Apocalypse Now (1979)

Kıyamet

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Yorum yapın
Film Hakkında 15 Yorum yapılmış. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
1 ay önce
yazdı

bir tane mantıklı sahnesi yok. bir tane mantıklı diyalog yok. sözde filmde marlon var oda 5 dakika ancak. film kitap filmi olmaktan çok, kitap okuma filmi olmuş. dış ses sürekli bir şeyler anlatıyor. belki onun hatırına bakarsınız. puanı da aşırı yüksek.

3 hafta önce
cevapladı

şakacı seni

3 ay önce
yazdı

Filmde beni en çok etkileyen şey diyalogların doğallığı. Oyunculuklara zaten lafım olamaz. Atmosfer ve sinematografi bambaşka. Bu tarz filmlerin bir ortak özelliği vardır: Herkes tarafından anlaşılamaz. Savaş psikolojisinin bıraktığı etkileri en iyi anlatan filmlerden biri. Aksiyon hayranıysanız izlemeyin, beklediğinizi bulamazsınız.

5 ay önce
yazdı

sıkıcı bir 153 dakika.

1 sene önce
yazdı

tam anlamıyla bir başyapıt. diyaloglar ve savaş kurgusu ki o zaman efekt denen birşey pek yoktu tek kelime ile mükemmel. insanların savaşı sorgulaması ve savaşın insan psikolojisi üzerindeki etkisi kimini ya katil yapar kiminide kahraman kimi de idealleri uğruna taraf değiştirir. bir filmde önemli olan tempolu macera olması değildir. avengers ve kaptan amerika gibi film sevenler böyle eleştirel filmleri beğenmezler tabiki, hiç şaşırmayız. her zaman izlenecek harika bir film.

1 sene önce
yazdı

belki yapım yıllarında çok güzel ve on numara olabilir ama şu an için çok vasat film. o zamandan bu yana teknoloji ve düşünce yapısı olarak bayağı şey değişti gelişti artık bu tür savaş konulu filmler bayatladı.

7 ay önce
cevapladı

@Deicide99, ulan hıyar beğenmeyen herkese hakaret edeceğine, önce karşındakinin fikrine saygı duymayı öğren sonra gel ahkam kes. sana göre güzelse beğendim güzel de, ama bana göre güzel değil bende kötü dedim. ama kimsye hakaret etmeden saygı duyarak.. ayrıca senin yaşının 50 katı benim izleyip unuttuğum film var.

10 ay önce
cevapladı

filmlere sadece teknolojik olarak bakmandan zaten filmden bir şey anlamadığın gayet ortada ayrıca savaş sahneleri gayet güzel ve kaliteliydi.Kurgu ve karakter bakımından bu film kadar özenli yapılmış başka filmler çok az sayıdadır

1 sene önce
yazdı

bumu baş yapıt?? sadece zaman kaybı izlemeye değmez

10 ay önce
cevapladı

aynen sen git hızlı ve öfkeli 9 falan izle

1 sene önce
yazdı

Vietnam savaşına milliyetçilikten uzak, daha tarafsız bir açıdan bakılmış. Gereğinden fazla savaş sahneleriyle seyirciyi boğmadan detaylı karakter çözümlemeleriyle en kaliteli savaş filmleri arasına altın harflerle kazınmış bir başyapıt.

2 sene önce
yazdı

Öncelikle böylesine bir başyapıtı bize izleme olanağı sunan 720.izle.com admin veya adminlerine çok teşekkür ediyorum. Bu öyle bir film ki arkadaşlar bazen kelimeler anlatmakta yetersiz kalır işte öylesine bir başyapıt, film için eleştiri yapmaya gerek yok her yönüyle muhteşem her yönüyle muazzam zaten yönetmen koltuğunda da bir efsane oturuyor “Francis Ford Coppola”, zaten Baba filminin yönetmeninden de böylesine kaliteli bir film yapması beklenirdi. Yapmış ilk kez izleyecekleri hep daha şanslı bulurum. Herkese iyi seyirler. Benim puanım bu film için 8.7

2 sene önce
yazdı

Film gerçekten güzel fakat bence giriş gelişme olmuş ama sonuç pek oturmamış gidişata yani filmin son dakikaları adamı biraz sıkıyor.

3 sene önce
yazdı

ef..sa…ne

3 sene önce
yazdı

Başları sürükleyici ve güzel olmasına rağmen son yarım saati bitsin de kurtuluyum diye izledim, ayrıca Marlon brando başrol felan değil son yarım saat kala ortaya çıktı,yılına göre saygın bir film ama günümüzde pek beğenilecek gibi değil, çok uzun olduğu için sıkıyor.

3 sene önce
yazdı

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur düşer demişler. Demişler ama, bu flimi seyredince bu söz geçerliliğini kaybediyor.Genç üyeler sakın ola ıskalamayın.

3 sene önce
yazdı

Bir başyapıt film daha yenilenmiş olarak siteye gelmiş bizede izlemek düşer admin emeğinize sağlık.

3 sene önce
yazdı

Efsanedir… Yeniden izlemek şart…

14 saat önce
yazdı

Savaşın insanlar üzerinde bıraktığı değişik psikolojik durumları anlatan konunun işlenişi bakımından orjinal bir film .. Çekilmiş olduğu yıl düşünüldüğünde film daha bir ilgi uyandırıyor ..

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.5/10
 
  153 DK
  ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019