Kaze no tani no Naushika (1984)

Rüzgârlı Vadi

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 11 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 ay önce
yazdı

Verilmek istenen mesaj güzeldi ama film çok sıkıcıydı ya.

6 ay önce
yazdı

Bana göre tam bir başyapıt (10/10) Açgözlülük nedeniyle çıkan savaşlarda gezegenimizin yok oluşuna sebep olabileceğimizi ve bunun sonucunda doğanın insanlara karşı ne kadar sertleşebileceğini göstermesi, yaşanan olumsuzluklara birisinin dur demesi ve diğer insanlara örnek olması gerektiği, her şeyden öte yaşamımızın ne kadar değerli ve aynı zamanda da tabiata ne kadar bağımlı olduğunu göstermesi açısından eşsiz. Diyaloglar, kişiler, konu, mekanlar, macera hepsi çok güzeldi. Not: Sevgili admin, filmin Türkçe adındaki *Rüzgar* kelimesini şapkasız olarak düzeltseniz daha yararlı olur sanırım, çünkü site içerisinde arama yaptırırken şapkasız a harfi ile yazıyoruz arama sonucunda film çıkmıyor maalesef 🙁

8 ay önce
yazdı

güzel bir filmi izleyin

10 ay önce
yazdı

güzel yorumlar yapan arkadaşlar bu şaheseri izlememe yardımcı oldunuz teşekkür ederim bütün duyguları bir anda yaşadım böyle bir yapıt dek gelirmi dünyaya inanasım yok açıkca düşünmeden izleyin.

1 sene önce
yazdı

Elinize sağlık. Filmin Türkçe dublajı eklenebilir mi? Hatta tüm Hayao Miyazaki filmlerinin Türkçe dublajı eklenebilir mi?

1 sene önce
yazdı

Gerçek bir şaheser

2 sene önce
yazdı

Miyazaki ustayı saygıyla anıyorum. Böyle bir insan yer yüzüne nadir gelir. Hem hayal gücü hemde yaptığı sanata kattı sevgi inanılmaz derece yüksek.

3 sene önce
yazdı

miyazaki nin ilk yapıtlarından.hayal gücü kuvvetli bir anlatı…

3 sene önce
yazdı

plus player silinmiş ne zaman düzeltilir?

Adminin Cevabı: yüklenen yere telif gelmiş. alternatiflerden devam edeceksiniz mecburen

4 sene önce
yazdı

Müzikleri ve senaryosuyla Miyazaki'den müthiş bir anime daha.Dopdolu bir film,anime demek haksızlık gibi geliyor.Miyazaki'nin bu büyüleyici hayal gücüne ve yeteneğine gerçekten hayranım.İzlenmesi gereken filmlerden biri.Tavsiyemdir.

4 sene önce
yazdı

Çok sağol admin. İşinin hakkını veren adamsın. Site, alternatiflerine göre çok kaliteli. Ne zamandır bekliyordum açıkçası. Hayao Miyazaki ustanın bütün filmlerini görmeyi çok isterim. Kolay gelsin.

4 sene önce
cevapladı

@çelenk, vatan sağolsun

4 sene önce
cevapladı

sağol

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Animasyon
  8.1/10
 
  117 DK
  Japonya

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019