublaj izle

GOID sisteminde bazen oluşan indirme sorunu ile ilgili bir güncelleme yaptık. Filmleri artık sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
11 Mart 2019
yazdı

Black Sabbath''ın gitaristi Tony İommi fabrikada çalıştığı son iş gününde (o gün işten ayrılmaya karar vermişti) ,büyük bir şanssızlık!!! eseri olarak, sağ elini pres makinesine kaptırınca (o gün işe gelmeyen kadın presçinin yerine çalışmak zorunda kalmıştı) akor bastığı (Tony İommi solaktır) sağ elinin orta ve yüzük parmaklarının uçları kopar. Tony İommi hem parmak uçlarının kopmasından hem de bir daha gitar çalamayacak olmasının üzüntüsüyle depresyona girer ve günlerce evinden çıkmaz. Günler sonra Tony''nin evine ziyarete gelen o fabrikanın ustabaşısının yanında Tony''nin hayatını değiştirecek bir müzik albümü vardır. Ustabaşı, Tony''e bu albümdeki sanatçının da tıpkı Tony gibi bir kaza geçirdiğini (yangın) ve akor bastığı elinin 2 parmağını kullanamadığını, ama böyle bir eksikliğin gitar çalmaya engel olmadığını ve Tony''nin de tıpkı bu albümdeki sanatçı gibi canla başla çalışması gerektiğini saatlerce anlatıp Tony''ye dil döker. Bu konuşmadan güç alan Tony parmak uçlarının eksikliğini, kendi erittiği plastiklerden protezler yaparak gidermeye çalışmış ve standart akortlu gitarın telleri hasar görmüş parmak uçlarına çok gergin gelip parmaklarını acıttığı için standart akortu 1.5 ses düşürmüş, elde ettiği C# notasıyla daha pes ve daha karanlık hissiyatlı melodiler elde etmiştir. Ve o ustabaşının getirdiği albüm Tony''nin hayatını değiştirdiği gibi dünya müzik tarihini de derinden etkilemiş ve Heavy Metal''in doğmasına neden olmuş, kitleleri ve müzisyenleri peşinden sürüklemiştir... Ustabaşının Tony''e getirdiği o albümdeki sanatçı Django Reinhardt''tır.

27 Kasım 2018
yazdı

film gayet başarılı, dönem filmlerini sevenler izlemeli

Oyla:
Django Kullanıcı Oyu: 7 / 10 (1 oy)
Django 720p izle
720p
  6,2/10
 
  117 Dk.
 

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019