The Aeronauts (2019)

Balon Pilotları

merit
"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

7 YORUM
@mehmete 1 gün önce
yine feminizm yine kadın ayrımcılığı adı altında kurban edilen gerçekler. gerçekte james in balon arkadaşı Henry coxwell karekterini senaryodan çıkarıp yerine hayali amelia wren karakterini koymak.bu da yetmezmiş gibi amelia karakterterini jamesin d... [Devamını gör..]
yine feminizm yine kadın ayrımcılığı adı altında kurban edilen gerçekler. gerçekte james in balon arkadaşı Henry coxwell karekterini senaryodan çıkarıp yerine hayali amelia wren karakterini koymak.bu da yetmezmiş gibi amelia karakterterini jamesin de önüne geçirip sanki bütün işi amelia yapmış gibi göstermek. müthiş.

hayır niye niye. başka hikayemi kalmadı. kahramanı kadın olan bir dünya olay var. ne olacak bu film işte diye açıklanacak bir şey değil bu. ya tam tersi olsaydı. amelia karakteri gerçek olsaydı ve senaristler o kadın karakteri senaryodan çıkarıp yerine erkek birini koysalardı o zamanda insanlar ne olacak film işte dermiydi yoksa yer yerinden mi oynardı. ne kadın düşmanlıkları kalırdı ne yalancılıkları. bir daha değil sinema folklor bile oynayamazlardı.

eee bu ne şimdi bu da erkek düşmanlığı. erkekleri düşman ederek mi kadınları yücelteceksiniz. bu kadına değer vermek değil ki. bu bildiği ayrımcılık. bu iki cinsin arasına nifak tohumu ekmek. insanları yalanlarla hiç olmayan bir hayata inandırmaya çalışmak. yalanlar eninde sonunda patlar. ilk altında kalanıda o yalana inanlar olur.

hanry coxwellin torunu olsam dava açarım bu filme. ayıp ulan. hazerfen ahmetin filmini çekip yerine hafize anayı koymak gibi bişey. bu ayrımcılık bu sahte kadını yüceltme adı altındaki prim kasma çabası daha nereye kadar gidecek. bir değil iki değil. her filmde gözümüze gözümüze sokarak ne elde edilmiş oluyor.

bu gidişatın sonunda iki tarafta memnun olmayacak bu kesin. iki tarafta ağır hasar alacak. mevzu sadece film değil. mevzu mantalite. sinemada bu mantaliteyi körüklemek için elinden geleni yapıyor.

açılıştaki çizilen fıkır fıkır kadın karakterle, hikayenin devamında yavaş yavaş tanıdığımız melankonik karakterin birbiriyle alakası yok. sırf açılış cümbüşlü olsun diye ameliayı olmadığı biri gibi göstermişler. onun dışında fena film değil.
@Teoman 1 gün önce
Kesinlikle sıkılmadan izledim, sizde izlemelisiniz.
@benim adim kerim 3 gün önce
film beklentilerimin üzerinde çıktı. en başta balonla ilgili bir film nasıl olur diye düşündüm zira dar alan filmleri baya sıkıcı ama bu film sıkıcı deildi yaşanmış bir olay olması daha doğrusu esinlenilmesi zira bazı bölümler fantastik daha da güze... [Devamını gör..]
film beklentilerimin üzerinde çıktı. en başta balonla ilgili bir film nasıl olur diye düşündüm zira dar alan filmleri baya sıkıcı ama bu film sıkıcı deildi yaşanmış bir olay olması daha doğrusu esinlenilmesi zira bazı bölümler fantastik daha da güzel kıldı. tavsiye ederim değişik bir konu ve farkı bir işlenilme tarzı.
@Göktürk 3 gün önce
Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.Çok güzel bir filmdi…
@yilmazkesgin 3 gün önce
film muhteşem arkadaşlar hele ki,benim gibi yükseklik korkunuz varsa tadından yenmeyen bir film seyredeceksiniz:)
@rcpblr 3 gün önce
Film harika ailecek izledik mutlaka izleyin sürükleyici bir film aksiyon ve biyografi severler bayılacak
@oguz0738 2 ay önce
Uzun zaman sonra şöyle farklı orijinal bir film izlemek çok iyi geldi.Eşi benzeri olmayan çok güzel bir filmdi.7/10

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  6.6/10
 
  100
  ABD