Apocalypse Now (1979) 1080p Türkçe Dublaj izle

Kıyamet 1080p Türkçe Dublaj izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
18 Ekim 2019
yazdı

bir tane mantıklı sahnesi yok. bir tane mantıklı diyalog yok. sözde filmde marlon var oda 5 dakika ancak. film kitap filmi olmaktan çok, kitap okuma filmi olmuş. dış ses sürekli bir şeyler anlatıyor. belki onun hatırına bakarsınız. puanı da aşırı yüksek.

25 Ekim 2019
cevapladı

şakacı seni

15 Ağustos 2019
yazdı

Filmde beni en çok etkileyen şey diyalogların doğallığı. Oyunculuklara zaten lafım olamaz. Atmosfer ve sinematografi bambaşka. Bu tarz filmlerin bir ortak özelliği vardır: Herkes tarafından anlaşılamaz. Savaş psikolojisinin bıraktığı etkileri en iyi anlatan filmlerden biri. Aksiyon hayranıysanız izlemeyin, beklediğinizi bulamazsınız.

19 Haziran 2019
yazdı

sıkıcı bir 153 dakika.

18 Ekim 2018
yazdı

tam anlamıyla bir başyapıt. diyaloglar ve savaş kurgusu ki o zaman efekt denen birşey pek yoktu tek kelime ile mükemmel. insanların savaşı sorgulaması ve savaşın insan psikolojisi üzerindeki etkisi kimini ya katil yapar kiminide kahraman kimi de idealleri uğruna taraf değiştirir. bir filmde önemli olan tempolu macera olması değildir. avengers ve kaptan amerika gibi film sevenler böyle eleştirel filmleri beğenmezler tabiki, hiç şaşırmayız. her zaman izlenecek harika bir film.

30 Eylül 2018
yazdı

belki yapım yıllarında çok güzel ve on numara olabilir ama şu an için çok vasat film. o zamandan bu yana teknoloji ve düşünce yapısı olarak bayağı şey değişti gelişti artık bu tür savaş konulu filmler bayatladı.

27 Ocak 2019
cevapladı

filmlere sadece teknolojik olarak bakmandan zaten filmden bir şey anlamadığın gayet ortada ayrıca savaş sahneleri gayet güzel ve kaliteliydi.Kurgu ve karakter bakımından bu film kadar özenli yapılmış başka filmler çok az sayıdadır

15 Nisan 2019
cevapladı

@Deicide99, ulan hıyar beğenmeyen herkese hakaret edeceğine, önce karşındakinin fikrine saygı duymayı öğren sonra gel ahkam kes. sana göre güzelse beğendim güzel de, ama bana göre güzel değil bende kötü dedim. ama kimsye hakaret etmeden saygı duyarak.. ayrıca senin yaşının 50 katı benim izleyip unuttuğum film var.

22 Eylül 2018
yazdı

bumu baş yapıt?? sadece zaman kaybı izlemeye değmez

27 Ocak 2019
cevapladı

aynen sen git hızlı ve öfkeli 9 falan izle

17 Eylül 2018
yazdı

Vietnam savaşına milliyetçilikten uzak, daha tarafsız bir açıdan bakılmış. Gereğinden fazla savaş sahneleriyle seyirciyi boğmadan detaylı karakter çözümlemeleriyle en kaliteli savaş filmleri arasına altın harflerle kazınmış bir başyapıt.

9 Şubat 2018
yazdı

Öncelikle böylesine bir başyapıtı bize izleme olanağı sunan 720.izle.com admin veya adminlerine çok teşekkür ediyorum. Bu öyle bir film ki arkadaşlar bazen kelimeler anlatmakta yetersiz kalır işte öylesine bir başyapıt, film için eleştiri yapmaya gerek yok her yönüyle muhteşem her yönüyle muazzam zaten yönetmen koltuğunda da bir efsane oturuyor "Francis Ford Coppola", zaten Baba filminin yönetmeninden de böylesine kaliteli bir film yapması beklenirdi. Yapmış ilk kez izleyecekleri hep daha şanslı bulurum. Herkese iyi seyirler. Benim puanım bu film için 8.7

2 Ağustos 2017
yazdı

Film gerçekten güzel fakat bence giriş gelişme olmuş ama sonuç pek oturmamış gidişata yani filmin son dakikaları adamı biraz sıkıyor.

5 Şubat 2017
yazdı

ef..sa...ne

15 Aralık 2016
yazdı

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur düşer demişler. Demişler ama, bu flimi seyredince bu söz geçerliliğini kaybediyor.Genç üyeler sakın ola ıskalamayın.

15 Aralık 2016
yazdı

Bir başyapıt film daha yenilenmiş olarak siteye gelmiş bizede izlemek düşer admin emeğinize sağlık.

14 Aralık 2016
yazdı

Efsanedir... Yeniden izlemek şart...

Oyla:
Kıyamet Kullanıcı Oyu: 7.6 / 10 (36 oy)
Kıyamet - Apocalypse Now 720p izle
1080p
  8,5/10
 
  153 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019