Pelé: Birth of a Legend (2016)

Pele: Bir Efsanenin Doğuşu

merit
"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

9 YORUM
@tamuyolcusu 3 hafta önce
Herkesin i... [Spoileri gör..]
Herkesin izleyebileceği, özellikle futbolseverlerin kaçırmaması gereken şahane bir biyografi filmi. Bir insanın azimli ve inançlı (dini anlamda söylemiyorum) olması, onu başarıya götüren en büyük silahı olarak kendisine güç verir. Dünya markaları arasına girmeyi başarıp, ülkesinin uluslararası arenada şan kazanmasına katkıda bulunan ve insanlarını gururlandıran küçük bir çocuğun hikayesidir bu. Şu ortak basın açıklamasında İsveçlilerin yaptığı gerçekten hiç ama hiç hoş bir davranış değildi. Orayı izlerken ben yerin dibine girdim. Ten rengi olsun, engelli olması olsun ne fark eder ki abi…?
Adamların sana bir zararı var mı…? Hayır.
Peki ülkeni tehdit ediyorlar mı…?
Hayır.
Brezilyalılar ile İsveçlilerin arasında geçmişten kalma husumet var mı…?
Tabi ki hayır.
Milli düşman değil, birşey değil. Ne gereği var şimdi buna…? İsveçlileri severim, bize zararı yok kendi hallerindeler. Ama Brezilyaların da bize zararı yok. İzlerken Brezilya’yı destekledim.
Not: Futbolu falan takip etmiyorum artık, şu an Beşiktaş’ın kadrosunda kim var ve ligde hangi sıradalar onu bile bilmiyorum. Askerden önce FIFA 2007 menager modunda oynardım oradan ünlü oyuncuların gücünü görür ve yetenekli olan gençleri kadroma katıp takımımı güçlendirmeye çalışırdım. Ve bazen milli (özellikle Dünya kupası ve Türkiye milli takımı) maçlarını izler ve arada iddia oynardım…🙂 Yani futbol hakkında pek bilgim olmasa da ve maç izlemeyi bıraksam da(arada kadın voleybol milli takımını izlerim, spor sonuçta…😅), bu güzel filmi futbolla ilgilenmeyenler bile izleyip keyif alabilir. Puanı düşük vermişler sanki. Biz de bir ara 3. Olduk, ama yetmez aga…😄 Umarım bizimde içimizden böyle yıldızlar çıkar ve gururlandırır. Sadece futbol değil, her alanda çılgın Türklere ihtiyacımız var. Özellikle başımızdan felaketler eksik olmayan bu lanet zamanda. Buna çok ihtiyacımız var çünkü aga, şahsen ben inancımı kaybettim. Umarım üzerimizde ki ölü toprağı atacak birileri çıkar.
Dipnot: Admin bu filmi siteye ekleyip, insanların izlemesini sağladığın için sana ayrıca teşekkür ederim kardeşim. Bende yazar olup kitap falan yazmak istiyorum. Bugüne kadar okuduğum yüzlerce kitap ve çocukluktan beri bende izleri var olan küçük de olsa bir hayal gücüne sahibim. Umarım ben bir roman yazarı olurum ve sende siteni büyütürsün. Lütfen beni öldürme diye efsane bir film var, ben en çok o filmden ilham almıştım…😅 Belki bir şansım vardır, belki bir gün ben de hem ülkem, hem de kendim için birşeyler başarabilirim. Hayallerin peşinde koşmak iyi olsa da, inanç olmadı mı pek birşey yapamıyor insan. O yüzden ilk önce bulunduğum bu semtten ve bana birşey kaynayan insanlardan kurtulmam lazım. Sonra bir kaç küçük odalı ev, bir masa, bir laptop ve en önemlisi sessizlik ve sakin bir ruh hali. Bunları yapabilirsem, kitap yazabilir ve kendimi kurtarıp geleceğe umutla yaklaşabilirim. Hayaller Paris, gerçekler Mozambik olmasın be aga…😅
3 yanıtı görüntüle
@aybice 3 ay önce
Çok güzel izleyin, izlettirin.
@kiki 5 ay önce
Keyifle izledim, tavsiye ederim :')
@eray2pac 6 ay önce
Müthiş bir film ya.
@bekirerdem59 6 ay önce
Tavsiye ederim. Güzel Film
@armble 6 ay önce
Gerçekten güzel bir filmdi beğendim.Tavsiye ederim

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  7.2/10
 
  107 DK
  ABD