Aliens (1986) 720p Türkçe Altyazılı izle

Yaratık 2 720p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
9 Ocak 2019
yazdı

Serinin tartışmasız en güzeli tam 33 sene geçmiş 2019 olmuş bizim tüm filmleri toplasan böyle bir film etmez hakikatten çok geriden gidiyoruz hiç seyretmemiş olanlar şu an okuyorsanız mısırınızı patlatın ve hiç düşünmeden open tuşuna basın

15 Aralık 2018
yazdı

Devam filmi olupta ilki kadar başarılı yapılan ender filmlerden, onunla aynı güzellikte ama teknolojik gelişmelerden daha çok yararlanılmış ve görselliği çok daha iyi olan bir film. Konusuda çok akıcı, bu seriyi mutlaka izleyin. Sayın Admin, size zahmet olmazsa aynen ilk filmde olduğu gibi alt yazı ile desteklenmiş extended vesiyonunu yükleseniz daha güzel olur diye düşünüyorum.

Adminin Cevabı: çok zor. yüklenecek çok film var ama vakit olmuyor maalesef.

18 Aralık 2018
cevapladı

Teşekkürler.

2 Aralık 2018
yazdı

adamlar bu filmi 1986 yılında çekmiş, 2019 olmasına 1 ay kalmış ve Türk sinemasında bunun kıyısına köşesine yakın tek film yok

27 Eylül 2018
yazdı

mükemmel bir filmi notu 10/7.8

24 Eylül 2018
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
zaten patlayıp tamamen yok olacak bir yer, neden yavrulara ateş verip zaman kaybı yaratıyorsun, anneyi de sinirlendirip peşinden sürüklüyorsun?

24 Ağustos 2018
yazdı

Merhaba ! Sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Ya arkadaş çocuk düştüyse düştü sen bilim insanısın bireyler topluluktan değerli olmamalıydı neyse ben olsam bırakırdım çocuğu :D

12 Temmuz 2019
cevapladı

O kızı, kendi kızı yerine koyduğu için peşinde gitti. Kendisine gerçek kızının bir kaç sene önce öldüğü söylendiğinde kahrolmuştu. İkinci bir şans olarak gördü Newt'ü.

13 Ekim 2017
yazdı

bu seriye openload indirme linkleri ekler misiniz?

2 Eylül 2017
yazdı

Harika bir filmm..

10 Ağustos 2017
yazdı

Şu Ripley ne kadın be!

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Ulan tam mutlu olucaklar derken bir şey çıkacağı belliydi. Annelerin vs atışı güzel olmuş :D Ama şu filmin mutlu bittiğine o kadar seviniyorum ki anlatamam.
O zamanki teknolojiyle nasıl çekmişler bu filmleri helal olsun. Tabi ki mantık hataları var ama iyi düşünülmüş bir seri.

21 Ocak 2017
yazdı

guzel bir seri guzel film bence ilkinden daha ilgi cekici ama ilk film bu bolumden hicde geri kalmiyor

20 Ocak 2017
yazdı

güzel

2 Şubat 2016
yazdı

İlk filimden çok daha güzel, bazı hatalar var uzay boşluğunda insan donar ama genede o yılların teknolojisine göre çok iyi ve kaliteli çekilmiş.

5 Eylül 2015
yazdı

ilkinden daha güzel

27 Ağustos 2015
yazdı

eski film oldugunu tekrar hatırlatayım ve o deneme göre cok mükkemmel bir film şimdiki asır bu tars filmi ceviremiyor effekleri berbat şimdiki nesilin filmlerin eskilerine göre.

10 Haziran 2015
yazdı

Bu seriyi kaçırmamanızı temenni ederim; zamanına göre çok başarılı bir sinema filmi.Efektler,kurgu,çok iyi ayarlanmış ve serinin sonunu yani AVP;Alien vs Predator filminde Predator'lerle bağlamaları başka bir boyut kazandırdı.Uzay ve ufo konularına meraklı olan arkadaşlarım bu seriyi kesinlikle seyredin.'' Kimbilir acaba gerçekten böyle bir gerçeklik söz konusu mudur ve hatta biz bundan habersiz yaşamaktamıyız '' diye düşünüyor insan kendi kendine.Tavsiyem şu ki seyredin pişman olmazsınız!.

26 Mayıs 2015
yazdı

İlk filmden daha güzeldi bence. Bunda geçen yıllarda gelişen film tekniklerininde payı var tabi. Çok daha fazla aksiyon içeriyordu. Çok daha geniş bir filmdi yani önceki çok kısıtlı bir alanda geçiyordu bunda daha fazla çeşitlilik olmuş mekan bakımından. Yaratıklar çok daha iyi yapılmış. Kısaca devam filmi olarak çok başarılıydı gene puanını hakediyor.

19 Mayıs 2015
yazdı

7 yıl sonra tekrar Alien. Bu sefer daha kalabalıklar. Efektler dönem itibari ile başarılı. Kurgu ilk filme göre zayıf geldi diyebiliriz çünkü beklentimiz daha da artacağı yöndeydi fakat beklentiyi karşıladı diye düşünüyorum. Tavsiye ederim klasik seriyi izlemelisiniz.

17 Ocak 2015
yazdı

Film açılmıyor

Oyla:
Aliens Kullanıcı Oyu: 8.8 / 10 (85 oy)
Yaratık 2 - Aliens 720p izle
  8,4/10
 
  137 Dk.
  ABD, İngiltere

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019