Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

A Private War (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Özel Savaş 1080p Türkçe Altyazılı izle

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
19 Şubat 2019
yazdı

bu o.ç ları kendileri çalıyolar kendileri oynuyolar.böyle filimlerle de yıkama yağlamaa yapıyor.islamın olduğu yerde törör olmaz.nasıl zamanında feto sayesinde türkiyeyi ele geçirdiler her ülkede yapılanmaları var.istedikleri yerde törer yaratıyorlar çocukları öldürüyorlar kadınlara tecavüz ediyorlar.ulan amerika bu dünyada kralsın ama öteki tarafta yağlı kazıklara oturtacaklar seni.bi petrol için değerli mi lan çoluğu çocuğu katletmeye...

21 Şubat 2019
cevapladı

amerikayı öteki tarafta kazığa oturtacaklarmış. övündüğü şeye bakın beyler. tam bir soytarı.

27 Mayıs 2019
cevapladı

@che98, soytarı diye senin gibi komünist hayranı vatan hainlerine denir. sen de öbür dünyada kazığa oturacaksın ama seninki amerikan kazığı değil komünist kazığı olacak.

27 Mayıs 2019
cevapladı

gayet güzel yazmışsın kardeşim. teşekkür ederim. bazı "komünist soytarıların" eleştirilerine kulak asma. onlar da öteki dünyada abd ile karşılıklı ateş üzerinde dans yapacaklar.

13 Şubat 2019
yazdı

Güzel bir film. Çekimler, efektler inandırıcılık çok iyi. Savaş muhabirini oynayan aktris de bence çok iyi oynamış ve bu görevin zorluğunu göstermiş. Senaryo da çok iyi yazılmış, izleyenler ABD emperyalizminin Kuzey Afrika ve Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesinin yapılmasının ve Emperyalizmin Ortadoğu'da döktüğü kanın çok haklı olduğunu düşünür. Hatta Emperyalizmin yüzyıllardır Ortadoğu'da hiç kan dökmediğini, terör estirmediğini, bütün suçun iki dünya katliamında da buraya verdiği siyaseti yok saydırabilir. Harika bir kara propaganda filmi.

13 Şubat 2019
yazdı

güzel

Oyla:
A Private War Kullanıcı Oyu: 8.5 / 10 (2 oy)
Özel Savaş - A Private War 720p izle
1080p
  6,7/10
 
  110 Dk.
  İngiltere, ABD

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019