City Lights (1931)

Şehir Işıkları

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 5 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 hafta önce
yazdı

bu filmden sonra onbinlerce film çekildi son teknolojiler kullanılarak ama İMDBde puanı 8:5 film izlenince neden o kadar yüksek puan aldığı anlaşılıyor.

1 ay önce
yazdı

Tarihi bir başyapıt, efsane usta charlie chaplinin filminin altına eleştiri yazmayı bile düşünmeyin, sizi bulurum, gıdıklayarak idam ederim. iyi seyirler.

5 ay önce
yazdı

günümüz komedi filmlerinin yüzde doksanı mimikleri bile oynatamazken doksan yıllık bu film sürekli güldürmeyi başarabiliyor. ilk başta kemal sunalın dokunmayın şabanıma filminden dolayı bi göz atıyım dedim. şimdi arşivime eklemeyı düşünüyorum. garip filmi de the kid filminden uyarlanmıştı. onu da izliyicem

5 ay önce
yazdı

Kemal Sunal'ın filmi bundan alıntıymış demekki ama orjinallik farklı tabi. Filmde hem kahkaha atıp hemde gözlerim doldu çok eski deyip geçmeyin puanını hakeden bir filim kaçırmayın!!!

5 ay önce
yazdı

mükemmel bir filmi izleyin

3 ay önce
cevapladı

bebce izlemiyor bile

5 ay önce
cevapladı

atticus finch! seni her filmde görüyorum ve hep aynı yorum! hayır bari “filmi” yerine “filmdi” diye düzelt. bi de eskiden not veriyodun şimdi o bile yok.

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.5/10
 
  87 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019