Merhaba sevgili 720p kullanıcıları..

LÜTFEN AŞAĞIYI OKUYUP ALTTAKİ İSTEK FORMUNU KULLANIN

Bu yazıyı vakit ayırıp okuduğunuz için öncelikle sizlere tek tek teşekkür ediyorum. Ben admininiz Jexy, son zamanlarda içeriklerde gördüğünüz varya işte o benim. Bu sayfamız siz değerli kullanıcılarımız için “Film İstekleri” yapılabilmesi için tarafımca eklenmiştir. Son zamanlarda sistemsel olarak altyapı çalışmalarımızdan dolayı çok fazla vaktim kalmadığı için film isteklerinize dönüş sağlaymıyordum. Çalışmalarımızın büyük bir kısmı bittiği için artık bu sayfanında oluşturma zamanının geldiğini düşündüm ve yayına geçirdim.

Bildiğiniz üzere yıllardır film sektöründe isim yapmış, belirli bir çizgide ilerleyen bir oluşumuz. Uzun bir aradan sonra işlerin tekrar başına geçerek sizlere en iyi, en hızlı ve en kaliteli yapımları tekrar getireceğim. Film isteği yapmadan önce sizlerden ufak bir ricam olacak. Talep ettiğiniz filmleri öncelikle https://www.planetdp.org/https://turkcealtyazi.org/ gibi sitelerde arayın, şayet sitemizde olmayan bir filmin türkçe altyazısı burada mevcutsa hemen bu sayfadaki form aracılığıyla iletişime geçin. Max 48 saat içerisinde sizler için o filmin altyazılı versiyonu ve şayet türkçe sesi varsada dublaj versiyonuyla birlikte siteye eklemiş olacağım. 2014 yapımı öncesi filmlerin çoğunda bluray olmadığı ve dvd olduğu için 1080p görüntü veremeyebilirim idare edin lütfen. SINIRSIZ İSTEKTE BULUNABİLİRSİNİZ BİR LİMİT YOK..

Bu sistemde benim amacım öncelikle sitemizde arşiv bakımından hemen hemen imdb puanı ayırt etmeksizin her filmin olmasıdır. Bu bağlamda eklenmesini istediğiniz filmleri benim açımdan kolaylık olması bakımından yukarıda verdiğim altyazı sitelerinden kontrol edin, altyazı yoksa lütfen talepte bulunmayın. Çeviri yapamadığımız ve ücretli çevirtmiş olsak bile bütçesini karşılayamayacağımız için maalesef üzülerek söylüyorum ki ekleyemem. Sitemizde bazı filmlerde sadece dublaj, bazı filmlerde de sadece altyazılı sürümler var. Bunun en büyük sebeplerinden birisi, altyazı varsa dublajın seslendirilmeme ya da bluray’ında dublaj ses olmayışı, dublaj varsa altyazının çevirisinin olmayışıdır. Hakverirseniz eski filmlerde bazen altyazılar sonradan çevrilebiliyor ve bunları takip edemediğimiz için, çevirisi çıkan film görürseniz hemen buradan bana bildirin ve sizler için onu siteye hemen ekleyeyim.

Filmleri hazırlamak, düzenlemek ve teknik konularda çok vakit kaybettiğim için bazen “şu film güzel mi?” , “şu filmi izleyelim mi öneriyor musunuz?” gibi sorularınıza cevapsız kalabiliyorum. Çünkü, inanın film izlemeye hiç vaktim olmuyor.

Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda kore ve japon filmleri, animasyon filmleri ağırlıklıda gidebiliriz. Sadece üzerine basa basa söylediğim TÜRKÇE ALTYAZISI OLAN içerikleri ekleyebilirim. Şunun altyazısını bulun, çevirin, ekleyin vb ithamlarda bulunmayın lütfen. Yukarıda yazdığım sitelerde çeviri yoksa genellikle çevrilmemiş oluyor.

Gönüllü çevirmenlik yapmak isteyen arkadaşlarımız olursa kapılarımız sonuna kadar açıktır. Memnuniyetle çevirilerini yayınlayabilirim. Sitemiz üzerinde eksik gördüğünüz, şu özellik olsa daha iyi olur dediğiniz özellikleride lütfen benimle paylaşın. Altyapımız destekledikçe, olabilitesi yüksek önerileri kesinlikle karşılamaya çalışırım. Kısa yazarım diye düşündüm ama uzun oldu, buralara kadar okuduysanız canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Kendinize çok çok iyi bakın, her ne olursa olsun haftanın 7 günü sizler için buradayım. Yoğunluktan dolayı her atılan maile cevap veremiyor olsamda sakın unutmayın hepsini okuyorum. Sizlere iyi bir hizmet sunabiliyorsak şayet ne mutlu bizlere. Biz kocaman bir aileyiz ve dahada büyümeye devam edeceğiz. Bunuda sizlerin yardımıyla birlikte hep birlikte başaracağımıza adım gibi eminim.

Hepiniz Allah’a emanet olun, sevgiyle kalın.

Admin Jexy

EKLEME : ARKADAŞLAR YAZDIKLARIMI OKUMADAN İSTEKTE BULUNUYORSUNUZ, LÜTFEN ŞABLONA UYGUN İSTEK YAPIN, YOKSA TALEPLERİ DEĞERLENDİRMEYE ALMIYORUM. YERLİ FİLM VERMİYORUZ ISRARLA İSTEMEYİNİZ. İSTEK YAPARKEN IMDB LİNKİ KULLANINIZ. SONRA NEDEN İSTEĞİME CEVAP GELMEDİ DEMEYİN LÜTFEN.