Glass (2019)

Glass

"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Glass)
Film Adı Yıl IMDB
Split
Eastrail 177 Trilogy
2016 7.3
Unbreakable
Eastrail 177 Trilogy
2000 7.3
Glass
Eastrail 177 Trilogy
2019 6.7
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında 120 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 hafta önce
yazdı

beğenmedim ya

2 hafta önce
yazdı

Çizgi roman kültürünü ciddiye alıp, kültürün ruhuna sadık kalınarak yapılan muhteşem işlerden. Elijah’ın dediği gibi bu üçlemeyle harika bir “origin” hikayesi dinlemiş-izlemiş olduk. Ayrıca film abartılı bir soundtrack’e gerek duymadan da yapılan ender başarılı işlerden. Oyunculuklara zaten diyecek bir şey yok: Üçü de birbirinden harika. Ama yan karakterler de bir o kadar başarılı. Ne diyebilirim ki bence bir sinema şöleni. Bu filmden daha iyi sadece iki çizgi roman filmi biliyorum: The Crow ve Chronicles. Elbette Daredevil bir dizi olmasaydı işler çok değişirdi o da ayrı bir konu. 8 yıldız verdim.

3 hafta önce
yazdı

Sonunu güzel bağlamasalar sövecektim.

Sonda eğer o a.. koduğumun o.. çocuğu doktor işin içinden sıyrılsaydı vallahi kafayı yerdim. Fena kapak oldu o o.. çocuğuna. Ohh be rahatladım. Ama keşke ölmeseydiler, en azından dunn ölmeseydi 🙁

1 ay önce
yazdı

Ben çokta iyi değil daha iyileri var

1 ay önce
yazdı

film güzeldi de split kadar değildi ama muhteşem

2 ay önce
yazdı

Amerikalıların şu çizgi roman saçmalıklarından gına geldi. Alsın bir yerlerine şeetsinler. İlk defa bu kadar tepem atmış bir şekilde yorum yazıyorum ama gerçekten artık yeter yani. Ağız tadıyla mantıklı, sonunda ters köşe olacağım zekice yazılmış filmler izlemek istiyorum.

1 ay önce
cevapladı

split'i izledin uyanmadın, broken'ı izledin gene uyanmadın. lan filmin ilk 15 dk'sında adam tavanda yürüyor, niye kapatmıyosun! varya sen boşuna film izleme, tv izle, çık pencereden sokağı izle.. gelip saçma yorumlar da yapma gül gibi film için..

2 ay önce
yazdı

Samuel L. Jackson'ın rolü her insanı ayartmaya, aldatmaya, tuzak kurmaya çalışan şeytanı temsil ediyor. James McAvoy ise gölgeleri ile mücadele etmeye çalışan hasarlı insanoğlu. Bruce Willis'te sarsılmaz, bölünmez peygamberi canlandırıyor.

2 ay önce
yazdı

Elijah! Sen,muhteşemsin. İzleyin.

3 ay önce
yazdı

Tek kelimeyle muhteşemdi. Filmi izleyecek olanlara tavsiyem aşağıdaki olumsuz yorum yapan recep ivedikçi, davar sürülerine aldırış etmeyin. (seriyi izlemeden direk bundan başlamayın) her dakikası kıymetli bir film. 10/8,5

4 ay önce
yazdı

Ne olduğunu anlamadığınız boş geçen bir film dikkat şizofreni yapabilir 😂

2 ay önce
cevapladı

Zekan Yetmiyorsa Öz Fikrini Belirterek İnsanları Ayartma. Aptal!

5 ay önce
yazdı

Shyamalan ustayı eleştirmek benim ne haddime ancak Unbreakble süper bir filmdi, Split aynı şekilde. Glass çok zorlama bir film gibi geldi bana. Bundan sonra bir film gelecekse eğer bunu basamak olarak kullanmışlarsa arada harcanmış olarak görüyorum. İzlenir tabii ki de sonuç olarak hala Shyamalan filmi ama diğer iki yapımdan ötürü belki de beklentimi karşılayamadı ve diğerlerinin yanında çok bir anlam ifade etmedi. Teşekkürler saygılar

5 ay önce
yazdı

hayatımda izlediğim en boş filmlerden biri

6 ay önce
yazdı

Tesadüfen bakayım dedim en son eklenildiğinde ses veya görüntü tam olarak iyi olmamıştı DVD çıkmamıştı şimdi baktım ses görüntü düzelmiş acaba eklendiğinde son eklenenlere gelmiyormuydu düzgün versiyonu çıksın diye beklerken çıkmış haberimiz olmadı :S

6 ay önce
yazdı

Bu film serisi seri olmaya sonradan karar verilmiş gibi geliyor bana. İlk film bence öylesine çekildi. Film yapımcıları spliti çekerken neden ilk film ile sonunu bağlamayım sonra bir tane daha çıkarırız ondan da para kazanırız köşe oluruz diye çekilmiş gibi geliyor. Her ne kadar böyle düşündürsede alışılmadık bir süper kahraman filmiydi. Kötü değildi.

6 ay önce
yazdı

126 dakkamı geri istiyorum. Çok boş şeylere vakit ayıran bi insanım ama bu olmaz, hayır. Ya para verip sinemada izleseydim, hem paramdan hem zamanımdan olurdum.

6 ay önce
cevapladı

Hafazan Allah, Allah ım esirgemiş verilmiş sadakan varmış kardeş

6 ay önce
yazdı

müthiş olmuş. filim üzerine kata kata gidiyor…

7 ay önce
yazdı

Aman aman olmamış.Ortalama.

7 ay önce
yazdı

Bir süper kahraman iddiası ile gerçeğe en fazla bu kadar uyarlanabilir süper kahramanlığa farklı bir bakış açısı ile gözlerden lazer atan uçan kaçan yada aklınıza gelebilecek doğa üstü güçler olmadan sonunu güzel bağladıkları alışıla gelmişin dışın da güzel ama senaryo ve yönetmen konusun da zayıf yıne de guzel dı denılebılecek bır fılm olmuş.
Filmı beğenenler arasından acaba diyenler elbet olmuştur peki şimdı bu videoyu görüp bunca yıl sakladıkları güçlerini ortaya çıkaracak olan karakterler olacakmı ? Ve bunun sonucun da devam filmı gelcek mı gelse ne kadar ılerı gıdebılecekler dımı sonu açık brakılmış ama gerçeklıkten uzaklaşmadan ne kadar ılerıye gıdılebılır bır konu bekleyıp göreceğiz veya göremeyeceğiz 🙂

7 ay önce
cevapladı

Bu arada yorum düzeltme seçeneği gelirse sevinirim sayın admin spoiler kutucuğuna alacaktım olmamış 🙂 @AdminDiego ılk yoruma düzenle seçeneği gelmıyor bunun la ılgılernırsenız sevınırım.

Adminin Cevabı: Spoil içine aldım. Belki ileride yapılabilir şuanda öyle bir sistem yapamıyoruz maalesef.

7 ay önce
yazdı

Ya arkadaşlar bu seriyi hiç boşuna izlemeyin yorumlarada aldanmayın ulan 3 filmide izledim keşke izlemeseydim çok boş olmuş ya.

7 ay önce
yazdı

Sırf bu filme yorum yapabilmek için kaydoldum. Ya şu doktor kadar sinir bozucu bir karakter ben ömrü hayatımda görmedim. Ana karakterler çok başarılı ama doktorun oyunculuğu ve yaptığı şeylerin anlamsızlığı sinir krizi geçirtti. Ve filmin senaryosu bazı yerlerde çok kopuk ve spontane bir şekilde gelişiyor. Polislerin güvenliğin, hemşirelerin saçma sapan hareketleri filmi gerçeklikten uzaklaştırıyor ve stüdyoda çekilmiş gibi bir izlenim bırakıyor. Film daha iyi olabilirdi, ellerinde çok iyi bir malzeme olmasına karşı vasat bir senaryo yazılmış bence.

7 ay önce
yazdı

Kurgu ve hikaye bütünlüğü harika. Mutlaka izleyin.

7 ay önce
yazdı

Glass kötü bir film değil. Yönetmenin en kötü filmi kesinlikle değil. Ancak dahil olduğu üçlemenin en zayıf halkası demek zorunda bırakan, devamı gelmesi olası bir ‘geri adım'….

7 ay önce
yazdı

Öncelikle aşağıda yazıldığı gibi ilk 2 filmi izlemenizi tavsiye ediyorum. Bunu yaptığınızda birbiriyle alakasız gibi duran 2 başarılı film göreceksiniz. İlk filmden (Unbreakable) hatırladığım kadarıyla karakterler hikayenin parçasıyken ikincisinde (Split) film karakterin parçasıydı. Özellikle &quotSplit&quot filminde J.McAvoy''un performansı göz kamaştırıcı (Burada da başarılı). Üçüncüsünde ise 2 hikaye bir biçimde kesişiyor. Aslında 3. filmin de öyküsünü ana hatlarıyla beğendim. Ancak bana göre, bu 2 güzelim hikaye ancak bu kadar hiç edilebilirdi. N.Shyamalan hem senaryoda hem de anlatımda çuvallamış. Karakterleri hapishaneye değil, saçma sapan bir senaryoya (özellikle Mr.Glass) hapsetmiş. Dramlarını anlatmaya yaramayacak (son dakikalar hariç) garip sahneler çekmiş. Süresi uzun olmamasına rağmen ortaya hantal planlar çıkmış ki, onun filmlerinde böyle bir sorun var. İkinci yarı, adım adım hikayenin öldürülüşünü izledim. Film bittiğinde ciddi ciddi üzüldüm. Hikayenin böyle işlenmesine, performanslara üzüldüm. Çok başarılı bir dram-psiko-gerilim olabilirdi. Shyamalan bir hayal kırıklığısın!.. 5.8/10..

7 ay önce
yazdı

split'i ilk anya taylor joy için izlemiştim, sonra unbreakable ve glass ı izledim. hepsi birbirinden güzeldi. fakat çoğumuzun da söylediği gibi split'deki gibi bir performans bu filmde yoktu. yine de fazla güzeldi. hele finalini çok güzel bağlamışlardı, ben çok severek izledim.

7 ay önce
yazdı

Bu filmi izlemeden önce 2000 yapımı “Unbreakable” ve 2016 yapımı “Split” filmini izlemezseniz çok büyük kopukluklar yaşarsınız.Filme gelecek olursak ilk filmin üzerinden tam 19 sene geçmiş ve buna rağmen filmde aşırı saçma kopukluklar yok ama split'teki o efsanevi havayı burda yaşayamadım maalesef 🙁 Filmde verilmeye çalışılan mesajı az çok anladım sayılır ama bütünsel bakarsak bu film benim beklentilerimi karşılamadı oyunculuklar harikaydı ama ne senaryo ne de hikaye benim tatmin etmedi doğrusu.

7 ay önce
yazdı

İlk 2 film izlemeden izlemeyin bence,ayrıca boş vakitte izlenebilir 3 filmde.

7 ay önce
yazdı

Beklediğimden çok daha sağlam olmuş.
Muhakkak ilk 2 filmi izleyin

7 ay önce
yazdı

SONUNDAAAAAA gelmişşşşşşşş teşekkür ederim

7 ay önce
yazdı

Bruce Willis karakteri çok boş öldü.

3 hafta önce
cevapladı

Aynen kanser oldum izlerken. O kadar direniyorsun o kadar güçlüsün ama seni bir kaşık suda boğmalarına engel olamıyorsun. O … çocuğu kadın doktora da ayrı bir kıl oldum.

7 ay önce
yazdı

çok iyi bir film olmuş. seriyi iyi bağlamışlar. bütün kopukluklar sonunda çözülüyor.

7 ay önce
yazdı

Artık filmleri indiremiyor muyuz ?

8 ay önce
yazdı

Bu filmi izlemeden önce, sırasıyla Ölümsüz (2000) ve Parçalanmış (2016) filmlerini izleyin lütfen. Üç ünlü oyuncununda fevkalade gerçekçi rol yapmalarına, senaryonun keskin zeka içeren yapısına, harika kurguya, verilen alt mesajlara, filmin sonuna, ana mesaja bayıldım (10/10) Aksiyon-fantastik öğeler-doğaüstü şeyler olmadığı için uyarayım, bu yönlerden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Shayamalan, kült bir eser kazandırmış film dünyasına bu üçleme ile. Not: Sayın Admin, bu filmin diğer iki film ile bağlantılı olduğunu gösteren *Bağlantılı Filmler* kısmını ekleyebilir misiniz size zahmet ^^''''

8 ay önce
yazdı

İlk filmi izlemeden split ve bunu izledim ve konunun buraya geleceğini hiç anlamadım. Mükemmel bir sondu bence 10 üzerinden 7.4 tabi' ki saçma sahneleri var fakat bence sıradan bir film olmaktan çıkmış.

8 ay önce
yazdı

İyi film… Avengersle yatılıp X-men'le kalkılıyorsa eğer hakkını teslim etmek güç haliyle. Shyamala'ın Unbrekable'ı çekerken-aslında yazıp çekerken aklında bir üçleme yapmak olduğunu sanmıyorum. Ama iy ikotarmış. Aferim…

8 ay önce
yazdı

Unbreakable, Split ve Glass. Admin bu filmleri birbirine bağla bunlar seri sonra millet anlamıyor boş boş konuşuyor

8 ay önce
yazdı

Fabrikada kavga ederken, iki ya da üçüncü kattan camdan atlıyorlar. Bir bakıyorlar polisler kendilerine siper almış ışıkları doğrultmuş. Camdan atlayacaklarını nereden biliyordu polisler, hemde o taraftan. O kısım çok saçma idi.
Oyuncuların genel profiline bakınca çok daha güzel bir film olabilirdi bence. Zira ortalama/ortalamanın altında bir film olmuş. 6,2/10

3 hafta önce
cevapladı

Spoiler olarak işaretleme özelliğini kullanmayı bilmeyenler yorum yapmasın gözünüzü seveyim.

7 ay önce
cevapladı

Onlar polis değil. Toplumu yöneten doğa dışı gerçekleşen olayları bızden saklayan emperyalist örneğiyiyle adlandıracak olursam özel güçler. Filmin sonu zaten onlardan bahsediyor.

8 ay önce
cevapladı

Çıkış kapısının orda ki camdan düştüler yani polislerde o kapı konuşlanmışlar olsa gerek

8 ay önce
yazdı

Bildiğimiz süper kahraman filmlerinden çok farklı değişik bir senaryo,kurgu oyunculuklar çok kaliteliydi aldığı puan az bile bence mutlaka izleyin.

8 ay önce
yazdı

Nusret göndermesi var

8 ay önce
yazdı

Bağlantı çok güzel,kurgu harika. yalnız benim için buruk bitti çünkü bu üç karakter özellikle kavin yani the beast bence ölmemeliydi. ama uzarsa da tadında bitmezdi.
EFSANE ÖZETLE.

3 hafta önce
cevapladı

Kötü karakterin yaşamasını istediğine göre içinde bir kötülük barındırıyorsun? Bana kalsa Dunn ölmemeliydi. Hatta o pislik kadın doktor ölmeliydi. Ha bir de o amca kesin ölmeliydi.

8 ay önce
yazdı

2000 yılında ki filmi izlemedim onla uğraşmak istemiyorum split izlemiştim umarım ilk filmi izlememenin bi sıkıntısını çekmem

7 ay önce
cevapladı

sandalyede kı adamı tanımadıgın ıcın az çok ıpın ucu kaçık ızledın bence ılk fılmı de ızle.

8 ay önce
yazdı

Harika ötesi bir oyunculuk ama film hakkında ağır olduğunu söylemeden geçemeyeceğim

8 ay önce
yazdı

bu seri böyle mi bitecekti, ilk filmi izlediğimde 7 yaşında falandım keşke yıllar sonra geri dönerken finalde ne yaparızda bu serinin hakkını veririz diye daha çok düşünselerdi çünkü tüm bu harika oyunculuklar ve fikir bir finalle böyle mi yerler bir edilir diyorum. onun dışında çok başarılı tabiki mcavoy,willis,jackson harika oyunculuklarıyla göz dolduruyor … bence bunu dizi yapsınlar jfnvjkfdnjkbdf.

8 ay önce
yazdı

Şaşırtıcı bir finale bağlamaya çalışmışlar ama malesef sadece şaşırtma kısmını başarabilmişler mantıklı bir final kısmını unutmuşlar herhalde montaj ve özel efekt kalitesinin bu kadar yüksek olduğu bir zamanda internete saçma sapan iki video düştü diye kimse bunların gerçek olduğuna inanmaz. Bu mudur yani süper zeka kötü adamımızın son ve şaheser planı. Bence film güzel ilerledi sonu hariç beklentimin üzerindeydi ama o son herşeyi berbat etti. 5/10

8 ay önce
yazdı

Unbreakable sonra Split ve şimdi de Glass. Mükemmel bir seri olduğunu düşünüyorum. Özellikle James McAvoy'un oynadığı farklı karakterler kolay bir şey değil. Harika bir oyunculuk sergilemiş. Tüm seriyi izlemenizi öneriyorum.

8 ay önce
yazdı

Split çok başarılıydı bu filmi beğenmedim beklentimi hiç karşılamadı belki yönetmenle alakalı ama senaryo da iyi değildi . Split biterken Bruce Willisin o ekranda göründüğü son sahne heyecanlandırmıştı beni ama bu daha çok tanıtım filmi ilk bölüm gibi olmuş .. Ama size şunu söyleyeyim Mcavoy sen nasıl bir kralsın ya seni izlemek çok çok çok keyifli muhteşem bir oyuncusun. Karakterleri canlandırdığında ağzım açık izliyorum

8 ay önce
cevapladı

Ölümsüz filmini izlemediysen öyle gelir zaten.

8 ay önce
yazdı

Ölümsüz ve Parçalanmışa çok güzel bağlamışlar izleyin izlettirin.

8 ay önce
yazdı

GÜZEL FİLM. JAMES MC AVOY PERFORMANSI TAKDİRE ŞAYAN..

8 ay önce
yazdı

Filmi sinemada severek izledim. İnternette de aynı şekilde. Tavsiyem, filmi sadece izlemeniz değil, filmdeki sembolleri ve göndermeleri anlamaya çalışarak izlemeniz olacaktır. Bu şekilde film hem daha tadında olur hem de verilen mesajı tümüyle kavramış olursunuz. İyi seyirler.

8 ay önce
yazdı

beklentinin yüksek tutulan bir film..devam filmi gelmezse yazık olur…

8 ay önce
yazdı

Bruce' un oğlu aynı zamanda The Sixth Sense de oynarken ki oğlu olan Haley Joel Osment' a benzemiyor mu ? Yönetmen özellikle mi seçmiş eğer öyleyle iyi literatür taraması yapmış.

8 ay önce
cevapladı

Yok o değil bende öyle sanmıştım. Unbreakable filmindeki çocuk bu.

8 ay önce
yazdı

Serinin ilk iki filimini izlemeden bu filmi izlerseniz vasat dersiniz. Çünkü ne olaylardan ne karakterlerden bilginiz vardır. Yönetmen seriyi çok güzel bağlamış. Sernaryo, oyunculuk(Bruce willis hariç yaşlı kurt modu güzel fakat buraya kadarmış dedirtti, senaryo gereği olması gerekiyordu yapcek birşey yok) kamera, ses çok güzeldi. Yönetmen ekibiyle bu bağlamda ileride daha güzel yapıtlarda ortaya koyabilir güzel bir kapı açmış oldu. İyi seyirler.

8 ay önce
cevapladı

@Sakaryalı, unbreakable ve split

8 ay önce
cevapladı

serinin ilk filmi veya filmlerinin adını yazarmısın bana ?

8 ay önce
cevapladı

@Sennacherib, 2000 yapımı “Ölümsüz” ve 2016 yapımı “Parçalanmış”

8 ay önce
cevapladı

İlk iki filmin isimleri nedir? Bilgi verirsen sevinirim.

8 ay önce
yazdı

As bayrakları as Nusret hollywood'a adım atmış 😀

8 ay önce
yazdı

bu kadar güzel filmleri ard arda önerilere koyunca heyecanlanıyorum yapmayın 😀

8 ay önce
yazdı

sinema çekimleri sarmıyor adam öksürüyor tıksırıyor gıcırtı yapıyor herşeyi duyuyoruz

8 ay önce
cevapladı

@FilmGurmesi20, köylüm sen adamı yanlış anladın 🙂

8 ay önce
cevapladı

Sinemayı sinema yapan doğallığı değil midir sence dostum?

8 ay önce
yazdı

Film fena değil izlenebilir yorumlarda ilk iki filmden bahsedilmiş parçalanmış filmini izledim bundan önce ama diğer film hangisi bilmiyorum bilen biri yazabilir mi?

8 ay önce
cevapladı

Unbreakable. Onu izlerseniz bu filmi daha iyi anlarsınız

8 ay önce
cevapladı

Ölümsüz – Unbreakable

8 ay önce
yazdı

Yaa lütfen türkçe dublajının düzgün olanı yok mu? mesela filmin başında konuştuğu yerler ingilizce geri kalan yerleri türkçe, ben bunun sinemasına gittiğimde mesela heryeri türkçeydi çok güzeldi.tabi zorlama yok ama her yeri türkçe olsa daha güzel olur şöyle sinema kaydı olsa türkçe dublaj, mükemmel olurdu ya bulabilirseniz koyun adminler ya da admin bu sitenin kaç yöneticisi var tabi onu bilmediğim için öyle dedim iyi günler sevgiler harika bir site

8 ay önce
yazdı

güzeeeel

8 ay önce
yazdı

imax'te 40 lira verdiğim filmdir. bu açıdan bakılınca değmez.

7 ay önce
cevapladı

Bilim Kurgu – Fantastik veya savaş filmleri İmax de efsanedir .

8 ay önce
cevapladı

tavsiyem imax'e efekt olan filmlere git marvel filmleri gibi.

8 ay önce
yazdı

tek teklime ile harikaydi bayadir bekliyodum buraya dusmesini kadro oyunculuk konu senaryo harikaydi sinemasina gitseydim keske

8 ay önce
yazdı

Bu filmin iki mesajı var. Biri gizli, diğeri açık. Karakterlerin herbirinin üstün yetenekleri var. Kişilik bozuklukları yaşıyorlar. Filmin sonunda yakınları gizli kamera kayıtlarını kamuoyuyla paylaşarak onlara inançlarını pekiştiriyorlar. Bileklerindeki yonca dövmesiyle kendini ele veren gizli bir oluşum da bu kişileri kontrol altında tutuyor, olası kaos ve otoriteye tepkiyi önlüyor. Dünya kaynaklarının önemli bölümünü yöneten, ele geçirmiş sermaye gücü sinema/film yapımcılık sektörünü de elinde tutuyor ve yönlendiriyor. Tüm araçlarını çok iyi kullanarak toplumların psikolojisine, insanların bilinçaltına çaresizlik ve teslimiyet psikolojisini gayet iyi yerleştiriyorlar. Herkese iyi seyirler.

8 ay önce
yazdı

Beklentinin altında olmasına rağmen başları yavaş ama sonlarda iyiydi bence dewamı gelırse nasıl bışey olur merak edıyorum cidden güzeldi

8 ay önce
yazdı

indir butonu bekliyoruz admin.

8 ay önce
cevapladı

Video üzerinde alternatifleri gezseniz göreceksiniz 🙂 Hep armut piş ağzıma düş az bakının yav 😛

8 ay önce
yazdı

Serinin en iyisi mi tartışılır lakin bence güzel bir final olmuş. Bazı sahneler aşırı durgun bazıları ise biraz uzatılmış ama verilmek istenen mesajı alıyorsunuz diyebilirim. Oyunculuklar çok başarılı, 6.8 puanım

8 ay önce
yazdı

İlk 2 filme göre çok ama çok vasat maalesef .kadro ya da seriye de yazık etmişler.

8 ay önce
yazdı

admin bekliyoruz orjinal sesi böyle anlamıyorumda

8 ay önce
yazdı

Splitten sonra herkes gibi benim de beklentilerim çok yüksekti Casey nin bu kadar arka planda tutulması filmde eksik biseyler olduğunu çok net vurgulamış ve bir şeyler olacak diye beklerken bu filmden bende geriye kalan Kevin''ın ölümünün verdiği üzüntü 😐 Doktor çok soğuk geldi hiç isinamadim çok donuk bir karakter olmuş fazla donuk filmde tek hoşuma giden belki de James McAvoy un oyunculuğu canlandırdığı karakterlerdi Kevin ve Casey e daha fazla sahne ayrılmasını isterdim. Dunn karakteri de öyle çok silik kalmış sahnesi yok denecek kadar az çok büyük bi hevesle beklemistim glass i

8 ay önce
cevapladı

spoiler butonu diye birşey var mağara adamı.

8 ay önce
yazdı

9.0 verdim serinin en kalitesi.filmden keyif almak istiyorsaniz1. ve 2. mutlaka izleyin,3. ye oyle baslayin

8 ay önce
yazdı

Admin bu filmleri birbirine bağla seri filmlerde yaptığın gibi millet ilk 2 filmi izlemeyince bundan birşey anlamıyor sonra boş boş konuşuyor

8 ay önce
cevapladı

Valla ben izlemedim hangisi hanginin devamı söyleyin ona göre bağlarız 🙂 ben sadece size film hazırlıyorum izlemeye vakit yok izlersem siz izleyemezsiniz 😀

Unbreakable ve özellikle Split'i çok beğenmiştim. James McAvoy gerçekten takdiri hak ediyor. İlk Trailer'ı verildiğinden beri bekliyordum siteye gelmesini, izlemek şimdi nasip oldu.İlk iki filmi izleyen biri burada bir eksiklik olduğunu hemen anlıyor. Konu gelişimini uzun tutuyorlar fakat istenen yönde ilerlendiğini söyleyemem. Finalde vermek istediği mesajı yansıtabilmek için ara sahnelerde ani karakter değişimleri yaşanıyor, her karakterin gelişimini önceki filmlerde gördüğümüz için tatmin etmiyor bizi tabi ki bu sahneler. Twist'ler konusuna gelirsek, beni tatmin eden ve heyecanlandıran bir tane vardı. Filmi izleyen biri hangisi olduğunu zorlanmadan tahmin edecektir eminim. 6.5/10

8 ay önce
yazdı

Bi şekilde devam etmeli, James McAvoy tek başına 8.0

8 ay önce
yazdı

neden indiremiyorum?

8 ay önce
cevapladı

video üzerinden alternatiflere bakmayı deneyin.

8 ay önce
yazdı

Devam filmlerinde hep sorun vardır ama bu başka resim kurgu hepsi o kadar güzel giydirilmiş ki filme sinema işte bu diyorsunuz. Oyunculuklar Bruce willis dışında çok ama çok başka noktada . James Mcavoy çok ayrı bir ayrıntı yakın planlarda ki detaylar mimikler ses değişimleri harika. Sinematografik gözle bakanlar için harika bir karışım hem sanat hem gişe.. 8.0

8 ay önce
yazdı

Film beklentilerimin çok ama çok altında kaldı çok ucuz olmuş iyikide sinemaya gitmemişim dedim 6/10

8 ay önce
yazdı

admin line dublaj koymasaydın keşke bu siteyi yıllardır tercih etmemizin sebeplerinden birtanesi kalitesi yani sinema çekimi görüntü yada ses koymaması iyi dublaj çıkıncaya kadar koyma ,altyazı olsun derim.

8 ay önce
cevapladı

@s.j.oral, Usta filmin dublaj sesi 3 ay sonra gelse 3 ay içinde diğer siteler ülkeye izletecek adam belki kullanıcı çekiyor sitesine o açıdan bakmak lazım. Sonuçta bedava hizmet reklamada boğmuyo bizleri. Bence sıkıntı yok görüntü 1080p zaten sadece ses sinema çekimi o yüzden problem yok, bırak adam hit yapsın sitesin ya okadar emek ediyolar.

8 ay önce
cevapladı

@AdminDiego, tamamdır dostum takipçinim

8 ay önce
cevapladı

@KrobXy, amcacım kalitesine laf yok diyorsun,kalite bir bütündür sinema çekimi vermemleride bunun içindeydi.Örneğin bi site var sadece altyazı ve iyi puanı olan film koyuyor sitesine buda bir kalite çizgidir,kimi ise sinemamış çekim puan yerlerdemiş farketmiyor çöpe döndrüyor siteyi ,bu site ise görüntü ve ses iyi olmadıkça asla film koymaması vede seçerek film koymasından bir fark kalite yaratmıştı.Sizede iyi günler…

8 ay önce
cevapladı

@s.j.oral, Hiç merak etme çok daha güzellikler yapacağım mobil uygulamamız dahi olacak sadece sabır lazım, 15 gün sonra bi yenilik gelecek göreceksiniz zaten 🙂 Ama sadece şu sözüme güvenin gelen mailleri görsen şu filmin line sesi var piyasada sizde ekleyin diye inan ondan ekledim bugüne kadar hiç yapmadık ama ilk defa buakdar talep oldu ve efsane izleniyor bende şaşkınım demekki hayranları çok 🙂 ben 6 kanal sesçiyim mesela 🙂

8 ay önce
cevapladı

Sırf size cevap yazmak için üye oldum. 1 Senedir bu sitede film izliyorum, hep diyordum kalitelerine laf yok ama neden sinema çekimleri verilmiyor. Diğer film siteleri veriyor onlardanda büyük kaliteli siteler var. Bende sinemaya gideceğime buradan izliyorum çok ta güzel olmuş. İsteyen altyazı ister isteyen sinema çekimi ses izler dostum kimse adına konuşma bence sana zorla izletmiyolar baktın dublaj ses beğenmedin orjinali bekle izleyecen insanların hakkına girme durumun yok.. İyi günler.

8 ay önce
cevapladı

@AdminDiego, Peki üstüne gelmeyim fazla yoğunsun 🙂 umarım farklı ulan site sıradanlaşmaz…Kolay gelsin.

8 ay önce
cevapladı

Hacı ben altyazı sevmiyorum mesela sinema çekimide olsa dublaj izliyorum. Bence güzel bişey adamda haklı bedavadan film izliyoruz adam hizmet ediyo. Bak dieğr büyük film siteleri bile line ses koyuyor adam iyisini yapmış kimseden farkı yok, ben şahsen memnunum bu tür yapımlar gelsin sesin line olması bişeyi değiştirmez. İzleyecek adam izler adminin dediği gibi kimseyi zorla izletmiyolar. Orjinali gelince izle yani sen istemiyosun diye izleyecek insanlardamı izlemesin bencil olmayalım. Biz memnunuz keşke her filmin böyle vizyondayken gelse sesleri harika olur.

8 ay önce
cevapladı

@s.j.oral, Hocam inan gerçek film sever olup olmamasına bakılmıyor. Filmi 20k insan izlemiş hiçkimsede bize demedi Line ses neden koydunuz diye. Anasayfaya almaya gerek yok güncelleme olunca yukarı bildiririz orjinal ses geldi diye. Uzatacak bir durum yok talep geldi talebi değerlendirdik isteyen izler isteyen orjinali bekler, hangi bi üyenin isteklerine cevap verelim. Benide düşünün tek başıma tonla iş yapıyorum yüzlerce film patlıyor hergün güncelle sizlere cevap yaz benide anlayın lütfen. Line ses talep gelirse ekleyeceğin isteyen izler istemeyen izlemez bukadar.

8 ay önce
cevapladı

@AdminDiego, diğer film sitelerinden ayıran özelliği kalitesi ve seçerek koyduğu filmlerdi.sitedeki çoğunlukta benim gibi düşünüyordur oyüzden hep tercihimiz bu site oldu.Bu filmi örnek al line koydun dubalaj geldi diye ilk sayfaya koydun ok sonra orjınal iyi dublaj geldi dyelım 10 gün sonra ,tekrarmı ilk sayfaya koyucaksın bence gereksiz bi döngü.Line izleyen izleyici gerçek film sever değildir.

8 ay önce
cevapladı

Hocam yüzlerce mail geliyor şimdi herkesin isteklerine cevap vereiyoruz sonuçta 50 kişi line izlemek isterken 50 kişi ben izlemem diyor, orjinal ses gelince izlersiniz ne diyebilirim yani hangi birinize yaranalım 🙂 İçeriği ekliyorum isteyen izlesin, ben hizmeti vermek durumundayım izleyip izlememek kullanıcının elinde.

8 ay önce
yazdı

İnsanlar yapmış,izliyoruz,bi emek harcanmış, oyuncu kadrosu yenilmezler gibi, her zaman iyiler kazanmaz 🙂

8 ay önce
yazdı

Arkadaşlar bu seri yeni bir marvel yeni bir süper kahramanlık filmlerinin doğuşu

canavarın serbest bıraktığı kızın bahsettiği çizgi roman gibi ilk süper kahraman uçmayı bile bilmiyordu yani bunlar daha başlangıç diğer 2 seride gerçekten merak etmiştim bunlar gerçekten süper kahraman mı yoksa bilinçaltında oluşan piskolojileri bozuk insanlarmı diye ve gördük ki senarist 3 filmi mükemmel bağladı ve yen marvel hayırlı olsun

8 ay önce
cevapladı

@iskooo, ilk film unbreakable ikinci film split üçüncü film glass

8 ay önce
cevapladı

3 film derken ilk film split ikinci filmde glass değil mi ? benim üçüncü filmden haberim yok söylersen sevinirim

8 ay önce
yazdı

Süper.

8 ay önce
yazdı

Süper.

8 ay önce
yazdı

Sonunu yine haşhaşçılere bağladılar!! Ilk fılme göre vasat kalmış lakin böyle olması gerekiyormuş..Gayet başarılı izlenir.

Herkes gibi bende Kevin'in ölmesine üzüldüm:)

8 ay önce
yazdı

Sesi kısarsanız rahat uyunabiliyor

8 ay önce
yazdı

İlk filmi de berbattı bu ondan da beter… Uzak durun,

8 ay önce
cevapladı

İlk film neden berbattı ? Bu neden ondan da beter ? Neden uzak dursun millet ? Tamamen boş bir yorum, az ötede yapın şu boşluğunuzu.

8 ay önce
yazdı

Film çok güzeldi . Ama sonu beklediğim gibi olmadı.

8 ay önce
yazdı

vakit kaybı… oyunculuk yeteneği tek başına belirleyici olmuyor. verdiği mesaj mavi balina oyunu gibi olmadığınız bir hayale kapılmanızı istiyor…

8 ay önce
yazdı

James McAvoy harbi deli oynamış yine “BEAST” karakterini, kadro zaten şampiyonlar ligi.
Anya Taylor ve Sarah Paulson hastası olduğum iki oyuncu zaten.
İzlenir 7,8

8 ay önce
yazdı

ilk filmi süperdi ikinci filmi iyidi ama bu olmamış bence, yinede kendini izlettiriyor.

8 ay önce
yazdı

Beklentileri yüksek tutmadan, keyifli vakit geçirmelik.

8 ay önce
yazdı

sağlam bir seri güzel bir yapım olmuş oyunculuk harika iyi seyirler.

8 ay önce
yazdı

bi şey sölicem neden silahla vuruldumu ölmüyormuş yada nasıl duvara tırmanıyormuş yorum yapıyorlar …o zaman şöle diyelim aaa star wars gemiler uzayda ama biz daha uzayda yolculuk yapamıyoz kii.lightsaber aslında floresan ışık….lütfen böle saçma sapan eleştiri yapanlar önce burdan üyeliğini silsinler.. filmdeki oyunculuk harika ve serisin üstüne tam uyarlamışlar ..S.L.jakson ne oynamışsın ve tabikide diğerleride kesinlikle arşivlik…8.5 hakediyor kendi tarzında

8 ay önce
yazdı

seriyi komple izleyip bu 3. filme kötü diyenler heralde buraya girip yorum yazmamızı istiyorlar :))) yoksa tv8 açıp dizi izlesinler arkadaş

8 ay önce
cevapladı

Herkesin seninle aynı fikirde olması gerekmiyor. Saldırgan davranmana gerek yok. Hemen o bunu izlesin şu bunu izlesin aşağılamaya calismak? En asagilik psikoloji buna ihtiyac duyandir.

8 ay önce
yazdı

Split'ten sonra filmin daha değişik şekilde ilerlemesini bekliyordum.

Konunun çizgi romanlara ve süper kahramanlara bağlanması bana saçma geldi. Split daha psikolojik bir filmdi, onu beğenmiştim.

8 ay önce
yazdı

kadro güzel ama film çok boş …diğer 2 filmi de daha önce izlemiştim puanım 5/10 bu filme hiçbir sey yok konu olarak

8 ay önce
yazdı

Finali efsaneydi diyecek kelime yok.

8 ay önce
cevapladı

Aynen kardeş

8 ay önce
yazdı

öncelikle film aksiyon filmi değil. eğer bol konuşmalı, durağan ve yavaş ilerleyen filmlerden hoşlanmıyorsanız filmi boşuna izleyip de kötü diye yorum yapmayın. filmin sevmediğiniz türde olması onun kötü olduğu anlamına gelmez.
film yavaş ilerlese de bayağı iyiydi.
james mcavoy gösterdiği performansla ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu göstermiş yine. her bir karaktere girdiğinde ben de onunla birlikte değiştim sanki 🙂 caseyi oynayan oyuncu çok donuktu. samuel l jackson

hep anlıyorsun ilaçları almadığını, bişeyler planladığını ama o kadar iyi oynuyor ki yok canım daha neler diyorsun
bruce willis galiba yaşlandığından oynadığı sahneler beni heyecanlandırmadı.

8 ay önce
yazdı

Buda serinin diğer filmleri gibi harika..

8 ay önce
yazdı

Şu film kıtlığında kötü yorum yapma hakkınızın olmadığını düşünüyorum böyle filmleri nadir buluyoruz artık emeğe saygı.

8 ay önce
yazdı

filmi merakla bekliyordum. haliyle beklenti büyük olunca sonuç tam bir hayal kırıklığı. konu biraz saçma olmuş bence, arada güzel sahneler olsa da genel olarak sıkıcı, final kötü, uykum geldi yavv

8 ay önce
yazdı

Bir çok kişinin dediği gibi filmden önce 2 filmi izlemeniz gerekli. Bu filmde ise başka bir evreni kapılarını aralayan bir geçir filmiydi. Yeni süper kahraman filmi!

8 ay önce
yazdı

Sanki biraz silik geçti. Güzeldi

8 ay önce
yazdı

2 saat ha birşeyler olacak diye bekledim ama bir b.k olmadı. bence ilk iki filme göre tamamen zaman kaybı emek için teşekkürler.

8 ay önce
yazdı

Beğenmeyen arkadaşların yorumunu okuyunca ilk 2 filmi izlemediklerini düşündüm ama ilk iki filmi izlememe rağmen olmamış be beklentim harbiden büyüktü… yinede ilk 2 filmin hatrına izlenir bi bakın derim

8 ay önce
yazdı

Bu filmi net bir şekilde anlayabilmeniz için; Unbreakable (2000) ve Split (2016) filmlerini izlemeniz gerek. Aksi halde hoşunuza gitmeyecektir. Sırasıyla izlediğinizde filmin tadından geçilmiyor. 🙂 İyi seyirler.

8 ay önce
yazdı

Split bayağı iyiydi. Haliyle Glass için beklentilerimiz yüksekti ve maalesef beklentilerimizi karşılayamadı 🙁

8 ay önce
yazdı

tabi kadro müthiş olunca beklenti everest oluyor ama film beklendiği kadar hareketli değil.

8 ay önce
yazdı

Beklediğim kadar iyi değildi doğrusu ama yine de kendini izlettirmeyi başardı. Zaten öyle bir oyuncu kadrosu var ki sadece onlar bile yetiyor. Özellikle James McAvoy yine harikaydı.
Admin bence bu filmi üçlemenin son filmi olarak eklemelisin. İlk iki filmi izlemeyen adam direkt bunu izlerse hiçbir şey anlamaz filmden ki şekil a aşağıda erdem-ch isimli kullanıcı gibi. Teşekkürler.

8 ay önce
yazdı

Filmi indiremiyorum en iyi en mükemmel site burasıydı ama nasıl 😢😢

8 ay önce
cevapladı

rapidvideo ve uptobox alternatifleri aktif indirme kontrol ettim bi hata yok.

8 ay önce
yazdı

Ya beter olun şimdi oturmuş kafamı dövüyorum nasıl oldu da iki saatimi ayırdım bu flime . Ya nalet olsun içimdeki bu film sevgisine.bu arada izlemeyenler kesinlikle izlemesin yoksa çooook pişman olurlar

8 ay önce
yazdı

Devam filmi he 🙂 onceki seriler guzeldi parçalanmiş heleki 🙂 bi izleyim bakalım nasılmış bu. Admin saolasın bu film için.

8 ay önce
yazdı

fiyasko.2 saatlik filmi tamamen sonundaki 5dk ya kurmuşlar.eleman hala 6.histen aldığı övgülere doyamamış ki kendince yine zekilik fln yapmaya çalışmışta bu sefer tutturamamış.ilk 60 dk zaten bomboş,hiçbirşey yok. izleyeceklere tavsiyem 60. dk dan başlasınlar en azından giden zamanlarına sinir olmazlar.2-3 dklık aksiyon sahnelerine emek-efekt-para harcamamak içinde el kamerasıyla zooma geçip izleyiciyi kandırmayı tercih etmişler.eh başarılı oldukları kişiler mutlaka çıkacaktır:)bu kadar yiyen varken neden yapmasınlar ki 🙂

8 ay önce
yazdı

Merhaba Admin, GoID player bende çok iyi bir izlenim bıraktı. Otomatik seçeneği olması çok iyi, hız düştüğünde donma olmuyor. Film ilk başladığında otomatikteydi ve yanında 360 yazıyordu, kısa bir süre bekledim kalite düzelsin diye değişiklik olmayınca önce 720'ye sonra da denemek için 1080'e getirdim. Çok ilginç ki, 1080'de hiç donmadan aktı film. Normalde benim bağlantıda 720 üstü film izlemek pek olası değildir aslında. Kendi içinde ayrıca reklam olmaması ve ok tuşlarıyla ileri geri yapılabiliyor olması güzel ama zaten artık standart özellikler herhalde.

8 ay önce
cevapladı

Merhabalar, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Geliştirme aşamasındayız şuanda amacımız tüm sistemi sorunsuz olarak sizlere sunmak. Bu esnada ufak tefek bazı problemler olabilir ama sizlerin anlayışlı düşünceleri ve yorumları sayesinde çabucak herşeyi eksiksiz toparlayacağız 🙂 İlgi ve alakanız için hepinize teşekkür ediyorum bitanesiniz 🙂

8 ay önce
yazdı

İlk iki filmden sonra beklentim baya yüksekti ama yeterli bulamadım filmi. Aksiyon sahneleri artık Bruce Willis abimizin yaşından mıdır bilemem etkisiz geldi. Bazı şeyler de çok yüzeysel geçilmiş gibi bence

Mr glassın ameliyatı sabote etmesi, david dunn”ın zayıf noktasını bulmaları yada örgütün toplantıları gibi

8 ay önce
yazdı

Filmi sinemada izlemiştim ve etkisinden bir hafta çıkamadığını söylemem gerek. Çok sürükleyicici ve benim için bir o kadar da tahmin edilemezdi. Sanırım filmle ilgili tek sorunum devam filmi gelirse -ki ben geleceğine inanıyorum- kadronun değişmesi olacaktır çünkü filmde yer alan her rol ve oynayan kişiler o kadar olmuştu ki( anlatamıyorum.)
Ayrıca filmi izlerken birçok duyguyu bir arada yaratıyor oluşu gerçekten harika – ama bu benim dengesiz ruh halinden de kaynaklanıyor olabilir çünkü filmi izlerken hem ağladım hem güldüm hem endişelendim hem meraklandım vb.
Sonuç kalsak izleyin derim. Izlemek için diğer filmlerinin izlenmesinin çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum.

8 ay önce
yazdı

Gerçekten kalite kokan bir yapım. Müzikler ve ton filme enteresan bir hava katıyor.

8 ay önce
yazdı

Adminn harikasinn ne zamandir bunu bekliyordum sonunda gelmis :)) Rapid Player i cok seviyorum ve ilk kez GolD denedim gayet guzel cok akici :))
Mutlaka Unbreakable ve Split filmlerini izleyin onceden arkadaslar bu da devam filmi :))

8 ay önce
cevapladı

Dahada geliştiriyoruz çok güzel yeniliklerimiz olacak takipte kalın 🙂

8 ay önce
yazdı

son yillarda izledigim puani yüksek ama en berbat film diyebilirim konusunu emin olun anlayamadim . ne aksiyon var nede heyecan sacma sapan bir film . usta oyuncular böyle berbat bi senaryoda nasil oynamis sasirdim .. emegine saglik admin kardesim ..

8 ay önce
cevapladı

@ArHeN, büyük ihtimal buraya gelip de o bilgiyi öğrenemeyecek çünkü yorumunun altına yorum yazılınca bildirim gitme özelliği yok sitede, keşke böyle bir özellik olsaydı bu sitede de.

8 ay önce
cevapladı

Beğendiyseniz ne mutlu bana 🙂

8 ay önce
cevapladı

bu film 3 seriden oluşuyor aslında o filmleri izlersen anlıyabilirsin konuyu

8 ay önce
yazdı

Kadro mükemmel ama daha akıcı olabilirdi, bazı yerleri çok uzatmışlar biraz daha aksiyon katsalar sanırım dahada güzel olabilirdi. Ama sonuçta güzeldi iyi seyirler.

8 ay önce
yazdı

Güzel bir filmdi, boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.Ancak ilk iki seriyi izlediğim için benim beklentimi karşılayamadı.6.5/10

8 ay önce
yazdı

Sitemizi geliştirebilmek adına lütfen yeni GolD player ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

8 ay önce
cevapladı

Ben oynatıcıyı beğendim, sadece rapid tercih ediyordum fakat bu daha kaliteli, internet yavaşlasa da herhangi bir takılma sezmedim ve laptop'ın fişi çıktı takıp pc'yi tekrar açıp siteye girdim film kaldığı yerden oynamaya devam etti oynatıcıda.

8 ay önce
cevapladı

1080p olarak gayet akıcı olarak izledim, gayet başarılı.

8 ay önce
cevapladı

@ArHeN, yorumunuz için çok teşekkürler 🙂 Sitede komple bir yeniliğe geçiyoruz. Bu anlamda tasarımdan tutunda yapıya kadar herşey değişecek kolaylaşacak. Bu bahsettikleriniz yeni sistemde olacak, GoID player dahada geliştiriyoruz, indirme seçenekleriyle ilgilide güzel bir sistem yapacaz az sabır sadece canla başla çalışıyoruz şuanda gece gündüz durmak yok 🙂

8 ay önce
cevapladı

@AdminDiego, Sevgili admin Gold player çok başarılı donma takılma gibi sorunlarla karşılaşmadım. Size bir öneri filmlere arıza bildir butonu koymanız ve seçenekler sunmanız örnek : senkronizasyon sorunu , altyazı sorunu, açılmıyor gibi gibi. böylelikle yorum kısmında film yorumu hariç yorumlar olmaz ve hangi filmlerde problem var anında haberiniz olur.

8 ay önce
cevapladı

@Oceanx, Elbette hepsi olacak çok yakında sürprizlerle geliyoruz 🙂

8 ay önce
cevapladı

site geliştirme adına imdb puanına ek olarak site içi puanlamada ekleyebilirsiniz.

8 ay önce
cevapladı

rapid de internet hızı ne olursa olsun takılmalar donmalar oluyor bakalım gold nasıl

8 ay önce
cevapladı

Başarılı

8 ay önce
cevapladı

çok güzel sorunsuz bir player.sitenizi geliştirme adına çok yardımı dokunucaktır.benim için tercih sebeplerinden biri oldu bile

8 ay önce
cevapladı

selam admin. yazacaktım ki sormuşsun. bu player tamamdır. bir önceki gibi donma takılma hadisesi yok. chrome kapansada kaldığı yerden başlıyor vs. ben tuttum. kolay gelsin!

8 ay önce
yazdı

güzel bir filmi izleyin

8 ay önce
yazdı

Muhteşem bir film Türkçe Dublajı gelsın bir an önce

8 ay önce
cevapladı

Hele yapan olsun hemen yapıştıracam siteye affetmem :))

8 ay önce
yazdı

Bu film icin indirme butonu neden yok

8 ay önce
cevapladı

@Radical Roach, Rapid, uptobox, openload gibi alternatiflerde indirme aktiftir 🙂

8 ay önce
cevapladı

@Administrator, indirme seçeneği gelecek mi admin

8 ay önce
cevapladı

Üye girişi yapınca indirme butonları görünmüyor hocam çok şikayet geliyor diye kapattık onu 🙂

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  6.7/10
 
  129 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019