The Damned United (2009) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Lanet Takım 1080p Türkçe Altyazılı izle

Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
5 Ağustos 2019
yazdı

HAYATINDA TEK FUTBOL MAÇI İZLEMİŞ OLAN HERKESİN İZLEMESİ GEREKEN BİR FİLM

16 Ocak 2019
yazdı

Hırs kararında olursa başarı getireceğini, gereksiz hırsın-takıntının ise insanı yıkabileceğini gösteren güzel bir film...

5 Eylül 2018
yazdı

Film cidden çok güzel ! İzlemenizi Kesinlikle tavsiye ederim bu filmi koyan moderasyon ekibine teşekkürler :)

29 Ağustos 2018
yazdı

Güzeldi doğrusu. Önceden izledim ama şimdi yorum yapıyorum gerçi :d Sıkılmadan izlettirdi bana kendini, herkeste öyle olur mu bilemem. Ama puanlama tam yerinde olmuş. Ne daha fazlası, ne daha azı. Bir şey eklemem gerekirse; Filmin sürekli geçmişe gitmesi -flashback- beraber izlediğim arkadaşımın hoşuna gitmedi. Ama benim açımdan oldukça güzeldi. Yani diyeceğim şu, herkesin sevebileceği bir yapısı yok filmin. Yine de izlediğim için mutluyum. Futbola ilgim var ve bu adam da son zamanlarda hayranı olduğum bir adamdı. Onun konu alındığı bir film izlemek çok ayrı hissettirdi :')

10 Nisan 2016
yazdı

Etkileyici bir başarı öyküsü. İzleyin. Kitaptan uyarlama olduğundan sanırım, kurgusu da güzel. Önemli bir detay belirtmek istiyorum. Son cümledeki altyazı yanlış çevrilmiş. "İngiltere Milli takımının başına geçMEmiş en iyi antrenör" şeklinde çevrilmeli. Yöneticierin bilgisine.

17 Ocak 2015
yazdı

güzel bir film

2 Aralık 2014
yazdı

Hırs,sabır,kin ve azmin nasıl göklere kadar çıkarılıp düşürüldüğünü gösteren, izlediğim en iyi spor biyograflerden birisiydi.Güzel bir biyografi filmi arayanların Brian Clough'un hayatını bir kere izlemeli bence.Tavsiye ederim.

Oyla:
The Damned United Kullanıcı Oyu: 9.6 / 10 (36 oy)
Lanet Takım - The Damned United 720p izle
1080p
  7,6/10
 
  98 Dk.
  İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019