Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Mandariinid (2013) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Mandalinalar 1080p Türkçe Altyazılı izle

GOID sisteminde bazen oluşan indirme sorunu ile ilgili bir güncelleme yaptık. Filmleri artık sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
7 Nisan 2019
yazdı

Muazzam bir film. Oyunculuk, konu, senaryo... her şey çok başarılı. Dört karakterin de psikolojileri çok güzel yansıtılmış. Filmin sonunda gözyaşı dökmemek mümkün değil. Savaşa farklı bir bakış açısı...

16 Şubat 2019
yazdı

her şeyçok iyi,verilen mesaj harika daş,o marcusa ne oldu ya öyle.?

9 Şubat 2019
yazdı

Güzel ve etkileyici tavsiye ederim

2 Şubat 2019
yazdı

çok begendim.insanca yasamamayı anlatan güzel bir film.savaşı anlatırken kardeşlik iyilik duygusunu çokgüzel işlemişler.

30 Ocak 2019
yazdı

Tek kelimeyle etkileyici.

2 Ocak 2019
yazdı

çok anlamlı,yürek burkan bir anlatı...

12 Aralık 2018
yazdı

Toprak vb. bahaneleriyle savasin durun. Buyrun, hem yurek yakan hem de içinizi isitan, savasin anlamsizligina dair bas yapit. Mukemmel senaryo ve oyunculuklar. Bayildim.

10 Aralık 2018
yazdı

2 3 sene oluyor izleyeli kapağını görünce tüylerim diken diken oldu , o derece güzel samimi bir film benim için ilk 5 filmden biridir fazla bir abartısı yok ama benim kült filmlerimde başta gelir

8 Aralık 2018
yazdı

Cok guzel bir film savasların ne kadar anlamsız boş oldugunu gosteriyor yonetenlerin daha cok mutlu etmek icin cok seyleri kaybediyoruz.Halbuki dunya butün yasayan insanlara yeter insanca yasamasını bilirsek kana karsı olursa,,,,

2 Aralık 2018
yazdı

Yalın ama etkileyici bir film.Ayrımlar olmadan sadece "İnsan!" olduğumuzu unutmadan yaşasak ne güzel olurdu.İnsanlığa Ivo'nun sağduyusundan diliyorum.Sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

24 Kasım 2018
yazdı

gerçekten çok güzel bir film olmuş tavsiye ederim

23 Kasım 2018
yazdı

muhteşemdi yaa. bayıldım.. mutlaka izleyin...

23 Kasım 2018
yazdı

Açıkçası keyif aldım. konu izlettiriyor filmi.

23 Kasım 2018
yazdı

kısa ve öz film.10 üzerinden 8.iyi seyirler...

22 Kasım 2018
yazdı

Şu yeryüzünde savaşlar kadar anlamsız bir şey var mı acaba? Evinde şiddet uygulayan adama haklı olarak ceza veren devletler insanoğlunun evi olan dünyada şiddet uygulamayı kendilerine hak görüyor. Ve hemen hepsi de ulusal güvenlik yalanının arkasına saklanıyor. İşlerine geldiğinde dünyanın diğer ucuna müdahale etmekten çekinmezken, işlerine gelmediğinde yanı başındaki katliama, açlığa gıkını bile çıkarmıyor. Atom bombası kullanıp milyonlarca masumu, kadın çocuk demeden katletmiş olan dünyadaki tek ülke, nükleer silahlanma bahanesi ile Ortadoğuyu cehenneme çevirirken hiç utanmıyor... Bu filmi muhakkak izleyin arkadaşlar. Puanını kesinlikle hak eden mükemmel bir film. Belki bütçesi milyon dolarlık değil, belki oyuncuları Hollywood yıldızı değil, belki dünyayı kurtaran kahramanlar yok. Ama film bize unuttuğumuz çok önemli bir şeyi hatırlatıyor; İNSANLIĞI... ve filmden iki replik; "-Derdin ne genç adam? Sürekli öldürürüm, öldürürüm. Bu hakkı sana kim verdi? Kim? +Savaş -Budala!" "Hangi taraftan oldugu ne farkeder. İkisi de aynı yere gömülür."

22 Kasım 2018
cevapladı

savaş psikolojisi içinde savaşı çıkaranlara insan gözüyle bakılmaz aynen kavgada yumruk sayılmadığı gibi... Atom bombası atılamasaydı savaş hala sürüyor olabilirdi. Zaten ilk bombadan sonra japonya teslim olmadı o kadar gözü dönmüş kudurgan bir durumda idi. Doğal afet sanmışlar!!!

22 Kasım 2018
cevapladı

@engo, ben Atom bombası üzerinden örnekleme yaptım sadece. Japonyanın işlediği savaş suçları Hitlerin yaptıklarından geri kalmaz haklısın. Fakat bu atom bombası kullanmayı haklı çıkarmaz. Masumun dini, dili, ırkı olmaz. Masum masumdur.

22 Kasım 2018
cevapladı

@engo, Churchill Nobel kazandığı savaş anılarında şunları yazmış; "Biz birdenbire Doğudaki katliamı durdurabilecek bir güce erişmiş gibiydik. Aynı fikirlerin şu anda Amerikalı dostlarımın kafasından da geçtiğinden hiç kuşkum yoktu. Her halükarda, atom bombasının kullanılması gerekliliği konusunda hiçbir tereddüt yoktu. İnsanlığı ne kadar süreceği belli olmayan büyük bir katliamdan kurtarmak, savaşı sona erdirerek dünyaya barışı getirmek, işkence, zulüm ve inanılmaz ıstırap ve acı içerisinde kıvranan insanlara, iyileştirici bir el uzatmak için atom bombasını kullanmak bir mucizevi kurtuluş gibi gözüküyordu" yani katliamı engellemek için katliam yapmak :) Peki gerekli miydi? Gerekli olmadığını yine Churchill kendisi söylüyor;"Japonların yazgısının atom bombasıyla belirlendiğini sanmak yanlışa düşmek olacaktır. Japonların yenilgisi atom bombasının atılmasından önce kesinleşmişti. Ve bu, ezici üstünlüğe sahip deniz gücü sayesinde başarılmıştı. İşte bu olanak Japon ordusunu kayıtsız koşulsuz teslime zorlayacaktı."

22 Kasım 2018
yazdı

Mutlaka izlenmeli. aldığı puanı ve ödülleri gercekten hakeden film. sade, dokunaklı. Özellikle az ve öz diyaloglar çok anlamlı cok yerindeydi

22 Kasım 2018
yazdı

çok güzel bir filmi notu 10/8.3

Oyla:
Mandariinid Kullanıcı Oyu: 9.4 / 10 (15 oy)
Mandalinalar - Mandariinid 720p izle
1080p
  8,2/10
 
  87 Dk.
  Estonya, Gürcistan

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019