Plus One (2019)

Plus One

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

11 YORUM
@elektroumut 1 ay önce
Filmden hoşlandım çünkü özellikle Alice’den çok hoşlandım. Konuşmaları, davranışları çok şirindi ya 🙂
@emre_35 5 ay önce
Boş zamanınız varsa iznelebilir bir film ama ben diğer romantik komedilerden bir farkını göremedim.
@schizanthus 5 ay önce
Beni sarmadığı için yarıda bıraktım belki bir gün devam ederim. İzlediğim kadarıyla komedilik bir kısım da göremedim. Romantik komedi arıyorsanız favorilerime bakabilirsiniz.
@nazey88 6 ay önce
Gerçekten merak ediyorum gerçek hayatta da sohbetleri böyle mi yoksa çevirilerden dolayı mı bana bu filmlerdeki konuşmalar kopuk geliyor.Ama güzeldi.Temeli olan çok yapaya kaçmayan orta üstü bir romantik komediydi.
@yesim 6 ay önce
çok tatlıydı ya böyle gerçekçi romantik komedilerle gelin canımı yiyin
@cruiser 6 ay önce
Kesinlikle tavsiye ediyorum, çok eğlenceli bir film, sanki birazda bana dokundurdu,,,
@film_mi_o? 6 ay önce
valla ne yalan söyliyim film beni darlar diye korkarak açtım. ama uzun zamandır romantik komedi izlerken böyle gülüp eğlenmemişim diye düşündüm. kız çok havalı. romantizm algısı oldukça modern. espriler iyi. ben bir kez daha izlerim. çevreme de tavsi... [Devamını gör..]
valla ne yalan söyliyim film beni darlar diye korkarak açtım. ama uzun zamandır romantik komedi izlerken böyle gülüp eğlenmemişim diye düşündüm. kız çok havalı. romantizm algısı oldukça modern. espriler iyi. ben bir kez daha izlerim. çevreme de tavsiye ederim. içim yumuşacık oldu yav. siz de izleyin bence.
@zenkis 6 ay önce
Uzun zamandır böyle romantik komedi izlememiştim , komedisi daha baskın olmakla beraber , başından sonuna kadar tahmin edilebilir senaryo olmasına rağmen film beni içine çekti ve eğlendirdi zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım bile. Aynı yılda çıkan v... [Devamını gör..]
Uzun zamandır böyle romantik komedi izlememiştim , komedisi daha baskın olmakla beraber , başından sonuna kadar tahmin edilebilir senaryo olmasına rağmen film beni içine çekti ve eğlendirdi zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım bile. Aynı yılda çıkan ve neredeyse aynı konuyu anlatan Long Shot filmine kıyasla daha iyi bir film olmuş.
@prestij film 6 ay önce
alttaki 2 iyi yorumdan sonra ,çekinerek yazıyorum ama film berbattı olmamış romantik komedi yapalım demişler komediside romantiğide olmamı,Sana puanım 5 kanka.
@ibra35s 6 ay önce
Çok iyi bir filmdi. 10/10

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  6.6/10
 
  99 DK
  ABD