Aliens (1986)

Yaratık 2

Video açılmıyor ise lütfen sorunsuz bir deneyim için Google Chrome ile deneyin.
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında 18 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
11 ay önce
yazdı

Serinin tartışmasız en güzeli tam 33 sene geçmiş 2019 olmuş bizim tüm filmleri toplasan böyle bir film etmez hakikatten çok geriden gidiyoruz hiç seyretmemiş olanlar şu an okuyorsanız mısırınızı patlatın ve hiç düşünmeden open tuşuna basın

11 ay önce
yazdı

Devam filmi olupta ilki kadar başarılı yapılan ender filmlerden, onunla aynı güzellikte ama teknolojik gelişmelerden daha çok yararlanılmış ve görselliği çok daha iyi olan bir film. Konusuda çok akıcı, bu seriyi mutlaka izleyin. Sayın Admin, size zahmet olmazsa aynen ilk filmde olduğu gibi alt yazı ile desteklenmiş extended vesiyonunu yükleseniz daha güzel olur diye düşünüyorum.

Adminin Cevabı: çok zor. yüklenecek çok film var ama vakit olmuyor maalesef.

11 ay önce
cevapladı

Teşekkürler.

12 ay önce
yazdı

adamlar bu filmi 1986 yılında çekmiş, 2019 olmasına 1 ay kalmış ve Türk sinemasında bunun kıyısına köşesine yakın tek film yok

1 sene önce
yazdı

mükemmel bir filmi notu 10/7.8

1 sene önce
yazdı

zaten patlayıp tamamen yok olacak bir yer, neden yavrulara ateş verip zaman kaybı yaratıyorsun, anneyi de sinirlendirip peşinden sürüklüyorsun?

1 sene önce
yazdı

Merhaba ! Sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

Ya arkadaş çocuk düştüyse düştü sen bilim insanısın bireyler topluluktan değerli olmamalıydı neyse ben olsam bırakırdım çocuğu 😀

4 ay önce
cevapladı

O kızı, kendi kızı yerine koyduğu için peşinde gitti. Kendisine gerçek kızının bir kaç sene önce öldüğü söylendiğinde kahrolmuştu. İkinci bir şans olarak gördü Newt'ü.

2 sene önce
yazdı

bu seriye openload indirme linkleri ekler misiniz?

2 sene önce
yazdı

Harika bir filmm..

2 sene önce
yazdı

Şu Ripley ne kadın be!

Ulan tam mutlu olucaklar derken bir şey çıkacağı belliydi. Annelerin vs atışı güzel olmuş 😀 Ama şu filmin mutlu bittiğine o kadar seviniyorum ki anlatamam.
O zamanki teknolojiyle nasıl çekmişler bu filmleri helal olsun. Tabi ki mantık hataları var ama iyi düşünülmüş bir seri.

3 sene önce
yazdı

guzel bir seri guzel film bence ilkinden daha ilgi cekici ama ilk film bu bolumden hicde geri kalmiyor

3 sene önce
yazdı

güzel

4 sene önce
yazdı

İlk filimden çok daha güzel, bazı hatalar var uzay boşluğunda insan donar ama genede o yılların teknolojisine göre çok iyi ve kaliteli çekilmiş.

4 sene önce
yazdı

ilkinden daha güzel

4 sene önce
yazdı

eski film oldugunu tekrar hatırlatayım ve o deneme göre cok mükkemmel bir film şimdiki asır bu tars filmi ceviremiyor effekleri berbat şimdiki nesilin filmlerin eskilerine göre.

4 sene önce
yazdı

Bu seriyi kaçırmamanızı temenni ederim; zamanına göre çok başarılı bir sinema filmi.Efektler,kurgu,çok iyi ayarlanmış ve serinin sonunu yani AVP;Alien vs Predator filminde Predator'lerle bağlamaları başka bir boyut kazandırdı.Uzay ve ufo konularına meraklı olan arkadaşlarım bu seriyi kesinlikle seyredin.'' Kimbilir acaba gerçekten böyle bir gerçeklik söz konusu mudur ve hatta biz bundan habersiz yaşamaktamıyız '' diye düşünüyor insan kendi kendine.Tavsiyem şu ki seyredin pişman olmazsınız!.

4 sene önce
yazdı

İlk filmden daha güzeldi bence. Bunda geçen yıllarda gelişen film tekniklerininde payı var tabi. Çok daha fazla aksiyon içeriyordu. Çok daha geniş bir filmdi yani önceki çok kısıtlı bir alanda geçiyordu bunda daha fazla çeşitlilik olmuş mekan bakımından. Yaratıklar çok daha iyi yapılmış. Kısaca devam filmi olarak çok başarılıydı gene puanını hakediyor.

5 sene önce
yazdı

7 yıl sonra tekrar Alien. Bu sefer daha kalabalıklar. Efektler dönem itibari ile başarılı. Kurgu ilk filme göre zayıf geldi diyebiliriz çünkü beklentimiz daha da artacağı yöndeydi fakat beklentiyi karşıladı diye düşünüyorum. Tavsiye ederim klasik seriyi izlemelisiniz.

5 sene önce
yazdı

Film açılmıyor

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  8.4/10
 
  137 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019