Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

El ángel (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Melek 1080p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
18 Mart 2019
yazdı

bu filmi olumlu yorumları okuyarak izledim.filmde ilerleme hep durağan ve temposuz.oyunculuklar iyi, hakkını vermişler rolün, özellikle başrol oyuncusu.izlerken hep bir şeyler olacak diye umut ederek izledim, sonra film bitti.filme verilen 7.2 puan hiç ama hiç hak etmediği bir puan.büyük umutlarla oturup izlediğim ama koltuktan hayal kırıklığıyla kalktığım bir film.doğrusunu söylemek gerekirse, kelimenin tam anlamıyla vakit kaybı.bundan sonra yorumlara bakarak film izlemeyeceğim, puanına da bakmayacağım. çünkü ikisi de gerçekleri yansıtmaya biliyor.

13 Mart 2019
yazdı

Film harika.Puanı haketmiş.Carlos iyi oynamış..gaylara da bi selam çakmışlar gişe kaygısından olsa gerek son zamanlarda moda oldu.

13 Mart 2019
yazdı

Film güzel fakat ispanyol sineması falan deyip övülecek tarzda bir film değil bence imdb puanı da izlediğim çoğu güzel filmin puanlarına göre de çok yüksek hikayeyi bu kadar hızlı işlemeleri ayrıntılara yer verilmemesi de filmin eleştirilebilir yönleri diyebilirim iyi seyirler

12 Mart 2019
yazdı

Güzel film..

11 Mart 2019
yazdı

Konusu ne kadar orijinal bilemem, klasik bir katil biyografi filmi derdim eğer bir hollywood filmi olsaydı.Fakat ispanyol sineması yine harika bir iş çıkarmış, izlerseniz farkı görürsünüz.

11 Mart 2019
yazdı

Filmi şimdi izlemeye baslayacagim. Bu tarzlarda film oneri yazarsaniz sevinirim. Slasher psikolojik falan filan.

10 Mart 2019
yazdı

ispanyollar sinemada 1 numara 10/10

10 Mart 2019
yazdı

Güzel, seyredilir bir film, manyak bir karakter. Ama gerçekleri tam yansıtmıyor, çocuk filmde gösterildiğinden çok daha rezil biri aslında. Arkadaşının tecavüz ettiği kızları öldürüyor, bir aileyi katlediyor, beşikteki bebeğe de ateş ediyor ama ıskalıyor gibi. Bunlar çok önemli ve karakteri çok daha net gösteren suçlar. Yönetmen/senaristler seyirciyi, Puch'un çocuksu ve sevimli görünümünün verdiği masumiyet duygusu ile işlediği suçların caniliği arasında ikilemde bırakmak için bu suçları göstermemişler bence. Daha çok adi suç gibi görünen suçları filme almışlar. Eğer yanılmıyorsam, biyografik bir filme hiç yakışmayan tutumlar bunlar; izleyicileri yanlış yönlendirmek ve gerçekleri çıkarlar doğrultusunda değiştirmek. Neyse ben filmi severek izledim ama araştırma yaptıktan sonra da acayip soğudum.

Oyla:
El ángel Kullanıcı Oyu: 7.7 / 10 (6 oy)
Melek - El ángel 720p izle
1080p
  7,2/10
 
  118 Dk.
  Arjantin, İspanya

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019