Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Hotel Artemis (2018) 720p Türkçe Altyazılı izle

720p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
18 Ocak 2019
yazdı

başlangıç filmi değil, devam filmi de değil, kötümser olmak istemem ama izlenmese de bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. karakterler biraz zorlama, konu kuvvetli ama iyi işlenmemiş. ortaya da böyle bişi çıkmış. izlediğime pişman değilim ama izlemesem de olurmuş :)

8 Ocak 2019
yazdı

olaylar karışmış biraz ama güzel

8 Ocak 2019
yazdı

İdare eder bi film site çok güzel filimlerde Oyle ama boyle guzel bi sitede Andrei tarkovky in Stalker filmi olmaması cok kötü Admin lutfen eklermisin Stalker

7 Ocak 2019
yazdı

john wick filmindeki otelin üzerine basit bir senaryo koyup filmi çekmişler. karakterler basit, etkili değil. genel olarak sıkıcı ilerliyor ve sonu da gereken doyumu vermiyor. izlenmese de olur.

19 Aralık 2018
yazdı

Eğlenerek izledim ve notu zaten çok yüksek olmadığı için beklentim çok yüksek değildi. Sofia Boutella zaten başarılı ve gelecekte güzel işler yapacak gibi. Admine söyleyecek bir çift sözüm var ve onlarda : bu siteyi yapanlara ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Sponsorlara tıklamak dışında, üye olmak hariç yapabileceğim bir şey var ise mail ile bildirin. Sevgiler & Saygılar Murat

4 Ekim 2018
yazdı

John Wick filminin bir mekanından esinlenip yazılmış bir senaryo, açıkçası bu puanı nasıl almış anlamadım kolay kolay hiç bir filme kötü demem ama gerçekten gelişi güzel yazılmış bir senaryodan çıkan bir film... 94 dakikama yazık oldu diyebilirim.

29 Eylül 2018
yazdı

Filmi izledim konusu değişik buldum. Olaylar tam olarak anlaşılmıyor bana göre editlemede yada kurguda çok fazla kesme yapmışlar sanırım, o yüzden olay örgüsü ve olayların işleyişi bende çok fazla etki yapmadı.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Polis kız çocuğunun ark. ama ne bileyim oturnmadı bende. Birde koskoca tabela asmış Hotel Artemis diye sadece suçlular giriyor bu da pek anlamsız geldi bana.Ben Filmi izlemeden önce bir hastane altı yada ne bileyim bir gizli geçiş bekledim. Birde Silah baronu karakteri anlamsızdı bu olaylar öncesinde, oğlunun ölümü daha dramatik olabilirdi. Fransız kızın dövüş sahneleri güzeldi. Kısacası film bende yarım bırakılmış cümleler topluluğu gibi bir his oluşturdu. Çok tavsiye etmiyorum yinede siz bilirsiniz.

28 Eylül 2018
yazdı

the mag filmi şuanda torrent sitelerinde var zamunda dan indirdim ben orjial görüntü.

28 Eylül 2018
yazdı

hayırlı sabahlar admin güncel kore flimleri paylaşmanız mümnkünmü kore flimleride efsanedir bağımlısı çoktur bende arşivciyim dizi olsun filim olsun kore sinmasınada el atarsanız daha verimli olur düşüncesindeyim çok sağlam filimler var.

27 Eylül 2018
yazdı

Takip ettiğim film siteleri içerisinde 1 numarasınız,sorunsuz çalışan playerler, en iyi alt yazılar yeni-eski en iyi filmler arşivinizle.Uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum emeği geçenlere bu teşekkürü etmek için üye oldum.Başarılarınızın devamını dilerim. Filme gelince harika bir aksiyon-suç filmİ. Kaçırmayın izleyin derim.

Oyla:
Hotel Artemis Kullanıcı Oyu: 8.5 / 10 (11 oy)
Hotel Artemis 720p izle
720p
  6,2/10
 
  94 Dk.
  İngiltere, ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019