Jaws (1975) 720p Türkçe Altyazılı izle

720p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
23 Ekim 2019
yazdı

köpekbalığı filmlerinin top 1 idir bana göre yıla bakmayın izleyin

17 Mart 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
filmdeki belediye başkanını duvara vura vura kafasından ışık çıkarasım geldi. keşke hepimiz bu belediye başkanı gibi olabilsek. sorunlara karşı vurdumduymaz, gülümseyen ve kafaya takmayan... bir de o ceketleri.. yani sen koskoca belediye başkanısın candy land commander gibi ne geziyosun ortalıkta acaba?
spoilerda bahsettiklerimin dışında film zaman olarak çok geçmişte kalmasına rağmen çok rahatsız etmiyor. kült olmuş iyi bir film. izleyin.

27 Aralık 2018
yazdı

indirme de sorun var bir türlü indiremiyorum...

Adminin Cevabı: farklı bir alternatifden deneyin.

2 Ağustos 2018
yazdı

Daha önce izlemek isteyipte sitede arattığımda bulamadığım bir filmdi. Başka sitelerden film izlemediğim için de vazgeçmiştim. Müziğinden tanıdığımız bir yapım. Sanırım müziği sayesinde daha çok biliniyor. Ayrıca çekim yılına bakıcak olursak köpekbalığı filmlerinin öncüsü ve atası denilebilir herhalde. Ve de içlerinden en yüksek puanı almış olanı. Sinema dersinden öğrendiğim kadarıyla ışık seviyesi ve hava durumu hep aynı kalması için her gün aynı saatte aynı miktarda çekim yapılıp uzun sürede tamamlanmış bir filmmiş. Yapay ışık yerine gün ışığını kullandıkları için ve film genelde dış ortamda geçtiği için böyle bir teknik kullanıp gerçekçiliği arttırmak istemişler.

27 Temmuz 2018
yazdı

izlediğim en iyi köpekbalığı filmiydi. çekim yılının eski olmasına bakmayın. görsel yönden de diğer rakiplerinin çoğuna taş çıkarır

25 Temmuz 2018
yazdı

Steven Spielberg imdb 8.0 gerisine bakın farklı yönetmenler ile 5.7, 3.6, 2.9 yönetmen farkı böyle oluyor işte ilkini izleyin kapatın devamına bakmayın..

26 Temmuz 2018
cevapladı

aynen haklısın

18 Ekim 2018
cevapladı

@metaldaqqer, Aynen

Oyla:
Jaws Kullanıcı Oyu: 7.9 / 10 (9 oy)
Jaws 720p izle
720p
  8,0/10
 
  124 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019