Film indirme sayfasında "Ben robot değilime" tıklanır 3 saniye beklenir "Get Link" butonuna tıklanır. Nasıl mı ?

Bajo la piel de lobo (2017)

Kurdun Derisi

Hemen izle (1)
Film-adi

Martinon, tüm yaşantısı geyik ve kurt gibi hayvanları avlayıp postlarını satmak olan yalnız bir avcıdır. Sakin ve sessiz bir dağ kasabasında yaşamını sürdürüp hayatını bu şekilde devam ettirir. Kasabada alışverişin yapıldığı ticaret alanına gidip, burada avladığı hayvanların potlarını satarken eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Arkadaşı Martinon'a bu hayatın farklı yönleri ve tatları olduğunu hatırlatarak bir yuva kurması gerektiğini ve evlenmek için geç kaldığını söyler.

Arkadaşının söylemlerini düşünen Martinon, bu düşünce ile yeni bir karar alır ve evlenme niyeti ile Ubaldo isimli adamın kapısını çalar. Ubaldo'dan kızı Pascuala’yı parası ile satın alır. Pascuala, artık Martinon'ın karısıdır ama ilerleyen zamanlarda büyük bir hastalık geçirerek hayatını kaybeder ancak Pascuala hamiledir. Bu durumu farkeden Martinon, çocuğun kendisine ait olmadığını bildiği için ölen karısının babasının yanına gider ve parasını geri ister. Aralarındaki yeni anlaşmaya göre Martinon, Ubaldo'nun küçük kızını alır ve eve getirir. Artık yeni karısı Adela'dır. Adela bu yaşama adapte olmakta güçlük çeken ve bir an önce buradan kurtulmak isteyen genç bir kızdır.
Oyuncular
 • Mario Casas
  Mario Casas
 • Irene Escolar
  Irene Escolar
 • Ruth Díaz
  Ruth Díaz
 • Ramón Agirre
  Ramón Agirre
 • Josean Bengoetxea
  Josean Bengoetxea
 • Ramón Barea
  Ramón Barea
 • Quimet Pla
  Quimet Pla

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.)