In the Name of the Father (1993)

Babam İçin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 25 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 ay önce
yazdı

hukuk iktidarın fahişesidir der Mikhail Bakunin. devletten hukuku çıkardığınızda geriye kalana devlet değil çete denir. THE HURRICANE / 16. RAUND – 1999 bufilmide öneririm izlemeyenlere.

2 ay önce
yazdı

Boşuna dememişler adalet kirli atlet diye… İzleyin buna değer

5 ay önce
yazdı

mükemmel bir filmi izleyin

8 ay önce
yazdı

Tek kelimeyle harika Daniel day Lewis muazzam bir performans sergilemiş 15 yıl cezaevinde suçsuz yere yatan bir gencin sırf milletinden dolayı sorgulanması ırkçılık denilen kavramın çirkin yüzünü tekrar burada gördüm Ona karşı yapılan muamele çok insanlık dışı Hem ağladım hem de sinirlendim bu adaletsizliğe karşı 10 üzerinden 8 veriyorum Kesinlikle izleyin derim

9 ay önce
yazdı

Çok iyi.İnsan babasının değerini bilmeli.

10 ay önce
yazdı

Toplumsal baskı ve nefretin insanlar üzerinde nasıl bir etki bıraktığını ve hukukun nasıl hiçe sayıldığını çok güzel anlatan enfes bir film. kıyıda köşede kalmış şaheser arıyorsanız kesinlikle izleyin.

1 sene önce
yazdı

tüyler ürpertici bir film müthiş..

2 sene önce
yazdı

tek kelimeyle mükemmel ötesi bir film. izlerken filmi kendimi o kadar içinde buldum ki gözyaşlarımı tutamadım. suçsuz insanların sadece irlandalı oldukları için çektiği zulümler, zalimlerin pervasızca iftiraları, adalet mücadelesi ve gerçeğin elbet birgün ortaya çıkması. ileride birgün belfast/irlanda'ya gidersem, sanırım ilk uğrayacağım yer gusieppe'nin mezarı olacaktır. bu filmi çeken, oynayan, bu siteye aktaran, çevirisini yapan herkese şükranlarımı sunuyorum. filmi herkesin özellikle TÜRK halkının izlemesini tavsiye ederim.

2 sene önce
yazdı

super izleyin

3 sene önce
yazdı

Muhteşem bir biyografi , inanılmaz derecede izleyiciyi isyan ettiren ve “yeter artık yaaa” dedirten bir hayat hikayesi…Tabii buna hayat denirse… Bir an ne çok nsanın bunu yaşamış olabileceğini düşündüm . Düşünsenize ya , saçma bir hasetlikle atılan bir iftara ve parçalanan hayatlar…Ben izlerken isyan eder oldum artık , nasıl sabrettiklerini düşünemiyorum. Beni en etkileyen sahne de yanan kağıtlar sahnesiydi, izleyince ne demek istediğimi anlarsınız zaten 🙂 Öyle bir film ki resmen her iyi gelişmede bende koltukta kendi kendime sesli şekilde sevinirken buldum , sonra bir an geldi umutlar tükenir gibi olurken benimde içim bunaldı, yani başından sonuna onlarla yaşadım her sevinç ve kederlerini.. KEsin izleyin arkdaşlar 10 üzerinden 20 ve de @ayazgl yorumun için çok teşekkür ederim , beni etkileyen ve izlememe sebep olan en büyük sebep o yorumdu, sayende izlemiş oldum ve tabiki adminlerin emeği gözardı edilemez , harikasınız!

3 sene önce
yazdı

İşte film buna denir be. İzlerken tüylerim diken diken oldu. Adaletin güçlüler elinde olduğunu ve mahsum insanların boş yere cezaevlerine tıkılmasında baş rolde olan devlettir.

3 sene önce
yazdı

İnsanlar yasadıkları ülkede ömürleri boyunca güvenecekleri adalet olduğu sürece özgürlerdir. Adalet çürümeye bağladığında özgürlüğün ve hakların bitmeye başladığı anlaşılır. Günümüz Türkiye'sindeki gibi.

3 sene önce
yazdı

Bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir. -Honore de Balzac-

3 sene önce
yazdı

insanın tüylerini diken diken eden muhteşem bir film…

3 sene önce
yazdı

bu filmi ilk kez izlediğim 20 yıl öncesinden bu güne kadar olan zaman diliminde daha iyi bir film izlemedim

3 sene önce
cevapladı

harika yorumundan ötürü çok teşekkür ederim . beni çok etkiledi ve izledim erak edip o derece listenin tepesinde kalan filmi. Ve bayıldımmmm. Muazzamdı gerçekten , çok teşekkür ederim.Senin önerilerini görrsem dikkate alıcam 🙂

3 sene önce
yazdı

Hakikaten muthis.Son sahnesinde tuylerim diken diken oldu.IMDB bazi filmlere abartılmış puan veriyorki insan sasiriyor. Bu filme 8.1 az bile.

3 sene önce
yazdı

Güzel bir biyografi tavsiye ederim

3 sene önce
yazdı

güzel film ve gerçek bi hikayedir tavsiye ederim

4 sene önce
yazdı

ÇOK İYİ

4 sene önce
yazdı

bu olaya oranla bunun yanında tüy kadar kalan bir olay başıma gelmişti polisler beni suçlu göstermişti sinirimden karakol içinde orospu çocuğu diyip yumruk atmıştım o polise sonrasında haksız olduklarını kanıtladım bir şahit bulup kendimi akladım o polis benden yediği yumruk ve küfür ile kaldı üstelik hakkariye sürdürdüm adalet hiç bir zaman temiz değildir geç gelen adalette adalet değildir.! hikaye gerçekten çok güzel mutlaka izleyin.

4 sene önce
yazdı

tek kelimeyle, HARİKA.

4 sene önce
yazdı

uykusuz kaLmaya sonuna kadar değen bir başyapıt.. son zamanLarda izLediğim en iyi fiLmdi. aLtyazıLı izLemenizede gerek yok. aLdığı ödüLLeri her sahnesiyLe haketmiş. tebrik ediyor ve ayakta aLkışLıyorum..

4 sene önce
yazdı

Arkadaşlar harika bir film. Sürükleyici ve bir an bile sıkılmadan izlenebilecek bir film. Adaletli olun…

4 sene önce
yazdı

suçsuz insanların mağduriyet ve acılarını hissettiğimiz sürece insanız demektir hissedemiyorsak canlıdan öte bir şey değiliz puanını hakeden bir film TAVSİYE EDERİM

5 sene önce
yazdı

TEK KELİMEYLE '' MÜKEMMEL '' . Bir baş yapıt izledim , inanılmazdı . Şiddetle öneriyorum '' alt yazılı '' izleyin. Türkçe dublaj ile 20dk izledim sonra alt yazıya geçtim , sanki çok farklı bir film izlemeye başladım o derece fark etti. Dublaj da komedi filmi seslendirmesi var gibi mutlaka alt yazılı izleyin , takip edemem felan demeyin şiddetle alt yazı diyorum. İyi seyirler.

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Biyografi
  8.1/10
 
  133 DK
  İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019