Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Bird Box (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle

1080p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
23 Temmuz 2019
yazdı

Kafeste duran 3 kuş aynı zamanda kadın ve çocukları temsil ediyor. Aslında kafeste duran kuşlar genel olarak dışarı çıkamayan insanları temsil ediyor.

23 Temmuz 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
sadece dışarıya bakmak insanı nasıl etkileyebiliyor? neden evin içinde olmuyo da pencereden bakınca aktive oluyor bu mikrop? Yazar kendi de bulamamış bir açıklama, yoksa niye seyirciden gizlesin bu bilgiyi yani?

23 Temmuz 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
yaratıkların insanlara halüsinasyon gördüren bir tür virüs olduğunu düşünüyordum başta. Ama öyle olsaydı geldiklerinde kuşlar nasıl haber versindi? O zaman o gelen şeyler cin peri demek ki, toplu olarak adam çarpıyorlar.

26 Haziran 2019
yazdı

Filme korkmak için girip sadece ağladım :)

24 Haziran 2019
yazdı

Filmi gerçekten hiç sıkılmadan izledim, adeta içindeymişim gibi hissettim kesinlikle tavsiye ederim umarım devamını getirirler :)

13 Haziran 2019
yazdı

kitabı çok daha güzel arkadaşlar :)

11 Haziran 2019
yazdı

sen o kadar son düşün bişeyler hayal et -- filmin sonu -- senin ben ''''''' netflix

29 Haziran 2019
cevapladı

Dostum filmi izledin helal olsun ama sonundan bahsetmişsin, spoiler verme.

5 Temmuz 2019
cevapladı

@Spider Touch, kanka filmin sonuyla ilgili spoiler vermedim filminin sonu çok kötü dedim

4 Haziran 2019
yazdı

mistik olayı izleyen var mı? Aynısı

3 Haziran 2019
yazdı

izlenebilir.. bana nedense ''Ben Efsaneyim'' filimi andırdı..

26 Mayıs 2019
yazdı

harika filim devami gelir

23 Mayıs 2019
yazdı

Film Harika.. The Walking Dead gibi bir dizi olabilecek güzel bir konusu var. Keşke devamı çekilse. Ayrıca "Sessiz Bir Yer (A Quiet Place)" filminden kat be kat güzel bir film. İMDB puanı daha yukarılarda olmalıydı

21 Mayıs 2019
yazdı

linkler ölü. yenilenmesi gerekiyor.

Adminin Cevabı: GoID çalışıyor oradan izleyebilirsiniz.

28 Nisan 2019
yazdı

İlk izlediğimde ne oluyor dedim ama ilerleyince güzel olmuş...

23 Nisan 2019
yazdı

Gayet iyi bir film izleyebilirsiniz.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Şuna açıklık getirmek için üye oldum;filmde cavarlar belli değil açıklamamış göstermemişler diyorsunuz ancak o yaratıkları gören adamın yaptığı çizimler aracılığıyla ne olduklarını söylediler aslında gizlemek istediğiniz yorumunuz

19 Nisan 2019
yazdı

Film çok güzeldi ve sürükleyiciydi ama sonunu çok merak ettim ve o merakımla kaldım hala intihara sebep olan o görüntü neydi?? Merak ediyorum :(

18 Haziran 2019
cevapladı

bence o toz ve yaprak bulutu virüs

18 Nisan 2019
yazdı

Benim açımdan etkileyiciydi, izledikten sonra izlemekte neden bu kadar geç kaldığımı düşündüm. Filmi izlerken sanki filmin içindeymişim gibi hissettim ve bu his güzeldi, izlemenizi öneririm :)

17 Nisan 2019
yazdı

belirsizliklerin olduğu filmleri sevmem.Gerilim var mı var.Gerilmek için ideal ama konu sıradan ve insanı sinir eden bir durum.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
yaratık mı zombi mi virüs mü bakteri mi azrail mi akgezen mi nedir?

15 Nisan 2019
yazdı

3 yıl önce kitabını okumuştum ve filmi çıkmış netflix yapımı birde. kitabın ismi kafesti ama bird box u görünce o okuduğum kitaptan uyarlama olduğunu biraz geç fark ettim. filmi izlemedim izlemeye de gerek görmüyorum ama sürekli karşıma çıkıp duruyor bu film sinirlerimi bozdu. kitap güzeldi tabi. gerilimliydi.

14 Nisan 2019
yazdı

İndirme linki patlamış.

14 Nisan 2019
yazdı

Başta sıkıcı olduğunu düşünsem de bir grup insanın birlik olup hayatta kalmak için mücadele etmesi beni etkiledi. İnsani duygular gayet iyi işlenmişti. Son ana kadar o gizemli varlıklara mantıksal bir açıklama getirileceğini düşünmüştüm. Film, beklentilerimi tam anlamıyla karşılamasa da korku ve gerilim açısından tatmin ediciydi. Ancak kurgusu zayıftı.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Yani o varlıklar neydi? Kötü ruh mu, şeytan mı, cin mi? Neden daha önce değil de 5 yıl önce ortaya çıkmışlardı, o varlıkları gören insanlar niye intihar ediyordu, neden bütün insanlığı yok etmek istiyorlardı? Ve neden deliler diğerleri gibi onları görünce intihar etmiyordu? Bu soruya akli dengeleri yerinde olmadığı için cevabını versek o zaman ev ev dolaşıp insanların o varlıkları görmesi için uğraşmamaları da gerekirdi. Sonuç olarak bu soruların hepsi havada kaldı.

13 Nisan 2019
yazdı

Farklı bir film olmuş izleyeceklere ve izleyenler için film kafa karıştırmasın. Filmin başını ve sonrasını aynı anda farklı iki sahne açısından izliyorsunuz buda konuya hakimiyetinizi dağıtıyor. Filmde arada çok fazla işlenmeyen olaylar ve 4, 5 yıl sonrası o sırada neler olduğu işlenmiyor çok fazla soru işareti bırakıyor. Bu arada ikinci filme açık kapı bırakarak bitiyor. Filmin ikincisi çıksa izler-miyim? evet izlerim. Bu site takip ettiğim siteler arasında birinci sırada.

8 Nisan 2019
yazdı

muhteşem değil, ama izlenebilir bir gerilim filmi olmuş, zaten yaratıkların, varlıkların gösterilmediği filmler her zaman daha izlenebilir oluyor. bence 6 ve üstü puanı hakediyor. Bir gerilim ya da korku filminde ne zaman ki yaratık görünüyor filmin bütün cazibesi gidiyor çünkü gerçek hayatta öyle bir yaratık yok. Mesela böyle cin peri masallarına inanmayan biri olarak paranormal activity i izlediğimde acayip etkilenmiştim o da müthiş çekilmişti ortada hiç bir varlık olmamasına rağmen. İnsan görmediği şeyden, bilmediği şeyden korkar hesabı. Sanırım cindi, periydi tırsılmasının sebebi de görülmeyen ortada olmayan bir şeyin konu ediliyor oluşu. Oysa bir ayı ya da kurt daha fazla tehlike yaratmasına rağmen göze görünür ve bir tüfekle sorun çözülebilir olduğu için sanırım o kadar korkutmuyor.

8 Nisan 2019
yazdı

Filmin vermek istediği bazı mesajlar da var, belki şöyle okunursa daha çok tat verir, hazcılıktan ve her şeyi merak edip görme arzusundan vaz geçmeliyiz ya da irademize yenilmezsek belki de zihnimizde daha kolay görebiliriz. ana fikirse finalde. Bazen gözleriyle göremeyenler zihinleriyle problemlere daha kolay çözüm üretebilirler.

7 Nisan 2019
yazdı

gayet basarılı çok keyif aldım.

31 Mart 2019
yazdı

2 saatiniz boşa gider, izlemeyin arkadaşlar.

31 Mart 2019
cevapladı

Boş olduğun için normal, çünkü filmlerden hiçbir halt anlamayan birisin...çok biliyosan git recep ivedik izle o zaman...!!

13 Nisan 2019
cevapladı

@beautiful_dreams, Sırf siz filmi beğendiniz diye herkes beğenmek zorunda değil. Bu filmi beğenmeyen iyi film zevkinden yoksundur, recep ivedik''e güler gibi genellemeler yapılamaz. En azından belli bir birikime sahip olduğunu düşünen insanlar bunu yapmamalı bence. Gülünç oluyor çünkü. Filme gelince mükemmel bir film değil ama zaman kaybı da değil. Herkesin farklı fikirleri olabilir. Biraz eleştiriye açık olun.

15 Nisan 2019
cevapladı

@dreamonapril çok haklısın böyle insanları hiç sevmiyorum mutlaka film hakkında olumsuz bir şey söyleyen birinin altına cevaben aynen bu kalitede(!) yorum bırakıyorlar

28 Mart 2019
yazdı

Yorumları okudum ama optimist olduğum için iyileri baz alıp izledim. fakat çok film izleyen birisiyseniz vasat diyenlere katılacağınız bir gerçek..

24 Mart 2019
yazdı

İsim yapmış oyuncularla çekilmiş ticari, vasat bir film. Oyalanmak için izlenebilir.

26 Mart 2019
cevapladı

Çoğu gerilim filmlerinin aksine şeytansız, dinsiz de içimi ürperten bir filmdi. Bana kalırsa vasat film görmemiş birisi böyle yorum yapar...

31 Mart 2019
cevapladı

@BLoJack, aynen boş yorumlar işte ne yapalım, site boş insanlarla dolu...!!

21 Mart 2019
yazdı

Çoğu şey atlanmış resmen.Film bitince aklımda bir sürü soru işareti kaldı.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
(yaratığın belirli bir şekli neden yok, kaç taneler, nereden geldiler vs)

8 Nisan 2019
cevapladı

Belki de devam filmi düşünüyorlardır.

16 Mart 2019
yazdı

Öyle güzel bir film ki hayran kaldım keşke bitmeseydi dedim sonunda ve sonunda ağladım bir gerilim filmi olabilir fakat öyle güzel diki izlenmesini şiddetle tavsiye ediyorum bu arada filmin güzelliğini kelimelere sığdıramıyorum

16 Mart 2019
yazdı

bilimkurgu filmlerini severim ancak bu film olmamış . vasat bile değil çok kötü . baştan sonuna kadar saçmalıklarla dolu .

10 Mart 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Yaratıklar nereden ve niye geldiler ? Bence bunların cevabı verilmeliydi.

8 Nisan 2019
cevapladı

devam filmi gelebilir ondan sanırım.

9 Mart 2019
yazdı

Bitmesini istemediğim bir filmdi.Kesinlikle izlenmeli

8 Mart 2019
yazdı

uzun zamandır izlerken hiç bir filmde bu kadar gerilmemiştim. tek kelime ile harika bir film!

7 Mart 2019
yazdı

Filmin Sonunu Beğenmeme Rağmen 10 Puanı Hak Ediyor Kesinlikle

7 Mart 2019
yazdı

Sonu basitti ama film kesinlikle sürükleyici ve güzeldi. İzlemenizi tavsiye ediyorum.

3 Mart 2019
yazdı

Mantık hataları çok fazla. Sürekleyici ama tatmin edici değil

3 Mart 2019
yazdı

ben hayatımd böyle harika film daha görmedim izlemenizi tavsiye ediyorum yakın zamanda kitabını alıcam. eğer gerçekten filmi beyendiyseniz kafes i alabilirsiniz. bu filmin kitabındır ben henuz kitabın yarısındayım ve kitap filmden kat kat güzel. kafesi tavsiye ederim.

15 Mart 2019
cevapladı

İki cümle arasındaki 7 farkı bulunuz.

31 Mart 2019
cevapladı

@LeviCoffin, neyin peşindesin?! Neler oluyor?!

2 Mart 2019
yazdı

" Halka " filminin 1. sinden beri beni ürktüğüm başka bir film yoktu. Başarılı bir gerilim - korku. Yin gaari arkadaşlar....

27 Şubat 2019
yazdı

arkadaşlar bu film josh mellerman ın kafes kitabının film halidir.kitabı okudum.filminide izleyecegim şimdi bakalım

22 Şubat 2019
yazdı

Filmin asıl amacı göremeyenlerin kendilerini ne kdr şanslı saydıkları olabilir mi.. Sonucta sesleri bizden daha iyi algılıyorlar. Boyle inanılmaz küresel bir yıkımda dünyanın geri kalan nüfusunun cogu görme engelliler olsaydı acaba görenler daha mı engelli olurdu?..

20 Şubat 2019
yazdı

Kötü yorumlara aldanmayın gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Orphan (Evdeki Düşmanı) severek izlediyseniz bunuda gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.Film ilk 15 dakikasında kurgusuyla sizi içine çekecek 10 üzerimden 8 puan veriyorum

8 Nisan 2019
cevapladı

katılıyorum, vakit kaybı değil. Biraz klişe mevzular var ama anlatmak istediği güzel mesajları olan bir film. benim favorim John Malkowich in oynadığı karakterdi, sanırım biraz kendime benzettim. bana da kötümser derler bense ben kötümser değil gerçekçiyim derim ve genelde tahminlerim doğru çıkınca haklıymışsın derler.

20 Şubat 2019
yazdı

Biraz daha açıklayıcı olsalardı gerilimin bi anlamı kalmazdı yinede sonu daha iyi bitebilirdi. izlemeden geçmeyin

20 Şubat 2019
yazdı

ARKADAŞLAR LÜTFEN AMA LÜTFEN İZLEMEDEN ÖNCE ŞU LANET YORUMU OKUYUN =>=> Arkadaşlar ne saçmaladığınızı anlayamıyorum ya. Gerçekten bazen sizleri ve o "çok bilmiş boş yorumlarınızı" anlamakta zorluk çekiyorum. Birincisi, filmin "A Quiet Place" ile hiçbir hiçbir alakası yok! İkincisi, "A Quiet Place" filmi hayatımda izlediğim en saçma, en boş,en zaman kaybı filmiydi! Hayatımda bu kadar saçma bir film izlememiştim. Baştan sona saçmaydı ne bir olay, ne bir hareket. Gerçekten o filmi büyük beklentiyle izlemiştim. Tam bir hayal kırıklığıydı. Üçüncüsü, "BİRD BOX" filminden bir beklentiyle izlemediğim halde şoka uğradım. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden olabilir. Konusu muhteşem, oyunculukları, filmin gerilmini baştan sona hissetim. Akılda tabii ki birkaç soru işareti bıraktı. Son sahnesi muhteşemdi. Anlamayanlar güzel bitmedi demiş galiba. Neyse lütfen böylesine muhteşem bir filmi yerin dibine sokmayın. BU YÜZDEN KESİNLİKE ÖNERİYORUM BOŞ YORUMLARA KANMAYIN! MUHTEŞEM BİR FİLMDİ...

14 Mart 2019
cevapladı

EASY BRO, EASY :-))

31 Mart 2019
cevapladı

@Safirayna, what the fuck?! Bro, what the fuck?!~

20 Şubat 2019
yazdı

Uzun zamandır bu kadar iyi gerilim filmi izlememiştim. Netflix bazen film konusunda tutturuyor. 2008 yapımı The Happening filmine çok benziyor. Bu filmi seven onu da izlesin ama o film bu film kadar iyi değil.

18 Şubat 2019
yazdı

Sonu daha iyi olabilirmiş ama devam filmi gelecek diye bir söylenti var inşallah doğrudur.

18 Şubat 2019
yazdı

sonunu bağlayamamışlar belki devamı gelir

16 Şubat 2019
yazdı

Sonu tatmin etmedi

12 Şubat 2019
yazdı

hasan karacadağ bunu beğendi

9 Şubat 2019
yazdı

Uzun zamandır bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum. Yalnız kafanız boşken izleyin gerileceğinize garanti verebilirim :)

9 Şubat 2019
yazdı

Fil izlemek için izleyen insanların yorumlarına bakıpta kesinlikle izlememezlik yapmayın ! Gerçek bir film izleyicisiyseniz bu derin anlamlar içeren filmi asla kaçırmayın !! 10/8

20 Şubat 2019
cevapladı

Çok haklisin ya. Sonunda akilli biri çikti. Gerçek bir izleyicisin...İşte filmden anlayanlar belli. Boş yorumlar yapanlara aldırmayın...:)

8 Şubat 2019
yazdı

Puanım 7.0 Filmin ismini çok iyi bulmuşlar, sonunda daha iyi anlıyorsunuz. Filmin tek tatmin etmeyen yönü sonunun yarım gibi bitmesi. Devamı olacağını sanmıyorum. Ama zombi filmlerinden çok daha iyi bir konusu var. Filmde sıkıcılık, bayan bi olay yok. Sürekli farklı şeyler ve zaman geçişleriyle gayet sarıyor.

7 Şubat 2019
yazdı

Imdb puanını sonuna kadar hak eden bir yapım. İzlemeseniz de çok bir şey kaybetmezsiniz. Ama büyük beklentiler ile izlememenizi öneririm, boş zamanlar da izlenilebilir.

5 Şubat 2019
yazdı

Netflix''in filmleri genelde dizileri kadar iyi olmuyo ama bu cidden iyiydi, gerilimi güzel bir filmdi.

5 Şubat 2019
cevapladı

Admin spoiler'lı kısmı neden kaldırdın?

Adminin Cevabı: sen yazmamış olabilir misin ben bir şey yapmadım diye hatırlıyorum

6 Şubat 2019
cevapladı

Hayır ilk defa da olmuyor.Yorum yaptıktan sonra gözüküyo ama onaylandıktan sonra gözükmüyor.

Adminin Cevabı: pek mümkün değil test edebiliriz sen cevap olarak spoilerlı at bakalım nolcak

6 Şubat 2019
cevapladı

Pekala!

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Şu yaratık mı her neyse bir türlü göstermediler çıldırdım resmen

4 Şubat 2019
yazdı

varya tm fılmın ortasında dondu ve orada ayıp bişey oluyordu tuvalete

4 Şubat 2019
yazdı

Izleyin derim.Film efsaneydi ama ele almadığı konular vardı eminim bunu bir sonraki filmde yer vericekler. Yönetmen öyle bir yerde son noktayı koymuş ki en az 2 devam filmi çekilebilir +olarak site çok iyi.devam filmi konusu için yorum atın sizin düşüncelerinizide merak ediyorum.

4 Şubat 2019
yazdı

Bu filmi izleyip beğenen arkadaşlar The Kindergarten Teacher'ı da izleyebilirler. Önerdiğim filmin sonu da en az bu filmdeki kadar hoştu. Filme gelmek gerekirse izlemek asla zaman kaybı değil bence. Merak, heyecan ve gerginlik dolu olduğu için sıkılacak ortam pek oluşmayacaktır. Sonunu beğenmeyenler filmin gidişatı yüzünden klasik bir şey bekliyorlardı belki de. Ancak böyle bir ilerleyişteki filmin bu sonla bitişi filmi daha da çok sevmeme neden oldu. Özetle filmi zombi kategorisinde görür öyle de son bekler, değerlendirirseniz bence yanlış olacaktır. Sondaki verilmek istenen mesajı zombi filmi üzerinden anlatmışlar gibi bir yorum ise bence doğru ve güzel olacaktır.

2 Şubat 2019
yazdı

film bittikten sonra filmin başı ve sonunun olmadığını farkediyorsunuz. Bu olaylar ne için çıktı,nasıl çıktı,kim yönlendiriyor ve şimdi ne olacak sorularının cevabı yok.bana göre hakedeceği puan 10/5,5

2 Şubat 2019
yazdı

Douglas reise ayıp ettiniz :/

4 Şubat 2019
cevapladı

yooo

1 Şubat 2019
yazdı

sıkıcı olabileceğini düşünmüştüm ama yanılmışım baya güzeldi izleyin

31 Ocak 2019
yazdı

Sonu fazlasıyla duygu yüklüydü...

31 Ocak 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
çocukların ismini tom ve olympia vermesi... keşke tom ölmeseydi fav karakterimdi :( neyse güzel bitti sayılır ama devam filmi gelmeli bence çünkü şimdilik güvendeler ama sonsuza kadar süremez ki bu illa ki bir şeyler olacak hiçbir şey bitmedi hala tehlikedeler

31 Ocak 2019
yazdı

sonu tatmin etmeyebilir ama güzel

31 Ocak 2019
yazdı

önyargıyla yaklaşmıştım ama son zamanlarda beni etkileyen ve ender filmlerden. gömül rahatlığıyla 10/10 verebilirim sana <3

28 Ocak 2019
yazdı

Filmde hep merak ettim bakınca insanları ne etkiliyor diye canavar deyil,kimyasal gaz deyil ışıkda yok galiba ama gözlerini açınca hemen etkileniyorlar..Gerilimli dakikalar yaşattı bence devam filmi var bunun arkasında çünkü sonu geleceğini gösterdi inşallah gelecek te..NEYİSE LAFI FAZLA UZATMADAN İZLEMENİZİ KESİNLİK LE ÖNERİYORUM HARİKA BİR PAZAR GÜNÜ FİLMİ İŞTE...

28 Ocak 2019
yazdı
28 Ocak 2019
yazdı

Çok keyifliydi. Bilim kurgu ve gerilim olarak çok güzeldi. İzlememizde önümüze getiren her türlü katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

27 Ocak 2019
yazdı

konusu çok özgün, biraz daha üstünde durulsa unutulmaz kült filmler arasına girerdi

27 Ocak 2019
yazdı

Ben bu tarz filmleri seviyorum eğer sizde seviyorsanız buna benzer 2008 yapımı Happening filmi var onuda izleyin.

26 Ocak 2019
yazdı

Piyasa "Zombi salgını" ile dünyanın mahvolmasını anlatan filmler ile dolu iken böylesine bir film çok ilginç olmuş dışarda bilinmeyen bir yaratık, bakanın psikolojik ve ruh sağlını tamamen çökerten bir gücü var ve bakan kişi hiçbirşeyi düşünmeden direkt olarak intahar ediyor belki de baktığında hayatının anlamsız olduğunu filan çıkartıyordur ve dünyanın bu şekilde mahvolması gerçekten ilginç olmuş. gerçekten şaşırdığım bir sahne var

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
eleman kamera ile baktığında bir şey olmuyucağını düşündü ve yanıldı yaratığı görünce intihar etti o sahne çok etkiliydi cidden
buraya hiçbir mesaj almaya gelmedim ve bu filmin "korku\gerilim" katagorisine konulmasını düşünmüyorum izliyenlerde bu umutla gelirse pişman olucakladır film bana göre güzeldi arkadaşım söyledi izledim tavsiye ederim. Aklımda bir kaç soru var; Bence varlık kişinin yaşadığı tüm kötü anıları toplayarak ve kişinin zihninde abartarak intihar etmesini sağlıyor peki çocuklar? çocukların en fazla ne kadar kötü anısı olabilir ki? bence çocuklara işlememesi gerekiyordu. Peki bu yaratık nasıl dünyaya geldi? nasıl insanları intahar ettiriyor yeni doğum yapmış bir kadın bile intahar ediyor bir insanı yeni doğmuş bebeğinden ayırmak bu kadar zor iken bir bakış nasıl bunları yaptırıyor?

26 Ocak 2019
yazdı

Öncelikle filmi izleyebildiğinize şükredin. Ve bu filme kötü diyenler o görünmeyen yaratıklardan farkınız yok bence. O kadar anlamlı ki sonundaki tabela var ya işte filmin konusu o! yaratıkmış korkuymuş hepsi boş film orda başladı orda bitti..

25 Ocak 2019
yazdı

Selam. Filmin ana temasını kaçıran arkadaşlar filmin kendine has bakış açısını diğer filmlerle kıyaslayarak hata yapmaktadır. Bu nedenle filmin sonunu da anlamsız bulmaktalar. Şu soruların cevabını bir düşünmenizi öneririm. Eğer kendi evinde rahatça yaşayan ama sokağa çıktığınızda üzerinize gelen dünyayı tarif etmek isteyen bir görme özürlü insan olsaydınız nasıl bir dünya tarif ederdiniz? Yada görmeyi isteyen ve bunu başaramayan, bu sebeple kendisiyle barışı kaybeden bir görme özürlünün yaşadığı psikolojik travmayı atlatamayışını nasıl tarif etmeyi isterdiniz? Yaşama tutunmanız için şehrin saldırgan gürültüsünden uzaklaşmak sureti ile belki de gereken tek şey görmek değil, kuşların sesidir. Kim bir görme özürlünün gözünden dünyaya bakmaya çalışmak ister ki? Bu filmde ve anlamsız gelen sonunda bu tema işlenmiş gibi görünüyor. Selamlar ve iyi seyirler

25 Ocak 2019
yazdı

Kitabını okuyup sonradan dayanamayıp merak edip filmini de izlediğim tek eser. Bazıları için anlam ifade etmeyebilir, sıkıldığınız bir film olabilir fakat çok derin mesajlar veriyor aslında. Kuşların mükemmel varlıklar olduğunu tekrar tekrar hatırlamak çok hoş. Bence kesin izleyin. Her eserde olduğu gibi hatalar elbette var, bunları bu kadar büyütmek gereksiz. Açın izleyin derim.

24 Ocak 2019
yazdı

Film harikaydı.''Göz Bandı''ile izleyenler kudursunlar.Kim nedrse desin emek harcanmış.Oyuncular mükemmeldi,ses efektleri mükemmeldi.Sadece sonu biraz mantıksız olmuş.Ve anlamadığım dışarıda dolaşan şeyden bir sürü mü var ? her yere gidebiliyo amk.

23 Ocak 2019
yazdı

Geneliyle güzel bir film ve seyrettiyor.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Fakat sonunu hiç beğenmediğimi söyleyebilirim böyle bir filme böyle bir son yakışmış mı hiç?

23 Ocak 2019
yazdı

kitabını okuduğum için izlesem mi izlemesem mi bilemedim.. bu kitaptan film olanlar genelde kurguyu biraz bozuyor ya.. yine de izleyeceğim netflix'e güveniyorum

23 Ocak 2019
yazdı

İyi film doğrularına sadık kalınarak yapılmış ama fikirsel iddiası desteksiz hatta sadece başlıktan ibaret, O yüzden inandırıcılığı yetersiz. Ortalama bir zombi filmi akışı söz konusu.

22 Ocak 2019
yazdı

Korku olarak idare eder

21 Ocak 2019
yazdı

güzeldi netflıx ilk defa adam akıllı bir yapımı 10/6.6

20 Ocak 2019
yazdı

Gayet güzeldi boş vakitte izlenebilicek bir film.

20 Ocak 2019
yazdı

Hayatımda bu kadar saçma sapan bi korku filmi izlemedim korktuklari ve kactiklari seyim ne oldugu belli bile deyil salakça film olmuş

3 Şubat 2019
cevapladı

''Bilim-kurgu''

19 Ocak 2019
yazdı

akıllarına bir fikir gelmişte sağlam temele oturtamamışlar gibi film güzel ama saçma be hacı :)

19 Ocak 2019
yazdı

çok güzel bir filmdi hafta 2 gün içinde 2 kere izledim filmin başından gidişatı anlayabiliyorsunuz ama izlemek daha başka geliyor ve sonu ağlattı

19 Ocak 2019
yazdı

harika bir film site harika yıllardır değişmeyen tek adresim sizsiniz

19 Ocak 2019
yazdı

baya baya iyi...10/8 puanım.

18 Ocak 2019
yazdı

kitabı kadar güzeldi. beğendim.

18 Ocak 2019
yazdı

Baştan sona merak uyandıran bir film kötü değil. Bilim kurgu mu fantastik mi bilemedim çünkü bunu izleyici ile paylaşmamışlar. Aslında bilim kurgu olacak bir filmmiş ama bir cacık olalamış.

18 Ocak 2019
yazdı

Gülerek okuyorum yorumları vallahi. :) Yahu arkadaş bu filmi sevenler ile sevmeyenler niye birbirine yükleniyor anlamıyorum. Herkesin zevki farklı arkadaş, seninle aynı düşüncede olmadı diye niye saçma sapan eleştiri yaparsın ki yani? Her iki taraf için de söylüyorum. Ben şahsen filmi çok beğendim, heyecanla izledim. Bu da demek değildir ki filmi sevmeyenler haksızlar, benim kafa yapıma uydu, başkalarına uymamış olabilir. Selametle.

18 Ocak 2019
yazdı

körler sağırlar birbirini ağırlar

18 Ocak 2019
yazdı

Arkadaşlar film de göz bandı var diye göz bandı ile izlemeyin . Sonra yoruma vasat ws yazıyorsunuz .

17 Ocak 2019
yazdı

izlenmesi gereken filmler arasında

16 Ocak 2019
yazdı

Film A quite place e benzetilmiş ama bu filmin 2014 te çıkan aynı isimdeki kitabından yapıldığını söyleyeyim.Kitabın ismi Türkçeye kafes olarak çevrilmiş.

16 Ocak 2019
yazdı

Her yerde duyduğum konusunu hikayesını bıldıgım ama sonunda izleme fırsatı bulduğum bu film'in adının neden Kuş Kutusu olduğunu merak ettim hep ancak filmi izledikten sonra bunu anlıyorsunuz tabiki :D. Kötü, zaman vakit kaybı diyen arkadaşlar yol alsın Hızlı Ve Öfkelı 89712 yi bekleyen arkadaşlar BUNLAR o yüzden bu arkadaşların yorumlarına da fikirlerinede pek takmayın

15 Ocak 2019
yazdı

Konusu farklı ve ilgi çekiciydi, özellikle gerilim açısından iyiydi bence. Bu tarz korku ve bilinmeyen/görünmeyen yaratıkları çok izledik. Belki en iyilerinden değil ama meraklandırdı ve sonuna kadar izletti. Sandra Bullock çok beğendim. Netflix'in filmleri içindede en iyilerinden bence. Ama sonu? Olmamış. Genel itibari ile bakıldığında iyi ama eksikleri var. İzlemeye değer de denebilir ama sinefiller kesin olarak tatmin olmayacaktır...

15 Ocak 2019
yazdı

Netflix'in klasik tarzı filme farklı bir hava katmışlar gayet başarılı

15 Ocak 2019
yazdı

Kesinlikle izlememeniz gereken, amerika'nın abartarak sanki muhteşem bir filmmiş gibi dünyaya sattığı, filmden anlamayan insanların harikaydı diye bahsedecekleri ama sonunda beklediklerini bulamayacakları müthiş gereksiz bi film. Beş günde anca izledim, hala kaybettiğim zaman için mumlar yakıp , ağlama seansları düzenliyorum. Gözlerimi keşke Cüneyt arkın'ın filmlerindeki gibi dağlasalardı da bu filmi izlemeseydim. 10/4.5

17 Ocak 2019
cevapladı

Mumlar yakıp aglama seansları yuzunden kaybettigin zaman icinde mumlar yak ve aglama seansları duzenle zamanı cok degerli bir insansın belli

22 Ocak 2019
cevapladı

5 gün vakit harcadın yani beğenmediğin bir film için?? o da iyiymiş laksdlaksnjdnaşlkdns

14 Ocak 2019
yazdı

Filmde bi The Walking Dead havası vardı bayağı aksiyonluydu ama bilimkurgu değil fantastik değil ne olduğu pek belli değil filmin ama yinede oyunculuklarla ve efektlerle film beni hiç sıkmadı neden bilmiyorum netflix filmlerinden beklentim hep düşük olduğundan herhalde

13 Ocak 2019
yazdı

Herkesin bir gün görme engellilere muhtacı olduğunu anlatan,farkındalık yaratan bir film. Aklıma takılan ve neden öyle olduğunu anlamadığım tek şey ise

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Dışarıdaki varlıklar neden evin içine giremiyor?

18 Ocak 2019
cevapladı

Kapılar kapalı ya ondan sanırım . Açık kapıdan girerler muhtemelen . Saten farketiysen kapıyı hemen kapatmaya çalısıyorlar .

12 Ocak 2019
yazdı

Vasatın altında bi film

15 Ocak 2019
cevapladı

Katılıyorum, filmden anlamayan herkes 'in seveceği bir film.

16 Ocak 2019
cevapladı

lıwfhıjwqgoıwqgwqoıwjgkwq filmi ciddiye alıp göz bandı takarak izleyen arkadaş

12 Ocak 2019
yazdı

Yorumun sonu silinmiş. Mantık hatası şu:

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
İstediği yerde belirebilen, akıl oyunları planlayabilen bir varlığın, eve girmesini engelleyen şey ne? Neden kapı açıldığında onlarla beraber içeri sızamıyor?

26 Ocak 2019
cevapladı

adam davet edilmdeği yere girmiyor insanların ölümüne sebep olması saygısız olduğu anlamına gelmiyor demek ki

8 Şubat 2019
cevapladı

İstediği yerde belirdiğini sanmıyorum, çünkü gelmeden önce yaprakların uçuşmasını falan veriyorlar. Ve filmin güzel yanıda diğer canavar filmleri gibi sana saldırıp zorla ele geçirmiyor. Seni etkilemeye ve ikna etmeye çalışıyor. Farklı olması hoş

12 Ocak 2019
yazdı

Netflix'in filmleri de dizileri de acayip abartı... Ama neyse ki bu filmi sevdim

12 Ocak 2019
yazdı

Netflix''in filmlerinde çoğu zaman aynı matematik işliyor: Güzel bir fikir buluyorlar. Bu fikri standart (vasat) senaryo, prodüksiyon ve performanslarla çevirip genele hitap edecek biçimde servis ediyorlar (kurguluyorlar). Yani "yetecek kadar" çekiyorlar. Aslında televizyon filmi yapıyorlar. Işık kullanımından da anlaşılabilir. Peki bu film kötü mü? İzlenmez mi? İzlenir ama vasat. Seyirlik yani. Çok daha iyisini yapabilecekken "total"e oynuyorlar. Bunun dışında, filme gelirsem, başrol oyuncularının arasında uyum yok (S.Bullock ve T.Rhodes)(S.Bullock''un filmin içinde yükselen performansı var). Herhangi bir karaktere yakınlık hissedemiyorsunuz. Çünkü yakın plan çekimleri baştan savma. Düşünün, distopik bir dünya var, her an bir yakınınız intihar edebilir veya siz edebilirsiniz ama hikayenin anlatıcısı bu duyguyu işlemek istemiyor. Baştan sona rutinmiş gibi. Son 20 dakikayı bu açıdan ayırabilirim, filmi de sonunu nasıl bağlayacaklarını merak ettiğimden izledim. Bir de mantık hatası var tabi:

12 Ocak 2019
cevapladı

Benzer bir konuyu başarılı şekilde işleyen "A Quiet Place" filmini tavsiye ederim. 6.4/10..

14 Ocak 2019
cevapladı

@Blackheart, Sorun için teşekkürler. Özellikle bakmasam sorunu göremeyecektim. Cevabıma geleyim iki film de distopik bir dünyada geçiyor. Bahsettiğin gibi yaşamak için kullanılmaması gereken farklı (görmek ve duymak) birer duyu var. Bununla beraber iki filmde de bu durum intihar etmek için de kullanılıyor. Ayrıca, duyuların "sıfırlanması" mümkün olmadığı için mantık hataları var. Diğer filmi hatırlarsan yere kum döküyorlar, ses çıkmasın diye. O kadar hassas bir varlığın dışarıda yürüyen insanların sesini duymama ihtimali yok. Son olarak ikisinde de erkeğin seçimi hikayenin yönünü tayin ediyor. Daha çıkar belki, fakat demek istediğini anladım tabi ki farklı filmler. En başta hikayelerin ele alınışı. Burada yönetmenden ziyade Netflix''in tutumu çok farklı, gidişatı belirleyen Netflix diğerinde başrol aynı zamanda yönetmen, hikayenin psiko-dram tarafını kavramış ve kuvvetlice sunmuş. Umarım cevap yeterli olmuştur... ADMİNE NOT: Daha önce mail de atmıştım. Yoruma cevap geldiğinde uyarı gelse çok iyi olur, aylar sonra gördüğüm yorum var :S

Adminin Cevabı: bildirim gelmediği halde tartışma çıkıyor bir de bildirim gelse vay helimize şaka bir yana vakit olsa yapacaktım 1 kaç sene önce tabloları oluşturmuştum kaldı yapamadık :)

14 Ocak 2019
cevapladı

@Blackheart, olabilir. Filme bu açıdan bakmamıştım. Sonuçta birbirinden farklı filmler olduğu konusunda hemfikiriz. Yorumların için tekrar teşekkürler. Etkileşimin böylesi güzel :)

15 Ocak 2019
cevapladı

Admin, yapabilirsen sadece bizim için değil, site için de iyi olur. Olmaz diyorsan sağlık olsun. Cevabın için de teşekkürler...

12 Ocak 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
herkesin bir gün körlere muhtaç olacağını anlatan bir film, farkındalık yaratıyor.

12 Ocak 2019
yazdı

Sandra Bullock 'u ve John Malkovich 'i özlemişim, konusu ve kurgusu da iyiydi. Bana kalırsa izleyin ;))

12 Ocak 2019
yazdı

Milleti almış bir Netflix antisempatisi. Netflix kötü, Netflix kalitesiz Netflix şöyle Netflix böyle. İzlenebilir, hoş bir film. Vakti bol olanlar izlesin de ne demek. Sanırım bazı türler filmleri vakti az olduğu için izliyor...

12 Ocak 2019
cevapladı

Ayneeen. İzlemeden önce yorumlari okuduğumda dedim izlemesem mi acaba herkes yardirmis çünkü. Ama ben beğendim, sıkıcı da değil. Keyifle izledim. Herkes de eleştirmen olmuş anacım.

11 Ocak 2019
yazdı

Saçma. 720pizle'ye emekleri için teşekkürler.

11 Ocak 2019
yazdı

Konu sessiz bir yer filmine benziyor. Tam daredevilin oynaması gereken film :)

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
sonu çok belirsiz. Yani toplu yasadiklari bir yerden , toplu yaşanan başka yere gittiler.eee orda yiyecek, güvenlik aynı sorunlar. Ayrıca buna sebep olan ne belli değil. Ama izlettiriyor film . vasatiın üstü.

11 Ocak 2019
yazdı

sevgiliyle izlenebilir bir film gayet hoj.

11 Ocak 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
herkes yaratığı görmek istemiş eve aldıkları adamın çizimleri sanırsam o varlık her neyse ona aitti psikolojik bir şey sanırım herkes farklı görüyor hatta kel adamın karısı bakınca annesini görmüştü. Belki insanlarda aşırı suçluluk oluşturacak anılarından bir kişiyi görmelerini sağlayıp o suçtan dolayı ölmesi gerektiğini düşündürüyorlardır belki de başka bir şey çok boş yaptım asıl olaya geliyim neden son kısımda ormanda o varlıklar kuş sesi taklit edip ters yönde günlerce ilerletmedi aileyi
Admin tarafından spoilera alındı.

9 Ocak 2019
yazdı

vasatın biraz üstü vaktin bolluğunda izlenir

9 Ocak 2019
yazdı

Film gayet iyiydi. Bir an küçük kızı gözden çıkardı diye düşünmüştüm ama neyse ki öyle olmadı. Sonunu da güzel bağladılar. 7/10

9 Ocak 2019
yazdı

Hayatım da bir çok kez gerilim filmi izledim ama bu film çok farklı diğer gerilim filmlerinden hiç bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum film gerçekten çok güzel ve imdb puanın daha da fazlasını hak ediyor filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim ama gündüz vakti izlemeyin keyf almazsınız geceleyin izleyin daha güzel olur sizin için

8 Ocak 2019
yazdı

Açıkçası filmi izlerken çok da gerilmedim. Ama büyük ihtimalle bunun en büyük sebeplerinden biri filmi izlediğim ortam. Her ne kadar tahmin edilebilir olduğunu düşünsem de sonu gerçekten hoşuma gitti. Filmi A Quiet Place ı begendigim ve filmi biraz da ona benzettigim icin izledim. Fena degildi, izlenebilir ama bu kategoride -gerilim- ilk tercihlerim arasında yer almaz(daha çok dramdı bence). Söylemeden geçemeyeceğim başrolü oyunculuğu gerçekten iyiydi.

10 Ocak 2019
cevapladı

Başrolün oyunculuğu güzel çünkü kendisi Sandra Bullock ;)

8 Ocak 2019
yazdı

Gayet iyi filmdi.Gerilim çok iyi filme yansıtılmış.Olay kurgusu gayet başarılı bir film.film

7 Ocak 2019
yazdı

Film i beğenenler sessiz bir yeri de izlesin burda göremezsin ama önerdiğim filmdede ses cikaramazsin ;)

7 Ocak 2019
yazdı

Admin bı sorun var bildirim soru şunda bı şeye tiklayamiyoruz ne reddet diyebiliyoruz ne de izin ver bı şeye tiklanamiyor. Öyle önünde kalıyor

Adminin Cevabı: yenile kayboluyor. yine olmuyorsa rapidvideoya üye ol gel tekrar dene.

6 Ocak 2019
yazdı

Filmi çok beğendim. Başından sonuna kadar sizi içinde tutuyor. Filmde bilinmezlikler filme ayrı bir tat vermiş. Bazı şeyleri sizin hayal gücünüze bırakmışlar. Eğer yaratıkları gösterselerdi muhtemelen ben ekrana çıkandan tatmin olmazdım. Bu şekilde göstermemeleri filmin gerilimini bozmamış

6 Ocak 2019
yazdı

film kötü değil arkadaşlar izlenir. netflix yapımlarını genelde seven biriyimdir.sadece bazı konularda daha net olunmasını beklerdim. değişik farklı bir senaryosu var. iyi ve orta arasında.

6 Ocak 2019
yazdı

Lutfen bos yorum yapmayin,izlenebilecek bir film,degisik.

5 Ocak 2019
yazdı

zaman kaybı. boş film. izledim hayattan sıkıldım lan

4 Ocak 2019
yazdı

filmin sonu aslında herşeyi açıklıyor ve bir ders veriyor :)

7 Ocak 2019
cevapladı

Ben anlamadım ne açıklıyor aydinlat bizi

4 Ocak 2019
yazdı

güzeldi ileri almadan izledim :)

6 Ocak 2019
cevapladı

dostum sen sen ol zaten hiçbir filmi ileri alarak izleme.böyle yaparak birçok filmde ki detayı kaçırıp sonrasında ne olduğunu anlamadan güzel filmleri bile sevmeyebilirsin. naçizane ufak bir öneri. başlarında sıkılsan bile bir filmi sonuna kadar izle.

3 Ocak 2019
yazdı

Mistik Olay filminin geliştirilmiş senaryolu hali. O filmi de beğenmiştim bu filmi de beğendim. Özellikle bu filmde ki gerilimin düşmemesi insanı ayrı bir tribe sokuyor. Canımı tek sıkan Mistik Olay 'da gelişen olaya bir isim vermişlerdi. Burada ne olay anlatılıyor ne de gösteriliyor. Bilinmezlik biraz sinir bozucu olmuş ama film "Gerilim" hakkını vermiş. Teşekkürler 720pizle emekçileri.

3 Ocak 2019
yazdı

Başarılı

3 Ocak 2019
yazdı

Normalde bu tarz bilim kurgu filimlerini sevmem ama gerilimini ve yorumların çokluğunun sebebini merak ettiğim için izledim ve pişman olmadım iyiki de izlemişim. Gerilimi hakikaten güzel ve filim boyu sürüyor, yani bazı sahnelerede şahsen gözlerimi kapattığım bile oldu, etkiledi yani ama filmi izledikten sonra puanı 6.3 olup da neden 7 üzeri olmadığı anlaşılıyor ben de fantastik tarafı çok uç olduğu için 7 altı bir puan verirdim. Admin filim için teşekkürler, ellerine sağlık.

8 Ocak 2019
cevapladı

Film bilim kurgu değil.

3 Ocak 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Tom'un 5 yil sonra bile hala kasli olmasi... Hadi abi yaa
Admin tarafından spoilera alındı.

2 Ocak 2019
yazdı

Offf aşırı iyi bir film. Merak asla dinmiyor. Gerilim hep doruklarda! Valla ben çok beğendim yer yer ağlattı beni. Bence düşünmeden izleyin

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
keşke tom ölmeseydi ya orada çok üzüldüm

2 Ocak 2019
yazdı

Efsane film kesinlikle izleyin

2 Ocak 2019
yazdı

Harika bir filmdi mutlaka tavsiye ederim

2 Ocak 2019
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
herkes de intihara sürükleyen şey neymiş gösterselerdi diyor. sanki görseler ha tamam çok mantıklı ben görsem ben de intihar ederdim diyecekler. yav bir şey var intihar etmeleri için tetikliyor insanları. her şeyi bildiniz, gördünüz hayatın bile sırrını çözdünüz de bu kaldı. herkeste bi tatminsizlik. çok bir şey beklemeyincilik. venom izledim daha yeni. onda da aynı yorum. yani bu yorumlar recep ivedik ve cumali ceber gibi filmlerin çekildiği ülkenin vatandaşından çıkıyor. izle geç film işte. distopik kurgu. aksiyon çok olmasa da merak çok yüksekti. sandra bullock reis! kadın hükümet gibi. yani 50 küsür yaşında bir oyuncu fakat hamile kadın rollerinde hala eğreti durmadan izletiyor. postapokaliptik-distopik kıyametli hayatta kalmalı senaryo severleri buraya alalım. bazı yerlerde indirim zamanı avm gezen iki çocuklu ana gibi koştursa da beğendim. iyi seyirler.
Admin tarafından spoilera alındı.

1 Ocak 2019
yazdı

Çok bir şey beklemeyin ama güzeldi.

1 Ocak 2019
yazdı

tek kelime ile harika idi.

1 Ocak 2019
yazdı

Youtuber Baris Özcan'in bir videosundaki tavsiyesi uzerine izledim ve cok cok begendim

31 Aralık 2018
yazdı

Konusu, hikayenin işlenişi, oyunculuklar gayet tatmib ediciydi.. Aklımda bir çok soru işareti bırakmasına rağmen geçerli bir film olduğunu söyleyebilirim

30 Aralık 2018
yazdı

Ben bu filmin kitabını okumuştum çok eskiden,çok güzeldi ve heycan uyandıran özgün bir hikayeydi film izlenmeye değer tarafsız görüşüm başka yorumlara bakmayın tabi her kitap uyarlaması aynı olmuyor kitapta şu yaratıklara fazla detay yok hep gizemini koruyodu ama bu filmde öyle değil yapraklar uçusuyo fısıltılar vs...varlığın gizemini azaltmış kitabını okumak bir başka ama herşey senin tasarımına kalmış kesinlikle okumaya değer alın okuyun pişman olmasınız.

29 Aralık 2018
yazdı

bu filmn kac gündür afisini görüyor ama izlemiyordum dün gece tikladim sandra bullocu görünce dedim sira disidir aynende öyleydi degisik bir konusu var siradan deil cok fazla bütce ile yapilmadigi belli ama genede izlemeye deger diye düsünüyorum . hollywooda benim favorim en iyi kadin oyuncularda birisi Sandra Bullock kadin oynadigi role ilham katiyor .ayni sekilde denzel wassigton ce Hoolywodun en büyügü Client eastwood ..abuk subuk yorum yapanlara bakmayin izleyin pisman olmazsiniz . emegine saglik admin kardesim

29 Aralık 2018
yazdı

a quiet place''in çakması olmuş daha doğrusu olamamış vasat bir film.

30 Aralık 2018
cevapladı

ne boş adamsın sen bu film kafes kitabından uyarlama senin dedediğin film 2018 yapımı film neyinden uyarlanacak az yorumları oku,yorumlarken adam akılı yorumlayın.

3 Ocak 2019
cevapladı

@osg3, Başkasına ne boş adamsın demeden önce bir kendinize baksanız keşke. Kafes kitabı da orijinal bir kitap değil zaten. 1910 yılında Jack London tarafından yazılmış Kızıl Veba kitabıyla çok benzerlikler taşıyor. Yalnızca bu kitap neredeyse 100 yıl sonra yazıldığı için biraz daha güncel o kadar. Yine sebebi bilinmeyen ve insanları deliliğe sürükleyen olaylar, insanlığın ne kadar geliştiğini bilmeyecek bir dünyaya doğmuş çocuklar ve insanların neredeyse ilkel yaşama dönmesi iki kitapta da var. Daha çok bilgi sahibi olduktan sonra fikir sahibi olmanız dileğiyle.

25 Ocak 2019
cevapladı

@luna95, yalnız adamın zaten nicki bos adam buna bu kadar takılıp nefretinizi kusmanız gereksiz olmuş. O mükemmel bilgilerinizi bu üslupla anlatmanın da pek ilgi çekici olduğunu düşünmüyorum. Üslubunu düzeltmen dileğiyle.

8 Şubat 2019
cevapladı

Üslubumun hangi kısmının tam olarak düzeltilmesi gerekli anlayamadım? Herhangi bir hakaret, argo ya da benzeri terbiyesiz bir durum yok ortada. Hatta fazlasıyla kibar şekilde bilgi verdiğimi düşünüyorum. Siz neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz bilgi almaktan onu anlamadım? Cehalet her insanda sonsuzdur ve bilgiler de edinmek içindir. Kaldı ki kitap okumak ve yeri geldiği zaman bu bilgiyi paylaşmak da mükemmel bilgi değil, her insanın yapması gereken bir şeydir.

27 Aralık 2018
yazdı

eveett şimdi illa ki film ve kitap arasında farklılıklar oluyor çünkü kitabın hepsini yapmaya kalksalar 5 saat belki daha fazla sürerdi o yüzden güzel bir filmdi gerilimi iyi yansıtmışlar başroldeki kadının da zaten oyunculuk güzel diğerlerinin de o yüzden direk çık yukarı izle derim :)

27 Aralık 2018
yazdı

bence çok güzeldi keyifle izledim, özellikle kıyamet senaryolarını sevenler kesin izlemeliler

27 Aralık 2018
yazdı

Filmi beğendim kitabını da okumuştum. Bu kadının oyunculuğuna da bayılıyorum

27 Aralık 2018
yazdı

Filmde MGK var ciddiye alamıyorum

7 Ocak 2019
cevapladı

Yorumumu eksiliyenlerin MGK'yin kim olduğunu bildiklerini sanmıyorum

8 Ocak 2019
cevapladı

@Howard The Duck, Bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyerek MGK ne?

13 Ocak 2019
cevapladı

@Blackheart, Sanırım kim demem gerekiyormuş. Ama cevap için teşekkürler.

15 Ocak 2019
cevapladı

Aslında Machine Gun Kelly. 1930''lu yıllarda yaşayan bir gangster Colson da bu ismi kendi mahlası olarak seçiyor

27 Aralık 2018
yazdı

Gerçekten güzel bir filmdi. Konusu çok ilgimi çekti. Tek eksik yanı keşke o varlıkları gösterebilselerdi. Onun dışında hissettirici ve sürükleyici olması bence güzeldi. İzlemenizi tavsiye ediyorum.

27 Aralık 2018
yazdı

Tek solukta izledim ve evet bir sahne var ki ağlattı beni..

26 Aralık 2018
yazdı

Güzeldi

26 Aralık 2018
yazdı

Efsane bir flm düşünmeden izleyin

26 Aralık 2018
yazdı

çok çok güzel film... hemen izleyin

26 Aralık 2018
yazdı

Kimse de yazmamış bu filmi beğenenler mistik filmini izlesinler

26 Aralık 2018
yazdı

gerilim ve akıcılık çok iyiydi, izlediğim en iyi filmlerden biri.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
nehirde devrilme illa olur da ufacık çocukların gözleri bağlı şekilde kurtulması biraz uçuk olmuş , yine de o sahnede ağladım

7 Ocak 2019
cevapladı

Akıntıya kapılıp kıyıya vuruyorpar cünkü

26 Ocak 2019
cevapladı

@PeakyBlinders, ama ondan önce bir kayaya çarpıp ölmeleri daha büyük bir olasılık

26 Aralık 2018
yazdı

çok güzel sürükleyici

26 Aralık 2018
yazdı

Güzeldi. Konu iyi işlenmiş özellikle gerilim seyirciye iyi yansıtılmış. Emeğinize sağlık admin.

25 Aralık 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Filmde gözleri bağlı olmayıpta intihar edenler var. Ama birde gözleri açık olupta grup halinde gezip diğer insanları zorlayanlar vardı. Bu adamalr niye intihar etmiyorlarda ortada zombi gizi geziyorlardı ? Bide eğer bu gözü açık olanlar böyle gruplaşarak hayatta kalıp intihar etmiyorsalar Normal

26 Aralık 2018
cevapladı
27 Aralık 2018
cevapladı

@emretayfurrr, olayı anlamamıssın yorum yapma boşu boşuna

28 Aralık 2018
cevapladı

@Davudo, Bence olayı sen anlamamışsın. [spoiler]Gözü açık gezen gruplarsorunları olan insanlar. Deliler onları etkilemiyor. Fark etmis olman gerekiyordu eve son alınan adamın davranışlarından. Ya da çizdiklerinden normal bir insan nasıl böyle bir tepki verebilir?[/spoiler]

29 Aralık 2018
cevapladı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
@akahana, eve son alınan adam deli değildi. Kitabında delilerin etkilenmediğinden bahsetmiyordu.
Admin tarafından spoilera alındı.

2 Ocak 2019
cevapladı

Dostum sen filmi izlediğinden emin misin? Sanırım izlerken atlayarak izledin ve konuşma sahnelerini geçtin ya da dikkatini vermemişsin izlerken. Filmde geçen o etkilenmeyenler 'Deliler' olarak geçiyor ve onlar o 'şeyi' görmekten zevk alıyorlar, mutlu oluyorlar ve normal olan herkese göstermek istiyorlar. Sana önerim filmi tekrar adam akıllı dikkatini vererek izlemen.

7 Ocak 2019
cevapladı

@Morpia, Ağzına sağlık söylemek istediklerime tercüman olmuşsun.Gercekten bu kişi nasıl izlemis bu filmi de bu diyaloglari kacırmiş.Bir de aksini iddia ediyor.

15 Ocak 2019
cevapladı

@PeakyBlinders, ikinizde ne dediğimi anlamadınız. spoillerin içini okuyun allahın cahilleri

26 Ocak 2019
cevapladı

galiba onların zaten psikolojik bir sorunları vardı yani deli diyebiliriz bence o yüzden

25 Aralık 2018
yazdı

Film güzeldi. Çok keyifle izlenir bir film.

25 Aralık 2018
yazdı

İndirme linki ni koymanız çok iyi olmuş çoğu filmi burdan izledim Admin adamsın

25 Aralık 2018
yazdı

film başarılı dram aksiyon gerilim hepsi mevcut...

24 Aralık 2018
yazdı

Abi filmle ilgili söyleyebileceğim tek şey '' keşke bu kadar çabuk bitmeseydi '' aşağıdaki yorumlara göre kitap uyarlaması 2 filmden oluşacakmış 2. filmi bekliyorum şu an

23 Aralık 2018
yazdı

komedi gibi birşey.. bir statüye koyamadım .

23 Aralık 2018
cevapladı

son .30 dakikası gerilim..

23 Aralık 2018
yazdı

Sonuna kadar devam eden aksiyonu vardı beğendim.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Sadece o intihara sebep olan 'şeyin' neye benzediğini keşke sonunda açıklasalardı.

7 Ocak 2019
cevapladı

Ayn ya 🤣 çok merak ettim bence bı yakının bedeninde bı şey yada ölen bı akraban

23 Aralık 2018
yazdı

Ben kitabını daha soluk soluğa okuduğumu hatırlıyorum. Bence kitabı okuyun o daha tatmin edici. Film olarak vasat olmamış ama daha iyisi olabilirdi. Sandra Bullock'u uzun zaman sonra görmek iyi geldi :)

22 Aralık 2018
yazdı

Bu tarz filmleri sevenler “blind” i de sevecektir;)

22 Aralık 2018
yazdı

Güzel filmdi. ''Sessiz bir yer'' i hatırlattı bana... Paylaşım ve çeviri için teşekkürler 720pizle, ADAMSINIZ!

22 Aralık 2018
yazdı

Güzel film ,sıkmadan heyecanla izlettiriyor amma

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
gözleri görmeden bir nehirden 48 saatten fazla gitmenin imkan ve ihtimali yoktur ve o mesaf arası sadece lisanslı telsizler çeker,marketten aldığın telsizle olmaz

21 Aralık 2018
yazdı

geçerli

21 Aralık 2018
yazdı

kitapla fark var illaki ama izlemeye değer 2. serisini sabırsızlıkla bekliyorum..

19 Aralık 2018
yazdı

film josh malerman'ın Kafes adlı kitabının kurgusuyla çekilmiştir. kesinlikle mükemmel. bir yıl önce kitabı okuduktan sonra filminin çıkacağını öğrenince dört gözle bekledim. açıkcası kitaptan uyarlama filmler genelde kitabın konusundan sapar ya da reyting için bir çok şeyi değiştirirler. burada kesinlikle böyle olmamış. kitabı okurken hayal ettiğim şeylerle az önce izlediklerim kesinlikle aynıydı. resmen hayallerimin kamera karşısındaki halini izledim. başları biraz yavaş ve sıkıcı ilerlese de kesinlikle mükemmeldi. kitabı okurken gerildiğim kadar filmde de gerildim ve heyecanlandım. biraz hayalgücü sevenler için müthiş bir yapım olmuş.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
ben ilk başta yazarın bu görünmeyen şeyleri niye açıklamadığını, tasvir etmediğini anlamamıştım. Ama şu an bunun daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü yazar veya yönetmen, o 'şey'lerin yerine ne koyarsa koysun -bu bir animasyon da olabilir, bir ışık veya bir yaratık da olabilir- kusurlu olacaktı. yazar bunu anlatmayarak, yönetmen de göstermeyerek bence okuyucunun ve izleyicinin hayalgücüne bırakmışlar ve bu kesinlikle en iyi 'şey'leri kafamızda oluşturmaya yarıyor. artık filmin sonunda ve kitanbın da sonunda, körler okuluna ulaştıklarında, göz yaşlarımı tutamayışım, bence filmin ve kurgunun kalitesine değerdi.

19 Aralık 2018
yazdı

Gayet güzel bir film olmuş ama keşke o yaratıkların ne olduğunu görseydik. Film gerçekten çok güzel ve orijinal bir konusu var.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Bizim adam da ölmeseydi keşke diyor ve yorumumu bitiriyorum :)

18 Aralık 2018
yazdı

Film çok güzel farklı bir senaryosu var

18 Aralık 2018
yazdı

güzel başarılı buldum..

17 Aralık 2018
yazdı

Film 'Kafes' adlı kitaptan uyarlanmıştır. Kitabınıda okumanızı tavsiye ederim. Biraz farklılıklar göze çarpsada iyi işlenmiş. Güzel izlenebilir bir film. Iyi seyirler.

17 Aralık 2018
yazdı

konusu saglam keske sadiselikte olsa karsi tarafin ne oldugunu neye benzedigini görseydik devami cekilir umarim sandra bullock 4x4 oyunculuk sergilemis dogustan kör olanlarin ilkkez bu filmde KRAL oldugunu görmüs olduk emeklerinize saglik tesekkürler

17 Aralık 2018
yazdı

film güzel şiddetle tavsiye ederim

17 Aralık 2018
yazdı

A quiet place?

26 Aralık 2018
cevapladı

Bu Kafes adlı kitaptan uyarlama bir film, A Quiet Place bu sene çıktı, Kafes ise 2014 ya da 2015 basımı olması lazım.

17 Aralık 2018
yazdı

Film çok izleyin kaçırmayın derim. farklı bir senaryosu var. Ama

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
daha farklı bir son beklerdim. insanlar ne görüyorda intihar ediyordu merak ediyorum. devamı gelirmi acaba

18 Aralık 2018
cevapladı

filmi hemen izleyin kaçırmayın diyecektim :D :D

23 Aralık 2018
cevapladı

Kanka gördükleri şey delinin resimlerinde ki şey işte :D sonunu bende beğenmedim ama sandraya aşığım amk :)

24 Aralık 2018
cevapladı

@NorthStar, Kanka ??

17 Ocak 2019
cevapladı

@fear123, seni insan yerine koyuyorum kanka diyoruz sıcak yaklaşmaya çalışıyorum , senin o olmayan beynini sik.. amk mal ı özür dilerim kanka dediğim için mal oğlu mal yazmalıydım sen bunları seversin

21 Ocak 2019
cevapladı

@NorthStar, kanka? derken tanışıyormuyuz anlamında sormuştum. küfür etmenize gerek yoktu!!!

17 Aralık 2018
yazdı

izleyin,keyifli ve surukleyici...

17 Aralık 2018
yazdı

Bu ara sonunda "diğer" insanları da görebilelim diye yapılmış filmlerden iyide olmuş .

Oyla:
Bird Box Kullanıcı Oyu: 8.1 / 10 (140 oy)
Bird Box 720p izle
1080p
  6,3/10
 
  124 Dk.
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019