Pet Sematary (2019)

Hayvan Mezarlığı

"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
.
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

77 YORUM
@murat 4 gün önce
beğenmedim izlemeyin
@okan 4 gün önce
sonu çok kötü ya böyle bitmesi iyi değil
@veronica 2 hafta önce
Admin nere... [Spoileri gör..]
Admin nerede? Siteyi severek takip ediyorum ve admini göreve çağırıyorum tüm 720p izle severler adına! Yorumlar spoiler dolu. İyi ki izlemeden önce bakmamışım.(Kitabını okuduğum için yorumlara bakma gereği duymadım.) Adminden ricam yorumlardaki spoiler içerikleri ya silsin ya gizlesin, lütfen.
5 yanıtı görüntüle
@hilalltimurr 1 ay önce
Elbette hiçbir film kitabını tam olarak yansıtamaz ayrıntı bakımından ..Son 40 dk sı kitaptan tamamen uzaktı ama yine de korku – gerilim olarak izlenebilir ..
@invisible001 2 ay önce
puanım 6.1…Hayatta bazı şeyleri kabullenmek gerektiğini iyi geçiriyor izleyiciye..
@baybars han 3 ay önce
Kaliteli bir re_make. Bence ilk versiyon kadar güzel.
@solomon 3 ay önce
Gayet güzel,seyretmeye değer.İlk versiyonuna kıyasla,senaryonun uyarlanmasında farklılıklar söz konusu.Stephen King'in hatırına izlenmeli kanısındayım.Sanırım ikincisi de gelecek.Sadece;Afişinden de anlaşılabileceği gibi "kedi" bu filmin baş ... [Devamını gör..]
Gayet güzel,seyretmeye değer.İlk versiyonuna kıyasla,senaryonun uyarlanmasında farklılıklar söz konusu.Stephen King'in hatırına izlenmeli kanısındayım.Sanırım ikincisi de gelecek.Sadece;Afişinden de anlaşılabileceği gibi “kedi” bu filmin baş rolü niteliğinde.Sergilediği karaktere en uygun cins tercih edilmeliydi.Acizane fikrim “mavi rus” harikulade olurdu!
@film_mi_o? 4 ay önce
kedi karak... [Spoileri gör..]
kedi karakterini 4 farklı kedi oynamış. aahah çok iyi!! romanın farklı ve fantastik bir uyarlaması olmuş. 89 yapımı daha sadık ve doğalken bu dediğim gibi sınırları zorlayan bir çizgideydi. iki filmi de bugün arka arkaya izledim. şunu söyleyebilirim; bu film eski olana göre bana daha net bilgi verdi. şöyle ki; neden daha toprağa çocuğunu gömmeden acile gelen kazalının ruhunu görüyor? yerleştiği mülkün lanetini arsaya sahip olarak üzerine almış olduğu sonucuna vardım. puanında bir film.iyi seyirler.
@dchatin 5 ay önce
Karanlık atmosfer, ürkütücü makyaj ve özel efektlerle bezenince oyunculuk ve senaryo gücünü unutacağımızı sanan tüm yapımlar izleyicinin zekasını ve mukayese yeteneğini küçük gören alt düzey yapımlardır. Filmin romana sadık olan ilk uyarlamasını, tüm... [Devamını gör..]
Karanlık atmosfer, ürkütücü makyaj ve özel efektlerle bezenince oyunculuk ve senaryo gücünü unutacağımızı sanan tüm yapımlar izleyicinin zekasını ve mukayese yeteneğini küçük gören alt düzey yapımlardır. Filmin romana sadık olan ilk uyarlamasını, tüm teknolojik eksikliklerine rağmen halen daha iyi buluyorum ve bu filmin notunun hak ettiğinden daha fazla verildiğini düşünüyorum. Tavsiyem hikayeyi bilmeyenler filmi izlemeden önce (okumamış ise) muklaka romanını okusun daha sonra filmin eski versiyonu başta olmak üzere ardından bunu izlemeyi denesin, beni daha iyi anlayacaklarına eminim.
@safirayna 6 ay önce
Bunun kitabını okumuştum çok ürkütücü idi. Sadece fragmanı izledim, bu da ürkünç. İzlemeyceğim, fragmanı yetti :))

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  5.8/10
 
  101 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019