Astral (2018)

"Ses gelmiyor", "Video Açılmıyor" için linke tıklayın. https://720p-izle.com/duyurular
Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@thenileriverr 6 gün önce
izlemenize gerek olmayan film. korku filmi tutkunu olarak bundan kötü az film gördüm. öncelikle filmin işlenişi çok zayıf, çekimler başarısız, korku unsuru yetersiz, diyaloglar bile o yapaylığı hissettiriyor. acayip de sıkıcı. sonu cidden insan zekas... [Devamını gör..]
izlemenize gerek olmayan film. korku filmi tutkunu olarak bundan kötü az film gördüm. öncelikle filmin işlenişi çok zayıf, çekimler başarısız, korku unsuru yetersiz, diyaloglar bile o yapaylığı hissettiriyor. acayip de sıkıcı. sonu cidden insan zekasına hakaret, kesinlikle tatmin edici değil. zaman kaybı, puanım en fazla 3,5.
@OmerDemirel 2 hafta önce
Admin kusura bakma film dışı yaziyorum ama uzun yillardir bu siteyi kullaniyorum hicbir sorun yasamadim ama son bikac gundur siteyi acamiyorum chromeda yukleniyor olarak gozukuyo ama gelmiyorr. Internette bir sikinti yok.
1 yanıtı görüntüle
@rcpblr 2 hafta önce
Film orta hali sıkmıyor ama bir şeyler eksik gibi gerilim seviye daha fazla olsaydı iyi bir elde daha başarılı bir film ortaya çıkarmış. Admın yükleme için teşekkürler.
1 yanıtı görüntüle
@yok oyle bisiy 2 hafta önce
Çıkış noktası iyi fakat gelişimi kötü sonunu daha iyi bağlayabilirlerdi.
Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  5.5/10
 
  83
  İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019