Tolkien (2019)

Tolkien

"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında 15 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 hafta önce
yazdı

Güzel filmdi, yüzüklerin efendisi hayranları mutlaka izlemeli.

2 ay önce
yazdı

Biyografi konuları kendini izlettiriyor bu film de onlardan biri iyi seyirler

3 ay önce
yazdı

Beklentimi karşılamadı diyenler Sarumanla Gandalfın kapışmasını mı bekliyorlardı acaba? Ben çok beğendim hayranı olduğum bir kitabın ve onun sayesinde çekiilmiş olan bir filmin yaratıcısının hayatından bir kesit izlemek güzeldi. Gerçekten de sanki bizden başka bir dünyada yaşıyormuş adam sihirli keşke bende onun gibi hayal gücüne ve zekaya sahip olsaydım… Hala bile öyle bir kitap nasıl yazabilir diye düşünüyorum. Çocuk oyuncuyu çok beğendim geleceğin yıldızlarından olucak inşallah

3 ay önce
yazdı

Kesinlikle çok iyiydi.Ne zaman bitti anlamadım.İzlediğim en iyi biyografilerden.

4 ay önce
yazdı

Filmde açık kalan o kadar çok şey var ki keşke daha iyi bir biyografi izleseydik dedirtti. Ama olsun yine de izlemesi keyifli, yürek ısıtan, güzel bir filmdi umarım fikri olan her insana ilham olur. Puanım 6.9/10 herkese iyi seyirler

4 ay önce
yazdı

Oyuncular inanılmazdı. İzleyin mutlaka. Hayatı örnek alınmalı. Bittiğinde üzüldüm, iki saat daha izleyebilirdim. Devamını da çekseler keşke.

Aile hayatını da izlemek isterdim.

4 ay önce
yazdı

Çoook güzeldi. İnsanın çevresi onu kral da yapar soytarı da. Şans umarım bize güzel dostluklar getirir.

4 ay önce
yazdı

belgesel tadında

4 ay önce
yazdı

eksikliklerle dolu olmuş. hayatını araştırmadığım için anlamsal olarak bütünleşemiyor. bir şeylere değinmek isteyen, geri kalan her şeyi yok sayan bir yapım olmuş.

4 ay önce
yazdı

Güzel filmdi tavsiye ederim.

4 ay önce
yazdı

Harikaydı. Ağlayarak izledim. Gerektiği gibi olmuş. Ne boğdu ne oyaladı. Tolkien hayranlarını üzmez.

4 ay önce
yazdı

Beklediğimden farklı bir filmdi ama çok güzel olmuş. 10/9
Çok beğendim oyuncu seçimlerde efsane. Lily sana bayılıyorum zaten. Çok naif, nazif bir kadın ve tam da o dönemlerin insanı. Nicholas zaten hayal edebileceğinden daha güzel bir adam. Tolkein'in çocukluğunu oynayan aktor de çok yetenekliydi.
Ben daha çok filmin konusunun TOLKIEN'in kitabı yazdıktan sonra ki dönemleri anlatırlar zannediyordum ama çok daha eskisinden bahsediyorlardı ve bence bu çok güzel olmuş. çocuk karakterler çok yetenekliydi yetişkinlerde öyle ama çocuklar ayrı bir efsaneydi. Keşke çocukluk dönemi hiç bitmeseydi dedim.
Cast seçimi, çekim teknikleri, sahne geçişleri muazzam olmuş.
Arkadaşlık ilişkileri, savaşın hüznü, hayatta kalma çabası, aşkı öyle güzel anlatmış ki.
Sonlara doğru ağlamadım desem yalan olur. Sevdiğim bir serinin nasıl yazilmaya başlandığını öğrenmek hoşuma gitti. gerçekten Yüzüklerin Efendisi serisi yani müthiş. Benim için fantastik roman serisinde baştadır.

4 ay önce
yazdı

En sevdiğim fantastik roman yazarının yaşamını izlemek güzeldi, ama sadece gençlik dönemine odaklanılmış o kadar. O meşhur Orta Dünya külliyatını yazarken ki halini göremesekte yüzük hikayesinde nereden ilham aldığı, yüzük kardeşliği fikrinin nasıl oluştuğu, savaş sırasında ölü bataklıklar-nazguller-Gandalf-orklar-Sauron vb. mekanları ve karakterleri aklında ne şekilde canlandırdığını göstermek istemişler. Güzeldi fakat beklediğim gibi olmadığından , kendimce 7,5 puan verebiliyorum en fazla.

4 ay önce
yazdı

Usta yazarın eserlerini kaleme alırkenki ruh halini yansıtan sıcak ve içten bir film. Savaşın dostluğun ve sevginin insan ruhunu nasıl şekillendirdiğini güzel bir dille aktarmış.Kitapları basmasının ardından yaşanan büyük dalganın filmde olmaması üzücü ancak izleyiciye büyük aşkı ve Tolkien'in devasa hayalgücünü aktarabilmiş

4 ay önce
yazdı

7/10
Beklenildiği kadar ilgi çekici değil ama fena değil de.

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  6.8/10
 
  112 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019