Paths of Glory (1957) 720p Türkçe Altyazılı izle

Zafer Yolları 720p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
5 Ekim 2019
yazdı

Sinema bir sanat dalıdır, bu film ise bir sanat eseri bu filmi beğenmeyen gerizekalı aptallar , siz eminim ünlü tablolarıda görünce beğenmediğinizi ifade ediyorsunuzdur, siz küçücük beyinli insan bozmaları iki üç tane film izleyince kendinizi nasıl kasıyor bir bok olduğunuzu düşünüyorsunuz, bir hiçsiniz benim ve bizim gibi. Ama bu film bir sanat eseri ve sonsuza kadar izlenmeye devam edecek. Sen ilk 100 yıl içinde öl ve hep rahat kal.

22 Eylül 2019
yazdı

Bence başarılı bir film süresi kısa diye izledim ve savaş filmi bekliyodum.Savaş sahnesi pek yok savaş karşıtı bir filmdi bir de karakterlerle çok iyi empati kurduruyor film.

17 Ağustos 2019
yazdı

10/6.5 Filmden önce beklentim yüksekti ama hayal kırıklığına uğradım malesef. Film savaş filmi değil evet ama savaş sahnesi berbattı. Askerler normal şekilde yürüyor alttan kendini tekrarlayan silah ve bomba sesleri, etraftan atılırcasına fırlayan taşlar vs. bu film için oldukça amatörce. Ölen askerlerin vurulduktan sonra düşme şekillerine dikkat etmeleri ve öldükten sonra kollarını oynatmaları son nokta idi. Altyazı sinir bozucu şekilde eksik ve yanlıştı. Filmin asıl yeri son sahnesinde tercüme olmadığı için Alman şarkıdan hiçbir şey anlamadım ve haliyle soru işaretiyle final oldu. Film bitti her şey ortada kaldı yarın unutacağım iz bırakmayan film oldu benim için üzgünüm. Saygımdan dolayı da en fazla bu kadar puan verebildim.

2 Temmuz 2019
yazdı

Mükemmel ve zamansız bir film. NOT: Bu bir savaş filmi değildir. Bu film savaş karşıtı filmdir ve ikisi arasında oldukça fazla fark vardır. Birisi bittiğinde heyecanlı birkaç dakika geçirmişsinizdir, diğeri bittiğindeyse sizi derinden etkiler ve pek çok şeyi sorgulatır.

23 Ocak 2019
yazdı

çok güzel bir filmi notu 10/8.2

12 Aralık 2018
yazdı

Bombalı,patlamalı savaş filmi bekleyenler izlemesin.bence sıkı bir savaş karşıtı ve güzel bir gerilim filmi.mahkeme sonrası gerilim basamak basamak tırmanıyor ve alman kızın şarkısıyla(alman halk ezgisiymiş) duygusal biçimde bitiyor.tavsiye ederim...

11 Kasım 2018
yazdı

İzlenmeli..

10 Ekim 2018
yazdı

"Vatanseverlik, bir vatan hainin son sığınağıdır." Oldukça gerçekçi bir savaş karşıtı film. 9/10

24 Kasım 2017
yazdı

daha güzel bir final yapılabilirmiş. aynı zamanda filmin süresi filme az gelmiş gibi.bunun dışında konusu itibari ile dikkat çekici bir film.

6 Eylül 2017
yazdı

bu filmi beğenmeyen gitsin johnny bravo izlesin.

1 Temmuz 2017
yazdı

yorumları görünce çıldırdım ula siz kimsiniz imdb de dünyaca ödüller almış bu film bu filme laf atmak için 1000 fırın ekmek yemeniz lazım şahin k porno filmleri izleyen kurtar vadisi nin saçma sapağan filmlerini izleyen gelip buraya film değerlendiriyor

8 Mart 2017
yazdı

Genel olarak oyunculuklar hariç film pek tatmin edici değil.Ama dönemin teknolojisini ve imkanları göz önüne alırsak idare eder.

28 Kasım 2016
yazdı

gerçekçi bir anlatım.izlenir.

24 Ağustos 2016
yazdı

Savaş psikolojisini çok iyi yansıtmış bir film.Dikkatli izleyin.Güzel bir film

26 Nisan 2016
yazdı

saçma saban bi filim zaman kaybı :( ,

3 Temmuz 2015
yazdı

Kötü değil, çok iyi de değildi. Savaş sahneleri başarılıydı. Emeği geçenlere teşekkürler.

28 Ağustos 2014
yazdı

Fazlası ile gerçeğe aykırı bir konunun işlendiğini söyleyebilirim. Daha iyi bir film olmasını ümit etmiştim. İzlememenin bir kayıp olmadığını düşünüyorum...

Oyla:
Paths of Glory Kullanıcı Oyu: 8 / 10 (62 oy)
Zafer Yolları - Paths of Glory 720p izle
720p
  8,4/10
 
  88 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019