Der Untergang (2004) 720p Türkçe Dublaj izle

Çöküş 720p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
4 Mayıs 2019
yazdı

sıkıcı ve boş bir filmdi film 3 saat 2 saati boş geçiyor

21 Mart 2019
yazdı

Durağan,sıkıcı, gereksiz uzatılmış, basitlik ve ucuzluk kokan gereksiz bi film...

28 Şubat 2019
yazdı

gercekten guzel bir film

16 Şubat 2019
yazdı

der untergang da hitleri oynayan oyuncu bugün hayatını kaybetti. hitler bugün 2. kez ölmüştür. sırf bu yorumu yazmak için üye oldum.

18 Şubat 2019
cevapladı

Ben de bu yorumu yapmak için üye olacaktım fakat baktım bu yorumu yapmışsın, ben de bu yorumu beğenmek için üye oldum

25 Mart 2019
cevapladı

@filimbagimlisi, bil bakalım ben niyr üye oldum

23 Ocak 2019
yazdı

Benim en sevdiğim film. ilerde benzeri Tayyiban için de çekilecektir.

10 Mart 2019
cevapladı

The Yol Yaban

31 Aralık 2018
yazdı

Kim ne derse desin hitler gelmiş geçmiş en büyük liderler arasında, adam zamanının entellektüel almanyasını arkasına alıp dünyaya kafa tutmuştur. Bir insana bu kadar yetki verirseniz sonuçlarına da katlanırsınız,yenerken ah ne güzel yenilirken ben zaten oy vermemiştim ya da kandırılmışız demeyeceksin. Sen yetkiyi verirsen o senin adına herşeyi yapar sonu da senin sonunla aynı olur ;)

13 Kasım 2018
yazdı

Etrafda Hitler''i savunan cahil oksijen israflarını gördükçe kafayı yiyorum Naziler sadece yahudileri değil siyahileri engelileri de öldürdüler eğer Türkler de o dönem Almanya''da olsaydı onları da öldürürlerdi

29 Mart 2019
cevapladı

Çok haklısın savaş dönemi siyahiler çingeneler hepsi öldürüldü adam kusursuz alman ırkı için engelli almanları bile öldürttü ama bazıları çıkmış diyor ki hitler türkleri severdi. Hitlerin türklere bulaşmama sebebi o dönemde avrupadaki türk nüfusu çok az olmasi eğer savaş bitmeseydi türkiyeyide sıradaydı.

16 Haziran 2019
cevapladı

@Kontes, Hitler Türkleri severdi. Türk çcuklarına Muhammedan Mustafa Kemal diye lakap takan, onlarla oynayan Alman askerleri slav çovukları döverdi.Naziler politikalrı gereği Müslümanlarla iyi geçinmişerdir. Dünyanın ordusu olsa Türklerden olurdu sözü de bunun ispatı

22 Temmuz 2019
cevapladı

@ozzyyalcin, adamın öyle bir sözü yok ayrıca müslümanlarla iyi geçinmesinin sebebi boşnak ve filistinlileri çıkarları için kullanmaya çalışması

13 Ekim 2018
yazdı

Savaş gerçekten çok kötü bir şey.Gerekçesi ne olursa olsun.Film güzeldi tavsiye ederim.

9 Ekim 2018
yazdı

Hitlerin cesedi hiçbir zaman bulunamadı..Arjantine kaçtığı ve orada yaşayıp öldüğüne dair iddialar var.Gerçi yaşamış olması yada ölmüş olması neyi değiştirir ki?

17 Eylül 2018
yazdı

Adolf Hitler zeki büyük bir lider ve adamdır. Film benim için çok hüzünlüydü.. 10/8

24 Şubat 2018
yazdı

Batılı devletlerin onca imkan ve varlık içinde tarih sahnesinde boy gösterebilecek bir lider yamağına bile sahip olamadığı halde, her ne kadar affı olmayan bir çok insanlık suçu işlemiş olsa dahi savaş ve liderlik dehası, vatanseverliği, üstün kabiliyetleri ile tarihe adını yazdırmış böylesi bir lider için küçük düşürücü, saygısızca ve ezilmişliğin verdiği acı ile türlü oyunlarda bulunduğu bir film daha !.. Emeği geçenlere saygılar.

3 Şubat 2018
yazdı

kardeşim tamam hitler astı kesti çoğu insanın, çocuğun kanına girdi. İnsanlık suçu, savaş suçu işledi. Fakat bu filmde yaptıklarına duyulan öfkeyle bi 'gerizekalı'dan beyinsiz, salak birinden farksız göstermişler aldığı puanı kesinlikle hak etmiyor. Bunu söylemem kimilerini kızdıracak ama bu adam ne yaptığının gayet farkında olarak, yüksek disiplin, irade ve zekayla yaptı. Bu adam çöktü ama bu şekilde basit değil onca ülke, istihbarat, askeri güç birleşerek bunu yapabildi. Kimsenin kızmasını yada yanlış anlamasını istemem ama bu adam bi savaş ve suç dehasıydı. Eğer öyle olmasaydı Nazizmin ilk kıvılcımlarından çöküşüne kadar peşinden ne onca insanı gönül rızasıyla sürükleye bilir. Nede döneminin en büyük askeri güçlerinde biri olabilirdi. Yani bu filmde işlenmedik suç, soykırım yaptı diye bi karalama yapıp, akıl hastası bir beyinsizden farksız göstermişler.

5 Mayıs 2018
cevapladı

Hitler'i gerizekalı göstermemişler filmde. Hitler deliydi. Deli-dahi denilebilir. O yüzden manyakça hareketleri var. Ama buradaki inatçı ve salakça kararlarının nedeni hastalığı ve artık yolun sonuna gelmesi. Film zaten Hitler'in son günlerini gösteriyor. Gayet normal böyle zavallı, manyakça hareket eden bir Hitler portresi çizmeleri. Bence çok belgesel niteliğinde olmuş. Hitler'in dehasını değil çöküşünü konu alıyor film. Kimse Hitler'in ne kadar zeki bir adam olduğunu inkar edemez. Almanya'nın şuan en gelişmiş Avrupa ülkelerinin başında gelmesinden en büyük katkı Adolf Hitler'in dir belki de.

17 Ocak 2018
yazdı

Hitlere övgü dolu sözler yağdıran arkadaşlar açın biraz tarih okuyun o çok kızdığınız sovyetler birliği olmasaydı stalingrad savaşını sovyetler kaybetseydi ilk hedefi ne olurdu amacı neydi neden sovyetlere girmeye çalıştı iyice okuyup öğrenin eğer sovyetler birliği o savaşı kaybetseydi bugün ne kazakistan var olacaktı nede asya hitler hakkında araştırma yapmadan yorum yapmayınız bazılarınız hitler olmasaydı şu anda yahudilerin ayakkabılarını temizliyor olurduk demiş peki Türklerin Müslümanlığı nasıl kabulettiği hakkında bilginiz varmı o nefret ettiğiniz sovyetlerin kurtuluş mücadelesi sırasında Mustafa Kemal Atatürke verdiği destekten haberiniz yoktur ya beyler acınacak haldesiniz yemin ediyorum Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmayın

13 Kasım 2017
yazdı

sevgli alman yurtdaşlarım hepimiz naziler için and içtik alman halkı ölümsüzdür

25 Temmuz 2018
cevapladı

Hade len

13 Kasım 2017
yazdı

hitler ölümsüzdür

13 Kasım 2017
yazdı

bombastik bir film tercih ederim izlemenize muazzam derecede muhteşem

18 Ağustos 2017
yazdı

Benim gibi aksiyon meraklıları izlemesin.Yoksa benim gibi yarıda sıkılıp kapatırsınız.Eğer tarihe gerçekten merakınız,ilginiz varsa mutlaka izleyin.

25 Şubat 2017
yazdı

Hitler rolü yapan adam cidden müthiş iş başarmış.. İzlenmesi gereken bir film.. Mükemmeldi.

14 Şubat 2017
yazdı

Çok üzücü. Tüm bunlara ne gerek vardı ki?

13 Şubat 2017
yazdı

O Olmasaydi bugun hepimiz yahudilerin ayakablarini temizlerdik ,

19 Haziran 2017
cevapladı

Niye bu kadar sacmaladigini söyleyebilir misin? Bir ''Insani'' irkina, diline, dinine, rengine, düsüncesine göre ayirmak ne kadar dogrudur? Bir Müslüman''in kötü olmasi bütün Islam''i mi kötülüyor ya da bir Yahudi''nin kötü olmasi? Böyle düsündügümüz icin bütün dünyaya düsmaniz ve bütün dünya bize düsman, ülke bazinda söylemiyorum insanligi genel olarak söylüyorum. Bütün dünya insanlari birbirine düsman nedeni ise senin gibi yorum yapanlarin, senin gibi düsünenlerin, senin gibi insanlari kimliklerine göre ayristiranlarin dünyayi yönetenler olmasi. Hos zaten bu yazdiklarimdan anlayacagin beni sadece ''vatan haini, terörist'' ilan etmene yarayacak ama yine de umudumuz var, dünyayi sizlerin elinden kurtaracagimiza dair umudumuz tükenmedi. Yazarlar, sairler, siirler yaniliyor olamaz!

16 Eylül 2017
cevapladı

@Penaber, Adolf Hitler dünyaya büyük katkı sağladı yahudi soykırımı yaparak,onların üzerinde deney yaparak tıp bilimine çok katkıda bulundu. Yahudiler ölmeye mahkum bunu unutmayın,YAŞASIN HİTLER!

31 Ocak 2017
yazdı

Mükemmel

29 Ocak 2017
yazdı

bence kesinlikle izlenmesi gereken bi film. Adolf Hitler'in rolu oynayan adam cidden harika bi iş çıkarmış

4 Kasım 2016
yazdı

güzeldi..

11 Ekim 2016
yazdı

savaş filmi değildir 2. dünya savaşının perde arkasını hitlerin hayatını anlatıyor felaket süper bir film beni bile duygulandırdılar helal olsun süper film imbd si düşük bile olmuş

5 Temmuz 2016
yazdı

ah be führerim Amon Goeth reisi getirecektin verecektin berlin savunması komutanlığını amına koyacaktı rusların:D harcadın reyizi yahudi kamplarında:) HEİL HİTLER ULAN

30 Nisan 2016
yazdı

Herkes Adolf Hitler'in yok şöyle yok böyle olduğunu çöküş olduğu söylenmiş ama ben kesinlikle katılmıyorum. Eğer şu an Almanya sanayi sektöründe özellikle motor, araç üzerine olan başarısını tamamen Hitler'e borçlu Sanayinin temelini atmış ekonomiyi tavan yaptırmış bir lider toplama kamplarıylada Yahudilerin üstünde yapılan deneyler modern tıpa çok faydası olmuştur bunun yanında kötü deneyler var tabii zorla yahudileri çalıştırması ekonomiye çok fayda sağlamıştır. Oy seçiminde konuşurken halktan sadece 5 sene istemiş ve başarmış 10 sene de Avrupayı dize getirmiş 10 devletle savaşa girmiş kazanmıştır çöküşün asıl nedeni tamamen çok düşmanı olması ve kimsenin destek olmaması.

23 Temmuz 2017
cevapladı

Katılıyorum, sinema sektöründe ABD başı çektiği için bugüne kadar hep kendi perspektiflerinde olayı irdeleyip dünyaya Hitler'i bir öcü gibi lanse ettiler. Yanlışları yok muydu? Tabi ki vardı sonuçta ortada bir soykırım var fakat Hitler'in zeki bir adam ve ileri görüşlü bir lider olduğu yadsınamaz bir gerçek. Kendisininde söylediği gibi "Milyonlarca insan benden nefret edecek ama yaptıklarımız sayesinde Almanya küllerinden yeniden ve çok daha güçlü doğacak!" Söylediğin gibi düşmanı çoktu ve düşmanlarından bir kısmı kendi generalleriydi. Eğer kendi generalleri Hitler'e sırt dönmeseydi sonu böyle olmazdı. İnsanları ırklarına göre sınıflandırmak çok yanlış ama bugün dünyada yahudilerin ideolojileri çok insanın ve milletlerin canını yakmaya devam ediyor!

30 Mart 2016
yazdı

Gayet güzel bir film herşeyiyle harika kendini izlettirdi.Bruno Ganz çok iyi oynamış fakat hitlere benzememiş :D hitler daha genç daha zayıf daha dik ve asil bir görünüme sahip. ben bu filmdeki hitleri gördükçe eniştem aklıma geldi sürekli :D

11 Ekim 2016
cevapladı

birader bunlar senelerce araştırma sonucu çekilmiş film mağrur dik biri değil izlediğin film hitlerin görünmeyen yüzünü gösteriyor sen gördüğün videolara bakma bu arka yüzü işte ayıksaydın yazmazdın zaten bunu,

19 Ocak 2016
yazdı

hayatim boyunca izledigim en guzel traje-bioqrafi filmiydi belkide, pianist filminede ayni fikirdeyim,, bence gencler boyle filmleri izleyip hayat dersi almalari ve Allahin onlara nasip ettigi yasham icin shukr etmeliler!!

27 Kasım 2015
yazdı

Savaşın son yıllarını Almanların bakış açısından bakmak için güzel bir film ve oyunculuklar güzeldi hele hele Adolf Hitler'i oynayan 'Bruno Ganz' harikaydı kısacası 2.Dünya Savaşı hakkında izlenmesi gereken bir film.

18 Ekim 2015
yazdı

Gerçekten çok güzeldi 2.dünya savaşıyla ilgili ilk izlenmesi gereken filmlerden.

15 Ağustos 2015
yazdı

Gerçekten harika bir film. Böyle filmleri seviyorsanız arkadaşlar yine bir alman yapımı olan "unsere mütter, unsere vater" isimli 3 bölümlük diziyi de şiddetle tavsiye ediyorum. Savaşa Almanların açısından bakmak şimdiye dek hep amerikan propagandası izlediğimiz için ayrı güzel geliyor.

15 Eylül 2015
cevapladı

Bir yıldan sonra filmi tekrar izledim ve yorumlara bakarken bunu gördüm. Unsere Mütter Unsere Vater, arkadaşın da dediği gibi kesinlikle izlenmeli. Tavsiyeniz için teşekkürler.

6 Ağustos 2015
yazdı

Adolf Hitler ( Führer) rolü harikaydı.

30 Haziran 2015
yazdı

Film ne zamndır silik admin bi seyredemedim şu filmi ilgilenin pls

23 Nisan 2015
yazdı

Tarih kitaplarına okuduğumun birebir aynısıydı . Herşeyi anlatıyor Çok güzel ve tüyler ürpertici

7 Şubat 2015
yazdı

mükemmel bir film herkese tavsiye ederim.

4 Şubat 2015
yazdı

mükemmelinde ötesi bir film...tavsiye ederim..

2 Ocak 2015
yazdı

Ben tarihi severim,bu film şu ''hitler kemikden sabun yapar.'', ''hitler yahudileri takar'' gibi sözler dışında ilerleyen ve hitlerin ve nazilerin tarihini anlatan bir film...bu tarihe ilgisi olanlar kesinlikle izlemeli tavsiyem... ^^ --

20 Aralık 2014
yazdı

Bu film,konuya bakış açısı ve işlediği detaylarla, kendi türündeki diğer filmler arsında ilk sıralarda olmayı fazlasıyla hakediyor..

29 Kasım 2014
yazdı

Mükemmel bir film olmuş, izlemesi oldukça zevkli. Hitler o kadar gerçeklerden uzak ki olmayan orduları cepheye yollamaya çalışırken komutanlarının onu uyarmasını dahi ihanet olarak nitelendiriyor. Güzel filmdi, tavsiye ederim.

3 Kasım 2014
yazdı

mukemmel bir film , oyuncular , sahneler , hersey mukemmel tarih severlerin izlemesi gereken super bir film tarihe ilgisi olanlarin ozellikle izlemesini tavsiye ederim

25 Eylül 2014
yazdı

Alman halkını ve tüm dünyayı felakete sürükleyen,hitler in bu çöküşü kendi gözleriyle görüp,çaresizliğini Almanların gözünden anlatan bir film.

18 Haziran 2014
yazdı

"Der Untergang" - "Çöküş" Führer'leriyle beraber Alman halkının çöküşünün hikayesi. Film çok başarılı. Oyunculuklar da olağanüstü. O döneme klasik "Hitler şöyle! Hitler böyle!" klişesinden uzak, insanî bir bakışla yaklaşılmış. Yan ögelerle çok güzel desteklenmiş ve işte böyle bir film ortaya çıkmış. İzlenmeli. Hele bir de o çağa ilgiliyseniz çok hoşunuza gidecek.

28 Mayıs 2014
yazdı

Oyun bitti

29 Nisan 2014
yazdı

adama ihanet etmeyen kalmış mı ki

10 Mart 2014
yazdı

Hitler bu savaşı inancı zayıf hainler tarafından kaybetti

23 Ağustos 2013
yazdı

2.Dünya savaşını farklı açıdan öğrenmek için izlenmeye değer.

Oyla:
Çöküş Kullanıcı Oyu: 9.4 / 10 (772 oy)
Çöküş - Der Untergang 720p izle
720p
  8,2/10
 
  156 Dk.
  Almanya, Avusturya, İtalya

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019