Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

The Kid Who Would Be King (2019) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Kral Olacak Çocuk 1080p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
10 Temmuz 2019
yazdı

ben (23)ve kardeşim (8)çok beğendik, hem efsaneleri güzel anlatmasını hemde çocukların gelişimi güzel işlenmiş. bir kaç sahnede korkabileceklerine rağmen çocukların izlemesini tavsiye ederim. sondaki savaş sahnesi için bile izlediğime deydi. Merlin'in çocukluğu da büyük hali de muhteşemdi

28 Haziran 2019
yazdı

sirf basladigim filmi bitirmek adetim diye sonuna kadar izledim kesinlikle 2 saatlik kayip olarak gordugum bir film baslamayin derim inanilmaz sacma ve ssikan bir film. 0/10 daha alt puan olsa emin olun onu verirdim.

13 Mayıs 2019
yazdı

İyi pek sıkmadı beni izlene bilir zaman geçirmek için

10 Mayıs 2019
yazdı

Aptal çocukların hoşuna gideceği türden bir film, çocuk filmi olur böyle diyerek geçiştirmeyin çok saçma ve berbat ...

9 Mayıs 2019
yazdı

Çocuk filmi olarak izlerseniz;güzel,komik ve espritüel bir dille göndermeleri sizi tebessüm ettirtiyor. Film zaman geçirmek için ideal,ne geriyor ne sıkıyor yani.Bunun yanında filmden ahım şahım bir konu olay beklemeyin sakın. Yönetmenlik güzel sizi yoran sahneler ve anlar yok güzel ilerliyor. (Çocuk filmi:Sonu güzel biten,vermek istediği iyilik mesajını yayan film.)

5 Mayıs 2019
yazdı

Film benim açımdan gayet iyi hoştu. Afişinden her ne kadar çok beklentili olsam da kardeş veya çocuğunuzla izlerseniz keyif alacağınızdan eminim. Merlin'i oynayan karakterler çok başarılı ve eğlenceliydi. X-Men'den tanıdığım Patrick Stewart'ı görünce mutlu oldum. Kendimce başarılı bulduğum çerezlik filmlerden.

1 Mayıs 2019
yazdı

Bu film için imdb 6 çok iyimser olmuş. Hadi çocuk filmi diye mantık/kurgu eleştirisine girmeyelim ama şahsen ben iblisimsi kötü karakterler nedeniyle çocuğuma izletmem bu filmi. Biraz büyücü merlin ve sevimli sihir hareketleri ve efektler hatrına filmin ederi 4-4,5.

26 Nisan 2019
yazdı

Filme başlama gafletinde bulundum ve başladığım işi yarım bırakmamak gibi bir takıntım var. 5 gün sürdü filmi bitirmem, ilk 4 gün hep izlerken uyuya kalmışım. "Ufacık çocuktan oyunculuk mu bekliyordun" diye düşünen olursa Gifted (Deha - 2017 yapımı) filmini izlesin, sonra konuşalım. Bu konu ancak bu kadar kötü işlenebilirdi. Tek kelimeyle rezalet. 3/10 o da baykuşun hatırına...

25 Nisan 2019
yazdı

Bu İngiliz sinemasının da Excalibur kaidesi bi bitmedi. Karın ağrısı haline geldi artık ama, yeter! Anladık, bi yerlerinizden element uydurup kılıç yapmışsınız. Her sene bir kılıç üzerinden film yapılır mı arkadaş ya?! Üstelik iyi bir sinemasevere de hitap edebilecek düzeyde bi şeyler de çıkmıyor. İzlemeyin arkadaş. Tırt.

26 Nisan 2019
cevapladı

başka hikayeleri yok, aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp yiyolar.

21 Nisan 2019
yazdı

tamamen zaman kaybı

21 Nisan 2019
yazdı

Oldukca eğlenceli bi yapım olmuş boş zamanda izlenebilir. Puanım/6.5

Oyla:
The Kid Who Would Be King Kullanıcı Oyu: 8.1 / 10 (9 oy)
Kral Olacak Çocuk - The Kid Who Would Be King 720p izle
1080p
  6,0/10
 
  120 Dk.
  İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019